Retimno party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser3480

Guest
Odp: Retimno party

i słyszę od ludzi z rdzennego LA, że na ostatnich serwerach nieco przeginałeś i niektórzy nie fajnie poczuli się w grze

dla tego nie ma co słuchać pogłosek, komentarzy, plotek a mieć swoje własne zdanie i tego się trzymać.
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Retimno party

czasami dobrze też posłuchać inni, zwłaszcza życzliwyc dotychczas :)

nie mam dalej zamiaru wdawać się w pogawędki dotyczące Turka i dyskutować z jego stadem

ostrzegłam ludzi przed nim i mam nadzieję, że każdy kto nie chce beczeć jak mu Turas podyryguje i chce mieć przyjemność z tej gry zachowując własną wolę to nie wejdzie do tej ekipy

idealna nie jestem i to doskonale wiem (nie trzeba mi tego uświadamiać), ale nie ma ideałów na świecie poza świętymi, a mi niestety daleko do tego stanu :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Retimno party

Marta a sama z jakiego oboru jesteś
co kogoś nazywać baranem czy pionkiem
poziom kultury chyba nie masz idealny :(
 
Odp: Retimno party

Super - 3 strony rozmowy o gościu, który sam nie nie wypowiedział i zaszłościach na innych światach wszyscy jesteście genialni:eek:
Mowa srebrem , milczenie złotem.
Z tego co wiem to party tego świata,a nie Karczma ogólna to może trzymajmy się chociaż trochę tematu.
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Retimno party

napisałam przecież, że ideałem zdecydowanie nie jestem

a w wypowiedziach użyłam celowo metafory, aby zobrazować sytuację

jeżeli ktoś manipulowany przez Turka poczuł się obrażony, to przepraszam, nie to było moim celem

zawsze jest możliwość wyjścia z chorego układu
 
Odp: Retimno party

manipolowany heh, dobra jesteś
MDG nie tylko sojusz Turka
jak coś to na koryntos ja bylem ten nie dobry założyciel a nie Turek
to przestań bajki opowiadać
 

DeletedUser21385

Guest
Odp: Retimno party

Marto nie masz o czym pisać to piszesz o Turku i chcesz zabłysnąć na fo, taka prawda.
Co by było jakby MDG przestało grać a Turas poszedł na emeryturę, całe grepolis straciło by sens...
Nigdy nie grałaś w MDG wiec nie wiesz jak jest, tylko coś słyszałaś, ktoś Ci coś powiedział i Ty tylko dzielisz się i ostrzegasz innych przed grą w tym "stadzie baranów". Nie wiesz dokładnie, nie sprawdziłaś to nie pisz i nie obrażaj ludzi którzy tam grają.

ps
Jeśli my jesteśmy stadem baranów to Ty zaraz będziesz "Płochliwą Myszką", uważaj bo Turas wylądował blisko Ciebie i znów zostaniesz jego farmą.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Retimno party

bardzo mnie interesuje pod jakim on nickiem gra

manfred i inni zwolennicy zagorzali Turasa możecie sobie o nim pisać jaki to on nie jest cudowny i w ogóle
dla mnie to samolub, który manipuluje ludźmi, wykorzystuje ich, nie liczy się z nikim i z niczym - on jest najważniejszy!
dziwne, że znajduje stado baranów i owieczek, które beczą tak jak on im podyryguje
przy tym nie da się nie zauważyć jak bardzo uzależnienie od gry zrobiło pustki w postrzeganiu przez niego rzeczywistości, nawet tej wirtualnej, grepolisowej
nie jest dziwne, że tutaj ukrywa sie pod jakimś tam nickiem, bo wiele jest osób myślących o nim jeszcze bardziej negatywnie niż ja
uważam, ze takich graczy jak on trzeba się wystrzegać, aby mieć z nimi jak najmniej do czynienia
dlatego chcę znać jego nick
Marto a czy Ty grałas kiedykolwiek z nim w sojuszu ? Jeśli nie to nie wypowiadaj sie ja z nim gralem i jakos mnie nie wykorzystywał wrecz przeciwnie staral sie pomagac wszystkim ale jak w kazdym sojuszu sa bardziej ogarnieci i mniej :p chyba ze od czasu gdy z nim gralem bardzo sie zmienil w co watpie
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Retimno party

