Sytuacja na świecie Zakros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Cierpliwosci @REV
gracz.gif
wszystko w swoim czasie
 

DeletedUser23822

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

przetasowań to będzie jeszcze sporo :D
to dopiero początek, za tydzień max dwa będzie już nieco ciekawiej..
a tymczasem cisza...nikt nie chce atakować :(
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Nikt nie chce nawet pisac tutaj na forum to jest dolujace najbardziej nowy swiat a mam wrazenie ze trwa juz z dobry rok sadzac po aktywnosci wpisow na forum
jezyk.gif
 

DeletedUser23822

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

to fakt, bardzo tu cicho, ale mam nadzieję, że tylko tymczasowo :D
wszyscy domki budują, jak zaczną się jakieś poważniejsze walki to i forum ożyje..
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Ja wiem czemu jest cicho na forum i wieksozsc z kumatych graczy o tym tez wie tyle ze o tym sie nie mowi na glos
ludzie poprostu boja sie tutaj glos zabierac
kciukdol.gif
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Nie wiem czy zauważyłeś Adrian jak szybko rozwijają się nasi ciasteczkowi znajomi z Juktas. Idą wyspa po wyspie. Czuję, że dobrze namieszają na tym świecie za jakiś czas.
smiley_emoticons_nicken.gif
smiley_emoticons_nicken.gif
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

No widzialem ze ciastka szybko sie rozwijaja dzisiaj bede dla nas mapy robil bo jeszcze rano nie bylo aktualizacji od wczorajszych dojsc ...
to rzuce okiem
a co zasadzacie sie na ciasteczka
smazy.gif
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Idą, idą w górę ciasteczka, bo tam Ktosia i azazelek trzymają władzę :D

A w rankingu agresorów czemu tak słabo ?? bo do wczoraj w sumie to 20 paru graczom ciężko było gonić 60 osobowe składy w agresce :D Ale spokojnie w obecnej ilości to kwestia dni ;)
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Witam wszystkich

Nie wiem czy zauważyłeś Adrian jak szybko rozwijają się nasi ciasteczkowi znajomi z Juktas. Idą wyspa po wyspie. Czuję, że dobrze namieszają na tym świecie za jakiś czas.
smiley_emoticons_nicken.gif
smiley_emoticons_nicken.gif

Spokojnie , myśle ze Ty bardziej namieszasz niż my :) Jesteś już w boomtaraboom czy dopiero przed cudakami dołączysz ;)
 

DeletedUser15831

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Ciastka mam pytanie... Rafał z wami gra?
smiley_emoticons_confusednew.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Witam.

Moim zdaniem ten świat się jeszcze nie zaczął.
Owszem, będę teraz jakieś walki, może nawet poważne, ale...z poważniejszym planowaniem i ocenianiem sojuszy wstrzymałbym się do momentu startu kolejnego świata.
Zakładam bowiem, że jeśli będzie wyraźnie szybszy (a przy naszej prędkości to w zasadzie każdy świat będzie szybszy ;) to duża część czołówki pożegna się z nim (nawet jeśli nie tego samego dnia, to w ciągu kilkunastu dni)

A wtedy - zacznie się wszystko od nowa.

Na chwilę obecną: na M.55 całkiem nieźle wygląda pozycja Bum-ersów i SI. Przy ich położeniu, mając między sobą neutralność (a SI jeszcze XXXX) oba te sojusze mogą trochę namieszać.
Choć ciekawie będzie będzie też z działaniami Bum na M.45.

