Sytuacja na świecie Sparta

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: TOP 15 Sojuszy

Ich sprawa mogą brać kogo chcą :) SB trzyma się zasad i ma spoko graczy bo paru znam :p a co do zasad to najbardziej odnosi się do ciebie Anastazja bądź Sid jak wolisz bo jesteś skłony do ich łamania jak ci coś nie pasi :) nie chodzi o DNS lecz całokształt i to co było przed "złym" DNS

Łamania ? a co ja wam złamałem ludziku z DNS :) wy już dawno na siebie krzyżyk postawiliście :) SB i The End wie że jak coś obiecywałem to dotrzymywałem słowa i nadal dotrzymuję :) a że wam nie poszło bo DNS miało swoją wizję no to cóż przykro mi :)
No i my się raczej z innych światów nie znamy :)

"złe" no nie wiem to tylko gra widzisz to po swojemu trudno określić tego złego no chyba że taki owy sojusz prowadzi podwójne gry tyczy się to multi,szpiegowania,wysyłania masówek z prośbami o łaski czy surowce oraz takowe często używane słowo "wbijanie" noża w plecy xD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22560

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: TOP 15 Sojuszy

Łamania ? a co ja wam złamałem ludziku z DNS :) wy już dawno na siebie krzyżyk postawiliście :) SB i The End wie że jak coś obiecywałem to dotrzymywałem słowa i nadal dotrzymuję :) a że wam nie poszło bo DNS miało swoją wizję no to cóż przykro mi :)
No i my się raczej z innych światów nie znamy :)

"złe" no nie wiem to tylko gra widzisz to po swojemu trudno określić tego złego no chyba że taki owy sojusz prowadzi podwójne gry tyczy się to multi,szpiegowania,wysyłania masówek z prośbami o łaski czy surowce oraz takowe często używane słowo "wbijanie" noża w plecy xD

nie mówię o tobie że cię znam :) tylko o paru ludzi z SB koajrzę i to "złe" jest napisane bo każdy to widzi po swojemu ludziku z AA więc nie rozumiesz tego co napisalem :p czytaj ze zrozumieniem i mi chodzi o czasy gdy jeszcze grałem i w radzie byłem a jak nie wiesz o co chodzi to już nie moja wina :p Teraz czekać aż ktoś zrobi koalicje na cyrk bo są top 1 :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: TOP 15 Sojuszy

nie mówię o tobie że cię znam :) tylko o paru ludzi z SB koajrzę i to "złe" jest napisane bo każdy to widzi po swojemu ludziku z AA więc nie rozumiesz tego co napisalem :p czytaj ze zrozumieniem i mi chodzi o czasy gdy jeszcze grałem i w radzie byłem a jak nie wiesz o co chodzi to już nie moja wina :p Teraz czekać aż ktoś zrobi koalicje na cyrk bo są top 1 :p
Nie ktoś tylko SB, oni są w tym dobrzy, a -ciach- Anastazija im pierwszy przyklaśnie ;)


Proszę uważać na słownictwo
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: TOP 15 Sojuszy

Nie ktoś tylko SB, oni są w tym dobrzy, a -ciach- Anastazija im pierwszy przyklaśnie ;)

nie planujemy takich ruchów.
Fajnie się czyta to forum swoją drogą. Zalecam trochę więcej luzu
smiley_emoticons_idea2.gif


ps: a sojusz The End coraz bardziej mi imponuje :) .

Pozdrówka.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: TOP 15 Sojuszy

sin oni sami nie wiedzą co piszą haha :) jak się trzyma swoich paktów to takie efekty cóż poradzę a polityka wbrew swemu paktowiczowi dobrze na tym nie wychodzi ale no cóż,,,

PS; xalami

nie pajacuj bo myślisz ze skończyłeś bizancjum to jesteś jakiś "super" :p gdyby to nieodpowiedni ludzi na stanowiskach się połączyli to by nic nie było a tak dzięki bogu ten wasz grześ do niczego tam nie doszedł jedynie siedział w koncie i cicho się przyglądał a do prowadzenia sojuszu trzeba głowę i chciwość odłożyć na boczny tor co brakowało tego u wielu graczy.


