Sytuacja na świecie Retimno

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

hipotetycznie: Wulkana cudak nie zostanie rozwalony, gracze OZ z cudaków nie wrócą z urlopów-przedłuzą z puli z kolejnego roku itp, złoto. Kto pisał, że idzie po cudaka OZ-otóż Sisi-w żartach gratulując 4 cudaka OZ. Kto pisał, że idzie po OZ-**Glorian*, argumentując to tym, że wygrali świat przed cudakami, a teraz wchodzi jak w masło w nich.

nuuuuuda.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

urlop się w końcu skończy
dokupić można niedużo
a rok ma 365 dni czyż nie?
także na walkę o cuda ozety muszą się przygotować
to po prostu kwestia czasu :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

urlop się w końcu skończy
dokupić można niedużo
a rok ma 365 dni czyż nie?
także na walkę o cuda ozety muszą się przygotować
to po prostu kwestia czasu :)


Zanim urlopy sie skończą to wielu graczy zrezygnuje z gry w międzyczasie , więc raczej ciekawie nie będzie już :)
 

DeletedUser22453

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

urlop się w końcu skończy
dokupić można niedużo
a rok ma 365 dni czyż nie?
także na walkę o cuda ozety muszą się przygotować
to po prostu kwestia czasu :)

przy podmiankach miast cud może byc zaurlopowany przez kilka lat
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Wulkan ma jeden cud z przypadku a OZ trzy .
Ciekawe dlaczego tego nikt nie zauważa.
Napiszę jeszcze raz OZ wygrało świat , tylko że cały czas ich celem było wybudowanie 7 cudów, czyli swojego celu nie zrealizowali.
A kto stoi im na przeszkodzie ?
Ten słabiutki nic nie wart Wulkan.
Jeśli Wulkan jest do niczego to ciekawe w jakim świetle to stawia OZ i całą jego koalicję.

Po pierwsze:
OZ planowało wygrac ten świat i zdobyc Koronę. Bobry i Wulkan razem planowały wygrać ten swiat i zdobyć Koronę. Jak na ta chwilę to Retimno wygrało OZ a do Korony brakuje im 1 cudu. Wulkanom z Bobrami brak 6.

Po drugie:
Żeby zbudować Cuda nie wystarczy podnieśc targowiska i słac surowce. trzeba zbudowac silny sojusz, pokonac wielu przeciwników. prowadzic składna dyplomację (nikt nie gada ze słabym), potrafic bronić swoich terenów itp
To nie OZ jest słabe. Za słabe okazały się Bobry z Wulkanami i nic nie pomogło napuszcanie na nasz sojusz całej okolicy. OZ okazał się dla Was za mocny i stąd tyle frustracji i potrzeba wymyslania alternatywnych zakonczen gry. Mieliscie nas od zawsze w swoim zasięgu i nie daliscie rady nam przeszkodzić.

Miejcie troche honoru i przyznajcie, że byliscie słabsi i wtedy mozemy się bawic dalej, podbijac sobie wioski, robić akcje i żartowac na forum. W innym wypadku nie ma co z Wami gadać.
 
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Po pierwsze:
OZ planowało wygrac ten świat i zdobyc Koronę. Bobry i Wulkan razem planowały wygrać ten swiat i zdobyć Koronę. Jak na ta chwilę to Retimno wygrało OZ a do Korony brakuje im 1 cudu. Wulkanom z Bobrami brak 6.

Po drugie:
Żeby zbudować Cuda nie wystarczy podnieśc targowiska i słac surowce. trzeba zbudowac silny sojusz, pokonac wielu przeciwników. prowadzic składna dyplomację (nikt nie gada ze słabym), potrafic bronić swoich terenów itp
To nie OZ jest słabe. Za słabe okazały się Bobry z Wulkanami i nic nie pomogło napuszcanie na nasz sojusz całej okolicy. OZ okazał się dla Was za mocny i stąd tyle frustracji i potrzeba wymyslania alternatywnych zakonczen gry. Mieliscie nas od zawsze w swoim zasięgu i nie daliscie rady nam przeszkodzić.

