Sytuacja na świecie Zakros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Dochodzą słuchy, że Butaprenach NKWD szaleje. Beria rzuca nazwiskiem, a reszta dostarcza dowody.
 

DeletedUser19498

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

siema co tam słychać w naszej ulubionej sześćdziesiątce?

W sześćdziesiątce po staremu, za to u mnie duże zmiany. Udało mi się przekroczyć 1200 pkt ekonomicznych, co uważam za wielki sukces, po wielotygodniowych staraniach. Za 3 tygodnie, być może odważę się wysłać pierwszy atak. Na morzu sytuacja stabilna, to samo na świecie. Nic, tylko klikać.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Dochodzą słuchy, że Butaprenach NKWD szaleje. Beria rzuca nazwiskiem, a reszta dostarcza dowody.

NKWD? Nowa Komisja Wskazująca Dowody? :)

A u nas panie, latoś obrodziło, że olaboga :)

***

A tak na serio: tak sobie czytam o Bumtaraboom. No miłością do nich nie pałam, ale muszę przyznać, że co tu się na nich pomyj wylewa (nie mówię o Twoim wpisie, Aniu, ale ogólnie) - w większości absolutnie niemerytorycznych, że ja naprawdę się cieszę, że nie jestem TOP1.

Jest taki bardzo stary dowcip o piekle.

Przy wszystkich kotłach stoją diabły i pilnują by nikt nie uciekł. Poza jednym.
Belzebub wpada z wizytacją, wzywa Starszego diabła, przełożonego nad kotłami, pokazuje ogonem ten niepilnowany i ryczy:
- A to co?
- A to Polacy. Jak tylko któryś się wychyli, sami go ściągają na dół :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22087

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

W sześćdziesiątce po staremu, za to u mnie duże zmiany. Udało mi się przekroczyć 1200 pkt ekonomicznych, co uważam za wielki sukces, po wielotygodniowych staraniach. Za 3 tygodnie, być może odważę się wysłać pierwszy atak. Na morzu sytuacja stabilna, to samo na świecie. Nic, tylko klikać.

Również przekroczyłem dzisiaj tą granice :) Jestem spełniony :D Jeszcze parę dni i zacznę wysyłać ataki :)
 

DeletedUser19498

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Również przekroczyłem dzisiaj tą granice :) Jestem spełniony :D Jeszcze parę dni i zacznę wysyłać ataki :)

To znakomicie ! Jutro przekroczę granicę 1300 pkt ! Będę spełniony, aż nad to ! Na którym morzu operujesz ? Co do świata to stabilnie.
 

DeletedUser22087

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Na morzu 34 :) Właśnie przekroczyłem granice 1300 pkt :) Rozwijam sojusz i byle do przodu :) Ochronka się kończy za 3 dni to powalczymy z kimś :D
 

DeletedUser19498

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Na morzu 34 :) Właśnie przekroczyłem granice 1300 pkt :) Rozwijam sojusz i byle do przodu :) Ochronka się kończy za 3 dni to powalczymy z kimś :D

To masz duże ambicje ! Moje sięgają wysłania na kogoś ataku ! Rozwijaj sojusz to może do moich stron dobijecie ! Co do świata to stabilnie.
 

DeletedUser22861

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

no to chłopaki widzę że w punkty lecicie do Wielkanocy to już o podbojach będziecie się rozpisywać tylko trzeba dobrze miasto wybrać bo do większości to kolon idzie dłużej niż bunt trwa

drogi aksonie przecież nikt na tym forum w sposób niegodziwy i nikczemny nie obraża bumów zdążają się ostrzejsze wymiany zdań ale nie siejmy paniki trzeba być człowiekiem dla wszystkich
 

DeletedUser19498

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

wsrh, do Wielkanocy to mnie ktoś podbije ! Co do świata stabilnie.
 

DeletedUser22861

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

wsrh, do Wielkanocy to mnie ktoś podbije ! Co do świata stabilnie.


klepać defa i trzymać się na bezpiecznym morale i jakoś się przędzie aż się ogarnie okolice jakiś sojusz to można polatać trochę po świecie
 

DeletedUser19498

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

klepać defa i trzymać się na bezpiecznym morale i jakoś się przędzie aż się ogarnie okolice jakiś sojusz to można polatać trochę po świecie

Masz racje niskie morale i się jakoś przetrwa ! Biały puch, biały puch ! Co do świata stabilnie.
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

wcale nie stabilnie.
Poza tym na obrzezach swiata pojawiaja się ciekawe teamy.
 

DeletedUser22861

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

na przedmieściach to mieszkają ci co ich nie stać na mieszkanie w centrum :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

wcale nie stabilnie.
Poza tym na obrzezach swiata pojawiaja się ciekawe teamy.

A niektóre (chwała Rogalince i chłopakom) nawet podbierają miasta Butaprenom.

I znowu wychodzi, że świat się kręci wokół BTB :)

Wydawało mi się (o ja niedoinformowana), że BTB mają pakt z SI, a Espada to taki przydupasek (taki Robin dla Batmana - kwiatek do kożucha). A tu ostatnio jedni i drudzy akademie sobie porobili. Więc chyba mają większe plany? Czy ja pisałam o zabetonowanym świecie? O ja głupia - tu jeszcze będzie się działo.
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

na przedmieściach to mieszkają ci co ich nie stać na mieszkanie w centrum :cool:

na przedmieściach mieszkają ci, co nie mieszkaja w blokach tylko w domkach z ogródkiem.
Milord pewnie mieszka na wsi, zeby miec placyk do gry w polo.
@wsrh, myślałam, ze lubicie przedmieścia tak na mape patrząc.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22861

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Si to już nawet przegoniło bumy w akademiach co do espady to raczej potęgą tego świata się nie staną chyba że znajdą sobie jakiś cichy zakątek ale kto wie poczekamy zobaczymy

- - - Automatycznie połączono posty - - -

na przedmieściach mieszkają ci, co nie mieszkaja w blokach tylko w domkach z ogródkiem.
Milord pewnie mieszka na wsi, zeby miec placyk do gry w polo.
@wsrh, myślałam, ze lubicie przedmieścia tak na mape patrząc.


tak na mapę to mnie na początku wyrzuciło i tak się pobudowałem a że mój dom moją twierdzą to jakoś nie czuję zbędnego ciśnienia kolonizacji odległych krain
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

co by nie mówić Uroburki też som trzy, o różnych odmianach ciastek nie wspominając. Taka uroda tego swiata.
 

DeletedUser22861

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

co by nie było SI *SI* + dwa jarmarki i jest już 3 akademie jednego sojuszu nie wiem co lepsze sojusz z 150 graczami czy trzy sojusze po 50 graczy i akademia akademii akademickiej czy niektórzy gracze stawiają sobie takie ambicję żeby być w 4 sojuszu jednego z sojuszy z topki to trochę żenujące że ktoś nie potrafi się w ogóle zorganizować tylko ciągnie jak ćma do światła tam gdzie więcej graczy
 

DeletedUser15081

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Gdzieś już widziałem podobną sytuacje, gdzie jeden sojusz krytukuje inny o ilośc posiadanych akadmii, samemu nie będąc lepszym.
Ciekawe czy ta sytuacja potoczy się tak samo.
smiley_emoticons_kaffee2.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

co by nie było SI *SI* + dwa jarmarki i jest już 3 akademie jednego sojuszu nie wiem co lepsze sojusz z 150 graczami czy trzy sojusze po 50 graczy i akademia akademii akademickiej czy niektórzy gracze stawiają sobie takie ambicję żeby być w 4 sojuszu jednego z sojuszy z topki to trochę żenujące że ktoś nie potrafi się w ogóle zorganizować tylko ciągnie jak ćma do światła tam gdzie więcej graczy

Ja mam pomysł :)
Niech Inno stworzy świat na którym nie można łączyć forum :)
 
Do góry