Sytuacja na świecie Retimno

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser9244

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

a mi się nie udaje wyciągnąć. ale byłam dziś 2h na rowerku i kolejne 2h na wystawie i się opaliłam i zjadłam dużo truskawek :D
i mam 11508/35000 w tej chwili, chlip.
:(
 

DeletedUser15613

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

co za bzdury piszesz!

dziś nie trzeba długo siedziec by wyciągać wszystko z wiosek. Teraz są te durne misje wyspowe które dają Ci ponusik i ciągnąc można razy dwa surki. Siedzisz dwa razy krócej niż powinieneś. Na koniec ciągniesz na 8h i masz po sprawie. A że jest ochronka resztę czasu mają wolnego

- - - Automatycznie połączono posty - - -



nastepny nienudzący się

Od razu widac kto używa a kto nie :D
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Widocznie mam pecha, bo jeszcze takiego bonusu nie miałem i na razie wyciągnąłem od 7:30 do teraz ponad 20 koła chyba nie powinienem wychodzić do toalety :eek:

Na serwerac en zdarzylo mi się kilka razy wyciągnać max ale używałem nom stop wymuszonej lojalnosci ale nie pamietam ile godzin mi to zajelo ;) na pewno nie potrzeba calego dnia na to chyba ze ktos zaczyna farmic o 12 to konczy jak idzie spac :p

ogonie wole grabić surke od innych niż klikac wioski :) przy kilkunastu miastach nawet ich nie klikam za duzo czasu sie na to traci dlatego podziwiam tych ktorzy to robia przy 100 miastach np bo znam takich
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Na serwerac en zdarzylo mi się kilka razy wyciągnać max ale używałem nom stop wymuszonej lojalnosci ale nie pamietam ile godzin mi to zajelo ;) na pewno nie potrzeba calego dnia na to chyba ze ktos zaczyna farmic o 12 to konczy jak idzie spac :p

ogonie wole grabić surke od innych niż klikac wioski :) przy kilkunastu miastach nawet ich nie klikam za duzo czasu sie na to traci dlatego podziwiam tych ktorzy to robia przy 100 miastach np bo znam takich

Już sobie to wyobrażam... dochodzisz do setnego miasta, a tu bum - 5 minut minęło, wracasz do pierwszego :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Pewnie tak... chociaż desperatów w grepo nie brakuje... :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Dlaczego tak uważasz? Ja sobie plądruje czasami co 5 minut żeby nastrój nie spadł poniżej 80% i później na 8h leci :)

Jemu chodziło bardziej o to, że ktoś klika przez 2-3h ciągle żądania czy plądrowania za 5 minut. :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Trzciciele Bobra - ahh jak oni Nas kochają, ale jak to mówią "Stara miłość nie rdzewieje":eek:
 

Adzi90

Zespół Grepolis
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

trochę więcej miast mamy,ale jest to nie realne do wykonania klikając co 5 minut,prawdopodobnie 10-15 minut zajęłaby nam cała lista do zebrania surek,
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

trochę więcej miast mamy,ale jest to nie realne do wykonania klikając co 5 minut,prawdopodobnie 10-15 minut zajęłaby nam cała lista do zebrania surek,

czyli optymalnie wychodzi klikanie co 20 minut :p
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

czyli optymalnie wychodzi klikanie co 20 minut :p

przy tylu miastach pewnie tak :) chyba ze wejdzie jakas zmiana i 1 kliknieciem bedzie sie zbieralo ze wszystkich wiosek to wtedy mozna i przy 400 miastach klikac:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

przy tylu miastach pewnie tak :) chyba ze wejdzie jakas zmiana i 1 kliknieciem bedzie sie zbieralo ze wszystkich wiosek to wtedy mozna i przy 400 miastach klikac:)

Chyba zmiana w premium...Inno nie odpuściłoby czegoś takiego, oj nie nie...

Faktycznie - na tym świecie można śmiiigaaać, aż miło... Prędkość zadowalająca. :cool:
 

Adzi90

Zespół Grepolis
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Przy takiej szybkości nie ogarnąłbyś 400 miast :)
 

DeletedUser18668

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Top 20 sojuszy, macie jakieś własne opinie co do topki sojuszy ?

Bez tytułu.png
 
Do góry