Sytuacja na świecie Bizancjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser16794

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Hmm, poczytaj kilka postów wyżej Syntio a później komentuj, do Ciebie nic nie mam nawet się z Tobą fajnie grało w jednym soju i na Biz i na Maratonie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Wiesz co czucz nigdy nie komentowałąm twoich postów,ale skoro juz nie grasz na tym swiecie to po co sie tu wypowiadasz?Masz swoją pelle to sie tam na fo udzielaj,tu juz nie masz czego szukac,tylko wchodzisz czepiasz zsie i ublizasz innym daj se na luz chłopaku.

Święte słowa......czucz2 nie grasz na Bizancjum? To nie komentuj....czucz2 na Bizancjum to już dawna i zapomniana przeszłość. Czytam te posty i widzę że czucz2 jednak nadal nie umie sie pogodzić ze wygrał ktoś inny....czucz2 wbij to do głowy raz na zawsze zostaliście pokonani a Ty tu nie masz już czego szukać ... Gratulacje Wszystkim! Wspaniały świat i pouczające czerwone BB które nauczyło że nie warto wchodzić z nim w układy !
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16794

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Tia, pisać mi tu nikt nie zabroni, bo nikt nie ma wyłączności. Ten świat według komnaty chwały wygrało BB i to sobie zapamiętaj eska992, a czerwona koalicja zdobyła korony i niech ma, a co :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Tia, pisać mi tu nikt nie zabroni, bo nikt nie ma wyłączności. Ten świat według komnaty chwały wygrało BB i to sobie zapamiętaj eska992, a czerwona koalicja zdobyła korony i niech ma, a co :)

Zapamiętam ze było 1 jeżeli chodzi o cuda a potem.....padło jak muchy :D.
 
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Gratuluje ukoronowanym chociaż poza kilkoma pewniakami nawet nie wiem do końca kto tą koronę dostał. Gdzie to się sprawdza?

Kluczem do zwycięstwa było zebranie i trzymanie ogromnej koalicji mającej kilkukrotnie większą przewagę, która konsekwetnie, raz wolniej raz szybciej, biła BB od początku BB aż do końca BB. Nie wiem do końca kogo to zasługa aby utrzymać tak wiele sojuszy w jednym. Domyślam się że Baster odegrał tu jakąś wiodącą rolę więc tutaj należą się dodatkowe gratulacje.

Na takim świecie, gdzie niektórym trzeci rok pykał nieporozumieniem byłoby gdyby koron nie dostał nikt. Dlatego dobrze się stało jak się stało. Mało jest światów z takimi emocjami i emocjonalnymi wojnami.
Niektórzy się niby brzydzą i krzyczą już w trakcie, że za dużo emocji, za dużo nerwów itd. Gdyby jednak nie podkręcać takiego klimatu to wielu z dzisiejszych ukoronowanych nie trwało by tu tyle czasu bo nie byłoby po co grać. A tak to zawsze się nakręcało żeby dowalić temu czy tamtemu.

Dla mnie osobiście ten świat to była kolejna porażka w tą grę. Może nie tak wielka jak na Ksi ale jednak porażka. Wszystko generalnie szło dobrze ale w pewnym momencie ktoś mnie pięknie zaszachował. Dodatkowe gratulacje też dla tego kogoś bo to też był jeden z kluczowych momentów. Wtedy chyba tylko mi się jeszcze chciało, może luissowi i kilkoro graczom z drugiego rzędu. Stan był wówczas taki że ja i tak trzymałbym całą machinę tylko i wyłącznie dlatego żeby korony nie dostał nikt bo my na korone szans już nie mieliśmy. Wówczas zwycięzcami w gruncie rzeczy byliby ci co wybudowali 4 cuda. Taki był plan który nawet opisałem na radzie i tak bym to prowadził. Kilka dni później wszystkie moje multi dostały restart oprócz mojego co postawiło mnie w roli bezapelacyjnego winnego no i trudno. Nie mam zamiaru juz nikogo wiecej przekonywać że nie jestem mama madzi i nie zamardowałem własnego dziecka;)

Najwytrwalsi wygrywają a nie ci co przez roczek, dwa czesto ognie i biremki wysyłają. Wygrana to jest korona. Odznaczenie za 4 cuda to jest nic. Miedzy innymi dlatego się tego zrzekałem. Jak ktoś zaczyna świat i nie mierzy w korone tylko w jakieś 4 cuda to jest jakąś krótkodystansową pokraką.
Jak ktoś nie ma korony to przegrał. Nie ma co się na siłę pocieszać.
 

DeletedUser13628

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Gratuluje ukoronowanym chociaż poza kilkoma pewniakami nawet nie wiem do końca kto tą koronę dostał. Gdzie to się sprawdza?
Dziękujemy za gratki.
Co do emocji to fakt,zawsze wynikały jednak z tego samego,tak było i jest i będzie.I trzeba pamiętać,że "sukces ma wielu ojców".Dla nich:
oklaski.gif
 

DeletedUser18163

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Zapamiętam ze było 1 jeżeli chodzi o cuda a potem.....padło jak muchy :D.

Eska ty za dużo na tym świecie nie zrobiłeś podobnie do kolegi antcie. Może padliśmy jak muchy ale nie musieliśmy grać z osobą twojego pokroju :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Patrz się najpierw na siebie, potem na mnie bartekmxd. Wielki wojownik się znalazł. Nie jest żadną sztuką mieć sporo PW w obronie mając we wszystkich miastach deffa i będąc atakowanym non stop. I jeszcze będąc na takim zadupiu jak Ty, mając kilkukrotną przewagę liczebną. :eek: Jak sam widzisz nic tu tak łatwe nie jest i zanim coś napiszesz zastanów się, albo zobacz na statystyki. ;)
 

DeletedUser18163

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Patrz się najpierw na siebie, potem na mnie bartekmxd. Wielki wojownik się znalazł. Nie jest żadną sztuką mieć sporo PW w obronie mając we wszystkich miastach deffa i będąc atakowanym non stop. I jeszcze będąc na takim zadupiu jak Ty, mając kilkukrotną przewagę liczebną. :eek: Jak sam widzisz nic tu tak łatwe nie jest i zanim coś napiszesz zastanów się, albo zobacz na statystyki. ;)

Za to miałeś napisane na swoim profilu że BB nie atakowało Cię od kilku miesięcy. Wybacz to jednak ty byłeś na zadupiu nie ja. Przecież koalicja pchała się na m74 tam gdzie ja miałem większość miast, dla twojej wiadomości atakowałem ale offem nie tak jak kolega eska.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Odezwał sie ten który krytykuję koalicję i podlizuję się BB... Sorry ale ja w przeciwieństwie do Ciebie pomagam TBC a teraz sorry jestem zajęty pomocą VoD i dostanę Koronę :) Wszyscy dostaniemy. A antcie ma 100% rację :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Dziekuje, nie skorzystam. Nie gustuje w rozowym kolorze- nie mierz wszystkich swoja miara.
A i bylbym zapomnial, nie jestesmy na ty. :p
----
Z tym otrzymaniem korony to na powaznie? :D ilez mozna walkowac ten sam temat?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Bartek. Wylądowałem na M73 na początku Biz i spora część gry spędziłem na przenosinach bliżej czerwonych przez co teraz mam miasta oddalone o 101 godzin kolonem. Ja mam miasta na M73, M45, M64, M54, M55 i M63, M44. Nie jest tak łatwo zarządzać tym, tak że muszę też więcej czasu spędzać na organizowaniu. Niektórzy gracze mają wszystkie miasta na jednym morzu, mogą sobie wszystko szybko podsyłać duże ilości deffa, atakować w jeden punkt dużym nakładem offa etc. A ja muszę się martwić tym, że np. na morzach gdzie mógłbym mieć dużo offa muszę robić deffa, bo jak by poszły ataki, to muszę mieć szybko coś podesłać. Jak już pisałem nic nie jest takie łatwe i nie oceniaj, ponieważ naprawdę sporo czasu spędziłem planując przenosiny, teraz to przynosi owoce, mogę więcej atakować.
Nic nie jest takie łatwe jak Ci się wydaje.
 

