Retimno party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4218

Guest
Odp: Retimno party

No wiem, wiem - bez emocji to samą grą już dawno by się wiele osób znudziło.
Co jak co, ale tu najważniejsi są ludzie :)
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Retimno party

No wiem, wiem - bez emocji to samą grą już dawno by się wiele osób znudziło.
Co jak co, ale tu najważniejsi są ludzie :)

Zobaczymy jak długo .... :) moim zdaniem na Okres zimowy będzie wiecej czasu na grepo niz teraz :)
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Retimno party

I jutro zaczynają się podboje :) Koszary zakolejkowane, port zakolejkowany, ostatnie niezbędne badania w akademii, ludziów wolnych zaczyna brakować, więc przygotowania pełną parą :)
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Retimno party

Widzę, że Turas ma juz drugie miasto.

bardzo mnie interesuje pod jakim on nickiem gra

manfred i inni zwolennicy zagorzali Turasa możecie sobie o nim pisać jaki to on nie jest cudowny i w ogóle
dla mnie to samolub, który manipuluje ludźmi, wykorzystuje ich, nie liczy się z nikim i z niczym - on jest najważniejszy!
dziwne, że znajduje stado baranów i owieczek, które beczą tak jak on im podyryguje
przy tym nie da się nie zauważyć jak bardzo uzależnienie od gry zrobiło pustki w postrzeganiu przez niego rzeczywistości, nawet tej wirtualnej, grepolisowej
nie jest dziwne, że tutaj ukrywa sie pod jakimś tam nickiem, bo wiele jest osób myślących o nim jeszcze bardziej negatywnie niż ja
uważam, ze takich graczy jak on trzeba się wystrzegać, aby mieć z nimi jak najmniej do czynienia
dlatego chcę znać jego nick
 

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

marto zgadzam się z tobą ale co do manipulacji to z ciebie też dobra manipulantka
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Retimno party

marto zgadzam się z tobą ale co do manipulacji to z ciebie też dobra manipulantka

nie prawda :) mam silny charakter, ale manipulacji nie lubię i się jej wystrzegam
owszem staram się wywierać wpływ na ludzi, ale dążę do tego, aby był on tylko pozytywny :eek:
a ponadto nie przypominam sobie Twojego nicku, więc nie wiem na jakiej podstawie tak sądzisz, hmmmm? uraziłeś/uraziłaś mnie
 

DeletedUser21385

Guest
Odp: Retimno party

bardzo mnie interesuje pod jakim on nickiem gra

manfred i inni zwolennicy zagorzali Turasa możecie sobie o nim pisać jaki to on nie jest cudowny i w ogóle
dla mnie to samolub, który manipuluje ludźmi, wykorzystuje ich, nie liczy się z nikim i z niczym - on jest najważniejszy!
dziwne, że znajduje stado baranów i owieczek, które beczą tak jak on im podyryguje
przy tym nie da się nie zauważyć jak bardzo uzależnienie od gry zrobiło pustki w postrzeganiu przez niego rzeczywistości, nawet tej wirtualnej, grepolisowej
nie jest dziwne, że tutaj ukrywa sie pod jakimś tam nickiem, bo wiele jest osób myślących o nim jeszcze bardziej negatywnie niż ja
uważam, ze takich graczy jak on trzeba się wystrzegać, aby mieć z nimi jak najmniej do czynienia
dlatego chcę znać jego nick
jestem baranem albo owieczką -beeeee i jeszcze mnie Turas wykorzystuje itp, itd.....
jakie Wy tu bajki wypisujecie no ale każdy ma prawo pisać co mu przyjdzie do głowy, po to jest forum ;)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Retimno party

bardzo mnie interesuje pod jakim on nickiem gra

manfred i inni zwolennicy zagorzali Turasa możecie sobie o nim pisać jaki to on nie jest cudowny i w ogóle
dla mnie to samolub, który manipuluje ludźmi, wykorzystuje ich, nie liczy się z nikim i z niczym - on jest najważniejszy!
dziwne, że znajduje stado baranów i owieczek, które beczą tak jak on im podyryguje
przy tym nie da się nie zauważyć jak bardzo uzależnienie od gry zrobiło pustki w postrzeganiu przez niego rzeczywistości, nawet tej wirtualnej, grepolisowej
nie jest dziwne, że tutaj ukrywa sie pod jakimś tam nickiem, bo wiele jest osób myślących o nim jeszcze bardziej negatywnie niż ja
uważam, ze takich graczy jak on trzeba się wystrzegać, aby mieć z nimi jak najmniej do czynienia
dlatego chcę znać jego nick

