Sytuacja na świecie Sparta

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23402

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

bardzo ladnie sie support tu zachowuje nie ma slowa wyjasnienia jakiegos info nic , nawet prostego slowa przepraszam , ale to przeciez nie ich sprawa , rozumiem nie m co wymagac przeciez robia to charytatywnie

a ty gdzie sie chowasz kolego no przyznaj sie :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Taki smutny ten świat... Trochę humoru nie zaszkodzi ;)
Rozbawiliście nas, fakt:D
Rozumiem, że taki był zamiar?:D

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Do graczy TE:
Gracz Skols31 z sojuszu Anonimowi Agresorzy podbił miasto -10- należące do gracza Cwieku0. dzisiaj o godz. 20:32

Tyle odnośnie nie zajmowania miast Waszych aktywnych graczy, budujcie biremy bo się Wam przydadzą

- - - Automatycznie połączono posty - - -

P.S Gracz spartakers z sojuszu Anonimowi Agresorzy podbił miasto -15- należące do gracza Cwieku0. dzisiaj o godz. 21:25
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Zamiar był taki żeby wbić bunt. Nie spodziewaliśmy się, że będziecie się bronić ;/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Jak chcecie prezent to po prostu powiedzcie:D
Nie musicie się ruszać z miejsc, sami dostarczymy katapulty pod Wasze mury:D
Ta, obiecanki cacanki. Czekam na Was już dłuższy czas i się doczekać nie mogę.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

hmmm troche daleko ale są też plusy , nie musze nikomu w d....e wchodzić żeby mnie przyjeli i miast nie zabrali:)

smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser11623

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

jak na forum napisałem wcześniej po tym co z kolegami zrobiłeś lub raczej czego nie zrobiłeś cały szacunek jaki mógłbyć u wrogów i członków soja poszedł w p...du , zachowaliście się jak sprzedajne szmaty a ja nie rozmawiam z ludzmi których nie szanuje więc nie odpisuj na ten post , teraz zrobiliście im laske (sorry nie mam polskich znaków) i was przyjeli wow niebywały sukces , sorry bamboo nie do Ciebie pisałem to na troszke wyższym szczeblu decyzje pewnie zapadły
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

jak na forum napisałem wcześniej po tym co z kolegami zrobiłeś lub raczej czego nie zrobiłeś cały szacunek jaki mógłbyć u wrogów i członków soja poszedł w p...du , zachowaliście się jak sprzedajne szmaty a ja nie rozmawiam z ludzmi których nie szanuje więc nie odpisuj na ten post , teraz zrobiliście im laske (sorry nie mam polskich znaków) i was przyjeli wow niebywały sukces , sorry bamboo nie do Ciebie pisałem to na troszke wyższym szczeblu decyzje pewnie zapadły

Nie wiem co ty tam z kolegami lubisz robić, ale ja wolę kobiety. Jak widać po twoich postach, nie masz pojęcia o tym co się działo i jakie decyzje zapadały, ale masz najwięcej do powiedzenia w tym temacie. W sumie mnie to nie dziwi, bo to dla ciebie typowe, nieważne o czym, ważne żeby pokłapać.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

A szacunek od osób twojego pokroju jest obrazą, więc można by rzec, że mam fart ;)
 

DeletedUser11623

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

mnie interesują decyzje jakie zapadły jak jeszcze byłem w soju , napisałem wyraznie nie chce grac z wami zachowaliście sie jak cioty co można im wszystko zabrać a te i tak nie upomna sie o swoje , ty wiesz wogóle co to jest szacunek ? bo po zachowaniu jak śmieć wątpie zapytaj kolegów to ci może powiedzą
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Na temat zachowywania się jak śmieć, to się lepiej nie wypowiadaj miszczuniu
 

DeletedUser11623

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

załamujesz mnie gościu , oddaj lepiej konto kuzynowi bo on chociaż pojęcie miał , graliśmy przeciwko sobie ale doceniam w nim dobrego grajka to jest szacunek dla przeciwnika , a ty naucz się najpierw zachowywać jak facet to ludzie cie będą tak traktowac suczko , i jak wspomniałem wcześniej nie gadam z takimi jak ty , i tak poswięciłem ci juz za dużo czasu
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Nie no doslownie lzy zalewaja mi oczy, nie wiem czy ze wzruszenia czy smiechu ? Wielki sojusz TOP 1 wlasnie robi zoorganizowana akcje na gracza z drugiej setki rankingu. Do tego grajacego solo i tak naprawde tylko dla jaj czyli MNIE. Czuje sie naprawde doceniony. Pogratulowac ambicji. Mysle ze powinniscie jeszcze zawolac jakis koalicjantow na pomoc bo jak nie dacie rady to troche wstyd bedzie. : ) Szkoda tylko ze nie daliscie wczesniej znac bo urlop aktywowalem zeby pograc na nowym swiecie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Rozbawiliście nas, fakt:D
Rozumiem, że taki był zamiar?:D

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Do graczy TE:
Gracz Skols31 z sojuszu Anonimowi Agresorzy podbił miasto -10- należące do gracza Cwieku0. dzisiaj o godz. 20:32

Tyle odnośnie nie zajmowania miast Waszych aktywnych graczy, budujcie biremy bo się Wam przydadzą

- - - Automatycznie połączono posty - - -

P.S Gracz spartakers z sojuszu Anonimowi Agresorzy podbił miasto -15- należące do gracza Cwieku0. dzisiaj o godz. 21:25
w odpowiedzi na waszą malutką akcję i naszą utratę tych dwóch miast też wam radzimy budować biremy, http://pl.grepostats.com/world/pl43/alliance/232/colonizations?type=lose&enemy_alliance=-1&min_points=&max_points= i nie zapomnijcie poprosić o pomoc koalicjanta w obronie jak i w ataku- bo bez nich to słabiutko by było....:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry