Sytuacja na świecie Retimno

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19503

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Nie no Galdin - o takich koronkach to na pewno wszyscy marzą....hahahahaha
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Sisi tyle lat sie znamy ale ... jak to Manfred napisal suportem przesiaklas i ciesze sie ze skasowalem sie z tego serwera, rozwalilas mnie, zreszta cala ta gierka w polskim wykonaniu to masakra:((
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6630

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

smiley_emoticons_saufen.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Sisi tyle lat sie znamy ale ... jak to Manfred napisal suportem przesiaklas i ciesze sie ze skasowalem sie z tego serwera, rozwalilas mnie, zreszta cala ta gierka w polskim wykonaniu to masakra:((

A tu jest najwazniejsze podsumowanie o sisi od Czlowieka z jej ekipy :)

Andrzejku od niej discopolo zalatuje od dawien dawna.

a wracajac do korony Mankreta to pewnie zajumal ja z wystawy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9244

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

A tu jest najwazniejsze podsumowanie o sisi od Czlowieka z jej ekipy :)

Andrzejku od niej discopolo zalatuje od dawien dawna.

a wracajac do korony Mankreta to pewnie zajumal ja z wystawy.

a Ty to się za jakiegoś lepszego uważasz? od wszystkich? czy to tylko wybujałe ego?
szczerze to gdybym miała 4 koronki to bym się zaczęła zastanawiać, czy nie powinnam iść do lekarza albo dzwoniła do znajomych czy jeszcze pamiętają jak mam na imię.. ;)
 

DeletedUser15554

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Przeraża mnie to.

Szczytem Waszej finezji jest podpisanie paktów z wszystkimi dookoła i rzucenie się najlepiej na najsłabszy sojusz, który akurat nie podpisał z nikim paktu... a potem czekanie by go wypowiedzieć szybciej niż zrobi to druga strona miejąc w zanadrzu kolejne dwa pakty bo przecież łańcuszek musi trwać.

Zresztą w tych słabszych sojuszach też czekacie na bana lub na farta, że kogoś nie będzie. Zero jakiegokolwiek polotu ... tzn nie polotem jest dla Was zawieszenie komuś kompa setkami ataków i fejków bo wtedy jest szansa że mu cofka nie wyjdzie.

Wszyscy po jednym blacie - banda słupów z koronkami czy bez nich i do tego co drugi na ruskim jedzie ... śmietanka PL grepo - buahahhaaaa

- - - sam sobie połączę - - -

to nie jest skierowane do jakiegokolwiek konkretnego sojuszu - dlatego nikogo nie wymieniłem z nazwy bo to by było nie fair ... to jest skierowane do dosłownie wszystkich sojuszy top20 - a to tak żeby było konkretniej
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

najlepsze posty powstają w nocy-przypadek?:)

"to nie jest skierowane do jakiegokolwiek konkretnego sojuszu - dlatego nikogo nie wymieniłem z nazwy bo to by było nie fair ... to jest skierowane do dosłownie wszystkich sojuszy top20 - a to tak żeby było konkretniej"
http://https://www.youtube.com/watch?v=McaV4Ua-QMA

smiley_emoticons_saufen.gif
smiley_emoticons_freu-dance.gif
smiley_emoticons_eazy_cool01.gif
smiley_emoticons_cuinlove.gif
smiley_emoticons_biggrin.gif
smiley_emoticons_irre4.gif
smiley_emoticons_panik4.gif
smiley_emoticons_flucht2.gif
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Czyli najlepiej grac samemu, nie być w żadnym soju, z nikim nie trzymać.. wtedy będzie się pro :) nawet jeśli rozbiorą w ciągu jednego dnia :) Gratuluję myślenia :)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Jak tam mamucie jeszcze ci trąby nie ukręcili? ach pograłbym ale nie mam gdzie

mogę ci zrobić miejsce na retimi - wskakuj a pograsz sobie.

co do mojej trąby no cóż co niektórzy próbują może się uda tego nie wiem, przecież moja trąba nie jest niezniszczalna.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Czyli najlepiej grac samemu, nie być w żadnym soju, z nikim nie trzymać.. wtedy będzie się pro :) nawet jeśli rozbiorą w ciągu jednego dnia :) Gratuluję myślenia :)

Mu/Jej chodziło o to że nikt nie lata już 1 sojusz na 1 lecz 1vs1+ ileś tam :) bo nikt na przeciwnika równego badź silniejszego nie pójdzie nigdy bez miliona paktów i to widać dosłownie wszędzie idziecie wparu na jednego i potem zdradzacie się nawzajem i tak to wygląda obecnie na każdym świecie + nie zawsze przez to wygrywają najlepsze ekipy bo "nawet Herkules pupa jak przeciwników kupa"
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

no tak ale dyplomacją w tej grze jest kluczowa. Jest to element gry. Zresztą sama gra też jest sojuszowa a nie indywidualna.

zresztą co to znaczy 1 vs 1? ja znałem i takich co cwaniakowali że sami są i dobrze sobie radzą ale 50 osób wsparcia słało.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

nie lubie zaczynać na tym etapie wolę gonitwę na samym początku zanim odrobiłbym stratę np do redki ;) to serwer skończyłby sie. Jak będziecie gdzieś startować to się odezwę o ile będę wiedział o tym, zima idzie człowiek ma więcej czasu i chęci na grę
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

nie lubie zaczynać na tym etapie wolę gonitwę na samym początku zanim odrobiłbym stratę np do redki ;) to serwer skończyłby sie. Jak będziecie gdzieś startować to się odezwę o ile będę wiedział o tym, zima idzie człowiek ma więcej czasu i chęci na grę
A po co Ci tyle wiosek co Redka?? przecież to maskara to wszystko obrobić! nie lepiej mieć 20 wiosek i 20 slotów wolnych

jak ktoś wygra ten świat to albo przerwa albo francuski serwer - podobno są tam nieźli grajkowie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

nie słyszałem a grał ktoś na francuskim czy to tylko tak kamień papier nożyce i wypadło na francuski?
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

nie słyszałem a grał ktoś na francuskim czy to tylko tak kamień papier nożyce i wypadło na francuski?

nie no jak kiler wymyslił makarony to czemu nie francuski

a tak powaznie to oceniam ilośc graczy a czym ich więcej tym większe szanse na dobrych. A francuski serwer ma już 79 światów. Przykład do EN ma 80 a u nas zaledwie 40 kilka
 
Do góry