Na M.44 też się podzieje. Barbarzyńcy, Waty i...największa moja radość - Siła i Humor.
Jak diabełek z pudełka.
Trzymam za nich kciuki, bo fajnie wyskoczyli zza pleców pewniaków niby ;)
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

@ Aksonie, a co tam w Romach słychać, z kim walczycie?:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Sami ze swoimi słabościami głównie :)
Czekamy na start nowego świata żeby zobaczyć kto zostanie...
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Sami ze swoimi słabościami głównie :)
Czekamy na start nowego świata żeby zobaczyć kto zostanie...
Czyli co , liczysz ze wszyscy odejda i samotnie pobudujecie domki do cudakow ? : ) Mysle ze moze sie tak nie zadziac, napewno zostana tu sojusze z graczami z Bizancjum. Oni lubia ponad 2 letnie maratony. A jest ich tu sporo.
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

oj sporo, sporo :p zdecydowana większość fajnych grajków, ale zdarzają się tez zdradliwe i trujące chaszcze

mam nadzieję jednak, że też zostaną ostro utemperowani jak dotychczas na każdym kolejnym po Bizancjum serwerze i zakończą jak zwykle - Z NICZYM
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Czyli co , liczysz ze wszyscy odejda i samotnie pobudujecie domki do cudakow ? : ) Mysle ze moze sie tak nie zadziac, napewno zostana tu sojusze z graczami z Bizancjum. Oni lubia ponad 2 letnie maratony. A jest ich tu sporo.

A da się tak? (poczekać? :)

Po prostu uważam, że póki co należy grać swoje, nie oglądać się na innych, konsolidować własną pozycję, a na poważniej wyskakiwać na niwę dyplomatyczną jak już będzie wiadomo kto zostanie, kto się połączy, kto się podzieli, itd.

Tak swoją drogą - obawiam się tylko jednego i to nie tyle o ten świat, a o kolejne.
Że jak góra zobaczy ile tu złota pociekło w pierwszym okresie gry to za wielu szybkich światów już nie będzie można spodziewać ;)

Natomiast - niezależnie od tego, wbrew pozorom to może być naprawdę ciekawy świat.
Bo abstrahując od graczy wydających duże ilości złota (i proszę tego nie traktować jako zarzutu, drodzy posiadacze kart kredytowych, tylko stwierdzenie faktu) pozostali nie będę się rozwijać tak szybko.
Skończy się era setek miast, gdzie strata jednego nic nie bolała, bo za nie dochodziło 20 innych.
Tu strata każdego będzie boleć, trzeba będzie znacznie bardziej planować, nie atakować na ślepo.

I to może być najciekawszy aspekt tej rozrywki...

*
Oczywiście, z opinią jak z gazetą - może być ciekawa, może być do czterech liter i nie trzeba się z nią zgadzać :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

A da się tak? (poczekać? :)
Tak swoją drogą - obawiam się tylko jednego i to nie tyle o ten świat, a o kolejne.
Że jak góra zobaczy ile tu złota pociekło w pierwszym okresie gry to za wielu szybkich światów już nie będzie można spodziewać ;)

Dobrze prawi polac mu
piwko.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

oj sporo, sporo :p zdecydowana większość fajnych grajków, ale zdarzają się tez zdradliwe i trujące chaszcze

mam nadzieję jednak, że też zostaną ostro utemperowani jak dotychczas na każdym kolejnym po Bizancjum serwerze i zakończą jak zwykle - Z NICZYM


Kobieto czy twój każdy post odnosi się do jednego ?? już ci coś pisałem a ty swoje jak dziecko co raz po pupce dostało i nienawidzi czegoś
smiley_emoticons_drunk.gif

I oczywiście to jest Zakros nie Bizancju dwa różne światy jak i nie Juktas więc idźcie z spinami z innych światów na fora dotyczące ich a te zostawcie bo nikogo to nie interesuje
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Kobieto czy twój każdy post odnosi się do jednego ?? już ci coś pisałem a ty swoje jak dziecko co raz po pupce dostało i nienawidzi czegoś
smiley_emoticons_drunk.gif

I oczywiście to jest Zakros nie Bizancju dwa różne światy jak i nie Juktas więc idźcie z spinami z innych światów na fora dotyczące ich a te zostawcie bo nikogo to nie interesuje

:eek: niuniek co do mojej pupki to nic Tobie :eek:

i nie dostało się wcale tylko zobaczyło się jak przewrotni, wredni i za przeproszeniem po prostu głupi mogą być ludzie korzystający z grepo. :p wiec sorry, nie mogę się otrząsnąć jeszcze z szoku, to dlatego tak, ale ok - staram się, serio
 
Do góry