Sytuacja na świecie Retimno

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser13873

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

staram się :) miło, że zauważyłeś ten fakt :)
macie za złe, bo zamiast pogratulować to niestety, ale płaczenie się tutaj odbywa :) bardziej, ze strony Wulkanu, ale i Ty swoje łzy dolewasz :)

z grzeczności Alu nie wrzucę tutaj pw, bo nie wypada i nie mów, że chcieliście wybudować mniej cudaków :)

Poszukaj sobie mojego wpisu zaraz po wybudowaniu przez OZ czwartego cudu gdzie gratulowałem im wygrania świata.
Zadnych łez nie wylewam , tylko trochę mnie wkurzają ta ochy i achy dla OZ.
Owszem wygrali świat, ale nie podbojami i walką tylko budowaniem domków i obietnicami ,których pewnie nie dotrzymają.
jeśli zaś chodzi o resztę umiejętności to niestety ale OZ jest sojuszem najwyżej przeciętnym.
Wiem że tak jest dlatego ze większość jest z nowego podboju , ale to żadne wytłumaczenie.
No i prawda jest taka ze same OZ to by nawet 4 cudów nie wybudowało.

żebyś się więcej nei czepiał to jeszcze raz pogratuluję OZ wygrania świata :)


Ps.
Strasznie jestem ciekaw kto ci te rzeczy o 7 cudach napisał
To chyba chciał to zrobić w głębokiej tajemnicy przed resztą sojuszu :)
Nawet na forum sojuszu nie przypominam sobie żeby była mowa o budowaniu 7 cudów przez bobry.
Głównym celem było zablokowanie koronki a jak się uda to może 4 cudaki.
Sami na forum pisaliśmy że na 7 cudów nie mamy szans i nikt się nie chciał w to bawić.
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Bardzo zabawne te teksty. Sami najlepsi z najlepszych tylko popełnili jeden błąd - nauczyli się grac w jakąś inna grę
smiley_emoticons_idea2.gif
smiley_emoticons_lol.gif

OZ umie grać w Grepolis i tym składem wygrywa gdzie tylko i z kim chce i bez różnicy na system, czy obecność czy brak bonusu nocnego czy język jakim posługują się gracze.
Wystartujcie w jakimś konkursie blokowania koronek lub ilości skutecznych kontr pod rząd, to może tez coś wygracie
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_bravo2.gif
smiley_emoticons_auslachen2.gif
smiley_emoticons_frown.gif
 

DeletedUser15560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

może napisałem to niezbyt jasno, fakt-gdybyście chcieli zablokować koronkę-to byście budowali 1-2 cudaki maks, skoro dogadaliście się z Wulkanem, no chyba, że w Waszym sojuszu każdy kto miał uprawnienia klikał sobie na plac budowy i rozpoczynał budowę-ok, może i tak było, nie wiem nie wnikam, zarobiony jestem :)
Sprawa następna. Fajnie, że pogratulowałeś OZ :)

a skoro budowaliście 6, a Wulkan 7-y to liczyliście zwyczajnie, że jak zburzycie cudaka OZ, oni poprzestaną, być może wyszarakują i wtedy Wy sobie dobudujecie 7ego, którego odda Wam Wulkan w zamian za koronki(tudziez wezmiecie go siłą)-nikt chyba kto ma minimalne pojęcie o tej grze-inaczej nie wnioskował po Waszych ruchach :)

Przypomnę sytuację z dobrze znanego Tobie heraklionu-tam Wy byliście pomagierami Tsunami i tam też Tsunami było przeciętnym sojuszem-co sami przyznaliście, w zamian za koronki i tu się pojawia ta różnica-że tutaj Manfred pisał wprost o cudach, że chce je budować i nie odbierał umiejętności wrogom, ba nawet chwalił Was co chwila i przypominał, że nie są najsilniejszym sojuszem.
Na heraklionie z kolei pijany Tomben wpadł na forum i zwyzywał wszystkich, że są noobami, a oni są najlepsi :)
Ta różnica jest znacząca-tam pomaganie było ok, tutaj już było fe.

Komnata Chwały dla przypomnienia.
wyczuwasz różnicę w takcie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13873

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

może napisałem to niezbyt jasno, fakt-gdybyście chcieli zablokować koronkę-to byście budowali 1-2 cudaki maks, skoro dogadaliście się z Wulkanem, no chyba, że w Waszym sojuszu każdy kto miał uprawnienia klikał sobie na plac budowy i rozpoczynał budowę-ok, może i tak było, nie wiem nie wnikam, zarobiony jestem :)
Sprawa następna. Fajnie, że pogratulowałeś OZ :)

a skoro budowaliście 6, a Wulkan 7-y to liczyliście zwyczajnie, że jak zburzycie cudaka OZ, oni poprzestaną, być może wyszarakują i wtedy Wy sobie dobudujecie 7ego, którego odda Wam Wulkan w zamian za koronki-nikt chyba kto ma minimalne pojęcie o tej grze-inaczej nie wnioskował po Waszych ruchach :)

Przypomnę sytuację z dobrze znanego Tobie heraklionu-tam Wy byliście pomagierami Tsunami i tam też Tsunami było przeciętnym sojuszem-co sami przyznaliście, w zamian za koronki i tu się pojawia ta różnica-że tutaj Manfred pisał wprost o cudach, że chce je budować i nie odbierał umiejętności wrogom, ba nawet chwalił Was co chwila i przypominał, że nie są najsilniejszym sojuszem.
Na heraklionie z kolei pijany Tomben wpadł na forum i zwyzywał wszystkich, że są noobami, a oni są najlepsi :)
Ta różnica jest znacząca-tam pomaganie było ok, tutaj już było fe.

Komnata Chwały dla przypomnienia.
wyczuwasz różnicę w takcie?

Przecież jak byśmy budowali jeden cud tylko to OZ by miało by z górki , a tak musieli rozkładać siły na resztę cudaków i to stwarzało nam szansę na wybudowanie chociaż jednego.
Przecież to tylko taktyka a nie chęć budowania od razu 7 cudaków.
Pewnie gdyby nie przerwa świąteczna tego jednego byśmy mieli , a tak wyszło jak wyszło.
Sestero nigdzie nie napisałem że pomoc przy budowie jest zła.
Na heraklionie wiesz dobrze że sytuacja była inna i tam wpakowaliśmy sie pijakom na wyspy z cudami i później na spokojnie zostało dokończone 7 cudaków.
No i różnica jest taka ze tam średni sojusz dotrzymał obietnicy :)

Peace
smiley_emoticons_eazy_cool01.gif
 
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

ehhh czy tak trudno zrozumieć że zostało postawionych tyle cudów u nas od razu aby utrudnić OZ wybór naszego priorytetu na początku i aby wysyłali surkę na wszystkie swoje cuda a nie tylko na te które mają być zablokowane?
Jak byśmy walczyli o koronę i 7 cudaków to byśmy siedem budowali.
Męczące już jest to czytanie tego o czym piszecie, możecie sobie gadać co chcecie ale to my wiemy najlepiej z Was wszystkich czy chcieliśmy stawiać siedem cudów, a chcieliśmy tylko zablokować, nie udało się trudno.
Na szczęście jeden jest zablokowany, nie ma dla mnie znaczenia przez kogo i jak sie to udało, ma dla mnie znaczenie to że jeszcze ten świat się nie kończy i można trochę pograć.
smiley_emoticons_smilenew.gif
 

DeletedUser13873

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Bardzo zabawne te teksty. Sami najlepsi z najlepszych tylko popełnili jeden błąd - nauczyli się grac w jakąś inna grę
smiley_emoticons_idea2.gif
smiley_emoticons_lol.gif