DeletedUser18163

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Odezwał sie ten który krytykuję koalicję i podlizuję się BB... Sorry ale ja w przeciwieństwie do Ciebie pomagam TBC a teraz sorry jestem zajęty pomocą VoD i dostanę Koronę :) Wszyscy dostaniemy. A antcie ma 100% rację :)

Wybacz ale korone dostaje 50 graczy sojuszu Niezniszczalni, a tobie podobno na koronie nie zależało ale jak przyszło co do czego to już :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Bartek. Wylądowałem na M73 na początku Biz i spora część gry spędziłem na przenosinach bliżej czerwonych przez co teraz mam miasta oddalone o 101 godzin kolonem. Ja mam miasta na M73, M45, M64, M54, M55 i M63, M44. Nie jest tak łatwo zarządzać tym, tak że muszę też więcej czasu spędzać na organizowaniu. Niektórzy gracze mają wszystkie miasta na jednym morzu, mogą sobie wszystko szybko podsyłać duże ilości deffa, atakować w jeden punkt dużym nakładem offa etc. A ja muszę się martwić tym, że np. na morzach gdzie mógłbym mieć dużo offa muszę robić deffa, bo jak by poszły ataki, to muszę mieć szybko coś podesłać. Jak już pisałem nic nie jest takie łatwe i nie oceniaj, ponieważ naprawdę sporo czasu spędziłem planując przenosiny, teraz to przynosi owoce, mogę więcej atakować.
Nic nie jest takie łatwe jak Ci się wydaje.

To już twój problem nie mój, po co robiłeś deff na M73 jak tam było pełno TBC? Czy sobie nie pomagaliście?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Bartek idź lepiej poczytaj zasady gry grepolis :) Nie grasz już na Bizancjum tak więc do widzenia z Panem. I nic takiego nie mówiłem,że mi nie żależało na Koronie.Jak zwykle mówisz to co inni nie mówią jesteś zwykłym trollem i masz ból pupci,że BB przegrało a Tobie nie udało się pójść za Bravciem . Koronka nie jest dla Ciebie :) Niestety.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Dziękuję za uznanie NorbiF ale jak sam powiediałeś sukces wielu ma ojców może po krótce opiszę aby pozostał po nich ślad chociaż tutaj gdyż jak już to kiedyś napisałem "prawdziwi bohaterowie pozostają niezauważeni" . Może niektórych pominę za co przepraszam zbyt wielu mieliśmy graczy którym zależało do końca.

mal99, kanguru, syntia, dziadek.mroz, khaldor, joseph, sique, therrax, pablos,, loker, veronka , pszczola19 , HoseMoralez , wiktorche, Bluelabel, wezyr44 - gracze którzy jak rasowi żołnierze realizowali strategię nigdy się nie skarżyli i byli na każde skinienie sojuszu. Wystarczyło jedno pytanie , polecenie, prośba o cokolwiek , nigdy nie spotkało się nic z odmową. Jedna zasada " wszystko dla sojuszu i kolegów jeśli potrzeba zawsze jestem"

atawas - wyjątkowy człowiek który ostatniego szermierza oddałby aby bronić kolegów, jeśli trzeba budował zagrodę birem w 5 minut aby tylko nieś pomoc kolegom w tym mi ( nie wiem ajk kiedykolwiek mu się odwdzięczę )

Aleks, Panda , Quietmurderer , miczdiukanan , - ludzie którzy potrafili podnieść drużynę nawet gdy mnie dosięgało już zrezygnowanie, kiedy pokąplikowało mi się życie nie zaprzepaścili naszego dobytku i sami poprowadzili okręt gdy kapitan utonął w głębinach.
Nie potrafię znalejźć słów aby opisać jakie mają zasługi tak wiele ich było.

Hipolitos - nie znam chyba drugiej osoby na Grepolis która zna się na taktyce obronnej tak jak ta osoba. Dobro sojuszu i rygor ponad wszystko. Nieraz zdarzyło nam się pójść na udrę, nauka jednak i przemyślenia jakie zaszczepiał wśród graczy bezcenne. Hipek Nauka nie poszła w las. Następnym razem zrobimy wszystko jeszcze lepiej.

Prajse, Cyferki , koadam, kkolas, necroczop , kinga, gregor13 , Mysliwy, Shogun99, michaś- najważniejsze co mogę powiedzieć "WARIACI !!! " tam gdzie się nie dało czegoś zrobić wystarczyło posłać kogoś z tych osób każda z nich pokazała że da się 10 x mocniej niż ktooklwiek by się tego spodziewał.

