Sytuacja na świecie Bizancjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser13628

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

O ile skład sojuszu "Niezniszczalni" się nie zmieni, to jeśli dobrze policzyłem korony zdobędzie:
19 graczy Triarii
12 graczy APS (w tym chyba jakiś wiking)
10 graczy VoD
4 graczy TBC
2 graczy Puniccy Piraci
2 graczy Evocati
Swoją drogą nazwa żałosna (nie tylko moim zdaniem).
Myślę,że słuszny,a najważniejsze-zgodny rozdział koronowanych.Mam nadzieję,że nie zawiodą zaufania koalicji.
oklaski.gif


Wracając do momentu kiedy Cosa Heliosa wygrała ten świat
Za to jeszcze raz gratki-jesteście "Zwycięzcami",My "Przywódcami".
Nie wiem czego się spodziewali inni,dla mnie to normalne przy 50 osobach w sojuszu,że jest taki podział odznak.W sumie to z Waszej strony padł wybór ku mojemu zadowoleniu,które odznaczenie weźmiecie.
spadaj.gif
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser18021

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

O ile skład sojuszu "Niezniszczalni" się nie zmieni, to jeśli dobrze policzyłem korony zdobędzie:
19 graczy Triarii
12 graczy APS (w tym chyba jakiś wiking)
10 graczy VoD
4 graczy TBC
2 graczy Puniccy Piraci
2 graczy Evocati
Swoją drogą nazwa żałosna (nie tylko moim zdaniem).

Czyli jak widać, koalicja sobie podtarła tyłek mniejszymi sojuszami, dając im jakieś ochłapy. Natomiast Triarii zachowało dla siebie nieproporcjonalnie dużo koron, ale to było do przewidzenia. Wśród koroniarzy sporo graczy przeciętnych lub wręcz anonimowych, a sporo zasłużonych, którzy rzeczywiście coś zdziałali się koron zrzekli, jak rozumiem. Czyli coś w tym jest, że wśród tych teoretycznie najlepszych jest sporo padliniarzy.

BOLI CIĘ STRASZNIE, ŻE Z KOLEGAMI SOJUSZ tzw.: "PADAKA" STWORZYŁEŚ?

GDYBYM MÓGŁ TO BYM CI PACZKĘ CHUSTECZEK PODRZUCIŁ NA OTARCIE ŁEZ

SKORO JESTEŚ/BYŁEŚ TAKI PRZEWIDYWALNY CZEMU JEDYNEGO CUDAKA NIE OBRONIŁEŚ JAKI WAM ZOSTAŁ NA KONIEC?

proszę cię mogę mówić za Siebie ale czytając twoje wypociny nie wiem czy chcesz by cię ktoś poklepał po plecach albo powiedział "biedne kakudziontko" własnych obiecanek nie spełnił, które pisał do graczy aby grali od połącznie z Synergią a którzy musili miejsce porobić dla nich haha

daj spokój z tą historia w pigułce bizancjum własnego formatu bo serewer ten umiera a ty już nie zabłyśniesz na nim iskierko:)

poza tym cieszy mnie, że nie kliknąłeś restarta tylko patrzysz jak wszystko się Wam BB powiem ładnie "ROZPADŁO"
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Widzisz panda, wolę patrzeć jak to się rozpada, niż grać z kimś kto pisze takie posty jak Ty. To tylko gra, przegrywać też trzeba umieć. Powiedzmy, że byłem przez spory okres kapitanem, więc pozostaje na okręcie do końca.
A zwycięstwo w tak obszernej koalicji, z tak dużą przewagą liczebną nie sprawiłoby mi satysfakcji, cieszy mnie to, że potraficie się z niego radować.
Jeżeli wytykasz mi, że część graczy musiało zrobić miejsce, to najpierw zobacz jak nieliczni z tej Waszej koalicji znaleźli się w tym nowym sojuszu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19272

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

zawsze mozemy sie zrzucic na wagon chusteczek troche ich było w tym sojku,heh a gile trzeba wysmarkac...:)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Widzisz panda, wolę patrzeć jak to się rozpada, niż grać z kimś kto pisze takie posty jak Ty. To tylko gra, przegrywać też trzeba umieć. Powiedzmy, że byłem przez spory okres kapitanem, więc pozostaje na okręcie do końca.
A zwycięstwo w tak obszernej koalicji, z tak dużą przewagą liczebną nie sprawiłoby mi satysfakcji, cieszy mnie to, że potraficie się z niego radować.