EDIT: oj chyba już cię na bizancjum nie ma sory "{
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22560

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: TOP 15 Sojuszy

sin oni sami nie wiedzą co piszą haha :) jak się trzyma swoich paktów to takie efekty cóż poradzę a polityka wbrew swemu paktowiczowi dobrze na tym nie wychodzi ale no cóż,,,

PS; xalami

nie pajacuj bo myślisz ze skończyłeś bizancjum to jesteś jakiś "super" :p gdyby to nieodpowiedni ludzi na stanowiskach się połączyli to by nic nie było a tak dzięki bogu ten wasz grześ do niczego tam nie doszedł jedynie siedział w koncie i cicho się przyglądał a do prowadzenia sojuszu trzeba głowę i chciwość odłożyć na boczny tor co brakowało tego u wielu graczy.


EDIT: oj chyba już cię na bizancjum nie ma sory "{

Ale ja na bizancjum nie grałem xD a ja się nie czepiam że zrobiliście wielką koalicje na DNS tylko czegoś innego a ty nadal o tym samym :p a co do grzesia to najlepszy gracz z jakim gralem a co do tego że cicho siedzial to już inna sprawa i o tym gadać nie będę :p

Ps. ja pato nigdy w radzie nie chciałem to samo makarona
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: TOP 15 Sojuszy

No ale jednak ziemniak i spaghetti się dostali do rady :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: TOP 15 Sojuszy

nie mówię o tobie że cię znam :) tylko o paru ludzi z SB koajrzę i to "złe" jest napisane bo każdy to widzi po swojemu ludziku z AA więc nie rozumiesz tego co napisalem :p czytaj ze zrozumieniem i mi chodzi o czasy gdy jeszcze grałem i w radzie byłem a jak nie wiesz o co chodzi to już nie moja wina :p Teraz czekać aż ktoś zrobi koalicje na cyrk bo są top 1 :p


W cyrku są fajni gracze z którymi można na luzie popisać

A do Ciebie chyba nie dotrze że na dns powstała koalicja nie ze względu na to że byli top 1 tylko za ich zachowanie
 

DeletedUser22560

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: TOP 15 Sojuszy

W cyrku są fajni gracze z którymi można na luzie popisać

A do Ciebie chyba nie dotrze że na dns powstała koalicja nie ze względu na to że byli top 1 tylko za ich zachowanie


To był żarcik :) i ja nadal pisze że nie chodzi mi o tą koalicje DNS a wy swoje więc do kogo nie dochodzi
smiley_emoticons_opa_boese2.gif

Ale dobra nie piszcie nic o DNS, koalicja, beeeeee, odgrzewamy starego kotleta

Może jakiś APDEJT sytuacji na świecie :confused:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: TOP 15 Sojuszy

To już chyba każdy zauważył, że Persowie dochodzą do La Muarte i do jej akademii... :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: TOP 15 Sojuszy

Oh co za czasy :) każdy ściąga jak najwięcej graczy
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: TOP 15 Sojuszy

Taaaa.... :D
i znowu zrobi się nuda.... :p
Ciekawe kiedy powstanie koalicja przeciwko La Muarte... :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: TOP 15 Sojuszy

lukasz nie siedzi w LM ale jest blisko nich :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: TOP 15 Sojuszy

Za ciency jesteście, żeby przeciw Wam koalicję robić

może podpiszesz się nickiem z gry, bo ja bynajmniej nie wiem w jakim sojuszu grasz, a z chęcią bym się dowiedział, który sojusz jest tak mocny ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: TOP 15 Sojuszy

Nie siedzę u nich bo takiego cieniasa jak ja nikt nie chce... :p
 

DeletedUser18190

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: TOP 15 Sojuszy

SB się rozkręca :) już wiem, jaka będzie końcówka świata :)
 

DeletedUser22935

Guest
Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: TOP 15 Sojuszy

do końca jeszcze nie wiadomo LM narazie prowadzą
 
Do góry