Sytuacja na świecie Retimno

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

z kim bijecie sie?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

nie nie chce mi sie. W pare dni da sie zrobić podbój jeszcze na sponsoringu to pewnie z 4 dni ale zanim na froncie pogram
 

DeletedUser14968

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

czesc kaflu
smiley_emoticons_winken4.gif
 

DeletedUser14372

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

dziś ciekawa całodzienna potyczka na Retimno

z jednej strony połaczone siły Świnek z Adaskiem na czele i Bobrów z Oszczepem a po drugiej stronie barykadki Ozety na Hamaku

kto by się spodziewał tego po pierwszym anty-bobrze :D
 
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

dziś ciekawa całodzienna potyczka na Retimno

z jednej strony połaczone siły Świnek z Adaskiem na czele i Bobrów z Oszczepem a po drugiej stronie barykadki Ozety na Hamaku

kto by się spodziewał tego po pierwszym anty-bobrze :D

Nasze wojska stały po drugiej stronie miasta,by ich przypadkiem siódmy bóg grepolis szermierzami nie wymordował .
Jak się później okazało wymordowane zostały przez co innego, ale i tak to można adaśce przypisać.
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Za karę dzisiaj świniobicie ;)

Bo kto normalny wstawia kobiecie kolona? Oczywista oczywistość, ze wredne to to i mściwe i się odgryzie ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

cos sie ciekawego dzieje??Dawno tu nie bylo mnie :)))Widzę starych znajomych i zycze dobrej gry.:))
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

cos sie ciekawego dzieje??Dawno tu nie bylo mnie :)))Widzę starych znajomych i zycze dobrej gry.:))

no cześć laska - gdzie byłaś jak cię nie było?:)

zaloguj się to sama zobaczysz co się dzieje :p mamut się na pewno ucieszy :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

No to czy maniutek sie ucieszy tego nie wiem zreszta jak mnie gdzies wywali na drugi koniec swiata to zero przyjemnosci:p

Witaj Grzes tak sobie dzis weszlam na forum a szczerze nie pamietam kieddy bylam tu ostatnio.Dobrze, ze twarze te same:)))Pozdrow Maniutka]
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Cos tak szaro na dworze za oknem i sobie pmyslalam o was:) ktory to już swiat gracie razem:)) ja juz zapomnialam no i wciaz blondynka ze mnie:p
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Ja z chłopakami 3 :D nie chcę, żeby mnie bili ;) No i gdzie ja znajdę takich obrońców.. noooooo.. przynajmniej jednego, bo mamuta, to ja muszę bronić :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Taa Mamutek jedyny w sowim rodzaju rodzynek grepolis:)))Witaj redziu jak zwykle humor dopisuje i chwala ci za to:))
 

DeletedUser19503

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Hmm nie ma to jak okupacja...
09uf7a.jpg

ja to nawet wrogów nie potrzebuje
albo mnie okupuje wsparcie kolezanki
albo sama siebie...
po co kolony budować???
uqc6ap.jpg
 

Załączniki

  • uqc6ap.jpg
    uqc6ap.jpg
    29,5 KB · Wyświetlenia: 55
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23534

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

ja to nawet wrogów nie potrzebuje
albo mnie okupuje wsparcie kolezanki
albo sama siebie...
po co kolony budować???
uqc6ap.jpg

MGRS.jpg


Trzeba podziękować inno za piękne opisy, nowe dymki, poprawione grafiki, dodanie 2 nowych misji do samouczka itd :) Zamiast naprawić błędy to zajmują się pierdołami. Czas rzucić tą grę.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

dziś ciekawa całodzienna potyczka na Retimno

z jednej strony połaczone siły Świnek z Adaskiem na czele i Bobrów z Oszczepem a po drugiej stronie barykadki Ozety na Hamaku

kto by się spodziewał tego po pierwszym anty-bobrze :D

Bobry albo bardzo cienko stoją albo wrecz przeciwnie - bardzo dobrze. PONowanie się z Wulkanami <przyszliśmy tu zbić bobry!>, dogadanie z Pijakami <przyszliśmy tu zbić bobry!>, wspólne akcje z odszczepieńcami ze Świnek <wyszlismy z soja zbic bobry!> a teraz nawet Adaśko wkręcony w ich trybiki.
Mój mały sojusz im nie dokuczył ale ktoś musiał, że tak kaptują śmiertelnych wrogów. MDG? Ozety? Własna słabość?
Czy po poprostu są najlepszym sojem rozdajacym tu karty?
 
Do góry