Miejcie troche honoru i przyznajcie, że byliscie słabsi i wtedy mozemy się bawic dalej, podbijac sobie wioski, robić akcje i żartowac na forum. W innym wypadku nie ma co z Wami gadać.

Bylismy slabsi w budowie to fakt.Nigdy jednak nie napisze ani ja ani zaden Bobr ze militarnie bylismy slabsi.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Po pierwsze:
OZ planowało wygrac ten świat i zdobyc Koronę. Bobry i Wulkan razem planowały wygrać ten swiat i zdobyć Koronę. Jak na ta chwilę to Retimno wygrało OZ a do Korony brakuje im 1 cudu. Wulkanom z Bobrami brak 6.

Po drugie:
Żeby zbudować Cuda nie wystarczy podnieśc targowiska i słac surowce. trzeba zbudowac silny sojusz, pokonac wielu przeciwników. prowadzic składna dyplomację (nikt nie gada ze słabym), potrafic bronić swoich terenów itp
To nie OZ jest słabe. Za słabe okazały się Bobry z Wulkanami i nic nie pomogło napuszcanie na nasz sojusz całej okolicy. OZ okazał się dla Was za mocny i stąd tyle frustracji i potrzeba wymyslania alternatywnych zakonczen gry. Mieliscie nas od zawsze w swoim zasięgu i nie daliscie rady nam przeszkodzić.

Miejcie troche honoru i przyznajcie, że byliscie słabsi i wtedy mozemy się bawic dalej, podbijac sobie wioski, robić akcje i żartowac na forum. W innym wypadku nie ma co z Wami gadać.

To nie gadajcie, albo i nawet nie grajcie w grepo na znak protestu. Obojętne. Nie napiszę, że WULKAN jest słabszy od OZ, bo nie jest.
Dla mnie, Zwycięzcami jesteście w tym samym stopniu co Doborowymi Strategami, Nieustępliwymi Wojownikami i Nieustępliwymi Kolonizatorami.
Gratulowałem Wam już zdobycia powyższych odznaczeń? Jeśli nie, to przepraszam, nie chciałem urazić.
 

DeletedUser9244

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Ja tylko nie rozumiem po co w Was tyle jadu i uszczypliwości. Jak baby na targowisku.
Nie ma po co rozgrzebywać dalej tego tematu bo i tak nikt nie ustąpi jak widać.
Tak jak napisałam - to już nudne jest.
Co raz mniej chce mi się wchodzić na to FO. A szkoda.
Miałam odpisać co do tych 3 cudów rzekomo przypadkowych dla OZ ale tego nie zrobię. Nie dlatego, że się boję przyznać , że to prawda. Ale dlatego, że mam odmienne zdanie, którego tu nikt nie uszanuje. I to jest podstawowy problem. Brak wzajemnego szacunku i kultury wypowiedzi.
Oczywiście nie kieruję tego do wszystkich, bo udało mi się poznać kilka fajnych i rozsądnych Bobrów z którymi można pogadać i mam nadzieję, że jest ich więcej. Tak samo graczy w Wulkanie :) Bo taki przeciwnik to czysta przyjemność :)
 

DeletedUser14968

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Po pierwsze:
OZ planowało wygrac ten świat i zdobyc Koronę. Bobry i Wulkan razem planowały wygrać ten swiat i zdobyć Koronę. Jak na ta chwilę to Retimno wygrało OZ a do Korony brakuje im 1 cudu. Wulkanom z Bobrami brak 6.

Po drugie:
Żeby zbudować Cuda nie wystarczy podnieśc targowiska i słac surowce. trzeba zbudowac silny sojusz, pokonac wielu przeciwników. prowadzic składna dyplomację (nikt nie gada ze słabym), potrafic bronić swoich terenów itp
To nie OZ jest słabe. Za słabe okazały się Bobry z Wulkanami i nic nie pomogło napuszcanie na nasz sojusz całej okolicy. OZ okazał się dla Was za mocny i stąd tyle frustracji i potrzeba wymyslania alternatywnych zakonczen gry. Mieliscie nas od zawsze w swoim zasięgu i nie daliscie rady nam przeszkodzić.

