Sytuacja na świecie Retimno

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser16535

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Heh gdyby to było takie proste...znajomi i przyjaciele w jednym sojuszu-ale niestety to mało realne

- - - Automatycznie połączono posty - - -

grunt to dobra zabawa, bez napinek i kłotni :)))
Również popieram...ale nie wszyscy tak do tego podchodzą...
 

DeletedUser19503

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Heh gdyby to było takie proste...znajomi i przyjaciele w jednym sojuszu-ale niestety to mało realne
...
No niestety im dłużej sie gra tym ciężej - w tym soju znajomy, w tamtym przyjaciel z innego świata....ech... Ale w sumie grając w Chińczyka jak komuś pionka zbije, albo ktoś zbije go mnie, to wcale nie oznacza że przestajemy się lubic i zaczynamy się gonić z siekierkami naokoło stołu (no przynajmniej ja z tasakiem nie latam hihihi). W końcu to taka sama gra jak każda inna - chyba:)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

no trzeba umieć się bawić. To że pók roku temu grałem razem z graczem XXX to nie znaczy że teraz mimo że on jest w innym sojuszu mamy sienie nie atakować. Kiedyś byliśmy razem a teraz razem wojujemy.

Niestety wielu graczy tak nie patrzy przez co w sojuszach jest dużo szpiegów
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Cóż.
Ja nie przeczę ,sam mam kilka osób ,na które ręki bym nie podniósł ,ale kretować dla kogoś ,choćby był najlepszym przyjacielem z realnego świata ,to odpada :rolleyes:. Choć tych osób, na które ręki bym nie podniósł nie jest znowu tak dużo. Po prostu warto rozróżniać pojęcia "znajomy z innego świata" i "prawdziwy przyjaciel z innego świata". Tych drugich gwarantuję ,nie będzie jakoś bardzo dużo i da się wytrzymać (a grywałem na 5 światach). :D
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

ja tam na własną matkę bym wysłał kolona - jedyny problem jest taki że ona nie gra :))
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Wiem ,ciebie Vieviórka kojarzę z Syriusza na Knossos :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

grywalam jeszcze na innych swiatach, czesto pod nickiem AdorisE :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Wczorajsza akcja pochłonęła trochę jednostek. Bez wątpienia była to największa akcja dotychczas na tym świecie a oto trochę liczb:

Obrońcy:

2582rydwany
15797 szermierzy
10617 łuczników
7335 hoplitów
273 procarzy
211 kawaleri
2 minotaury
1mantykora
12880 birem
34 triremy

Atakujący:

18037 statkow ogniowych
199 szybkich łodzi transportowych
8 katapult
468 procarzy
799 hoplitów
666 kawaleri
465 rydwanów
251 harpi
628 mantykor
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Wczorajsza akcja pochłonęła trochę jednostek. Bez wątpienia była to największa akcja dotychczas na tym świecie a oto trochę liczb:

Obrońcy:

2582rydwany
15797 szermierzy
10617 łuczników
7335 hoplitów
273 procarzy
211 kawaleri
2 minotaury
1mantykora
12880 birem
34 triremy

Atakujący:

18037 statkow ogniowych
199 szybkich łodzi transportowych
8 katapult
468 procarzy
799 hoplitów
666 kawaleri
465 rydwanów
251 harpi
628 mantykor


Czy ja wiem czy taka największa trzeba by było się innych sojuszów najpierw zapytać bo ilości są takie, że każdy pojedynczy sojusz już dałby radę to wystawić. Podejrzewam że sojusze jak Bobry Pijacy i MDG mogli mieć spokojnie podobne odbijanie na tym serwerze, tylko się nam tym jeszcze pochwalić nie chcą łobuzy :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Dokladnie, nie wiadomo jak tu u nich wyglada.. moze mieli cos ciekawszego ale wciaz cichosza od nich :))
Jednakze z pewnoscia walka byla godna uwagi :))))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Dokladnie, nie wiadomo jak tu u nich wyglada.. moze mieli cos ciekawszego ale wciaz cichosza od nich :))
Jednakze z pewnoscia walka byla godna uwagi :))))

Prawda :) w końcu było po co wysłać manty z klatki bo już się zbiesiły na mnie że ich nawet na spacery nie wysyłałem
 

DeletedUser22343

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

o widze hanibale atakują okupacje u ire ciekawe ciekawe
 

DeletedUser22343

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

prawie jak droga bez powrotu 6 !
 

DeletedUser22719

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

ja tam na własną matkę bym wysłał kolona - jedyny problem jest taki że ona nie gra :))

hehe ja to nawet zapobiegawczo gonie twoje kolony z mojej okolicy,na tym świecie mi taki sasad nie pasuje:) zmiana nicka i zadnych znajomycha ale pewno gdzies mi tu zagoscisz i ciezko bedzie cie wykopac bo zaraz i redka i inni sie zwala:)
 

DeletedUser22343

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

o zastap bardzo aktywny jestes bo mam cie chyba nie daleko cos kiedys mi migneło, myle sie?
 

DeletedUser22679

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

a no tak zdarzyło się chyba nawet jakieś ataki na ciebie szły ale pewien nie jestem :)

edit://
Na 100% pewien nie jestem bo latam jak głupi od wioski do wioski próbując coś upolować :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry