Retimno party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4218

Guest
Odp: Retimno party

No i znów się zacznie :D

A swoją drogą to jutro będzie wesoło u jednych, a inni będą nadal wyczekiwać końca ochronki :)
 

DeletedUser21385

Guest
Odp: Retimno party

Ludziska.. szanujcie przeciwników.. dzięki nim ta gra jest ciekawa. Bez nich bawilibyście się w bobów i tańczylibyście na scenie.. jak ja teraz na naksos ;) Uszczypliwości ok.. dodają smaczku, ale takie jechanie, to już przesada.
My z Doktorkiem się tylko droczymy, to zwykła troska o zdrowie bądź jego brak a Marta znowu na serio traktuje wypowiedzi i mnie od ekip wyzywa.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

Marto a czy Ty grałas kiedykolwiek z nim w sojuszu ? Jeśli nie to nie wypowiadaj sie ja z nim gralem i jakos mnie nie wykorzystywał wrecz przeciwnie staral sie pomagac wszystkim ale jak w kazdym sojuszu sa bardziej ogarnieci i mniej :p chyba ze od czasu gdy z nim gralem bardzo sie zmienil w co watpie

Podpisuję się pod wpisem kolegi :D
Szczerze: te przepychanki mnie irytują; jakaś kobitka się rzuca o to, jak to źle jest w sojuszu, w którym nigdy nie miała okazji być (zasłyszane biadolenie jednej, czy dwóch osób przeciwstaw opinii dziesięciokrotności zadowolonych ze współpracy z nim), drudzy chcą jej zaprzeczyć i jednocześnie po niej pojechać - opamiętajcie się... :rolleyes: bo kto wie, jak to jest z Turek., ten wie, że ona nie ma racji. A całej reszcie zostawmy możliwość przekonania się "na własne oczy", czy bredzi i się ośmieszy, czy mówi prawdę i nas ośmieszy. Dobrze wiemy, iż Artur traktuje różnych ludzi na różny sposób. ;)

To byłoby na tyle w temacie, którego tu nie powinno być...w każdym bądź razie ja czekam na moment, w którym mdg wyjdzie na światło dzienne tego świata. Choć np. Sharksa już gdzieś tam widziałem...


Ktoś pisał o godzinie 12:15 - stary, u mnie ochronka kończy się dopiero 20-21, więc myślę, że odpowiedzi na zadane kwestie należy się spodziewać dopiero na bonus nocny :p niektórzy fighterzy nie wybiorą się na środek mapy o tej 12 coś, bo po co płynąć przez pół morza?
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Retimno party

A wiec Koniec Tematu :D Kebabowego piszemy o czymś konkretnym :D bez Napinki
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Retimno party

Tyle tylko, że oprócz tych - którzy przy Turku czerpią korzyści i cieszą się z tego (bo jak się nie cieszyć, gdy tyran pięknie poustawiał im sytuację, oczywiście na ich korzyść?) są też tacy, którzy grali z Turkiem i z jego ekipą i w efekcie tego mają o nim o sto razy gorsze zdanie niż ja.
Dlaczego donny4 pomijasz i takich? Tylko dlatego, że osoby te nie chcą być jechane publicznie na forum i po prostu nie chcą poruszać śmierdzącego tematu? Skoro grałeś z nim i masz cokolwiek jeszcze obiektywizmu, to doskonale wiesz, że nie każdy jest dobrze traktowany przez Turka.
Ja dodatkowo wiem z autentycznych relacji ludzi, którzy z nim grali, że ów gracz jest zdolny do gnębienia, poniżania, ośmieszania itd.
Sorry, ale nie będę klaskała takiemu komuś i twierdziła, że jest zarąbistym graczem i świetnym przywódcą.
A chcę wiedzieć gdzie jest, bo chcę omijać takich jak on z daleka

Ps. widziałam też osobiście, na pw które od niego dostawałam, do jakiego stopnia zdolny jest poniżać i manipulować. Także nie jest tak, iż opieram się tylko na opiniach innych osób, sama też "widziałam na własne oczy" (jak to określiłeś) do czego turek jest zdolny, aby zrealizować swój cel.
"Cel uświęca środki", "Po trupach do celu" - jego czyny świadczą o takiej ideologii i takim nastawieniu do gry.
Z tą ideologią ja się nie zgadzam, mam inne zdanie na ten temat i z Turkiem nie chcę mieć nic a nic wspólnego
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

Skończysz już pisać :?
Każdy już ma dosyć czytania tego samego w kółko :)
To jest dział "Serwer Retimno" czy Blog Turka ?
 

DeletedUser19503

Guest
Odp: Retimno party

łooo matusiuuuuuuuuuuu czytam i czytam i nic tylko
jedna baba drugiej babie powiedziała że jeden chłop drugiemu chłopu powiedział
ze jeden chłop drugiej babie powiedzał ze tamta baba tamtemu chłopu powiedziała że.....

no jak długo można czytać o jednym i tym samym i to jeszcze o gościu który prawdopodobnie nawet nie gra na tym świecie...
i co kogo obchodzi kto z kim gra? (też zresztą się swojego czasu naczytałam ze jestem beee bo grałam w soju z drugim beee itp)
przecież chyba jest jasne ze jak dobrze mi się gra z graczem A to gram sobie z graczem A, jesli nie to szukam gracza B, a może C a może nawet D
i co to kogo obchodzi kto z kim gra? I kto komuś dał prawo oceniać czy ktoś jest cacy czy beee tylko na podstawie tego że gra z graczem A a nie z graczem B ? Przecież to panaroja jakaś. Niech każdy gra z kim lubi bo w końcu na tym ta gra polega, a jak ktoś z kims nie lubi to niech nie gra -pfffff - dość już tego biadolenia plisssss
 