Miejcie troche honoru i przyznajcie, że byliscie słabsi i wtedy mozemy się bawic dalej, podbijac sobie wioski, robić akcje i żartowac na forum. W innym wypadku nie ma co z Wami gadać.

bylismy slabsi...mozemy was podbijac dalej?
czy nie nalezy nam sie to tak jak ten przypadowy cud?:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

bylismy slabsi...mozemy was podbijac dalej?
czy nie nalezy nam sie to tak jak ten przypadowy cud?:D
Piszesz o przejmowaniu i podbijaniu nie aktywnych w nocy ?
To na pewno wielki sukces jak nikt wiochy nie broni chyba tylko na tyle Was stać.
Przypadowy cud tak przypadł wam w losowaniu...
 

DeletedUser13873

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

smiley_emoticons_lol.gif
Po pierwsze:
OZ planowało wygrac ten świat i zdobyc Koronę. Bobry i Wulkan razem planowały wygrać ten swiat i zdobyć Koronę. Jak na ta chwilę to Retimno wygrało OZ a do Korony brakuje im 1 cudu. Wulkanom z Bobrami brak 6.

Po drugie:
Żeby zbudować Cuda nie wystarczy podnieśc targowiska i słac surowce. trzeba zbudowac silny sojusz, pokonac wielu przeciwników. prowadzic składna dyplomację (nikt nie gada ze słabym), potrafic bronić swoich terenów itp
To nie OZ jest słabe. Za słabe okazały się Bobry z Wulkanami i nic nie pomogło napuszcanie na nasz sojusz całej okolicy. OZ okazał się dla Was za mocny i stąd tyle frustracji i potrzeba wymyslania alternatywnych zakonczen gry. Mieliscie nas od zawsze w swoim zasięgu i nie daliscie rady nam przeszkodzić.

Miejcie troche honoru i przyznajcie, że byliscie słabsi i wtedy mozemy się bawic dalej, podbijac sobie wioski, robić akcje i żartowac na forum. W innym wypadku nie ma co z Wami gadać.

smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif


No nie mogę, super.
Brakuje mi po prostu słów żeby to skomentować.
 

DeletedUser15560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

proponowałbym wszystkim zamiast negować zwyciestwo OZ, przyznać się do porażki w wyścigu o cudaki :)
 

DeletedUser13873

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

proponowałbym wszystkim zamiast negować zwyciestwo OZ, przyznać się do porażki w wyścigu o cudaki :)

przecież nikt tego nie neguje
wygrali świat i już
tylko dlaczego nie chcą się przyznać że nie zrealizowali swojego celu z wybudowaniem 7 cudaków
może nie wiem wszystkiego , ale ja osobiście nic do tej pory nie słyszałem że celem bobrów było wybudowanie 7 cudów.
Dlatego z chęcią bym się dowiedział skąd ta informacja.

No i tekst że borbry i wulkan są słabsi.
Są słabsi, w stawianiu budynków
Niestety jeśli chodzi o sama walkę to dla mnie najwiekszą zagadką tego świata jest jak oni zdobyli tyle miast i pw
Przecież patrząc co wyprawiają w akcjach przeciwko bobrom to już nawet śmiać się nie chce
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

ozety jako boby się sprawdziły idealnie
z pomocą innych sojuszy wygrali świat - czyli jednak jako boby też są do bani skoro sami tego nie uczynili :)
o walce pojęcie mizerne
nie zrealizowali celu 7 cudów i teraz idzie czas że po ich cuda idą inni
a oni mogą patrzeć na swoją bezradność

ataki na bobrów robią - ależ tak - tyle darmowego pw bobrom nikt nie daje - żadnego synchro, nic kompletnie
Primal - a jak zdobyli? - rozbijali się o własne wojska - wówczas nie ma bata na wpadki xD choć kto wie :cool:

konstancjo - OZ nie jest silnym sojuszem, umie się dogadać tylko by postawić cuda i (UWAGA byś zauważyła)

od początku OZ miało zbudować 7 cudów!!! nie zrobili tego!
bobry i wulkan o cudach zaczęli myśleć na 1 dzień przed odpaleniem
wulkan dostał 1 cud - oz 3
przy czym oz nie odbije tego cudu nigdy a wulkan idzie po ich cuda

sestero a ciebie proszę byś nie właził tak w pupe ozetom bo to się robi niesmaczne czytanie twoich komentarzy - to oz to, to oz tamto, to to i to tamto - jesteś pijakiem czy prawnikiem ozetków?


