Sytuacja na świecie Retimno

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser77

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Nie no nie wieże. Nie dość, że już są bratnie sojusze, kupa paktów to jeszcze wojny przed ochronką? :D Sojusze nawet w profilach to piszą. Nwm tylko po co.
Ale o jakich wieŻach mowa? ;p
Wojny hmmm chyba na słowa podczas ochronki : D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Nie żebym oskarżał kogoś ale to nie problem... ustawiają bota na caly dzien i gotowe
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Nie żebym oskarżał kogoś ale to nie problem... ustawiają bota na caly dzien i gotowe

Myślę że boty są do wykrycia raczej dzieci nudzą się i klikają cały dzień zamiast iść pograć w piłkę na boisku
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Nie żebym oskarżał kogoś ale to nie problem... ustawiają bota na caly dzien i gotowe

co za bzdury piszesz!

dziś nie trzeba długo siedziec by wyciągać wszystko z wiosek. Teraz są te durne misje wyspowe które dają Ci ponusik i ciągnąc można razy dwa surki. Siedzisz dwa razy krócej niż powinieneś. Na koniec ciągniesz na 8h i masz po sprawie. A że jest ochronka resztę czasu mają wolnego

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Myślę że boty są do wykrycia raczej dzieci nudzą się i klikają cały dzień zamiast iść pograć w piłkę na boisku

nastepny nienudzący się
 
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

co za bzdury piszesz!

dziś nie trzeba długo siedziec by wyciągać wszystko z wiosek. Teraz są te durne misje wyspowe które dają Ci ponusik i ciągnąc można razy dwa surki. Siedzisz dwa razy krócej niż powinieneś. Na koniec ciągniesz na 8h i masz po sprawie. A że jest ochronka resztę czasu mają wolnego

- - - Automatycznie połączono posty - - -



nastepny nienudzący się

Wcale chłopak bzdur nie pisze, do dzisiaj większość zapaleńców używa płatnego bota, który kiedyś rozreklamowano na Grepolis(prawdopodobnie nie wykrywalny), na początek był okres (nie pamiętam ile) darmowy na wypróbowanie, potem płacisz i część chłopaków leci na nich do dzisiaj.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Dziś żeby wyciągnąć surkę z wioski wystarczy kilka godzin. Policzcie sobie a nie oskarżacie od razu innych.

reasumując jeśli koleś ma w maksie 35k do wyciągnięcia (35000) i zakładam ze ma ją na minimum 5 lev
ma dodatek z misji a wiec plądruje wioskę czyli w 5 minut ma zamiast 72 surki każdej ma 144. A że jest ich 3 różne rodzaje a wiec w 5 minut wyciąga z jednej wioski 432 surowce.
1h ma 12 takich wyciągnięć czyli 5184. Pamiętamy że na koniec wyciągamy raz na 8h 7,3k czyli musimy pomniejszyć 35k-7,3k

z tego co widzę kolega klika intensywnie max 5h
 
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Dziś żeby wyciągnąć surkę z wioski wystarczy kilka godzin. Policzcie sobie a nie oskarżacie od razu innych.

reasumując jeśli koleś ma w maksie 35k do wyciągnięcia (35000) i zakładam ze ma ją na minimum 5 lev
ma dodatek z misji a wiec plądruje wioskę czyli w 5 minut ma zamiast 72 surki każdej ma 144. A że jest ich 3 różne rodzaje a wiec w 5 minut wyciąga z jednej wioski 432 surowce.
1h ma 12 takich wyciągnięć czyli 5184. Pamiętamy że na koniec wyciągamy raz na 8h 7,3k czyli musimy pomniejszyć 35k-7,3k

z tego co widzę kolega klika intensywnie max 5h


35.000 na tej prędkości to wioska na 3 levelu.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

35.000 na tej prędkości to wioska na 3 levelu.

No to macie raj na ziemi :)) w takim wypadku.

Nie raz wyciągałem z wiosek surowce w maksie bez tych dodatków i wiem ile musiałem siedziec przed kompem i to było naprawdę trudnę.

Z misjami wyspowymi to już jest naprawdę banalne. Problem zaczyna się przy 5 wioskach bo zaczyna mi komp mulic co mnie bardzo drażni.
 
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

No to macie raj na ziemi :)) w takim wypadku.

Nie raz wyciągałem z wiosek surowce w maksie bez tych dodatków i wiem ile musiałem siedziec przed kompem i to było naprawdę trudnę.

Z misjami wyspowymi to już jest naprawdę banalne. Problem zaczyna się przy 5 wioskach bo zaczyna mi komp mulic co mnie bardzo drażni.