Odezwał sie kapitan bez stera,uwazaj kakus bo w góre lodowa jeszcze przydzwonisz,jak w tym filmie z Titanica heh
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Kakudo, co do Ciebie to pozostawiam bez komentarza co piszesz, mogę Ci najwyżej pogratulować ataków z wczoraj i dziś i tyle. :p
 

DeletedUser19272

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

ancie nie wiem jak u ciebie było wczoraj z atakami ,ale wczoraj latał do mnie defikiem az szkoda ludków...ale cóz zycie heh
a dzis...ach te pozory ,,ach puszcze 6 ogni to sie przestraszą"heh dobre
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

A co miałem do Ciebie wysłać offa i ognie ? Po co skoro grasz ostatnio samym deffem praktycznie, ale w sumie się nie dziwię, bo atakowanie zawsze szło Ci kiepsko.
Nie miałem zamiaru Ci nabijać punktów, skoro np. antcie, aleksander, khaldor, baster byli bardziej gościnni.
 

DeletedUser18163

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Kakudo, co do Ciebie to pozostawiam bez komentarza co piszesz, mogę Ci najwyżej pogratulować ataków z wczoraj i dziś i tyle. :p

Tobie to nie mam czego gratulować, bo wojownik z ciebie nikły (ze mnie chyba trochę lepszy), a bobem to też nie jesteś bo masz coś za mało miast jak na boba :)
 

DeletedUser19272

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Wiesz co kakus off i ognie to jedno i to samo skarbie!ja nie ma deffa tylko offa ale jutro moze pojutrze wjade w ciebie jak stonka w biedronke daj mi sie wyspac najpierw tyle na mnie czekałes ze te max dwa dni to lejkum polejkum wkońcu cie popieszcze moimi zapałkami heh
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16794

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Gratuluję sprawnej organizacji przenosin cudaków. Zobaczymy na innych światach ile są warci gracze z koronami, z moich doświadczeń korona raczej rozleniwia i tacy wojownicy są potencjalnie łatwym celem.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Gratuluję sprawnej organizacji przenosin cudaków. Zobaczymy na innych światach ile są warci gracze z koronami, z moich doświadczeń korona raczej rozleniwia i tacy wojownicy są potencjalnie łatwym celem.

Czucz twoje doświadczenie pozwala ci co najwyżej wypowiadać się jak sprawnie wcisnąć przycisk RESET.


|Ciach|


Powiem ci prastare prawidło.

"jak kupa nie umie pływać to powie że woda jest za rzadka" tyle ode mnie w twoją stronę.

Gratulacje KORON dla koalicji. Przyjemnością było granie z Wami. Wspaniale spędzony czas przy hektolitrach napoi wyskokowych. Uczestniczyć W waszym życiu nawet prywatnym kiedy borykaliście się z problemami i siedząc razem staraliśmy się znaleźć wyjście z każdej trudnej sytuacji.

Poznałem tu wspaniałych ludzi , nawet wśród przeciwników takich jak panda prajse cyferki, aleks ,mizi , quietmorder, atawas hipolitos , syntia micz helpolis gregor simi przemo, kinga zmoranus, konrad, khaldor, nehalem, joseph, meiren , koadam, helpolis, kkolas , proroq,therrax .przepraszam nie jestem w stanie wymienić Was wszystkich bo musiałbym wklejać spisy całych sojuszy.

Dokonałem największej rzeczy. Wszystkich Was zebrałem w 1 drużynie dzięki czemu do końca mieliśmy wspaniałą zabawę.

Miałem już nie zaczynać więcej gry w Grepolis. Może jednak kiedy trochę odpocznę Ja i wy zaczniemy nową przygodę. Bo z takimi wariatami można zajść na koniec Świata i z powrotem.

Dziękuję przeciwnikom że gra była ciekawa. Inaczej nie dawała by takiej przyjemności.

Dziękuję Norbiemu. Dzięki niemu nauczyłem się że nie ma sensu brnąć w krzywdzący układ, lepiej zerwać go od razu niż męczyć siebie i wszystkich w koło.

Przepraszam Scypiona , Sasio, Żywię i Maddę że dzisiaj nie świętujemy razem gdyż wybrałem dla swojego sojuszu własną drogę, chociaż nie byla to moja wina, myślę że po czasie zrozumieli komu tak na prawdę zależało na ludziach i sojuszu.

Może kiedyś będzie nam dane pograć jeszcze razem.

Pozdrawiam wszystkie Gwiazdy Świata Bizancjum

Baster.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16794

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Pisz dalej te swoje dyrdymały, jakoś cwaniaku ciebie na Pella nie widać, masz koronę i się z niej ciesz, możesz próbować zdobyć ją na innym świecie, ale na to szanse są marne. Wróć chłopie do szkoły i trochę manier załap, no chyba, że cię w gimbazie nic nie nauczyli.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13628

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Poznałem tu wspaniałych ludzi , nawet wśród przeciwników takich jak panda prajse cyferki, aleks ,mizi , quietmorder, atawas hipolitos , syntia micz helpolis gregor simi przemo, kinga zmoranus, konrad, khaldor, nehalem, joseph, meiren , koadam, helpolis, kkolas , proroq,therrax .przepraszam nie jestem w stanie wymienić Was wszystkich bo musiałbym wklejać spisy całych sojuszy.
A my to kiedy byliśmy przeciwnikami?
laie_67.gif

Korzystając z okazji dziękuję wszystkim za grę.Ja swoje(przyjaźnie,antypatie,szacunek,zniesmaczenie) z tego świata wynoszę i będzie z tego pożytek,tak czy siak było fajnie Was wszystkich poznać.Amicum proba, probatum ama.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

No masz rację wszechwiedzący czuczu nie nauczyli mnie nic w Gimbazie, bo niestety nie miałem szansy uczęszczać do tak zacnego przytułku.

Niestety jestem z rocznika gdzie takich wymysłów jak gimbaza nie było i w przeciwieństwie do ciebie nie muszę od dawna już chodzić płakać w mamusiną spudnicę o 5 zł na chipsy.

Na pella mnie nie widać bo i po co mam być widoczny dla mnie 1 świat aktywnej gry wystarczy ale przeszedłem go od początku do końca.

Nie kapituluję jak ty i nie uciakałem nigdy przed otwarta walką i na pewno nigdy nie zrobiłęm krzywdy mojemu sojuszowi.

Możesz powiedzieć to samo ??
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Gratulacje dla zdobywców odznaczenia i korony no i również gratulację dla czerwonych bez który nie byłoby zabawy ani w ogóle sensu tej gry. Dziękuję wszystkim graczom, którzy nauczyli mnie grać i dawali rady (w końcu to mój pierwszy serwer). Może jakbym od początku grał na 100% i nie byłbym na takim zadupiu to miałbym więcej pkt, ale w końcu liczy się dobra zabawa. Składam również gratulację wszystkim wojownikom, których miałem okazję poznać za ich kunszt i dobre podpowiedzi. No i oczywiście podziękowania dla wszystkich zarządców sojuszy w których byłem, no i tu szczególne podziękowania złożę Basterowi, Alexowi, pandzie i josephowi, za to, że mnie tolerowali przez tyle czasu. ;) Gratulację także dla BB, które pierwsze wybudowało 4 cuda i dzielnie broniło swoich cudów.
Za to wszystko dziękuję, jeszcze dogram ten świat do końca, no i pewnie po raz ostatni spotykam takich graczy.
Antcie
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Baster żyj dalej swoimi złudzeniami, wystarczył by jeszcze jeden ban dla ciebie na Biz i byś już tu tak nie cwaniakował, kto ucieka przed otwartą walką ten ucieka, ale raczej nie ja. Dla mnie Pella jest głównym światem, a jak tam nie grasz to się nie wypowiadaj co do moich tam zasług, bo tam z tymi swoimi 3 wioskami możesz robić jedynie za farmę. Na Pella są gracze co mają 4 wioski i nabite 200K punktów off, ale ty tyle i za rok tam nie będziesz miał.
 

DeletedUser19272

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Baster żyj dalej swoimi złudzeniami, wystarczył by jeszcze jeden ban dla ciebie na Biz i byś już tu tak nie cwaniakował, kto ucieka przed otwartą walką ten ucieka, ale raczej nie ja. Dla mnie Pella jest głównym światem, a jak tam nie grasz to się nie wypowiadaj co do moich tam zasług, bo tam z tymi swoimi 3 wioskami możesz robić jedynie za farmę. Na Pella są gracze co mają 4 wioski i nabite 200K punktów off, ale ty tyle i za rok tam nie będziesz miał.


Wiesz co czucz nigdy nie komentowałąm twoich postów,ale skoro juz nie grasz na tym swiecie to po co sie tu wypowiadasz?Masz swoją pelle to sie tam na fo udzielaj,tu juz nie masz czego szukac,tylko wchodzisz czepiasz zsie i ublizasz innym daj se na luz chłopaku.
 
Do góry