ULER:
Piszesz o przejmowaniu i podbijaniu nie aktywnych w nocy ?
To na pewno wielki sukces jak nikt wiochy nie broni chyba tylko na tyle Was stać.
Przypadowy cud tak przypadł wam w losowaniu...

ozety dostały 3 cuda - Wulkany dojdą i do tych aktywnych i będzie ten sam rezultat także różnicy w tym nie ma :) kwestia czasu

pozdro zza grobu woooooot
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Piszesz o przejmowaniu i podbijaniu nie aktywnych w nocy ?
To na pewno wielki sukces jak nikt wiochy nie broni chyba tylko na tyle Was stać.
Przypadowy cud tak przypadł wam w losowaniu...

A kto Wam każe trzymać nieaktywne lamy w sojuszu? Tym się właśnie różnimy.

Co do negowania zwycięstwa. Ja nie neguje, twierdzę tylko że dla mnie OZ są tak samo zwycięzcami jak Nieustępliwymi Kolonizatorami. I jedno i drugie jest prawdą. Oba odznaczenia mają ale i jedno i drugie, nijak się ma do ich poziomu gry.
 

DeletedUser15560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

ozety jako boby się sprawdziły idealnie
z pomocą innych sojuszy wygrali świat - czyli jednak jako boby też są do bani skoro sami tego nie uczynili :)
o walce pojęcie mizerne
nie zrealizowali celu 7 cudów i teraz idzie czas że po ich cuda idą inni
a oni mogą patrzeć na swoją bezradność

ataki na bobrów robią - ależ tak - tyle darmowego pw bobrom nikt nie daje - żadnego synchro, nic kompletnie
Primal - a jak zdobyli? - rozbijali się o własne wojska - wówczas nie ma bata na wpadki xD choć kto wie :cool:

konstancjo - OZ nie jest silnym sojuszem, umie się dogadać tylko by postawić cuda i (UWAGA byś zauważyła)

od początku OZ miało zbudować 7 cudów!!! nie zrobili tego!
bobry i wulkan o cudach zaczęli myśleć na 1 dzień przed odpaleniem
wulkan dostał 1 cud - oz 3
przy czym oz nie odbije tego cudu nigdy a wulkan idzie po ich cuda

sestero a ciebie proszę byś nie właził tak w pupe ozetom bo to się robi niesmaczne czytanie twoich komentarzy - to oz to, to oz tamto, to to i to tamto - jesteś pijakiem czy prawnikiem ozetków?


ULER:
Piszesz o przejmowaniu i podbijaniu nie aktywnych w nocy ?
To na pewno wielki sukces jak nikt wiochy nie broni chyba tylko na tyle Was stać.
Przypadowy cud tak przypadł wam w losowaniu...

ozety dostały 3 cuda - Wulkany dojdą i do tych aktywnych i będzie ten sam rezultat także różnicy w tym nie ma :) kwestia czasu

pozdro zza grobu woooooot

Nikomu nie musze wchodzić nigdzie, ale bekę mogę miec i nikt mi tego nie zabroni. Osobiście widzę ze nie masz informacji o cudach, bo to co wypisujesz jest juz śmieszne. Bobry nie miały planu tak tak. Wulkan nie chcial nawet budować tak tak. wszyscy wyśmiewali ze Oz chca budować, a sami maja teraz im za zle. Cos pięknego bol wiadomo czego o cos czego nikt nie chcial budować czy może się nie przygotował?
 
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Piszesz o przejmowaniu i podbijaniu nie aktywnych w nocy ?
To na pewno wielki sukces jak nikt wiochy nie broni chyba tylko na tyle Was stać.
Przypadowy cud tak przypadł wam w losowaniu...