OZ umie grać w Grepolis i tym składem wygrywa gdzie tylko i z kim chce i bez różnicy na system, czy obecność czy brak bonusu nocnego czy język jakim posługują się gracze.
Wystartujcie w jakimś konkursie blokowania koronek lub ilości skutecznych kontr pod rząd, to może tez coś wygracie
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_bravo2.gif
smiley_emoticons_auslachen2.gif
smiley_emoticons_frown.gif

smiley_emoticons_lol.gif


smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif


może i bym w to uwierzył gdyby nie jadno male ale

Gdzie ten 7 cudak ?
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser15560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Przecież jak byśmy budowali jeden cud tylko to OZ by miało by z górki , a tak musieli rozkładać siły na resztę cudaków i to stwarzało nam szansę na wybudowanie chociaż jednego.
Przecież to tylko taktyka a nie chęć budowania od razu 7 cudaków.
Pewnie gdyby nie przerwa świąteczna tego jednego byśmy mieli , a tak wyszło jak wyszło.
Sestero nigdzie nie napisałem że pomoc przy budowie jest zła.
Na heraklionie wiesz dobrze że sytuacja była inna i tam wpakowaliśmy sie pijakom na wyspy z cudami i później na spokojnie zostało dokończone 7 cudaków.
No i różnica jest taka ze tam średni sojusz dotrzymał obietnicy :)

Peace
smiley_emoticons_eazy_cool01.gif

Ale plan mieliście identyczny i jedynie urlopy na cudakach Wam w tym przeszkodzily.

Mala errata do heraklionu: Tam nie gral ten sojusz a Resident Evil jest chyba teraz w większości sojuszy rozrzucony(zp,tbo,mdg,ss)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

ehhh czy tak trudno zrozumieć że zostało postawionych tyle cudów u nas od razu aby utrudnić OZ wybór naszego priorytetu na początku i aby wysyłali surkę na wszystkie swoje cuda a nie tylko na te które mają być zablokowane?
Jak byśmy walczyli o koronę i 7 cudaków to byśmy siedem budowali.
Męczące już jest to czytanie tego o czym piszecie, możecie sobie gadać co chcecie ale to my wiemy najlepiej z Was wszystkich czy chcieliśmy stawiać siedem cudów, a chcieliśmy tylko zablokować, nie udało się trudno.
Na szczęście jeden jest zablokowany, nie ma dla mnie znaczenia przez kogo i jak sie to udało, ma dla mnie znaczenie to że jeszcze ten świat się nie kończy i można trochę pograć.
smiley_emoticons_smilenew.gif

z pewnością to się okaże jak rozbije nasze cudaki - wtedy zobaczymy kto poleci po nie i wybuduje 7.

My od razu budowaliśmy 7 i to czy wy byście budowali 3 czy 6 to nie miało znaczenia dla nas. Prócz was były jeszcze inne sojusze które budowały i my z góry bralismy was tylko pod uwagę i was traktowaliśmy powaznie w tej walce. Owszem w pewnym momęcie trzeba było iśc też za ciosem wulkanów i romy.
 
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

z pewnością to się okaże jak rozbije nasze cudaki - wtedy zobaczymy kto poleci po nie i wybuduje 7.

My od razu budowaliśmy 7 i to czy wy byście budowali 3 czy 6 to nie miało znaczenia dla nas. Prócz was były jeszcze inne sojusze które budowały i my z góry bralismy was tylko pod uwagę i was traktowaliśmy powaznie w tej walce. Owszem w pewnym momęcie trzeba było iśc też za ciosem wulkanów i romy.

sam napisałeś że braliście nas pod uwagę dlatego myślę że rozumiesz co napisałem i o co chodziło:)
a czy później ktoś zechce budować cudaki jak się je odbije (lub jeżeli) to nie wiem, mi sie na pewno nie chce tego robić wolę powalczyc:)
smiley_emoticons_smilenew.gif
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Słowa Manfreda: prawda OZ od samego poczatku jak tylko przeszedł na ten świat chciał budować cudaki. Jasne jest że planował wybudować cudaków 7. OZ przygotował się do tego bardzo dobrze. Nie przewidział niestety przerwy świątecznej. We wszystkich fazach budowy wyprzedzał każdy sojuszu w budowie i chcąc nie chcą INNO rozdało je inaczej. Ale taka gra takie reguły.

