Sytuacja na świecie Sparta

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser21225

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

ja mam problem od 80 minut
w tym czasie przez 2 minuty dzialalo z wielkim zamuleniem, a teraz znowu nic
pare pochodow w plecy przez to :/

ja przed chwilą włączyłem kompa , włączam internet - grepolis i forum, forum działa ale co z spartą??? już pewnie mam bunt wbity :/ bo nie powołałem straży
/

- - - Automatycznie połączono posty - - -

wbiłem!
udało się mogę grać!!! i jak myślałem mam bunt :(
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

No to super , ja znowu mam tylko mape. I juz 6 raportow z tego 4 nie wiadomo skad i co zawieraja. Grac sie nie da.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Hmm, dziwne ale cos jest dalej nie tak. Da sie grac przez kompa, przez telefon uzywajac aplikacji natomiast dalej nie dziala w telefonach wersja przegladarkowa. Czy ktos tez tak ma?
 

DeletedUser11944

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

ja mam znowu klepsydre, zamulenie na maxa
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

a ja przez tą przerwę w grze straciłam miasto. Chciałabym pogratulować Sigmie, Zabrakło mi tego deffa co został w porcie przez tą przerwę eh szkoda gadać....
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

a ja przez tą przerwę w grze straciłam miasto. Chciałabym pogratulować Sigmie, Zabrakło mi tego deffa co został w porcie przez tą przerwę eh szkoda gadać....

a ja nie puściłam 3 paczek ogni i trochą lądu potopiliśmy..eh....
ale gratulacje obrony.
 

DeletedUser11944

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

grepo znow padlo, o co chodzi?
teraz z komunikatem na czerwonym tle
502 Bad Gateway
to juz jest zalosne, ludzie zloto wydaja na prozno...
 

DeletedUser23402

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

szykuja kolejna kopalnie zlota to tak bedzie przez jakis czas pewnie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Dzisiaj to już lekkie przegięcie , nic nie działa nawet strona do logowania ani aplikacja na telefonie
 

DeletedUser20713

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Hhehe podwyżka dla techników :) znowu padło zdechło :)
 

DeletedUser21225

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Dzisiaj to już lekkie przegięcie , nic nie działa nawet strona do logowania ani aplikacja na telefonie

mi działa strona do logowania klikam byle jaki świat i no co opisywać :cool: pewnie już kolon mi wpłyną a ja nawet nie zauważyłem
 

DeletedUser11623

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

bardzo ladnie sie support tu zachowuje nie ma slowa wyjasnienia jakiegos info nic , nawet prostego slowa przepraszam , ale to przeciez nie ich sprawa , rozumiem nie m co wymagac przeciez robia to charytatywnie
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Też mi zamulało dziś zdrowo ;/ w środę zrobili aktualizację i chyba nie wyszła nam ona na zdrowie....
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

co za syff juz ktorys dzien z koleji ,za co wam place :mad::mad:
 

DeletedUser11944

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

z innego tematu na tym forum:
Serwery doświadczały wczoraj oraz dziś ataków DDoS, technicy starają się ograniczyć skutki tych problemów.

komunikatu czy przeprosin nie bylo, ani nie ma, widocznie zwykli gracze chyba nie sa godni wiedziec o co chodzi, ani tego czy problem zostal zazegnany czy moze sie jeszcze pojawiac...
 

DeletedUser21225

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

z innego tematu na tym forum:


komunikatu czy przeprosin nie bylo, ani nie ma, widocznie zwykli gracze chyba nie sa godni wiedziec o co chodzi, ani tego czy problem zostal zazegnany czy moze sie jeszcze pojawiac...

Ataki DDoS są trudniejsze do odparcia niż DoS :)
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Pewnie ktoś dostał bana, stwierdził że nie słusznie i tak wyraża swoje niezadowolenie z tego powodu ;)
 

DeletedUser23447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

Ataki DDoS są trudniejsze do odparcia niż DoS :)
A słyszałeś ostatnio o udanych atakach bez rozproszenia? albo błąd aplikacji albo jedziesz botnetem.
żeby kasa graczy grepo była warta tyle zeby płacić za szukanie błędów aplikacji to mi się nie wydaje.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Sparta

znowu syffffff
minute !!!!!!!!minute !!!!!!!!!! mi kolona wywalilo a puscilem 20 sek przed ostatnim atakiem
syyyyyyyfffffffff
 
Do góry