Sytuacja na świecie Bizancjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

U Ciebie słabo z pamięcią po raz kolejny podkreślam, że nic takiego nie mówiłem , a Ty nie musisz ciągle przekręcać zdań. Jestem w VoD i zdobędę Koronę , a Ty nie :) . Ja nigdy nie byłem twoim kompanem więc wszelkie Twoje wymówki są słabe :)

No tak ogólnie to na koronie nikomu nie zależy :D ale zawsze można posiadać postawione cudaki a co tam :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

No tak ogólnie to na koronie nikomu nie zależy :D ale zawsze można posiadaBartek awione cudaki a co tam :p

wygadajcie się na forum dobrze wam to zrobi :) Przypomniało mi się , że bartek skończył grę jak Polanus skończył a teraz wrócił. ..strata czasu :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

wygadajcie się na forum dobrze wam to zrobi :) Przypomniało mi się , że bartek skończył grę jak Polanus skończył a teraz wrócił. ..strata czasu :)

Ale ja nie z BB :D ja sojusznik :p haha
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Hihi, ale się tą koroną ekscytujesz eska. :) Co do tego świata, to powoli się będzie kończył, choć jeszcze nie ma jakiegoś dramatycznego odpływu graczy choć będzie on raczej następował, ale i tak będzie na tyle czasu, żeby trochę się zabawić. ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Eska przejdziesz do historii bizancjum jako troll forum ogólnego, a wiadomo, że królowi trollów zależy na koronie, więc ja Cię rozumiem.
Odnośnie wartości koron, to się nie zgodzę z norbim, obecnie są prawie nic nie warte, jeśli na danym świecie sojusz A zbuduje 7 cudów pierwszy, następnie skończy grę i wtedy sojusz B również zbuduje 7 cudów i także dostanie korony. A jak on skończy grę, to 7 cudów może zbudować sojusz C, np. jakieś Bractwo Dziurawej Łajby, no i on też otrzyma korony. Tak było na Gythium, gdzie po protestach support stwierdził, że to błąd gry.
W tej sytuacji odznaczenia, które otrzymało tylko 50 graczy, kiedy grała jeszcze cała śmietanka tego świata są znacznie więcej warte moim zdaniem, z czym zgadzają się twórcy gry, bo to gracze z odznaczeniem są wymienieni z nicków, a nie zdobywcy koron.
Rada dla norbifa, jeśli chcesz korony, to nic nie rób (buduj domki) zaszyj się pod innym nickiem i trzymaj się największego sojuszu pod koniec świata i będziesz miał koronę. Bo jeśli zaczniesz się zbytnio udzielać, to Twoja toksyczność zniweczy Twoje marzenie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Ale ja nie z BB :D ja sojusznik :p haha

Z tego ekscytowania to mi się pomyliło haha :)

antcie Korona to Korona...a co :) i też ją dostaniesz ! :D

Kakudo słowa zostaw dla siebie trollu :)

"Rada dla norbifa, jeśli chcesz korony, to nic nie rób (buduj domki) zaszyj się pod innym nickiem i trzymaj się największego sojuszu pod koniec świata i będziesz miał koronę. Bo jeśli zaczniesz się zbytnio udzielać, to Twoja toksyczność zniweczy Twoje marzenie." - świetna rada.... to świadczy tylko o tym jakim sojusz jest BB :/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Hehe zdrowk się uśmiałem czytając niektóre posty. Eska, korona ma jak dla mnke jakąkolwiek wartość za pierwszym razem, razem z odznaczeniem, a drugi raz to już nie to samo. :( Niestety sam dostaję w drugiej turze, więc co tam gadać, lepszy rydz niż nic. Jednak nie będę nią gwiazdorzył, aczkolwiek może mi się przydać. ;)
 