Helpolis - Zawsze dbała o podtrzymanie życia sojuszu , nie zawsze wygodna nie zawsze łatwa ale wszystko dla sojuszu i aby ludzie mieli po co zaglądać dzień w dzień nawet jeśli nie mieli już po co skupiać się na walce.

Szlawek, Menelik , witek, Antcie - Jeśli trzeba było rozwijać wioski aby pożytek był dla ofowców nie ma sprawy zakładali je od 0 lub rozwijali od 1000 pkt, czego nie robi się dla sojuszu.

Slavo , Zorro , Madmartex , Krash 84 jeśli trzeba było zastawiać wioski na odległych terenach nie ma sprawy wystarczy zadzwonić lub napisać, pora nie miała znaczenia czy to 2 czy 4 w nocy. Czego się nie robi dla dobra kolegów.

przemo27, verynix - mega praca kiedy ktokolwiek widział już wszysko w niezbyt kolorowych barwach, z każdej sytuacji potrafili pomóc znaleźć wyjście aby być konsekwentnym

Przepraszam że nie wymieniłem zbyt wielu kolegów z koalicyjnych sojuszy , grałem z Wami krócej niż pozostałymi, Was najlepiej ocenili by założyciele tórzy z pewnością znają Was na wylot.

Dzisiaj Świętujemy i szykujemy się do zakończenia serwera który jest niemal wymarły. Następnym razem jeśli przyjdzie nam spotkać się w tak zacnym Gronie wiem na pewno nie będziemy mieli sobie równym jeśli tylko wykażemy się podobnym zaangażowaniem.

Napisaliśmy razem kawał HISTORII i dzięki temu Bizancjum było tak niezwykłym Światem, dzięki Wam taki niedoświadczony, zbuntowany i zwichrowany WARIAT jak JA tyle tutaj osiągnął i tyle się nauczył co zaowocowało Ostatecznym zwycięstwem.

Dziękuję że byliście. pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Piękne słowa Baster, ja również dziękuję za grę, może jeszcze na jakimś świecie się spotkamy jeśli będziesz grać. :)
 

DeletedUser18163

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Bartek idź lepiej poczytaj zasady gry grepolis :) Nie grasz już na Bizancjum tak więc do widzenia z Panem. I nic takiego nie mówiłem,że mi nie żależało na Koronie.Jak zwykle mówisz to co inni nie mówią jesteś zwykłym trollem i masz ból pupci,że BB przegrało a Tobie nie udało się pójść za Bravciem . Koronka nie jest dla Ciebie :) Niestety.

Wybacz pisałeś, że na koronie Ci nie zależy, to że nie zdobędę korony na grepo nie jest dla mnie ważne, bo jest to tylko gra. Poszedłem za Brave, bo uznałem go za lepszego kompana od ciebie. Niestety moje konto jest jeszcze na Biz więc gram. Teraz się dowiedziałem, że wygrać świat może kilka sojuszu, co jest dla mnie trochę bezsensu ale o tym decydują twórcy gry, ty niczym nie zasłużyłeś na koronę. Jeśli chcesz wiedzieć co to troll odsyłam do słownika. Polecam nauczyć się też gramatyki, bo u ciebie z nią słabo.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Wybacz pisałeś, że na koronie Ci nie zależy, to że nie zdobędę korony na grepo nie jest dla mnie ważne, bo jest to tylko gra. Poszedłem za Brave, bo uznałem go za lepszego kompana od ciebie. Niestety moje konto jest jeszcze na Biz więc gram. Teraz się dowiedziałem, że wygrać świat może kilka sojuszu, co jest dla mnie trochę bezsensu ale o tym decydują twórcy gry, ty niczym nie zasłużyłeś na koronę. Jeśli chcesz wiedzieć co to troll odsyłam do słownika. Polecam nauczyć się też gramatyki, bo u ciebie z nią słabo.

U Ciebie słabo z pamięcią po raz kolejny podkreślam, że nic takiego nie mówiłem , a Ty nie musisz ciągle przekręcać zdań. |Ciach| Jestem w VoD i zdobędę Koronę , a Ty nie :) . Ja nigdy nie byłem twoim kompanem więc wszelkie Twoje wymówki są słabe :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry