Zakros Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11447

Guest
Odp: Zakros Party

yoszko, Ty bajerancie i słodziaku niepoprawny :eek:

witaj też gmk :) wbijasz tutaj?
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Zakros Party

Witam, jesli nawet pogram to inaczej niz zwykle. Czas nie guma niestety. A i bonus nocny zupelnie nie dla mnie. Rano to sie spi a nie przy kompie siedzi : ). ja to bym chcial albo wogole bez bonusu albo tak od 1 w nocy do 9 rano.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

Ja chyba mam de ja vu :)
Czyżby te drobne złośliwości to był przedsmak znanych nam już wojenek z Biza ?

Witam naszego tyrana :)

Jeszcze Bastera brakuje i bedzie komplet :p
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Zakros Party

No i Tomka nie może zabraknąć. Witam Tomku, jak tam Twoja śliczna latorośl? Ile ona już teraz ma miesiączków? :eek:

Wiesz tego pana na "B" ja osobiście wcale nie wyczekuję :) jakoś
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

Witam, jesli nawet pogram to inaczej niz zwykle. Czas nie guma niestety. A i bonus nocny zupelnie nie dla mnie. Rano to sie spi a nie przy kompie siedzi : ). ja to bym chcial albo wogole bez bonusu albo tak od 1 w nocy do 9 rano.

Taki bonus nocny to marzenie :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

A ten "peee" i "niedobry" Norbi to gdzie będzie grał? Bo muszę człowieka poznać :) Jak tam Martusia chopa nie lubi to jo aż go przytulić muszę :D Yoszkę kojarzę, ale "Lorda Vadera" nie groma nie pamiętam... :)
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Zakros Party

A ten "peee" i "niedobry" Norbi to gdzie będzie grał? Bo muszę człowieka poznać :) Jak tam Martusia chopa nie lubi to jo aż go przytulić muszę :D Yoszkę kojarzę, ale "Lorda Vadera" nie groma nie pamiętam... :)

a co to ja widzę? jakieś zapędy gejowskie na forum publicznym? hehehe :p pfuuujj
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

Jak mamy trafić na bezlubna wyspa Ty, jo i ten inny to ja już wola być geja... :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

Marta zagraj, bez Ciebie będzie smutno, tak jak i bez Norberta:)
Przełam się i zagraj z nim w jednym sojuszu, wybaczanie jest przywilejem bogów.
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Zakros Party

Witaj :eek: miło, że jesteś

wiesz: wybaczenie jest dobre i bardzo potrzebne, ale naiwności jest przeważnie głupia i niepotrzebna :eek: przychodzi czas, że wreszcie się z niej wyrasta
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

Wybacz jeżeli się mylę, ale mnie się wydaje że dopiero z pieluch wyrosłaś, a cała naiwność dopiero przed Tobą :) (choć trudno w to uwierzyć - tak, może być gorzej...)
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Zakros Party

Wybacz jeżeli się mylę, ale mnie się wydaje że dopiero z pieluch wyrosłaś, a cała naiwność dopiero przed Tobą :) (choć trudno w to uwierzyć - tak, może być gorzej...)

Wybacz, że się wypowiem, ale ja nie oceniam Ciebie więc i Ty nie oceniaj mnie. Masz ze mną problem to próbuj pisać na pw, bo forum publiczne nie jest miejscem na Twoje aroganckie oceny nie poparte dokładnie NICZYM.
Temat uważam za zakończony.
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Zakros Party

Ja będę pykał o tej Bizie się już tyle nasłuchałem może się coś podszkole:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

no będę :p, choć nikogo tutaj nie kojarzę :(
widać inne światy
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Zakros Party

GMK tylko nie wypal się znowu za szybko.
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Zakros Party

Tacy gracze nie muszą być w topce wystarczy aby być aktywnym a w ciężkich czasach nawet zagrać deffem i wspierać swoich.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

Eeee... Na olimpida w Moskwa Ty musi gawari pa ruski, Ty musi paszukać inna metoda :) A tak poważnie to gdzie startujesz? Jo to już do Roma się zapisoł :)
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Zakros Party

Aktywnosc i tu jest caly problem. Jak jej nie ma to nawet dobry gracz nic nie zrobi.
 
Do góry