Sytuacja na świecie Retimno

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Bobry albo bardzo cienko stoją albo wrecz przeciwnie - bardzo dobrze. PONowanie się z Wulkanami <przyszliśmy tu zbić bobry!>, dogadanie z Pijakami <przyszliśmy tu zbić bobry!>, wspólne akcje z odszczepieńcami ze Świnek <wyszlismy z soja zbic bobry!> a teraz nawet Adaśko wkręcony w ich trybiki.
Mój mały sojusz im nie dokuczył ale ktoś musiał, że tak kaptują śmiertelnych wrogów. MDG? Ozety? Własna słabość?
Czy po poprostu są najlepszym sojem rozdajacym tu karty?


Jeszcze się okaże,że cudaki wybudują te Bobry (albo tamę) i co wtedy ?!
Ale zwerbować Adaśko i zawrzeć pakt z Turkiem to jest dobry plan tylko czy będą chcieli współpracować z tak słabym i bitym przez wszystkich sojuszem :(
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Bo Bobry to takie dość cwane i cyniczne stworzonka. One tak mają i nic na to nikt poradzić nie może :eek:

Wiem jednak, że wolą egzystencję w naturze, a jak wiadomo pożeranie kebaba w nadmiarze każdemu musi odbić się zgagą. Nie zdrowe to to, fuuuujjjjjj :p
 

DeletedUser15560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Bobry albo bardzo cienko stoją albo wrecz przeciwnie - bardzo dobrze. PONowanie się z Wulkanami <przyszliśmy tu zbić bobry!>, dogadanie z Pijakami <przyszliśmy tu zbić bobry!>, wspólne akcje z odszczepieńcami ze Świnek <wy
szlismy z soja zbic bobry!> a teraz nawet Adaśko wkręcony w ich trybiki.
Mój mały sojusz im nie dokuczył ale ktoś musiał, że tak kaptują śmiertelnych wrogów. MDG? Ozety? Własna słabość?
Czy po poprostu są najlepszym sojem rozdajacym tu karty?

Ja tylko proszę o nie łączenie ZP w obecnym składzie z
ZP z początku serwera. Gdzie są dawni twórcy ZP wszyscy wiedząd a my robimy swoje
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

5940370888196096.png

Korzystając z okazji pragnę pogratulować wysokiej pewności siebie "Bogowi" tej gry..
Chyba trzeba się zastanowic gdzie się kończy wirtualna rozgrywka, a zaczyna prawdziwe życie
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
 

DeletedUser15554

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

ja akurat nie mam z tym nic wspólnego
tak więc nie musisz mi gratulować
 

DeletedUser15560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

5940370888196096.png

Korzystając z okazji pragnę pogratulować wysokiej pewności siebie "Bogowi" tej gry..
Chyba trzeba się zastanowic gdzie się kończy wirtualna rozgrywka, a zaczyna prawdziwe życie
smiley_emoticons_baby_taptap.gif

a ja patrząc na to co robił z Wami Adam przez cały czas nie odbiorę mu jednego-wysokich umiejętnosci do gry, zapewne 1 vs 1 mało osób by miało z nim szanse, a nawet 1 vs 3 co też często się zdarzało, a co do nazwy-po 50ym utopionym kolonie można pisać o sobie w grze Bóg-potwierdzone info-Dorocia w tickecie potwierdziła, a wysokiej klasy specjalisci od aktualizacji z Hamburga już tworzą blaszkę-Nieustępliwy Topiciel.
smiley_emoticons_hecheln.gif
smiley_emoticons_panik4.gif
smiley_emoticons_fluch4_GREEN.gif
smiley_emoticons_hust.gif
smiley_emoticons_irre4.gif
smiley_emoticons_cuinlove.gif
smiley_emoticons_motz.gif
smiley_emoticons_eazy_cool01.gif
smiley_emoticons_rollsmiliey.gif
smiley_emoticons_bravo2.gif
smiley_emoticons_thumbs-down_new.gif
smiley_emoticons_afraid.gif
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
smiley_emoticons_auslachen2.gif
smiley_emoticons_saufen.gif
smiley_emoticons_saufen.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

