Sytuacja na świecie Zakros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23724

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Wszyscy wiedzą, że równorzędni to iksy plus SI, ale tylko wy tego nie widzicie. I piszecie coś w tonie: "Nie damy się podejść".

Oczywiście, gdy zaatakujecie iksy, weźmiecie ich najlepszego złotnika i znowu będzie pisać o równorzędnych przeciwnikach.

Iksy i SI? To jakiś żart? :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Mówisz że to Marta ma z kimś tam problem, a ty wcale nie jesteś lepszy :)
Jak Marta zawsze dogryza NorbiFowi to ty zawsze dla Marty :)

Z tego co się orientuje to robie to od paru dni :) a skąd wiesz że nie jestem lepszy ?? staram się sprawić by nasze kochana marta zrozumiała że to co pisze to robi to wszędzie i nikt tego sluchać nie chce :) normalnie nie zadziałało cóż teraz tak próbuje jak to wyjdzie zobaczymy :) teraz anna robi to samo więc działam tak samo proste
smiley_emoticons_hecheln.gif
tak więc nikomu nie musi się podobać co pisze bo nie o to chodzi
smiley_emoticons_freu-dance.gif
 

DeletedUser19498

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

@ Anno pod jakim nickiem grasz na Zakros?

Jako rekrutant SI powinnaś takie oczywistości wiedzieć !

SI to bardzo dobry sojusz, Norbif zrobi bum na cudakach i wszystko będzie jasne !
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

kutwa zespól marty nam się wytworzył :(
Jaki zespół Marty - nie wiem o co chodzi.

Nie masz co napisać - nie pisz.

Proszę bardzo, czołowi gracze Romy:
70limaK
marcinos1000l
Yoddaha
Marilyn666

gdzie teraz są?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Iksy i SI? To jakiś żart? :p

Attia, nie wiem czemy się dziwisz.

Wy, plus Espada to tyle samo miast co SI i iksy. To się nazywa równe szanse. Cała reszta to tylko bicie piany i - jestem o tym przekonana - Grzesiek o tym dobrze wie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

tam gdzie powinni byc od poczatku :p

Oczywiście, że tak. Przecież to napisałam - to się nazywa przyciąganie materii.

Jak tam twój link? Naprawiłeś, żeby działał z google.com, czy dalej twierdzisz, że działa?
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Każdy sojusz chce mieć najlepszych graczy, to czemu Anno dziwisz się że przyciągamy najlepszych z Romy do siebie ? To logiczne chyba :)

Równe szanse ?? Na wojnie ?? To gra strategiczna a nie przedszkole gdzie silniejszego się stopuje żeby słabszemu nie było przykro :p
 

DeletedUser22504

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

następna choroba tej gry bierzemy czerwonych i jest zajebiście a jak się nie da kogoś rozwalić to zapraszamy go do siebie i jest zajebiście jak któryś sojusz przed cudami nam zagraża to się dogadujemy i jest zajebiście bo robimy fuzję i jacy jesteśmy zajebiści bo mamy korony:)
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Jako rekrutant SI powinnaś takie oczywistości wiedzieć !

SI to bardzo dobry sojusz, Norbif zrobi bum na cudakach i wszystko będzie jasne !

Ale ja nie chcę Anny zrekrutować, tylko się pytam jaki ma nick na Zakros. Taka normalna rozmowa. Jeśli nie zechce powiedzieć, to naprawdę nie będę jej szpiegować w tej sprawie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Ja tak bardzo czołowy gracz Romy heh...
Świat pełen weteranów akcja się niby rozkręca ale jakoś tak niemrawo... Jestem ciekawy co u ciastek jakiś przedstawiciel się wypowie ? Dużo zamieszają, nie założę o to za całą rękę ale ze dwa palce bym poświęcił:)
Czy każdy temat świata musi kończyć się na kłótni ? Ludzie ja rozumiem że wymiana zdań i tak dalej ale tyle toksyn w jakim celu ?
Brakuje tylko Marty z kolejnym narzekaniem na NorbiFa.
Grepo miało być chyba stworzone do zabicia czasu a gracze używają go do wylewania swojego jadu na innych są lepsze metody na odstresowanie się niż kłótnia na forum.
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

mogę mieć i 1k taki mam kaprys

Skoro jesteś na tym świecie popatrzeć a nie pograć i nie masz wpływu na losy tego świata, to nie zabieraj głosu co do sytuacji na nim :) Bo jeśli ktoś tu jest żałosny to ty kolego... Mądrujesz jakbyś nie wiem kim był, ale poza gadaniem nie pokazujesz nic w grze.
 

DeletedUser22504

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

tyle co wy to nie pokazuje jak pisałem jesteście zajebiści co do wpływu na świat to nigdy go nie miałem i nie chcę mieć co najwyżej zarobić kilka punktów i jak zawsze poatakować takich asów jak wy
 

DeletedUser22504

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

ale ja nie interesuje się co robi mój sojusz a tym bardziej dyplomata nawet nie wiem kto nim jest :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

panie warszawa a ty nie masz czasem u nas konta :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Skoro jesteś na tym świecie popatrzeć a nie pograć i nie masz wpływu na losy tego świata, to nie zabieraj głosu co do sytuacji na nim :) Bo jeśli ktoś tu jest żałosny to ty kolego... Mądrujesz jakbyś nie wiem kim był, ale poza gadaniem nie pokazujesz nic w grze.
Nieładnie, oj nieładnie. Uznajesz więc każdą osobę która nie jest w stanie zmienić losów świata za niegodną do pisania w tym temacie ? Zdefiniuj w takim razie gracza który jest w stanie to zrobić. Myślałem że nie ma reguły dotyczącej wymogów pisania postów w takich tematach... Inną sprawą że dareks77 piszę trochę bez większej spójności oraz niespecjalnie wnosi coś do dyskusji. Trochę tak jak my teraz :/ Przypomina mi się akcja "Nie karm trolla" może ją powtórzymy ?
Coś większego się dzieje ? Bo ja widzę tylko kątem oka czterech mocarzy na środkowych morzach oraz całe oceany świeżej krwi która może jeszcze dużo zdziałać. Serwer długi chociaż za rok pewnie się przeje, niektórzy już teraz patrzą z utęsknieniem na koleje światy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

ale ja nie interesuje się co robi mój sojusz a tym bardziej dyplomata nawet nie wiem kto nim jest :)

)
No to pogratulować sojuszowi takiego członka:)
I Ty chcesz wszystkich pouczać o postępowaniu w grze....ehhh..
 

DeletedUser22504

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

przecież oni i tak wam wojny nie wypowiedzą to się tam zanudzę

- - - Automatycznie połączono posty - - -

to jak się na forum przedstawiasz to ukrywaj kilka faktów bo akurat ktoś może się doczytać i cię rozpoznać
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Jaki zespół Marty - nie wiem o co chodzi.

Nie masz co napisać - nie pisz.

Proszę bardzo, czołowi gracze Romy:
70limaK
marcinos1000l
Yoddaha
Marilyn666

gdzie teraz są?

- - - Automatycznie połączono posty - - -



Attia, nie wiem czemy się dziwisz.

Wy, plus Espada to tyle samo miast co SI i iksy. To się nazywa równe szanse. Cała reszta to tylko bicie piany i - jestem o tym przekonana - Grzesiek o tym dobrze wie.
a co ma do tego Espada. Zadnej wspolnej akcji z nimi nie robilismy
 
Do góry