DeletedUser17196

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Dawno nie pisałem:)
Dzisiaj siedzę i sączę złocisty trunek patrząc jak "czerwonym" nagle opada szczęka i "kapce" kiedy zorientowali się, że jednak więcej niż 50 osób może mieć koronę... od razu zaznaczam, że zgodnie z deklaracjami ustąpiłem miejsca innym, ale może się załapię na 2...3....4... turę:)... Nawet jeżeli nie, to rozpaczał nie będę, tak, że antcie nie wybrzydzaj:)
Na innym świecie nikt patrzył nie będzie w którym rzucie zebrałem, albo i nie:)
Finiszem powinna być masowa kasacja kont, doprowadzająca do uniemożliwienia zdobycia koron przez czerwonych. W chwili obecnej z cudami są poblokowani, a więc nawet 10 osób będzie stanie ich zatrzymać przez te 30 dni.
Wszyscy głowią się nad kluczem do sukcesu. Rozwiązanie jest dziecinnie proste.
Kiedy zaczęły się problemy "czerwonych"?
Otóż w chwili gdy Marta996 dołączyła do sojuszu, a eskalacja problemu zaczęła się w chwili, gdy Marta otrzymała nota bene prawdziwe informację jak NorbiF chciał ją wyhuśtać:)
Szczerze powiedziawszy liczyliśmy na jej zapalczywość oraz to, że stawiając siebie i swoje męczeństwo doprowadzi do odsunięcia na boczny tor "Człowieka w szyszaku" (wybacz NorbiF, nie mogłem się powstrzymać:p) a w konsekwencji do rozkładu wewnętrznego sojuszu. Po odejściu Marty z VINI, długo musiałem składać te klocki, żeby się sojusz nie rozwalił, potem identyczną układankę przejął Baster po opuszczeniu przez Martę TBK. Szczęściem mogę nazwać to, że przeszła jednoczyć "czerwony" obóz. To był początek końca:)
Spychając Norbifa na boczny tor, sami zarzuciliście sobie pętlę na szyję, on Wam ogarniał jakieś 15-20 kont. Potem .... posypało się wszystko, lekceważenie przeciwnika, nonszalancka obrona cudu.
Podoba mi się to, że ktoś kto chce zobaczyć zwycięzcę Biza, musi iść do Komaty Chwały:)... a koronowaną głowę (Przywódcę Świata) po prostu widzi. Nie spinajcie się niepotrzebnie. Też się na "gifa" nie załapałem:)
Jak kiedyś powiedziałem konsekwencją zbudowania 4 cudów jest dominacja i formalnością budowa kolejnych trzech. Tu się jednak twórcy pomylili, powinni wprowadzić do logarytmu współczynnik "X". Byłby to stopień nieudolności dowództwa (pozdrawiam kakudo i spółkę).
A na kolejnym serwerze pamiętajcie od "666" jest blisko "996"... to demoniczne nicki.
Jedno co jeszcze napiszę, bawiłem się super.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Antcie dla mnie Korona to coś trochę znaczy :)
Ja na tym serwie też się jeszcze bawię super i bawiłem super i ta szczęśliwa mina kiedy padła świątynia BB ! :) Jak i inne cuda :D
I i i jak to całe BB upada jeszcze :D Hohoho ! Aleks na pewno się załapiesz :) Albo choć do VoD są jeszcze miejsca ! :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Hehe, aleksander ma kompleks marty. Po prostu było nas mniej, mało komu też naprawdę zależało na koronie, bo albo już ją mieli albo skończyli z grepo. Ja też kończę z grepo, bo ta gra nie jest warta czasu, który się na nią traci, pozdrowienia dla mizi. Ja to już zrozumiałem dawno, ale jestem na tyle uparty, że postanowiłem dokończyć ten świat.
Po skończeniu z grepo łatwiej wejść do komnaty chwały, a z zewnątrz koron nie sprawdzisz. No ale dla takich dzieciaków jak eska korona to nie lada gratka.
Obrona nie była nonszalancka, po prostu zabrakło wystarczającej liczby graczy do obrony, gdyby było więcej graczy takich jak ja, polanus, scypion, marcelina, kadex, LORDI, xxamaranthx itd. to cud stałby dalej.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Hehe, aleksander ma kompleks marty. Po prostu było nas mniej, mało komu też naprawdę zależało na koronie, bo albo już ją mieli albo skończyli z grepo. Ja też kończę z grepo, bo ta gra nie jest warta czasu, który się na nią traci, pozdrowienia dla mizi. Ja to już zrozumiałem dawno, ale jestem na tyle uparty, że postanowiłem dokończyć ten świat.
Po skończeniu z grepo łatwiej wejść do komnaty chwały, a z zewnątrz koron nie sprawdzisz. No ale dla takich dzieciaków jak eska to nie lada gratka.
Obrona nie była nonszalancka, po prostu zabrakło wystarczającej liczby graczy do obrony, gdyby było więcej graczy takich jak ja, polanus, scypion, marcelina, xxamaranthx itd. to cud stałby dalej.

Oj bo się kakudo obrazi,że niedostanie Korony... :/
 
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Jak kończy się świat, a tym bardziej kończy się grę i dalej szuka się usprawiedliwień, analizuje inne scenariusze zamiast po ludzku mieć to wszystko już w 4 literach i albo pogratulować albo po prostu zamilczeć, nadal się tutaj walczy to jest to po prostu irracjonalne i niepokojące.

Jak skończyłem ten świat to przez myśl mi nie przeszło tutaj zaglądać przez kilka miesięcy od następnego dnia. A gry ogólnie kończyć nie planowałem. Nie mam pojęcia ile w sobie trzeba mieć właśnie toksyczności tej prawdziwej nieudawanej, aby mimo końca świata i co więcej końca gry , nadal tutaj walczyć protestować atakować.

