Sytuacja na świecie Retimno

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser20532

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

mozecie NAS porownac nawet do roli grenlandii w II wojnie co nie zmienia faktu za mamy cud ktorego brak Wam do korony i ot cala sytuacja na swiecie :)
w sumie moze My tez zaurlopujemy cudaczka??
 

DeletedUser15560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

porównanie do Rumunii było bardzo trafne, aż się zaśmiałem na głos :)
co do Waszych urlopów-obawiam się, że nikt może tego nie zauważyć :)
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

porównanie do Rumunii było bardzo trafne, aż się zaśmiałem na głos :)
co do Waszych urlopów-obawiam się, że nikt może tego nie zauważyć :)

tak samo jak twojego nikt nie zauważy :) Po coś te paliki tam zakładają heh:)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

tak samo jak twojego nikt nie zauważy :) Po coś te paliki tam zakładają heh:)

ja Ci powiem po co zakładają paliki - tak by oni mieli zabawe i zajęcie w przejmowanie tych palików. Ot to cała zabawa.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

za mamy cud ktorego brak Wam do korony
No nie da się ukryc że macie i to jest największy wasz sukces na tym świecie.
A co do korony - koronę zdobywają Ci co są wytrwali. Na tym świecie koronę może zdobyć każdy nawet 9-legion który jest na samym końcu świata. Poczekają jeszcze z pół roku jak już wszyscy poleca w szaraki i będą sobie spokojnie budowac. Zresztą w komnacie chwały chyba są 4 miejsca na takie koronki. Ale wygrac świat już nikt nie wygra na pewno nie tego
 

DeletedUser15560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

tak samo jak twojego nikt nie zauważy :) Po coś te paliki tam zakładają heh:)

znając mój charakter sam bym go Tobie obwiescił-tutaj na forum :)

ps
nie dziękuj, poprawiłem, bo nie mogłem patrzeć na błąd w Waszym profilu.

symmachia.jpg
 

DeletedUser22453

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

ale cisza :p zapewne na serwerze nic sie nie dzieje
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser15560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

oj zdziwiłbyś się Adamie :)
dzieje się sporawo, myślałem, że świat zaraz po 4ym cudaku OZ zamuli, ale dzieje się sporo i to widać chociażby na wspólnym forum "koalicji" :) chcesz zapke? to sobie poczytasz od środka :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Nie zmienię napisu :) Mi się podoba :)

ok :) "żyj w błędzie" he he
 

DeletedUser22453

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

oj zdziwiłbyś się Adamie :)
dzieje się sporawo, myślałem, że świat zaraz po 4ym cudaku OZ zamuli, ale dzieje się sporo i to widać chociażby na wspólnym forum "koalicji" :) chcesz zapke? to sobie poczytasz od środka :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -



ok :) "żyj w błędzie" he he

pomyślę nad tą propozycją:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

to że walka ozetów z bobrami czy ozetów z wulkanem jest do jednej bramki to nic nowego
gra utarła noska niestety swoimi przerwami świątecznymi przez co wulkan *ratuje* retimno przed jego końcem trzymając cudaka :D

urlopy redki w końcu miną i co wówczas? przekaże cudaki manfredowi i ten pójdzie na kolejny urlop? :)
taktyka *wojowników*? czy nadal nazywacie to strategią wojenną? :)

tak to widać na tym forum że w pare sojuszy podbijacie 1 osade wroga tygodniowo oraz 50 wewnątrz sojuszy bo coraz więcej graczy daje sobie dość...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

to że walka ozetów z bobrami czy ozetów z wulkanem jest do jednej bramki to nic nowego
gra utarła noska niestety swoimi przerwami świątecznymi przez co wulkan *ratuje* retimno przed jego końcem trzymając cudaka :D

urlopy redki w końcu miną i co wówczas? przekaże cudaki manfredowi i ten pójdzie na kolejny urlop? :)
taktyka *wojowników*? czy nadal nazywacie to strategią wojenną? :)

tak to widać na tym forum że w pare sojuszy podbijacie 1 osade wroga tygodniowo oraz 50 wewnątrz sojuszy bo coraz więcej graczy daje sobie dość...