Widocznie mam pecha, bo jeszcze takiego bonusu nie miałem i na razie wyciągnąłem od 7:30 do teraz ponad 20 koła chyba nie powinienem wychodzić do toalety :eek:
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Widocznie mam pecha, bo jeszcze takiego bonusu nie miałem i na razie wyciągnąłem od 7:30 do teraz ponad 20 koła chyba nie powinienem wychodzić do toalety :eek:

mój spisek jest taki że na pewno nie wydajesz złota za duzo. A właśnie ten dodatek z misji dostają Ci co wydają złoto na skracanie budynków. Ale to oczywiście mój spisek i pewnie nie mam racji :))

interesuje mnie sojusz Gniew -- jacy tam gracze są? da ktoś listę?
 
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

mój spisek jest taki że na pewno nie wydajesz złota za duzo. A właśnie ten dodatek z misji dostają Ci co wydają złoto na skracanie budynków. Ale to oczywiście mój spisek i pewnie nie mam racji :))

interesuje mnie sojusz Gniew -- jacy tam gracze są? da ktoś listę?


Złota ani grama tu jeszcze nie poszło :rolleyes:

Z tych w Gniewie co znasz to może z Naksos SportGameRecord z forum widzę Wodza i Coobrasa.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Złota ani grama tu jeszcze nie poszło :rolleyes:

No i dla tego nie dostajesz tego dodatkku - po co Ci on jak surowce będą Ci się marnowały jak nie skracasz. Lepiej dac go komuś innemu. Zacznij skracac to zobaczysz ile będziesz go miał haha

Z tych w Gniewie co znasz to może z Naksos SportGameRecord z forum widzę Wodza.

daj pełną listę
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Oto lista.

Wodzu1905
ma5ria
Szrromoo94
Andreus Max...
szelma5
babaherod
Vieviorkaa
Baron Samedi
Robson1989
ManestyCres...
AbaraiRenji
carterro
Majka89
Coobras3
Decramen
BlackGhost
SPORTgameRE...
Hala Madryt
RysioLwieSe...
.LemonPL.
Tefoy
 
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

No i dla tego nie dostajesz tego dodatkku - po co Ci on jak surowce będą Ci się marnowały jak nie skracasz. Lepiej dac go komuś innemu. Zacznij skracac to zobaczysz ile będziesz go miał haha



daj pełną listę
Jeśliby miało złoto iśc to by się wymieniało te misje do skutku i by się trafiła,ale na luzie i tak jak ktoś jest konsekwentny to szybko sie wybije po ochronce:)
Lista widzę u góry nie będę powielał.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Jeśliby miało złoto iśc to by się wymieniało te misje do skutku i by się trafiła,ale na luzie i tak jak ktoś jest konsekwentny to szybko sie wybije po ochronce:)
Lista widzę u góry nie będę powielał.

nie no nie namawiam do złego - po prostu uważam że to jest powiązane i tyle.

co do sojuszu - tak też myślałem że coś mi się kojarzy ta nazwa i będzie tam dużo znanych graczy.
 
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

siedzę często i gęsto na kompie, w domu, w pracy, końcówka dnia i tylko tyle wybrałem z wioseczek 19506/35000
 

DeletedUser16770

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

widzę ze jest tu oskarżanie mnie o to ze młuce kompa 24/24 otóż nie.przed kompem spędzam tyle czasu ile mam pracy a dokładniej jestem informatykiem mam swój zaklad gdzie naprawiam komputery projektuje strony itp.. a to ze jade na plądrowaniu z misji no to jest jednak roznica niz samo zadanie.wczoraj i dzis mialem po 2 te "bonusy" gdzie moge pladrowac nie wykorzystalem i tak wszystkich bo przy pierwszym siedzialem 3h przy drugim 2 a nadal mam wolne miejsce na surki.nie trzeba siedziec nie wiadomo ile aby wyciagnac surki z wiosek.gra jest grą ale na 1 miejscu jest zycie osobiste real a gra tylko dodatkiem z ktorej korzystam gdy moge i mam czas nie zaniedbujac przy tym innych obowiązkow.
Pozdrwiam

- - - Automatycznie połączono posty - - -

a jeszcze co do złota owszem wydałem ale niestety aż na zarządce i kapitana:].
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Co do tego plądrowania na "Wymuszonej lojalności" - wystarczy jeden taki bonus dziennie (wykorzystany niemal na fulla), w miarę częsta aktywność (może ze dwie godziny żądanie co 5 minut, reszta co 20 lub i 90), a idzie wyciągnąć te niecałe 30kafli... Skoro mi się to udało, to nudzącym się nie uda? No proszę Was...jaki bot...? :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

popieram nie ma problemu
 
Do góry