Nigdy farmą Turka nie byłam i nigdy nią nie będę

nigdy nie byłam niczyją farmą i nigdy nią nie zostanę

nie grałam w MDG i przenigdy bym nie zagrała w takim sojuszu, który opiera się na takich utrwalonych regułach gry, dla mnie są po prostu nie do zaakceptowania

znam relacje ludzi, którzy grali w tym sojuszu i to mi w zupełności wystarczy, aby mieć takie zdanie, jakie właśnie mam

i proszę wreszcie przestać obarczać mnie jakimiś dziwnymi intencjami, których nie posiadam
 

DeletedUser22560

Guest
Odp: Retimno party

Nigdy farmą Turka nie byłam i nigdy nią nie będę

nigdy nie byłam niczyją farmą i nigdy nią nie zostanę

nie grałam w MDG i przenigdy bym nie zagrała w takim sojuszu, który opiera się na takich utrwalonych regułach gry, dla mnie są po prostu nie do zaakceptowania

znam relacje ludzi, którzy grali w tym sojuszu i to mi w zupełności wystarczy, aby mieć takie zdanie, jakie właśnie mam

i proszę wreszcie przestać obarczać mnie jakimiś dziwnymi intencjami, których nie posiadam

Skończcie temat bo szlak ludzi trafia
Przedszkolaki będą się teraz kłócić?? Może lizaczka wam kupię na zgodę ????? Gram w tą grę gram i szlak mnie trafia jak czytam co wy tu wypisujecie po prostu aż się śmieje z tego czasami :) Co niektórzy są jak dzieci , macie dystans między życiem a grą ?? To jest tylko gra a wy się spinacie niepotrzebnie.
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Retimno party

Super - 3 strony rozmowy o gościu, który sam nie nie wypowiedział i zaszłościach na innych światach wszyscy jesteście genialni:eek:
Mowa srebrem , milczenie złotem.
Z tego co wiem to party tego świata,a nie Karczma ogólna to może trzymajmy się chociaż trochę tematu.

I nic nie napisze bo ma dożywotnie wakacje na forum :) Gdyby miał troszkę jaj to by się nie ukrywał :) widocznie kogoś się boi a poprzednie nicki nie mają zakazu gry (dożywotnich wakacji)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Retimno party

Skończcie temat bo szlak ludzi trafia
Przedszkolaki będą się teraz kłócić?? Może lizaczka wam kupię na zgodę ????? Gram w tą grę gram i szlak mnie trafia jak czytam co wy tu wypisujecie po prostu aż się śmieje z tego czasami :) Co niektórzy są jak dzieci , macie dystans między życiem a grą ?? To jest tylko gra a wy się spinacie niepotrzebnie.

Spokojnie, trzeba wyluzować, wziąć sobie popcorn, colę i poczytać :D

Ja o Turku mogę powiedzieć jedno. Nigdy nie udało mi się go przegadać.
Ale też nigdy nie odezwał się do mnie w jakiś obraźliwy sposób, a kłóciliśmy się mnóstwo razy :)
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Retimno party

Marto nie masz o czym pisać to piszesz o Turku i chcesz zabłysnąć na fo, taka prawda.
Co by było jakby MDG przestało grać a Turas poszedł na emeryturę, całe grepolis straciło by sens...
Nigdy nie grałaś w MDG wiec nie wiesz jak jest, tylko coś słyszałaś, ktoś Ci coś powiedział i Ty tylko dzielisz się i ostrzegasz innych przed grą w tym "stadzie baranów". Nie wiesz dokładnie, nie sprawdziłaś to nie pisz i nie obrażaj ludzi którzy tam grają.

ps
Jeśli my jesteśmy stadem baranów to Ty zaraz będziesz "Płochliwą Myszką", uważaj bo Turas wylądował blisko Ciebie i znów zostaniesz jego farmą.

Basiu :) zaczynasz tak samo bredzić jak inni. A co by było :D??? Co niektórzy byli by zdrowsi :)
 

DeletedUser10245

Guest
Odp: Retimno party

Dobra z innej beczki -jutro koniec klikania a zaczynamy jazdę kto będzie no 1 w agresorach ?Jaki sojusz okażę sie masówka i który złotnik zostanie podbity na te wszystkie pytania odpowie godzina 12:15
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Retimno party

No to ładnie życzysz koledze. Widać z czyjej ekipy jesteś.
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Retimno party

Ludziska.. szanujcie przeciwników.. dzięki nim ta gra jest ciekawa. Bez nich bawilibyście się w bobów i tańczylibyście na scenie.. jak ja teraz na naksos ;) Uszczypliwości ok.. dodają smaczku, ale takie jechanie, to już przesada.
 
Do góry