Walka OZ z Bobrami nie była do jednej bramki - sprawdź staty. Wulkan był i nadal jest nikim na Retimno i nie stanowi żadnego zagrożenia dla nikogo.

Nie wiem kim Ty jestes ale za późno sie obudziłeś/aś. Sedzia juz odgwizdał koniec meczu. Wygrało OZ. Teraz mozesz sobie pobiegac po pustym boisku i pokopać do pustych bramek.
Skąd Wy sie bierzecie?:D
 

DeletedUser22453

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Walka OZ z Bobrami nie była do jednej bramki - sprawdź staty. Wulkan był i nadal jest nikim na Retimno i nie stanowi żadnego zagrożenia dla nikogo.

Nie wiem kim Ty jestes ale za późno sie obudziłeś/aś. Sedzia juz odgwizdał koniec meczu. Wygrało OZ. Teraz mozesz sobie pobiegac po pustym boisku i pokopać do pustych bramek.
Skąd Wy sie bierzecie?:D

Myślę że i na pustym boisku nie wygrywają
btw
fajny post, uśmiałem się
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

wulkan jest nikim tylko ozety mu rady nie dają
bobry są nikim tylko ozety im rady nie dają

wszyscy są nikim ale ozety im rady dać nie mogą

OZ wygrało pierwszą koronkę z pomocą tylu pomocników że hohoho :) czy celem wszystkich tych *pomocników* było to żeby bobry/wulkan koronki nie zdobyły? :) to był ten cel tej *koalicji* ?

połowa sukcesu (koronka) osiągnięta
czy druga połowa *meczu* potoczy się tak dalej? czy jest to druga połowa do jednej bramki jak to wszyscy tu piszą? :)
 

DeletedUser15560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

wulkan jest nikim tylko ozety mu rady nie dają
bobry są nikim tylko ozety im rady nie dają

wszyscy są nikim ale ozety im rady dać nie mogą

OZ wygrało pierwszą koronkę z pomocą tylu pomocników że hohoho :) czy celem wszystkich tych *pomocników* było to żeby bobry/wulkan koronki nie zdobyły? :) to był ten cel tej *koalicji* ?

połowa sukcesu (koronka) osiągnięta
czy druga połowa *meczu* potoczy się tak dalej? czy jest to druga połowa do jednej bramki jak to wszyscy tu piszą? :)

jezeli pytasz się wszystkich to w imieniu ZP napiszę tak-my nie pomagaliśy OZ, a w niejakiej koalicji jestesmy :)
teraz masz zagadkę :) jaki cel Nam przyswiecał :)
 

DeletedUser9244

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Puk, puk, ludzie ogarnijcie się.
Grepolis polega na tym, że żeby wygrać trzeba postawić cudaki.
OZ to zrobiło, a więc wygrało. Czy tego chcecie czy nie. Czy w sposób który Wam sie podoba czy nie. Czy zgodnie z Waszymi zasadami czy nie. Czy militarnie czy nie. etc etc etc...
Zasady są takie jakie są. A że kogos to boli... napiszcie podanie do twórców gry o zmianę zasad.
A nie tylko wszyscy tu się bez sensu przekrzykują i przebijają kto ma rację. Po co?
Ten świat już umiera. I to, że Wulkan ma z przypadku jednego cudaka to nic to nie zmieni.
A jeśli nawet uda mu się podbić kolejne to chylę czoła, ale to też już nic nie zmieni, bo zwyciezca już jest :)

Więc przestancie skakac sobie do gardel, wywyzszac sie, przekrzykiwac i wymachiwac, ja ja ja ja to ja jestem najlepszy
smiley_emoticons_flucht2.gif


Serio to już nudne jest.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Puk, puk, ludzie ogarnijcie się.
Grepolis polega na tym, że żeby wygrać trzeba postawić cudaki.
OZ to zrobiło, a więc wygrało. Czy tego chcecie czy nie. Czy w sposób który Wam sie podoba czy nie. Czy zgodnie z Waszymi zasadami czy nie. Czy militarnie czy nie. etc etc etc...
Zasady są takie jakie są. A że kogos to boli... napiszcie podanie do twórców gry o zmianę zasad.
A nie tylko wszyscy tu się bez sensu przekrzykują i przebijają kto ma rację. Po co?
Ten świat już umiera. I to, że Wulkan ma z przypadku jednego cudaka to nic to nie zmieni.
A jeśli nawet uda mu się podbić kolejne to chylę czoła, ale to też już nic nie zmieni, bo zwyciezca już jest :)

Więc przestancie skakac sobie do gardel, wywyzszac sie, przekrzykiwac i wymachiwac, ja ja ja ja to ja jestem najlepszy
smiley_emoticons_flucht2.gif


Serio to już nudne jest.

Jeśli naprawdę uważacie, że wygraliście co mieliście wygrać to wyznaczcie sobie kilka osób co zamrozi cudaka, reszta niech się szarzy. Moim zdaniem nie zdobyliście na tym świecie tego na czym Wam zależało, czyli koronki i dlatego dalej tu gracie.

Aaa i możecie sobie marginalizować WULKAN, pisać że to Rumunia, Grenlandia czy jeszcze kto inny na dowolnej wojnie. My natomiast możemy bagatelizować Wasze "zwycięstwo". Nie potraficie walczyć, nie macie 7 cudów. Marne to zwycięstwo. No ale zgodne z zasadami.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13873

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Wulkan ma jeden cud z przypadku a OZ trzy .
Ciekawe dlaczego tego nikt nie zauważa.
Napiszę jeszcze raz OZ wygrało świat , tylko że cały czas ich celem było wybudowanie 7 cudów, czyli swojego celu nie zrealizowali.
A kto stoi im na przeszkodzie ?
Ten słabiutki nic nie wart Wulkan.
Jeśli Wulkan jest do niczego to ciekawe w jakim świetle to stawia OZ i całą jego koalicję.
 

DeletedUser9244

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Wulkan ma jeden cud z przypadku a OZ trzy .
Ciekawe dlaczego tego nikt nie zauważa.
Napiszę jeszcze raz OZ wygrało świat , tylko że cały czas ich celem było wybudowanie 7 cudów, czyli swojego celu nie zrealizowali.
A kto stoi im na przeszkodzie ?
Ten słabiutki nic nie wart Wulkan.
Jeśli Wulkan jest do niczego to ciekawe w jakim świetle to stawia OZ i całą jego koalicję.


po 1sze nigdzie nie napisałam, że Wulkan jest słabiutki.
po 2gie tak - 1 cud, który mamy należy się Bobrom. O których 2óch jeszcze mówisz?
 

DeletedUser13873

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

po 1sze nigdzie nie napisałam, że Wulkan jest słabiutki.
po 2gie tak - 1 cud, który mamy należy się Bobrom. O których 2óch jeszcze mówisz?

były 4 cuda przez "losowanie" że tak powiem
i 3 razy wygrało OZ
2 x przegrały bobry
1 przegrali Wygnańcy Romy

Nie cytowałem twojego wpisu więc nie twierdzę że to twoje zdanie że WUlkan jest słaby



- - - Automatycznie połączono posty - - -
jak chcesz zobaczyc czy ktos jest slaby dawaj nick Nobie i zobaczymy czy taki z ciebie kozaczyna Oz bedzie mialo 6 cudow 7 Nigdy nie dostanie a jak bedzie chcialo Korone to tam do Turka on ma Slomiana moze wam pozyczy.



Kolego trochę kultury nie zaszkodzi.
Po pierwsze to czytaj ze zrozumieniem bo mój wpis jest przeciw tym którzy tak najeżdżają na Wulkan.
Jeśli nie rozumiesz ironii w tym wpisie to trudno, twój problem.
Załamka.
Kto ma wiedzieć pod jakim nickiem gram to wie , więcej osób nie musi.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

przynajmniej w jednym wszyscy sie zgadzamy
ozety nie odbiorą cudu wulkanowi także o koronce mogą pomarzyć
czyli cel nie został osiągnięty :D
i nie zostanie :)

PS retimno wygrały ozety - cała reszta pomocników może być z nich dumna xD a zatem miejcie tę dumę że przedłużyliście retimno bo teraz cudaki trzeba odbijać - ktoś tu pisał o walce w jedną stronę czyż nie?
 
Do góry