Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser4218

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Nie rozumiem Twojego podejścia.

Po pierwsze zielony kolor zobowiązuje do bycia rzecznikiem prasowym :p

Po drugie - jakie z gęby cholewę? Przecież wszystko jest tak jak było napisane. Urodzinowy świat będzie po tym z herosami, tylko czas oczekiwania na niego się przedłuża.
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Większość dyskusji na tym forum nic specjalnego nie wnosi. Ludzie rozmawiają, bo lubią rozmawiać.

Moje pytanie było konkretne i brzmiało - ile światów musi być zamkniętych, aby wyszedł urodzinowy świat, skoro od tego jest to uzależniony start.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Odpowiedziałam przecież, że nie od zamykania starych światów zależy otwarcie nowego.
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Nie rozumiem Twojego podejścia.

Po pierwsze zielony kolor zobowiązuje do bycia rzecznikiem prasowym :p

Po drugie - jakie z gęby cholewę? Przecież wszystko jest tak jak było napisane. Urodzinowy świat będzie po tym z herosami, tylko czas oczekiwania na niego się przedłuża.

To ja nie rozumiem twojego podejścia. Jak idą święta to kupujesz karpia, choinkę i prezenty dla dzieciaków. Nie robisz rodzinnej narady i nie stwierdzasz, ze w związku z ułożeniem rat kredytu i z przecenami poświątecznymi w sklepach w tym roku planujesz swietowanie przesunąć na drugą połowe lutego lub połaczyć Boze narodzenie z Wielkanocą.
No chyba, że tak robisz własnie :p

Były urodziny, daje sie obiecany prezent i sie nie kombinuje.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Nie no ja się z Tobą całkowicie zgadzam w tym temacie.
Znów mi napiszesz, że stosuję spychologię, ale naprawdę nie my tę decyzję podejmujemy.
Info o karpiu przekażemy do Inno :)
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

W takim razie od czego zależy termin wystartowania nowego świata, bo teraz już nie rozumiem.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Napisałam już, że od aktywności ludzi na światach poprzedzających - nic więcej dodać nie mogę.
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Nie możesz bo nie wiesz, czy jest to tajemnica?
Jeśli nie wiesz, to proszę o odpowiedź, kogoś kto wie, jeśli to tajemnica, to jest to tak śmieszne, że nie ma co ciągnąc faktycznie żadnych dyskusji na temat mitycznego świata urodzinowego, tylko wsadzić rzecz między bajki.
Trochę szkoda czasu i energii graczy, którzy podjęli działania, aby się na ten tajemniczy świat zorganizować.
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Czyli zakładając dużą aktywność na światach poprzedzających świat urodzinowy wystartuje akurat na urodziny, za rok :)

sam złośliwie zacznę grać aktywnie na starszych serwerach ;) ja tam się na urodzinowy nawet nie wybierałem, bo wole nowy system podboju :p
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

i tu się mylisz:)
być może stwierdzenie, że zależy to od aktywności graczy na innych serwerach wcale nie oznacza, że tych graczy ma być mniej:)) Może ma być ich właśnie dużo. Ta formułka to taki paragraf 22, wszystko można nią uzasadnić, a i tak w ogóle nie wiadomo o co chodzi. A wszyscy w koło mają wrażenie, że ktoś udzielił im informacji:))
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Ta formułka to taki paragraf 22, wszystko można nią uzasadnić, a i tak w ogóle nie wiadomo o co chodzi. A wszyscy w koło mają wrażenie, że ktoś udzielił im informacji:))

na to nie wpadłem

I dzięki Hini, własnie się zastanawiałem nad wyborem lektury na nadchodzące deszczowe dni. Już chyba wiem, co sobie znowu przeczytam ;)
 
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Dyskusja jest jałowa, bo nie wnosi żadnych nowych treści.


To jest właśnie dyskusja ona ma ocenić jakie mają gracze podejście to, że każdy ma takie samo i ma dość czekania nie znaczy, że nie wnosi nic do rozmowy.A myślisz,że jak ktoś w miesiąc nabija tu tysiąc postów i najwyższe rangi to wnosi coś do rozmowy?
Nie - i nie macie o to pretensji.


Napisałam już, że od aktywności ludzi na światach poprzedzających - nic więcej dodać nie mogę.

Aktywność no to tak:
Jest za mało ludzi na starych światach gdzie rozgrywka zbliża się ku końcowi trzeba to zapełnić tylko po co?
Gracze czekają na nowy świat i na niego chcą ruszyć.
Opcja druga:
Jest za dużo ludzi na światach musi trochę ubyć.
Bezsens im więcej graczy tym lepiej liczy się to jak oni na te serwery wchodzą.
I opcja trzecia na Atenach,Koryncie ,Delfach czy Heraklionie jeszcze ktoś premkę kupuje z wejściem nowego świata będzie co prawda wielkie kupowanie,ale dlaczego by się tak jeszcze nie wzbogacić parę tygodni?:confused:
 

DeletedUser15560

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Tak ... dzięki za wyczerpującą odpowiedź ...
nie uważam że to jałowa dyskusja ... z tym że chciałbym wiedzieć o nowym świecie szybciej co najmniej tydzień przed PREMIERĄ
... bo już nie raz było tak że wychodził nowy serwer, za chwile znowu nowy i ponownie na przełomie miesiąca ... a teraz ludzie się dopytują już dłuższy czas ... i za pewne wyjdzie nie zapowiedzianie ;-)

Miło czytać Twoje posty Robercie, mam nadzieję, że u Ciebie ze zdrowiem już lepiej, buziaki dla Sylwii niech zbiera siły na czas pilnowania Twojego konta podczas Twojego pobytu w pracy :)
proszę jak już wyruszysz na nowy świat ze swoją ekipą, napisz mi pw, Resident Evil osiądą w pobliżu i dokończymy to czego wasza ucieczka z heraklionu nie pozwoliła załatwić na tamtym serwerze. Śmieszy mnie Twoje żądanie morali jak zawsze miasta bujałeś na maksa, no chyba, że heraklion był wyjątkiem.
co do wpisu Oszczepa o premce, różnie zamykają światy, te 300 osób i zegar zamykania różnie rusza :)
miło będzie zacząć na tym serwerze, zdolność kredytowa już "przygotowana" :)
jednak nie popadajmy w samozachwyt, który bije tutaj i w temacie co założył Adaśko. Podbój stary, a nowy to dwa różne bieguny, chętnie popatrzę jak Ci co zjedli zęby na buntach będą zakładać po 3 akademię, żeby mieć się czym deffować, bo hmmm z mentalności agresora się chyba nie wyrasta?
odnośnie dyskusji kto co na nowym powiem tylko, ze część osób z RE z heraklionu z pewnością zawita wyrównać rachunki :) czy to będzie w dniu startu czy 3 tygodnie później-zobaczymy :)
ja tam będę trzymał kciuki za ekipę Oszczepa :)

smiley_emoticons_tubbie4.gif
smiley_emoticons_tubbie3.gif
smiley_emoticons_tubbie2.gif
smiley_emoticons_tubbie1.gif
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

wg. mnie to raczej polega na tym, że analitycy inno maja jakieś symulacje na temat optymalnej liczby graczy na każdym świecie ( czyli np. jakaś średnia osiągana na świecie np. o określonej prędkości) i osiąganych w związku z tym wpływów z premium. I dopóki obecnie istniejące światy nie osiągną tych parametrów nowy świat nie wyjdzie, gdyż każdy musi na siebie zarobić. Ponadto wiadomo, że jeśli świat dłużej trwa to większa ilość graczy ( w tym graczy z premium) idąc na nowy świat zostają rówocześnie na starym - bo się przyzwyczaili, maja ulubionych wrogów bądź sojuszników i cele o które walczą. Wówczas inno zarabia na obu serwerach na jednym graczu. natomiast świat młody łatwiej bez żalu opuścić. Przy takim założeniu raczej się muszą nowe światy rozwinąć niż starsze zakończyć.
Ale to taka opcja.
Chciałabym aby team nam to uczciwie - jako w większości dorosłym ludziom, a w każdym przypadku klientom - po prostu powiedział zamiast traktować jak ... hmm. W każdym razie mało poważnie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15560

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

wg. mnie to raczej polega na tym, że analitycy inno maja jakieś symulacje na temat optymalnej liczby graczy na każdym świecie ( czyli np. jakaś średnia osiągana na świecie np. o określonej prędkości) i osiąganych w związku z tym wpływów z premium. I dopóki obecnie istniejące światy nie osiągną tych parametrów nowy świat nie wyjdzie, gdyż każdy musi na siebie zarobić. Ponadto wiadomo, że jeśli świat dłużej trwa to większa ilość graczy ( w tym graczy z premium) idąc na nowy świat zostają rówocześnie na starym - bo się przyzwyczaili, maja ulubionych wrogów bądź sojuszników i cele o które walczą. Wówczas inno zarabia na obu serwerach na jednym graczu. natomiast świat młody łatwiej bez żalu opuścić. Przy takim założeniu raczej się muszą nowe światy rozwinąć niż starsze zakończyć.
Ale to taka opcja.
Chciałabym aby team man to uczciwie - jako w większości dorosłym ludziom, wa w każdym przypadku klientom - po prostu powiedział zamiast traktować jak ... hmm. W kążdym razie mało poważnie.


nigdy nie da się grać na kilku serwerach na 100%
gracz, który się loguje nic nie daje inno, to nie youtube, gdzie na każdym filmie masz reklamy. tutaj liczy się premium, a co do jałowości dyskusji-jaka ona ma być, jak jest temat, a nic praktycznie o nim nie wiadomo co kto kiedy
ckajscggscw4s2u60.gif
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

nie da się grać na kilku na 100%, ale da się wykorzystywac premium na kilku, bo ktoś kto jest przyzwyczajony do gry z premium nie zrezygnuje z tego, tylko dlatego, że gra trochę mniej intensywnie. Zwłaszcza jak na nowym walczy o pozycję, a na starym ma kilkadziesiąt miast.
 

DeletedUser15560

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

nie mowimy tutaj oczywiscie o smsie, za ktorego dostaniesz zarzadce i ewentualnie kapitana, bo tak wiekszosc gra, tylko o najwyzszych pakietach i skracaniu jednostek i budowli złotem :)
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

mówimy o pieniądzach. O wszystkich wpływach. Wszystko sumując się daje określone kwoty,a sms-y mogą stanowić więcej procentowo ogólnych wpływów niż się na pierwszy rzut oka wydaje. Statystycznie więcej ludzi kupuje ekonomiczne samochody niz lexusa:)
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Każdy świat w zależności od parametrów ma określoną liczbę graczy mogącą się na nim zarejestrować (im szybszy tym mniej). Stosunek liczby zarejestrowanych do możliwych określiłem jako wypełnienie choć może bardziej zrozumiałym było by zapełnienie. W uproszczeniu jeśli na danym świecie może grać 1000 i tyle się zarejestrowało i co istotne gra, to jest to bardzo ważna przesłanka do uruchomienia kolejnego świata na danym rynku.
 
Status
Zamknięty.
Do góry