Przemyśl to kakudo;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Po tym co robiłeś norbi na Bizancjum nie powinieneś już nikomu udzielać rad.
Po prostu jak tu zaglądam, to mogę przedstawić swój punkt widzenia, żeby dodać łyżkę dziegciu do starej zasady, że to zwycięzcy piszą historię.
Z mojej perspektywy zadziałała czysta arytmetyka + większa determinacja ze strony obozu czerwonych, a u nas mało komu się chciało coś jeszcze działać na radzie. Chociaż pomimo dużej przewagi liczebnej szeroka koalicja działała dość asekuracyjnie, bo przy pomyślnych wiatrach mogła cuda zburzyć znacznie szybciej. Ale bardzo ciężko układała się im współpraca, bo każdy sojusz atakował w innym terminie i ogólnie w offie koalicji panował chaos, na znak protestu czego odszedł hipolitos. Cuda padły, bo BB okazało się słabe, gracze opuszczali Bizancjum lub grali na pół gwizdka. Oczywiście była też w tym moja wina, jak i dość biernej rady. Jednak bynajmniej ten upadek nie wynikał z jakiejś nadzwyczajnej postawy koalicji przeciwnej, która nie dokonała nic wielkiego. Ty norbi sam podarowałeś koalicji 2 cuda, już abstrahując od tego czy zrobiłeś to celowo czy przez swoją głupotę.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17196

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

mniej, mniej, mniej....
a czy to moja wina?
VINI grało w 32 osoby (i też było mniej), ale co niektórym było to na rękę bo robiło bufor, potem parasol ochronny się skończył. Co do Norbiego to po prostu go nie lubię, ale szacunek za robotę jaką Wam robił muszę mu oddać:)
padła wam po prostu organizacja po jego restarcie

- - - Automatycznie połączono posty - - -

co do wpisu kakudo.. nie kompleks Marty tylko zaliczyliście fajnego "spadochroniarza" w jej osobie.... wybacz, tak trochę celowo podaliśmy jej kierunek:p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Odeszło 20-30% graczy (w większości multikonta), a co do wkładu norbifa, to Polanus krytykując jego politykę miał w wielu sprawach rację.
A i jeszcze znaczącą rolę w waszym triumfie odegrali kreci, czego mogę Wam pogratulować, wykazaliście się w tym aspekcie mistrzami.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18163

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Antcie dla mnie Korona to coś trochę znaczy :)
Ja na tym serwie też się jeszcze bawię super i bawiłem super i ta szczęśliwa mina kiedy padła świątynia BB ! :) Jak i inne cuda :D
I i i jak to całe BB upada jeszcze :D Hohoho ! Aleks na pewno się załapiesz :) Albo choć do VoD są jeszcze miejsca ! :)

Szkoda, że taki bob jak ty dostanie koronę. Owszem pisałeś, że Ci zależy na koronie i teraz kłamiesz ale to i tak widać. Jeśli korona w grze dla ciebie coś znaczy to...... Już wolę by antcie dostał koronę, bo on ma trochę szacunku dla przeciwników. BB padło, bo ktoś tu nas chyba zdradził nieprawdaż eska? Jak świątynia padała to wy tylko się tym tak sraliście, u nas każdy to przyjął jakby nigdy nic, bo to tylko gra. Jednak ty się tym ekscytujesz co jest dla mnie jednak trochę nienormalne.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

A kakudo dalej zieje ogniem. Pewnie gdybyś mnie spotkał na ulicy dostałbym od Ciebie strzała albo jeszcze lepiej. Mogę tylko powtórzyć, że nie pojmuję ile w sobie trzeba mieć złości aby po takim czasie, po końcu świata, po końcu gry nadal wbijać szpilki.
Ja w to nie wchodzę:) Nie oddam;d Pobaw się sam
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Świat się jeszcze nie skończył, no ale rzeczywiście zmierza ku końcowi. Kogoś takiego jak Ty omijałbym na ulicy szerokim łukiem. Prawda czasami boli, ale jest lepsza niż kupa pomalowana kredkami.
 
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Dobre powiedzonko:cool: Mam nadzieję, że z każdym takim tekstem jest Ci coraz lżej i ja mimowolnie wyleczę Cie z tej furii. Bij dalej;d
 

DeletedUser19272

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Kakudo zieje i ziac bedzie...
Baster piękne słowa az mi sie łezka w oku zakreciła jak to czytałam,ze juz was nie bedzie moje ziomki i przyjaciele.Dziekuje Wam za wszsytlko dobra gre i dobre słowa kiedy bylo trzeba i za opierdziel który mi sie nalezał...:)
Do następnego świata mam nadzieje:)
 
Do góry