DeletedUser10777

Guest
Odp: Retimno party

kurcze ale się dzisiaj zapuściłem z Fo:)
Moje zdanie jest takie ,ze każdy z nas jest w miarę do siebie podobny ,sam myślałem o niektórych źle ,a pózniej się okazało że są tylko niewiele głupsi ode mnie :D haha
co by nie było jak ktoś gra nawet z bajkopisarzem ,to nie należy go oczerniać ,jedni się lubią inni nie
ok ,czas na browara:) i trzeba by coś weselszego popisać hę?
przy okazji szacunek dla C HI 4 OS ,bo dobry wojownik
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19503

Guest
Odp: Retimno party

kurcze ale się dzisiaj zapuściłem z Fo:)
Moje zdanie jest takie ,ze każdy z nas jest w miarę do siebie podobny ,sam myślałem o niektórych źle ,a pózniej się okazało że są tylko niewiele głupsi ode mnie :D haha
co by nie było jak ktoś gra nawet z bajkopisarzem ,to nie należy go oczerniać ,jedni się lubią inni nie
ok ,czas na browara:) i trzeba by coś weselszego popisać hę?

polać mu bo dobrze godo:)))
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Retimno party

oki, oki tylko jednak ten nick bardzo bym poprosiła :eek:

i wtedy koniec tematu

od początku chodzi tylko o nick, nic więcej

Reiha nie czytaj po prostu jak nie chcesz i tyle, po co się irytować?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

A Martusia srutututututututututu pisze dalej opowieści- nawet nie będę czytał tego co napisałaś, bo mi się nie chce czytać tego głupawego tekstu.
Powiem Ci krótko- Na forum Bizancjum- było tak, że Martusia była poszkodowana
Forum Omega- Martusia poszkodowana
Forum Retimno- Martusia BĘDZIE POSZKODOWANA

Martusiu skarbie Ty mój najdroższy
Kocham Cię jak nikt :D
Ale skończ pisać farmazony o kimś z kim nie miałaś zaszczytu grać. (tak zaszczytu :p)
I zluzuj, bo tutaj skończysz tak samo- też uciekniesz z podkulonym ogonem, bo Cię wszyscy będą mieli dość.
Daj ludziom się normalnie wypowiedzieć, a nie narzucasz swoje dyrdymały :)

P.s
Kiedy przyjdziesz na...? wiesz co :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

Kto to w ogóle Marta996?

To ta co robiła wywiady na GT z błędami, które każdy krytykował aż w końcu zrozumiała i przestała pisać?

Czy jeszcze z czegoś jest znana? A może znana z tego, że jest znana?
 

DeletedUser10777

Guest
Odp: Retimno party

ee no dajcie spokój to jest party prze duże P,jak ktoś chce się kłócić to do tematu sytuacja na świecie...itd;)
Sisi nie ma to idę po browka .żeby mamuśka nie widziała :D
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Retimno party

A kto to jest Artemizja93? Dokładnie nic o takiej osobie nie wiadomo, poza tym, że koledze doktorkowi życzy bardzo źle i jest ze znanej ekipy, w której prym wiedzie znany prawie wszystkim Turas
A od moich wywiadów wara, napisz 5 zdań po polsku w logicznej całości to porozmawiamy. Jak na razie nie udało Ci się przez to przebrnąć, wiec nie mamy o czym rozmawiać.

Ps. nie jestem niczyją kobietą życia, a bynajmniej niczego takiego sobie nie przypominam :)

jestem pyskata i całkiem mi z tym dobrze :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15508

Guest
Odp: Retimno party

A ja czytam, czytam i czytam ten temat ale w sumie już mi się nie chce:)
Może pogadamy o Retimno i o tym czy macie już jakieś cele do zbicia po ochronce zamiast ciągle o niejakim Turku pisać?:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

(...)są też tacy, którzy grali z Turkiem i z jego ekipą i w efekcie tego mają o nim o sto razy gorsze zdanie niż ja.
Dlaczego donny4 pomijasz i takich? Tylko dlatego, że osoby te nie chcą być jechane publicznie na forum i po prostu nie chcą poruszać śmierdzącego tematu? Skoro grałeś z nim i masz cokolwiek jeszcze obiektywizmu, to doskonale wiesz, że nie każdy jest dobrze traktowany przez Turka.
(...)
Z tą ideologią ja się nie zgadzam, mam inne zdanie na ten temat i z Turkiem nie chcę mieć nic a nic wspólnego

Opieprz dostawali zawsze tylko Ci, którzy sobie na to zasłużyli lub którzy ...po prostu podpadli... Ja też raz dostałem zasłużony opiernicz i, o dziwo, nie biadolę :D
Fakt - wiem, że on nie jest idealny i tego nie piszę, z drugiej jednak strony przypadków opisanych przez Ciebie było naprawdę mało w porównaniu do tego, jak teraz wyolbrzymiasz ich szkody. Ja chętnie te osoby wysłucham. A nuż się okaże, że nie byli bez winy, a Ty tylko robisz z siebie...hm, domyślisz się...
I jak nie chcesz mieć z nim NIC wspólnego, to przestań o nim pisać, bo coponiektórym zapewne zaczęłaś go przypominać, ładując takie teksty :p
ja pierniczę, "skończ Waść"...


Sorki, ludziska, ostatni raz odpisałem tej kobiecie...

Willow: oj, to samo wrażenie miałem, czytając ostatnie strony :p
 
Do góry