Przepraszam bardzo, coś się Ci kolego chyba pomyliło. Jak to OZ wyprzedzało wszystkich w budowie cudaków. ?
Nie zgodzę się z tym ! Dzięki tej przerwie świątecznej, właśnie wybudowaliście cudy. Wygnańcy Romy wyprzedzali OZ 18 h, przed przerwą świąteczną, Wygnańcy Romy stracili na tej przerwie tak kolosalną przewagę. Dzięki tej przerwie Wygnańcy Romy i Bobry nie wybudowali swoich cudaków. Tylko przerwa Ozetom pomogła. Taka jest prawda.

P.S. Na 6 poziomie cudaka mieliśmy przewagę nad Ozetami, którą zwiększaliśmy i na ostatnich poziomach mieliśmy 13-18h przewagi.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

to ta przewaga o której pisaliście w masówkach, że prosicie o pomoc przy skracaniu łaskami?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

To, że prosiliśmy o skracanie to było po tych przerwach świątecznych, bo wiedzieliśmy, że Ozety zaangażowali się mocno w Ogrody ( z reszta nie tylko Ozety, bo pół świata im pomagało). A my od początku sami budowalismy tego cudaka, jak wystartowaliśmy wszyscy z jednego miejsca to nie mielismy szans sami go dokonczyć, dlatego poprosilismy o pomoc.
 

DeletedUser22453

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

ale cyrk ;)
przeciez EC jest dla tych co lubia budowac a nie walczyc :p nie ma innego zakonczenia takze awet wojownicy musza budowac jesli chca wygrac serwer
moze inno wymysli 2 alternatywne zakonczenie i wojownicy sie spelnia ale poki co jest jak jest
korona nic nie znaczy, nie jest nagroda za zwyciestwo, to tylko odznaczenie za 7 cudów, które nic nie znaczy
liczy sie to kto wybudowal 4 cuda a reszta moze plakac i wyklinac OZ tylko to nic nie zmieni
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Bardzo zabawne te teksty. Sami najlepsi z najlepszych tylko popełnili jeden błąd - nauczyli się grac w jakąś inna grę
smiley_emoticons_idea2.gif
smiley_emoticons_lol.gif

OZ umie grać w Grepolis i tym składem wygrywa gdzie tylko i z kim chce i bez różnicy na system, czy obecność czy brak bonusu nocnego czy język jakim posługują się gracze.
Wystartujcie w jakimś konkursie blokowania koronek lub ilości skutecznych kontr pod rząd, to może tez coś wygracie
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_bravo2.gif
smiley_emoticons_auslachen2.gif
smiley_emoticons_frown.gif
Hmmm ciekawe naprawde Wygraliście budując cuda. Ale w sumie to walczyliście tutaj z jednym sojuszem czyli bobrami :) Cuda są tak żałośnie nudne że mało kto teraz myśli o ich budowie

- - - Automatycznie połączono posty - - -

z pewnością to się okaże jak rozbije nasze cudaki - wtedy zobaczymy kto poleci po nie i wybuduje 7.

My od razu budowaliśmy 7 i to czy wy byście budowali 3 czy 6 to nie miało znaczenia dla nas. Prócz was były jeszcze inne sojusze które budowały i my z góry bralismy was tylko pod uwagę i was traktowaliśmy powaznie w tej walce. Owszem w pewnym momęcie trzeba było iśc też za ciosem wulkanów i romy.
nie no ścigaliście się z Wulkanem i Wygnańcami :) Jednak i gdyby nie przerwa to z wygnańcami byście polegli
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Bardzo zabawne te teksty. Sami najlepsi z najlepszych tylko popełnili jeden błąd - nauczyli się grac w jakąś inna grę
smiley_emoticons_idea2.gif
smiley_emoticons_lol.gif