a ja patrząc na to co robił z Wami Adam przez cały czas nie odbiorę mu jednego-wysokich umiejętnosci do gry, zapewne 1 vs 1 mało osób by miało z nim szanse, a nawet 1 vs 3 co też często się zdarzało, a co do nazwy-po 50ym utopionym kolonie można pisać o sobie w grze Bóg-potwierdzone info-Dorocia w tickecie potwierdziła, a wysokiej klasy specjalisci od aktualizacji z Hamburga już tworzą blaszkę-Nieustępliwy Topiciel.
smiley_emoticons_hecheln.gif
smiley_emoticons_panik4.gif
smiley_emoticons_fluch4_GREEN.gif
smiley_emoticons_hust.gif
smiley_emoticons_irre4.gif
smiley_emoticons_cuinlove.gif
smiley_emoticons_motz.gif
smiley_emoticons_eazy_cool01.gif
smiley_emoticons_rollsmiliey.gif
smiley_emoticons_bravo2.gif
smiley_emoticons_thumbs-down_new.gif
smiley_emoticons_afraid.gif
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
smiley_emoticons_auslachen2.gif
smiley_emoticons_saufen.gif
smiley_emoticons_saufen.gif
Umiejętności gry, a kultura bycia i życia to czasem abstrakcja dla niektórych ludzi :)
Argumenty potwierdzające moją tezę:
smiley_emoticons_bussi2.gif

1.Nie będziesz miał bogów cudzych przede Mną.
2.nie będziesz brał imienia Pana Boga swego na daremno.
8.Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliżniemu swemu.
To dla wierzących katolików :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15554

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

a znacie to - DZIEŃ BOBRY

- - - Automatycznie połączono posty - - -

wiem wiem, że nie mam mózgu a właściwie zjadły go szczury i pająki
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

nie da się ukryć że Adasko to jeden z najbardziej rozpoznawalnych graczy grepolis polskiego i najbardziej rozpoznawany gracz polski na światowych serwerach.

Pamiętam jak ładnie na forum ogólnym reklamował ten świat i zachęcał wszystkich do gry na tym świecie, zbierał ekipę do sojuszu.

mam nadzieje że nie zakończy tego świata przed czasem
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

No jak to nie?
W profilu ma napisane, że kończy brawurowo 6.11.2014 roku :)
Pogralem z nim zaledwie chwilę i nie dziwię się, że nikt nie chce z nim grać i wszyscy się wyszarzają..
Nie mniej życzę powodzenia - może kiedyś dorośnie i zobaczy swoje błędy, zabije w pierś i przemyśli swoje zachowanie
smiley_emoticons_smilenew.gif
 

DeletedUser23534

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

No jak to nie?
W profilu ma napisane, że kończy brawurowo 6.11.2014 roku :)
Pogralem z nim zaledwie chwilę i nie dziwię się, że nikt nie chce z nim grać i wszyscy się wyszarzają..
Nie mniej życzę powodzenia - może kiedyś dorośnie i zobaczy swoje błędy, zabije w pierś i przemyśli swoje zachowanie
smiley_emoticons_smilenew.gif

Lubisz pisać głupoty żeby zaistnieć? Ile razy obronił pijaków przed borami a ile ty ? (nie przypominam sobie nawet 1 razu). Gdyby tak było jak piszesz Rurzowe Świnki nie robily buntu w tym celu by go zaprosić do bobrów. Mało wiesz ale w sumie co możesz wiedzieć skoro w pijakach byłeś nielubiany (za zachowanie i chamskie teksty do innych) i w bobrach zapewne jest tak samo. Przyszedłeś pajacować na forum to pajacuj ale głupka rób z siebie a nie innych:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Niestety, Sapcio się przysapał (taki tam żarcik sytuacyjny
smiley_emoticons_lol.gif
) o prawa autorskie do wiadomości.
Wstawiam w nieco okrojonej formie, nie wiadomo kto ją wysłał kto odebrał i kto to napisał ale myślę, że nie trudno się domyśleć kogo mam na myśli.
Jeśli dostanę bana, to niesłusznie, ponieważ nie naruszam praw autorskich.
Konstytucja mówi: CO NIE JEST ZAKAZANE, JEST DOZWOLONE.
Ustawa = ZAKAZ, nie na ustawy = nie ma zakazu ;)

48010518091370014462.jpg


- - - Automatycznie połączono posty - - -

Lubisz pisać głupoty żeby zaistnieć? Ile razy obronił pijaków przed borami a ile ty ? (nie przypominam sobie nawet 1 razu). Gdyby tak było jak piszesz Rurzowe Świnki nie robily buntu w tym celu by go zaprosić do bobrów. Mało wiesz ale w sumie co możesz wiedzieć skoro w pijakach byłeś nie lubiany (za zachowanie i chamskie teksty do innych) i w bobrach zapewne jest tak samo.

Tak jak mówisz adasiu, tylko kont więcej narób, żebyś sam sobie mógł odpowiadać i dogadywać.
A nuż się ze sobą pokłócisz? Kto wie! :)
 

DeletedUser10777

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Bobry albo bardzo cienko stoją albo wrecz przeciwnie - bardzo dobrze. PONowanie się z Wulkanami <przyszliśmy tu zbić bobry!>, dogadanie z Pijakami <przyszliśmy tu zbić bobry!>, wspólne akcje z odszczepieńcami ze Świnek <wyszlismy z soja zbic bobry!> a teraz nawet Adaśko wkręcony w ich trybiki.
Mój mały sojusz im nie dokuczył ale ktoś musiał, że tak kaptują śmiertelnych wrogów. MDG? Ozety? Własna słabość?
Czy po poprostu są najlepszym sojem rozdajacym tu karty?

Pomyłka i to duża ,Adasio to nasz wróg,a przypadkowo stały nasze wsparcia koło siebie ,gdybym wiedział ,że on tam śle ,to nawet ludzik by nie poleciał
Jemu dzisiaj wsparcia słał hamaczek,mdg i czort wie kto jeszcze
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

A ja Wam powiem, że Adaśko to całkiem wprawiony grajek i poza pewnymi niuansami daje się go generalnie polubić :eek:

specyficzna osobowość, straszny maniak grepolisowy, ale generalnie jak kogoś polubi to oddany chłopak, szczery i otwarty

tak postrzegam Adaśko
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Dajcie sobie ludzie na wstrzymanie.. Adaś gra dobrze ale to czyny o tym świadczą i naprawde nie trzeba opini rzadnych graczy, co do zgredka, nigdy ten gracz nie odmówil pomocy sojusznikowi.. Pamietajcie że to jest tylko gra która ma na celu wypenic wolny czas, dostarczyc troszke zabawy a tak że spedzic czas w milym towarzystwie. Po niektórych profilach widac wysmiewanie, kłótnie pewnych graczy... Jest utopilem 100 kolonow, mam sie czym szczycic naprawde .. Jestescie pelnoletnimi ludzmi a zachowujecie sie jak dzieci, moze lepiej wezcie zabawki i idzcie sie bawic, bic w piaskownicy.. albo jestescie poważnymi ludzmi albo dziecmi... Zastanówcie sie nad waszym postepowaniem...
Już nie moge sluchac i czytac tych glupot, TO JEST TYLKO GRA
 

DeletedUser23534

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Pomyłka i to duża ,Adasio to nasz wróg,a przypadkowo stały nasze wsparcia koło siebie ,gdybym wiedział ,że on tam śle ,to nawet ludzik by nie poleciał
Jemu dzisiaj wsparcia słał hamaczek,mdg i czort wie kto jeszcze

Tylko płakać na forum potraficie ze swojego niepowodzenia:eek: wspólczuje wam ale po prostu jesteście za słabi by to zmienić. Co do wsparć to tak całe mdg słało biremy, oz,hamaczki, wulkany, jony i angelsi :) a tak na prawdę to tylko kris (943 biremy) i lolo (4 defy i 1583 biremy) wspierali okupacje na której stało tyle woja :
vimes.jpg


Ale oczywiście lepiej płakać że cały serwer pomogł 1 osobie i biedne boberki odpuściły miasto
 

