Sytuacja na świecie Retimno

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser22679

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Dzisiaj rozgrywa się wojna serwera **Armia Hannibala** oraz ich sprzymierzeńcy przeciw next oraz przeciw ich sprzymierzeńcom dzieje się oj dzieje się :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Nie sądziłem razem z kolegą jak postanowiliśmy wstawić kolona że to będzie miało taki skutek :D
 

DeletedUser22679

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Zrobiły się dwa bloki sojuszy :)
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

No co zrobić trzeba sie bić ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

gratulacje, pierwsza składna akcja z waszej strony :) może jednak i ten front zrobi się ciekawy i warty uwagi.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

To nie było do końca zaplanowana akcja - jak zaczęły lecieć 4 sojusze na jednego to trzeba było wezwać posiłki :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

4 sojusze?? kogoś przeoczyłem chyba :) trochę daleko temu było do pełnego zaangażowania wszystkich sojuszu, ale fakt od każdego coś poszło, więc tym bardziej gratulacje się należą, następnym razem się bardziej sprężymy i was nie zlekceważymy aż w takim stopniu :)
co do nieplanowanej akcji czasem takie najlepiej wychodzą.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

jako glowny aktor tego dzisiejszego cyrku rownierz sie wypowiem.
akcja byla spontan.postanowilem pokazac zlociarzowi gdzie jego miesce.
nie spodziewalem sie ze do odbijania procz next i *next* rzuca sie jeszcze oba jon'y oraz wulkan i paru mniejszych parchow.
zazwyczaj rzucaliscie sie jak pies na szynke na tych malych nieaktywnych ale to dobrze bo zrobiliscie nam selekcje.
na koniec ps. Zgasilem was - Strażak:cool:
 

DeletedUser21137

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Wstawcie jakieś raporty, lub screeny. Chcę zobaczyć tą akcję :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

hmmm marcinos i vieviórka nieaktywni hmmm to co oni robią w waszej topce :) ciekawe ciekawe, tak jak pisałem gratulację się wam należą bo akcja była ładna, a wnioski wszyscy sobie wyciągniemy i zobaczymy jak się wojenka dalej potoczy :)
A co do "wyzywania od "złociarzy" hmmm rozumiem że nie grasz na premium ... albo inaczej lubisz ludziom zaglądać w portfel i tym tłumaczyć różne rzeczy ?? to jest akurat bardzo zabawne :)
 

DeletedUser22343

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

o strazak jak zwykle taki sam przynajmniej z innymi mozna normalnie pogadać po akcji:)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

strazak oczywiscie gra bez kapitana i innych tych dodatków:) a po drugie.. Kto bogatemu zabroni coo??
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

nie chce mi sie kopac w rapkach...137atakow bylo na okupacje
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

hmmm marcinos i vieviórka nieaktywni hmmm to co oni robią w waszej topce :) ciekawe ciekawe, tak jak pisałem gratulację się wam należą bo akcja była ładna, a wnioski wszyscy sobie wyciągniemy i zobaczymy jak się wojenka dalej potoczy :)
A co do "wyzywania od "złociarzy" hmmm rozumiem że nie grasz na premium ... albo inaczej lubisz ludziom zaglądać w portfel i tym tłumaczyć różne rzeczy ?? to jest akurat bardzo zabawne :)
chodzilo mi glownie o tych co w ciagu 4-5h wysylali 2 zagrody ogni z jednego miasta - to sa zlociarze
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9244

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

chodzilo mi glownie o tych co w ciagu 4-5h wysylali 2 zagrody ogni z jednego miasta - to sa zlociarze

może i złotnicy
akcja fajna, dobry sprawdzian sił
naciesz się wioską póki możesz, bo tak łatwo nie odpuszczamy :)
jednak dziś - gratulacje
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

rzeby wladowac kilkaset zloty w kilka godzin w jedno miasto i jeszcze sie tak zlamic jak normandia to trzeba miec cos nie tak z glowa.
nie zazdrosze wam zlociarze...raczej mi was zal ze potrzebujecie wladowac tyle kasy w taka gre...a na koniec i tak z tego nie ma efektow

- - - Automatycznie połączono posty - - -

może i złotnicy:)
akcja fajna, dobry sprawdzian sił
naciesz się wioską póki możesz, bo tak łatwo nie odpuszczamy :)
jednak dziś - gratulacje
a tak na marginesie nie strasz mnie tu bo walicie do mnie ostatnio kolony jak wsciekli ale jakos miasta nie umiecie mi zabrac.wezcie se kupcie jeszcze z 10k zlota na leb to moze sie wam uda
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

rzeby wladowac kilkaset zloty w kilka godzin w jedno miasto i jeszcze sie tak zlamic jak normandia to trzeba miec cos nie tak z glowa.
nie zazdrosze wam zlociarze...raczej mi was zal ze potrzebujecie wladowac tyle kasy w taka gre...a na koniec i tak z tego nie ma efektow

- - - Automatycznie połączono posty - - -

To samo co napisał kolega wyżej :)

KTO BOGATEMU ZABRONI???

A co do waszej konwersacji to widzę że nic się nie zmieniło każdy uważa się za lepszego od innych :p a gratulacje z groźbami to raczej nie powinny iść w parze :p bo wtedy to wygląda że sztucznie gratulujesz więc nie wiem jaki jest sens tych gratulacji :p xxxxxxxxxx



a tak na marginesie nie strasz mnie tu bo walicie do mnie ostatnio kolony jak wsciekli ale jakos miasta nie umiecie mi zabrac.wezcie se kupcie jeszcze z 10k zlota na leb to moze sie wam uda

KTO BOGATEMU ZABRONI ??

i z tego co widze nic się nie zmieniło z waszym chorym stosunkiem do gry ;/ a szkoda (chodzi o 80% ludzi tu piszących)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22343

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

strazak kopyta ci sie palo:)
 
Do góry