Sytuacja na świecie Retimno

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Z przykrością donoszę, iż Bobry właśnie straciły ostatnią okazję, by zablokować OZ korony
smiley_emoticons_frown.gif

kosztem wiosek Nomikosa :) zawsze coś :)
 

DeletedUser10777

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

ha ha co kałach na urlop zwiał znowu,zresztą normalka u was -STRATEGIA_ ;)
 

DeletedUser10777

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

czekaliśmy na ciach ,ale kurcze nam prowokacja nie wyszła ): bo mieliśmy wjeżdżać he he
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15856

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

czekaliśmy na ciach ,ale kurcze nam prowokacja nie wyszła ): bo mieliśmy wjeżdżać he he

Boba chcieliście nam za golda opchnąć?
smiley_emoticons_lol.gif

I co, nie kupiliśmy
smiley_emoticons_neutral_new.gif

Boście pewno zbyt pazerni byli.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10777

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

nie no Bob jest bezcenny :)po za tym jak już to idzie w pakiecie ;)hehe

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Zgredka chcieliśmy opchnąć ,haha ,ale nie było chętnych
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Nie stać was wszystkich razem wziętych żeby od nas cichego bota kupić.
smiley_emoticons_baby_taptap.gif


- - - Automatycznie połączono posty - - -

nie no Bob jest bezcenny :)po za tym jak już to idzie w pakiecie ;)hehe

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Zgredka chcieliśmy opchnąć ,haha ,ale nie było chętnych

No bo zapomniałem prysznica wziąć przed licytacją, to dlatego..
 

DeletedUser15856

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Nie stać was wszystkich razem wziętych żeby od nas cichego bota kupić.
smiley_emoticons_baby_taptap.gif


- - - Automatycznie połączono posty - - -



No bo zapomniałem prysznica wziąć przed licytacją, to dlatego..

No to u nas ten sam problem z Mamutem... Tyle że ten to ponoć traci na wartości, bo nieogolony.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

A kto by chciał jakiegoś owłosionego "puszystego" mamuta.
Przecież ani to to zjeść, ani oswoić .. Co on umie? Może żonglować chociaż?
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser23967

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Z przykrością donoszę, iż Bobry właśnie straciły ostatnią okazję, by zablokować OZ korony
smiley_emoticons_frown.gif

Gdybyście umieli czytać ze zrozumieniem wiedzielibyście że sami się bawicie w cudaki więc łączymy się z wami w bólu :)
 

DeletedUser15856

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

A kto by chciał jakiegoś owłosionego "puszystego" mamuta.
Przecież ani to to zjeść, ani oswoić .. Co on umie? Może żonglować chociaż?
smiley_emoticons_biggrin.gif

Wystawialiśmy w dziale: Dom i ogród
Ogródki zrasza, a dzieci zjeżdżalnię mają. Z powodzeniem zastąpić może również myjkę ciśnieniową.
Przydatny w ekstremalnych warunkach - z poszycia (futra) w jednaj chwili powstaje solidny szałas.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Czyli obrażanie innych jest według ciebie ok tak samo jak łamanie zasad (multikonto/bot) ? Przed chwilą pisałeś o obrażaniu że to takie bleee a teraz uważasz że donoszenie na takie osoby jest nie honorowe. Ja uważam że jeśli ktoś jest wyzywany ma prawo do napisania skargi, sam otrzymałem 24h urlopu (na innym świecie) za pewne słowa i nie byłem zły na ta osobę a po prostu zacisnąłem zęby i zacząłem gościa rozbierać z miast by zakończył grę za to co pisał na mnie do pewnej osoby.

Może napiszę tak - nie honorowe jest granie na multi, obrażanie innych graczy, używanie botów i skarżenie do supportu. Nigdy nie dostałem ciach, staram się zachowywać stosownie co do swojego wieku i być kulturalnym wobec innych graczy obdarzając ich szacunkiem. Jeżeli wszyscy graliby według tych zasad, suport z nudów poszedłby na emeryturę. Dlatego tak bardzo mi brakuje czasów świata MY, kiedy takie zasady miały przekład na grę.

Jeżeli chodzi o przypadek gracza jaki poruszyłem, to nie chcę go wymieniać z nicku, napisałem to raczej żeby bardziej go zawstydzić, a nie upokorzyć na forum. Bo to też nie jest zachowaniem honorowym.

