Sparta party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sparta party

Koalicja Kropek, Exile, Valhalla i inne cygańskie koczownicze zbieraniny ;) Stare dzieje, ale wiesz czym to grozi? Wybudowaniem cudów z wcześniejszą zamianą całego świata w bobów xD
 

DeletedUser11623

Guest
Odp: Sparta party

hehehhe wszystko prawda , tylko exile vallhala i inne koczownicze zbieraniny cuda zrobiły a kropki za lata wiernej służby zostały na lodzie , ale tak jest jak pakt ze wszystkimi sie ma
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sparta party

A to nie wiedziałem, ale poprawiłeś mi humor ;)

Koleś chwalił się koroną z Omikrona, dziś go sprawdziłem i patrz ;D
http://pl.grepostats.com/world/pl15/player/363859\
Proszę porównać ilość jego pkt za miasta i pkt walki jako agresor xD Jeszcze czegoś tak żałosnego nie widziałem, a widziałem dużo.
 

DeletedUser11623

Guest
Odp: Sparta party

hehehe nie znam człowieka , a był w moim soju :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sparta party

Ups, dopiero zauważyłem - on ma ponad 130 skolonizowanych miast ;D Tak rządził adriankiller, tak wygrywa się cuda ;) Dlatego śmieszą mnie wszelkie próby zebrania wszystkich graczy pod jednym sztandarem.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sparta party

Tak rządził adriankiller, tak wygrywa się cuda ;)

smiley_emoticons_irre4.gif


Dlatego śmieszą mnie wszelkie próby zebrania wszystkich graczy pod jednym sztandarem.

każdy ma inny pomysł na grę, nie mniej jednak coraz więcej ludzi się zna i to powoduje coraz większe zamieszanie i dziwne pomysły
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sparta party

A to nie wiedziałem, ale poprawiłeś mi humor ;)

Koleś chwalił się koroną z Omikrona, dziś go sprawdziłem i patrz ;D
http://pl.grepostats.com/world/pl15/player/363859\
Proszę porównać ilość jego pkt za miasta i pkt walki jako agresor xD Jeszcze czegoś tak żałosnego nie widziałem, a widziałem dużo.


Dosłownie tak tak tomek pisze wyżej ja też czegoś takiego nie widziałem nigdy

graty za takie bobowanie temu człowiekowi xD
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sparta party

Założyć 135 miast :confused: Geniusz. Jednocześnie ani jedno nie stracone. :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sparta party

Oto przed państwem kolejny argument na poparcie tezy: "Polak potrafi". :cool:
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sparta party

Chcialem powiedziec jako bezposredni sprawca ze drugi DNS powstal bo w sojuszu powiedzieli ze juz mnie nie lubia bo sie rzadze i szarogesze. No to ja im ze zrobie sobie drugi i ich przeskocze w rankingu. Zeby byly rowne szanse to zgodzili sie na PON. Dlatego serdecznie zapraszam duzych graczy do sojuszu. Zalozylem sie o skrzynke wodki , pomozcie : )
Ps. Podziele sie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sparta party

Chcialem powiedziec jako bezposredni sprawca ze drugi DNS powstal bo w sojuszu powiedzieli ze juz mnie nie lubia bo sie rzadze i szarogesze. No to ja im ze zrobie sobie drugi i ich przeskocze w rankingu. Zeby byly rowne szanse to zgodzili sie na PON. Dlatego serdecznie zapraszam duzych graczy do sojuszu. Zalozylem sie o skrzynke wodki , pomozcie : )
Ps. Podziele sie

Ty tam pilnuj czy ktoś nie ma żółtej kropki, bo jak Ci ktoś zwinie nieaktywnego sprzed nosa to będziesz chyba musiał kolonizować ;)

No miałem Cię zhejtować za mało pkt walki, ale Ty jeszcze trochę ich masz - za to wyśmiewam festyniarza Waleta (17 miast z czego 10 slotów za walkę) ;D
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sparta party

Ciekawy jestem czy masz wiecej PW Ataku niz ja ? Cholera wiedzialem pod jakim nickiem tu grasz ale mi sie zapomnialo. Coz starosc nie radosc.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sparta party

Podpowiem tylko, że zacząłem grę nieco ponad tydzień po starcie serwera.
A PW ataku to wiesz, na swoich się najłatwiej nabija ;)
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sparta party

ja przejmuje puste miasta, wojo na czerwonych trzymam
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sparta party

Chcę Ci tylko powiedzieć, że jak ja zaczynałem to Ty już parę miast miałeś ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sparta party

3898460-8864152835-


ciekawie sie wieczor zapowiada tutaj wtracac sie nie bede bo juz nie gram ale sobie poobserwuje
smiley_emoticons_kaffee2.gif


edit : i nastala cisza grobowa a moglem siedziec cicho :(

a odpowiadajac na twoje pytanie @gm to @seth lepiej stoi z PW od ciebie LoL
 
Ostatnia edycja:
Do góry