ojj nie do końca mnie zrozumiałaś. Ja go oceniam jako gracza, jako osobę dowodzącą pewną grupką ludzi. Grając w tą grę patrzę na graczy jako gracze w śród których są zwolennicy i przeciwnicy. Jak mam wybierać kogo chce mieć za przeciwnika to wole jego niż Ciebie bo choć będę miał zabawę dłuższą.

i nie jestem jego zwolennikiem. Mam go gdzieś. Ale jak mam grać przeciwko to chce właśnie z takimi graczami jak on.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

marto zgadzam się z tobą ale co do manipulacji to z ciebie też dobra manipulantka

chyba lepsza od Turka haha
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Retimno party

nie bierz tego do siebie barbaran, po prostu widziałam Turasa na innych serwerach i widziałam co on potrafi zrobić z ludźmi

dziwię się ludziom, że dają się tak wykorzystywać

ma swoje stado, z którym wchodzi na serwer, to stado dobiera sobie służalczyków, których zadaniem jest nie tyle grać i czerpać przyjemność, co być na usługach głównego możnowładcy - Turaska i jego stada
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Retimno party

bardzo mnie interesuje pod jakim on nickiem gra

manfred i inni zwolennicy zagorzali Turasa możecie sobie o nim pisać jaki to on nie jest cudowny i w ogóle
dla mnie to samolub, który manipuluje ludźmi, wykorzystuje ich, nie liczy się z nikim i z niczym - on jest najważniejszy!
dziwne, że znajduje stado baranów i owieczek, które beczą tak jak on im podyryguje
przy tym nie da się nie zauważyć jak bardzo uzależnienie od gry zrobiło pustki w postrzeganiu przez niego rzeczywistości, nawet tej wirtualnej, grepolisowej
nie jest dziwne, że tutaj ukrywa sie pod jakimś tam nickiem, bo wiele jest osób myślących o nim jeszcze bardziej negatywnie niż ja
uważam, ze takich graczy jak on trzeba się wystrzegać, aby mieć z nimi jak najmniej do czynienia
dlatego chcę znać jego nick

Na koryncie pod Berserker-
Więc na Retimno to sprawdz sobie Marto :)
ale gdzieś widziałem wpis że pod tym własnie Nickiem
Ewentualnie pod Budka z Kebabem, Albo Cienki na Ostro :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser21385

Guest
Odp: Retimno party

nie bierz tego do siebie barbaran, po prostu widziałam Turasa na innych serwerach i widziałam co on potrafi zrobić z ludźmi

dziwię się ludziom, że dają się tak wykorzystywać

ma swoje stado, z którym wchodzi na serwer, to stado dobiera sobie służalczyków, których zadaniem jest nie tyle grać i czerpać przyjemność, co być na usługach głównego możnowładcy - Turaska i jego stada
oj Marto nie biorę, nie jestem przewrażliwona na własnym punkcie a z Turaskiem grałam już kilka serwerów wiec nie brnij jeżeli nie chcesz obrażać innych
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Retimno party

ojj nie do końca mnie zrozumiałaś. Ja go oceniam jako gracza, jako osobę dowodzącą pewną grupką ludzi. Grając w tą grę patrzę na graczy jako gracze w śród których są zwolennicy i przeciwnicy. Jak mam wybierać kogo chce mieć za przeciwnika to wole jego niż Ciebie bo choć będę miał zabawę dłuższą.

i nie jestem jego zwolennikiem. Mam go gdzieś. Ale jak mam grać przeciwko to chce właśnie z takimi graczami jak on.

- - - Automatycznie połączono posty - - -



chyba lepsza od Turka haha

manfredzie, Ciebie w odróżnieniu od Turka bardziej szanuję i doceniam jako przywódcę
chociaż też czasami masz dziwne zagrania i słyszę od ludzi z rdzennego LA, że na ostatnich serwerach nieco przeginałeś i niektórzy nie fajnie poczuli się w grze, a to przecież nie o to chodzi

zgadza się, ja nie jestem tak agresywnym graczem jak Turas, nie poświęcam wszystkiego z uporem agresywnego maniaka dla uzyskania efektu w grze

gram bo lubię, chcę i potrzebuję
ale owszem, jeżeli czyjaś agresja jest chorobliwa i porażająca, to odpuszczam - dla dobra tej osoby
gra tak - ale nie ponad wszystko
 

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

Marta996 na omega jak byłaś na froncie z MDG i się już zbliżali do Ciebie to oświadczyłaś na forum, że nie będziesz grać na jednym świecie z turkiem i kończysz grę na Omega. Czy będziesz konsekwentna i na tym świecie tez zakończysz grę gdy będzie grał turek czy tylko wtedy jak będzie się do Ciebie zbliżał po miasto jak na Omega? Dlatego chcesz znać jego nick by wiedzieć kiedy uciec?
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Retimno party

oj Marto nie biorę, nie jestem przewrażliwona na własnym punkcie a z Turaskiem grałam już kilka serwerów wiec nie brnij jeżeli nie chcesz obrażać innych

ja po prostu jego grę tak dokładnie spostrzegam

i nie akceptuję tego, bo nie jest to fajne dla tych "pionków" - służalczyków, którzy niczego nie świadomi dochodzą do grupy Turka
właśnie za to bardzo, bardzo go nie lubię i w odróżnieniu od manfreda nie zamierzam się zachwycać taką jego grą i takim prowadzeniem sojuszu, dla mnie to zwykłe żerowanie na innych
może dla innych ważne jest twierdzenie, że "cel uświęca środki" - dla mnie nie, dla mnie zwycięstwo osiągnięte niecnymi środkami jest zdecydowanie gorsze od najgorszej porażki
Aretmizja wytłumaczyłam dlaczego chcę znać jego nick, przeczytaj proszę uważniej mój pierwszy post dotyczący tematu Turka. I jak na razie nie zamierzam odchodzić.
I k woli wytłumaczenia: na omedze nie uciekłam od Turasa bo w grze mi zagrażał, odeszłam w ramach sprzeciwu dotyczącego tego, do czego on się posuwał na forum ogólnym
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

Czyli jak tu na forum będzie nadal Cie wyśmiewał to tez zakończysz tu grę? Obiecujesz?
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Retimno party

Czyli jak tu na forum będzie nadal Cie wyśmiewał to tez zakończysz tu grę? Obiecujesz?

NIE, tym razem chce być silniejsza i liczę na to, że inni nie pozwolą deptać mojej czy kogoś innego GODNOŚCI

to co się zadziało na omedze, to było nieludzkie zdeptanie mojej godności przy aplauzie stada Turasa
ich - wiadomo co, nie chcę używać tu słowa określającego postawę człowieka bez zasad - było po prostu porażające
inni musieli zamilknąć, bo ryk stada zagłuszył każdego
 

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

No tak w końcu wtedy byłaś tuż na froncie MDG, które wtedy jechało wszystko po drodze jak leci. Kwestia dni kiedy byś straciła jedyne miasto. Gdyż sojusz w jakim byłaś nie był za mocny.

Tutaj gdy zagrożenia utrata jedynego miasta nie widzisz bo nie wiesz gdzie jest turek lub czy jest w zasięgu to chcesz być silniejsza i już nie uciekniesz ze świata?

Marto ale na Omega każdy na FO Ciebie wyśmiewał za Twoje zachowanie i to nie był tylko turek i MDG.

Potem na Bizancjum też się z Ciebie naśmiewali na FO. Gdzie tylko zaczniesz się wymądrzać zaraz ludzie nie mogą Cie znieść i jadą po Tobie.

Tu problem nie leże w złej woli ludzi tylko w twoim charakterku.

http://forum.pl.grepolis.com/showthread.php?11372-Sytuacja-na-%C5%9Bwiecie-Omega/page69

Tu na FO Omega już końcówka Twoich wypocin. Jak ktoś ciekawy proszę lecieć do tyłu i poczytać czy to ludzie byli źli czy może Marta za bardzo się wywyższała i wypisywała głupoty.

Teraz już wiemy, że wtedy to była ucieczka przed utrata miasta oraz niepowodzenie w prowadzeniu sojuszu bo t co tam stworzyłaś miało poziom masówki.
 
Do góry