OZ umie grać w Grepolis i tym składem wygrywa gdzie tylko i z kim chce i bez różnicy na system, czy obecność czy brak bonusu nocnego czy język jakim posługują się gracze.
Wystartujcie w jakimś konkursie blokowania koronek lub ilości skutecznych kontr pod rząd, to może tez coś wygracie
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_bravo2.gif
smiley_emoticons_auslachen2.gif
smiley_emoticons_frown.gif

Masz chłopie fantazje... Lolo Bydlaczek
A raczej Lolo ŻEBRACZEK bo bunkry z Biremkami porobione
co oznacza że kiepski z Ciebie gracz a o ile pamietam ostatnio zrobione Synchro i Lolo Kozaczek
kiepsko sie broniłeś a raczej żałośnie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18058

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Tak jak Turek nigdy nie będzie mieć korony pod szyldem MDG tak OZ nie dostaną jej na Retimno:p
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Masz chłopie fantazje... Lolo Bydlaczek
A raczej Lolo ŻEBRACZEK bo bunkry z Biremkami porobione
co oznacza że kiepski z Ciebie gracz a o ile pamietam ostatnio zrobione Synchro i Lolo Kozaczek
kiepsko sie broniłeś a raczej żałośnie.

tak, tak - a taki był wyśniony, wymarzony, prestiżowy, naspeedowany i mający koronować kariere świat a tu trzeba się poklonić farmom, nubom, slupom, żebrakom..
smiley_emoticons_frown.gif


trzeba było pływać trochę a nie tchórzliwie palikować się wokoło to byś teraz nie skołczał tylko cieszył się wygraną
smiley_emoticons_auslachen2.gif


- - - Automatycznie połączono posty - - -

Tak jak Turek nigdy nie będzie mieć korony pod szyldem MDG tak OZ nie dostaną jej na Retimno:p

Ludzie - wróżbita Maciej tu gra z nami!!!
smiley_emoticons_flucht2.gif
 

DeletedUser15560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Masz chłopie fantazje... Lolo Bydlaczek
A raczej Lolo ŻEBRACZEK bo bunkry z Biremkami porobione
co oznacza że kiepski z Ciebie gracz a o ile pamietam ostatnio zrobione Synchro i Lolo Kozaczek
kiepsko sie broniłeś a raczej żałośnie.
Ty nie potrafisz odpisać, żeby nikogo nie obrazić nie?
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Słowa Manfreda: prawda OZ od samego poczatku jak tylko przeszedł na ten świat chciał budować cudaki. Jasne jest że planował wybudować cudaków 7. OZ przygotował się do tego bardzo dobrze. Nie przewidział niestety przerwy świątecznej. We wszystkich fazach budowy wyprzedzał każdy sojuszu w budowie i chcąc nie chcą INNO rozdało je inaczej. Ale taka gra takie reguły.

Przepraszam bardzo, coś się Ci kolego chyba pomyliło. Jak to OZ wyprzedzało wszystkich w budowie cudaków. ?
Nie zgodzę się z tym ! Dzięki tej przerwie świątecznej, właśnie wybudowaliście cudy. Wygnańcy Romy wyprzedzali OZ 18 h, przed przerwą świąteczną, Wygnańcy Romy stracili na tej przerwie tak kolosalną przewagę. Dzięki tej przerwie Wygnańcy Romy i Bobry nie wybudowali swoich cudaków. Tylko przerwa Ozetom pomogła. Taka jest prawda.

P.S. Na 6 poziomie cudaka mieliśmy przewagę nad Ozetami, którą zwiększaliśmy i na ostatnich poziomach mieliśmy 13-18h przewagi.

zgodzę się z Tobą. Jak już wiedziałem że jest takie coś jak przerwa świąteczna i że blokada zostanie nałożona na cudaka zmieniłem strategie - po co mam się gdzieś śpieszyć jak i tak nic mi to nie da. Nadrobię w przerwie świątecznej a dogonię w innym cudzie.

ten cudak co był budowany przez rome od samego początku nie braliśmy go poważnie - zaczęliśmy go budować jak już była końcówka. A le to były wyliczenia.
 
Do góry