DeletedUser10777

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Dajcie sobie ludzie na wstrzymanie.. Adaś gra dobrze ale to czyny o tym świadczą i naprawde nie trzeba opini rzadnych graczy, co do zgredka, nigdy ten gracz nie odmówil pomocy sojusznikowi.. Pamietajcie że to jest tylko gra która ma na celu wypenic wolny czas, dostarczyc troszke zabawy a tak że spedzic czas w milym towarzystwie. Po niektórych profilach widac wysmiewanie, kłótnie pewnych graczy... Jest utopilem 100 kolonow, mam sie czym szczycic naprawde .. Jestescie pelnoletnimi ludzmi a zachowujecie sie jak dzieci, moze lepiej wezcie zabawki i idzcie sie bawic, bic w piaskownicy.. albo jestescie poważnymi ludzmi albo dziecmi... Zastanówcie sie nad waszym postepowaniem...
Już nie moge sluchac i czytac tych glupot, TO JEST TYLKO GRA

i to mówi Mojżesz...chyba trza słuchać;) he he już jeden naród z opresji wyprowadził:)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Adasiu dziecko,nikt nie płacze ,pisałem ,że jesteś wrogiem kto słał wsparcie ,czytaj ze zrozumieniem
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Pamiętam jak pewen jegomość,a to w profilu,a to we wiadomościach prywatnych .. wypisywał że my to potrafimy przejmować miasta tylko od kogoś kogo NIE MA PRZY KOMPUTERZE..

Tym czasem co robi? Wstawia kolona o DRUGIEJ w nocy gdy naszego gracza UWAGA: NIE MA PRZY KOMPUTERZE.
- Odnosząc się do słów Mojżesza, mojego kochanego kozaczka w sandałach który pożycza mi swoją laskę co wieczór :D
 

DeletedUser23534

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Adasiu dziecko,nikt nie płacze ,pisałem ,że jesteś wrogiem kto słał wsparcie ,czytaj ze zrozumieniem

To jest właśne wasz płacz, opowiadanie nie prawdy i usprawiedliwianie swoich porażek. Oczywiście lepiej zwalić na inne sojusze które pomagają (chodź prawda jest inna) niż pogratulować przeciwnikowi. A zapomniałeś już jak oferowałeś mi miasta obok mdg? ;) no tak krótka pamieć.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Pamiętam jak pewen jegomość,a to w profilu,a to we wiadomościach prywatnych .. wypisywał że my to potrafimy przejmować miasta tylko od kogoś kogo NIE MA PRZY KOMPUTERZE..

Tym czasem co robi? Wstawia kolona o DRUGIEJ w nocy gdy naszego gracza UWAGA: NIE MA PRZY KOMPUTERZE.
- Odnosząc się do słów Mojżesza, mojego kochanego kozaczka w sandałach który pożycza mi swoją laskę co wieczór :D

Zabrałem bobrom miasta na żywca (nie wszystkie ale kilka) a ty? Dobre pytanie bo nawet nie próbowałeś na żywca ze strachu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Lubisz pisać głupoty żeby zaistnieć? Ile razy obronił pijaków przed borami a ile ty ? (nie przypominam sobie nawet 1 razu). Gdyby tak było jak piszesz Rurzowe Świnki nie robily buntu w tym celu by go zaprosić do bobrów. Mało wiesz ale w sumie co możesz wiedzieć skoro w pijakach byłeś nielubiany (za zachowanie i chamskie teksty do innych) i w bobrach zapewne jest tak samo. Przyszedłeś pajacować na forum to pajacuj ale głupka rób z siebie a nie innych:)
Najpierw mówisz o sobie w trzeciej osobie, teraz w pierwszej, czyżby ujawniły się inne osobowości adasia ? :)
Zabrałem bobrom miasta na żywca (nie wszystkie ale kilka) a ty? Dobre pytanie bo nawet nie próbowałeś na żywca ze strachu.
Jak to nie? Jedno zabrałem nawet ostatnio jednemu bobrowi. Nazywa się teraz "Turlam żółwia" :)
 
Do góry