Zakros Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

Eee... No ten... No do boju!... :D Przysięgam że nie wiedziałem że to taki wariat jest :D Czułem że ma hopla, ale teraz sam jestem w szoku...
Mimo wszystko chętnie zaryzykuję :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

Akson tylko Ty nie pij więcej bo nikt się z nami nie będzie chciał bić, jeszcze pomyślą sobie że ten hopel na nich przejdzie ja nam wioski pozabierają :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

Et tu, Brute? ;)

Jaja sobie robię :)
Skoro ktoś napisał, że nas za miesiąc nie będzie to pozwoliłem sobie pojechać po całości i zamiast owego epitafium przerobiłem trochę przemówienie jednego ze zdobywców Literackiej Nagrody Nobla :)
W sam raz będzie na nagrobek :)

Ludziska :)
Uśmiechnijmy się :)
To tylko gra. Zabawa. Ok, może niektórzy traktują ją bardziej poważnie (może inaczej - nie poważnie, a osobiście) ale to tylko gra.

Ok,
może rzeczywiście przesadziłem, bo mam dość specyficzne poczucie humoru i wolę Monthy Pytona niż Kac Wawa, ale to były i są żarty.
Dookoła mamy małe piekiełko - 2 mln moich rówieśników wyjechało, połowa młodych do 25 roku życia w moim województwie jest bez pracy, a połowa tych co pracuje robi to na umowach śmieciowych, a jak mają szczęście to na umowy za minimalną, za 20 lat będziemy najstarszym krajem w Europie, a system emerytalny zawali się z powodu braku pieniędzy (już dopłacamy do niego co roku 80-90 mld), sądy są jednymi z najbardziej niewydolnych na świecie, administracja i przepisy dotyczące gospodarki jednymi z najbardziej opresyjnych na tej planecie (nie wiem czy uwierzycie, ale nawet Białoruś jest wyżej), ludzie z rakiem potrafią czekać i rok czasu na terapię, za naszą bezpośrednią granicą giną w tej chwili ludzie, bo jakiś wariat wymarzył sobie wielką Rosję, politycy zajmują się totalnymi głupotami w świetle tych wszystkich (i innych) wyzwań z którymi ktoś w końcu będzie musiał się zmierzyć, a parę osób tutaj każe mi brać na serio gierkę...

Owszem, jest fajna, daje sporo radości, ale to gra. Zabawa.
Ma odprężać, a nie spinać :)

Więc - ja już nie będę tu filozofował, ale w zamian poproszę o jakiś fajny dowcip o zajączku :)
Może być taki deal? :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser21137

Guest
Odp: Zakros Party

Kurcza i jak na tym świecie??

i co to za numery z tym złotem masz jakiś złoty środek na janosikowe?

Zdobędę 5 miast i się zwijam, bo wątpię żebym długo wytrzymał na tej prędkości. Chcw tylko wypróbować nowy system podboju-być może domyślasz się dlaczego :)

Zaraz wyślę ci na pw informację o złocie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

I jaki będzie ciekawy kierunek dzisiaj gdzie powalczyć można
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

Tak z ciekawości spytam Turek jeszcze gra w grepolis ?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Lub adaśko
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

Była by ładna komedia jak by tu grali jeszcze Mogiego by brakowało i jajca jak berety
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Zakros Party

Adaśko istotnie, dał drapaka, nie wiem zupełnie co mu się stało.

Turek chyba niby gra, ale MDG z innych serwerków a to MDG to jakby trochę inne bajki. Także myślę, że albo turek zlewa już grę, albo to nie on gra na założonym przez siebie kącie.

Mogiego bardzo dawno nigdzie nie widziałam, a szkoda
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

Mogi ostatnio grał niby na Koryncie ale to nie był on bo pisałem z tą osobą i całkiem inne zachowanie, pamiętacie jeszcze co na zjeździe było :D
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Zakros Party

Mogi ostatnio grał niby na Koryncie ale to nie był on bo pisałem z tą osobą i całkiem inne zachowanie, pamiętacie jeszcze co na zjeździe było :D

opisz coś, coś doszło do mnie

ale nie znam szczegółów

a miałam z nim jechać na ten zlot, bo w sumie my niedaleko od siebie mieszkamy :)

pozdrawiam Cię Mogi jeśli to przeczytasz
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

Jak powiedziały osoby niby poszkodowane chyba coś im dosypał do piwa i bajlando mieli
 
Do góry