Co byś nie mówił o podbijaniu w nocy to ta gra wymaga aktywności 24/7 a nie np. 12/7. Pora nocna to nie jest żadna taryfa ulgowa, a bonus to nie jest zakaz podbijania. Podbijanie w nocy jest identyczne jak podbijanie w dzień tylko z bonusem dla obrońcy nic więcej.
Pozdrawiam:)
 

DeletedUser13873

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Nikomu nie musze wchodzić nigdzie, ale bekę mogę miec i nikt mi tego nie zabroni. Osobiście widzę ze nie masz informacji o cudach, bo to co wypisujesz jest juz śmieszne. Bobry nie miały planu tak tak. Wulkan nie chcial nawet budować tak tak. wszyscy wyśmiewali ze Oz chca budować, a sami maja teraz im za zle. Cos pięknego bol wiadomo czego o cos czego nikt nie chcial budować czy może się nie przygotował?

WIdzę że jak zwykle Sestero wie wszystko lepiej.

Wie co chciały zrobić bobry i wulkan nawet lepiej od ludzi którzy są w tych sojuszach.
Więc nie ma co się z nim sprzeczać.

Gdzie jest napisane że mamy za złe że OZ cuda wybudował?
A , sorki
Przecież ty lepiej wiesz od nas

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Jescze jedno
Od początku ery cudów tylko jeden sojusz twierdził ze ich celem jest wybudowanie 7 cudów
I nie były to bobry ani wulkan

Ten sojusz to .....
 

DeletedUser15560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

staram się :) miło, że zauważyłeś ten fakt :)
macie za złe, bo zamiast pogratulować to niestety, ale płaczenie się tutaj odbywa :) bardziej, ze strony Wulkanu, ale i Ty swoje łzy dolewasz :)

z grzeczności Alu nie wrzucę tutaj pw, bo nie wypada i nie mów, że chcieliście wybudować mniej cudaków :)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

bobry i wulkan o cudach zaczęli myśleć na 1 dzień przed odpaleniem

co to za bzdury tu wypisujesz?

to że wulkany wpadły na genialny pomysł o budowaniu jednego cudaka tuż przed EC to jestem w stanie uwierzyć

ale bobry - no cóż bobry o budowie cudaków kombinowali tak samo szybko prawie jak OZ. Może nie przygotowywali się w postacie przygotowania wiosek ale dogadywanie z innymi sojuszami kto jakiego cudaka buduje to już tak.

prawda OZ od samego poczatku jak tylko przeszedł na ten świat chciał budować cudaki. Jasne jest że planował wybudować cudaków 7. OZ przygotował się do tego bardzo dobrze. Nie przewidział niestety przerwy świątecznej. We wszystkich fazach budowy wyprzedzał każdy sojuszu w budowie i chcąc nie chcą INNO rozdało je inaczej. Ale taka gra takie reguły.

Co do odbicia cudów. No cóż odbijać można próbować nawet na końcu świata - pytanie jest z jakim skutkiem. Nawet jak OZ by wpakowały kolona w cudaka wulkanów to utrzymanie tego cudaka graniczy z cudem.

Reasumując - jest jednak niedosyt ale też jest satysfakcja. Co dalej no cóż na razie jest walka z szarakami - bo EC to niestety czas kiedy ludziom się odechciewa grac i wcale się nie dziwie.

co do kolejnej bzdury - wulkan dojdzie do tego czy tamtego. Na tym świecie już żaden sojusz nie dojdzie do wybudowania 4 cudów jako pierwszy. Koronkę owszem pogra miesiąc, dwa, pół roku, czy rok i koronkę dostanie ale wygrac już nie wygra bo świat wygrał ktoś inny.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

nijak się ma do ich poziomu gry.

ciekawe a chcesz to sprawdzić??

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Co byś nie mówił o podbijaniu w nocy to ta gra wymaga aktywności 24/7 a nie np. 12/7. Pora nocna to nie jest żadna taryfa ulgowa, a bonus to nie jest zakaz podbijania. Podbijanie w nocy jest identyczne jak podbijanie w dzień tylko z bonusem dla obrońcy nic więcej.
Pozdrawiam:)

Masz rację - atakować można o każdej porze i ja się nie zawaham ani przez chwile.

Mało tego najlepiej mi się gra kiedy bonusu nie ma wcale.
 
Do góry