I grajmy bardziej "po ludzku" i z szacunkiem

Pozdrawiam

Emerytowany Bobas
smiley_emoticons_baby_junge2.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

tu mnie trochę dziwi, że tak pięknie apelujesz, przypomnę sytuację-trufel i fazacool dostaja urlopy za nazwy miast-miasta nazywały się zadupie i przejeli je takie, bez zmiany nazwy, gdy Fazik zaczal tłumaczyć się, że wielu graczy takie ma i nie dostaja ciach-wtedy poleciał ciach dla quarka. apel piekny popieram, tylko każdy zainteresowany niech popatrzy jak teraz owy gracz z Twojego sojuszu ma nazwane miasta-pijany konfident1,2,3 i tak do entej.

wymagaj szacunku od innych, ale najpierw posprzątaj swoje podwórko. z pozdrowieniami :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Widzisz vwpolo.. ja też nigdy nie miałam.. ciach (sama se wyciacham Lawinio :)), staram się być kulturalna itede.. W swoim pierwszym poście zawarłeś słowo OZ ładnych kilka razy.. Ja stety/niestety nie odpowiadam za wszystkich graczy w OZ.. Każdy ma swój rozum. Jesli widzimy takie zachowania, to zwracamy uwagę. Już byli u nas tacy co się zachowac nie potrafili i już nie grają.. ale to o tym trzeba wiedzieć.. Ty nawet nam nie chcesz powiedziec o jakiego gracza chodzi.. no cóż.. i wrzucasz nas do jednego worka.. to mi się nie podoba..
 

DeletedUser15560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

#GREPOPUDELEK WYJAŚNIA AFERĘ URLOPOWĄ!

top secret.jpg

Jako pierwsi ujawniamy szczegóły Afery Urlopowej. #Grepopudelek dotarł do niezbitych dowodów.
Przypomnijmy chronologię tych zdarzeń.

Komentuje Bogusław Wołoszański.
Jest końcówka stycznia roku 2015. Na świecie Retimno sytuacja przedstawia się następująco:
z jednej strony 5 wybudowanych cudów przez Noobów z OZ+jeden na poziomie dziewiątym, z drugiej Wulkan z ich cudem.
Na cudakach OZ urlopy w najlepsze, jednak Rada OZ już planuje co będzie, gdy skończą się urlopy. W tym momencie znajdują dwóch graczy, którzy mogą przejąć miasta(odpowiednia liczba dni urlopu+sloty).
Plan działa. Gracze zaakceptowali-retimno ich znudziło i tak chcieli ruszyć na świecie Akcjum.
Wszystko ustalone w najlepsze-pozostaje czekać na rozwój wydarzeń na świecie, który zamarł.
Od czasu do czasu pojawi się jakaś bitwa Koalicja Anty-Bobry vs Bobry. Nuda, jak w polskim kinie.

W tym czasie kontakt z graczem OZ-jednym z tych, którzy mają przejąć miasta KAlashnego na cudaku nawiązuje "Sam On".
Trzeba się kryć, gdyż jak wiemy-co na grepo-to u adminów, więc rozmowa szybko przenosi się na teamspeak. Pech chciał, że gracz sojuszu OZ pochwalił się tym koledze z sojuszu, z którym mieli zaurlopować cudaka.

Redakcja #GREPOPUDELKA dla uwiarygodnienia serwera na którym odbywała się rozmowa sprawdziła czy istnieje taki serwer, otóż w opisie pokoju napisano.

serwer.JPG

Rozpoczyna się totalna konspiracja.
Padają pytania:

tajne ts.JPG
Ciach
Gracz OZ przejmuje miasto na cudaku, przechodzi do Wulkanu-cudak spada, Bobry budują cudaka-ogólnie rzecz biorąc-w planie tym chodzi o jedno-dalej śmiejemy się z OZ, że nooby i nie wygrają, nawet za stawkę straty honoru Ciach w imię statusu najlepszych wojownikow i upokorzenia Manfreda(tego nooba co zabrał miasto samemu jemu, którego imienia nie można wymówić.).

Ciach

Jak wiemy OZ-nooby co tracą miasta na potęgę, na sam widok sojuszu Wulkan uciekają w popłochu, ale cudaka Sam On postanowił rozwalić w inny sposób. Czego potrzebował?
Gracza, który będzie miał miasto na cudzie i go rozwali poprzez przejście do Wulkanu oraz sojuszu, który ma cudaka na odpowiednio wysokim poziomie, żeby mógł przegonić w ewentualnej odbudowie OZ-Bobry. Kasa łatwa-na akcjum przez targowisko-istna pralnia pieniędzy. "rączki czyste", ale problem pojawił się przy zapłacie i do samego dobicia interesu nie doszło, bo kolega się pochwalił, że zarobi i został pociągnięty za język. Tickety poszły od dwóch osób, teraz sprawa następująca.

Ciach
w tym wypadku przejecie cudaka OZ. Powiązane dwa światy-istne grepogate.

Zajmijmy się punktem zapalnym forum-oskarżenia co do Rady OZ.
Niech to wyjaśni cytat z rozmowy dwóch graczy z OZ, którzy mieli przejąć miasta na cudakach.

[hehe]

Redakcja #GREPOPUDELKA nie popiera takich działań, popiera karanie za wyżej wymienione przykłady jak to uczynił support, nie dotarliśmy do informacji na temat PlayaStar, ale i do tego zapewne dojdzie w najbliższym czasie. Cieszą Nas urlopy graczy z OZ i Wulkanu-powinny cieszyć wszystkich tych, którzy Ryszarda Cyrwusa szanują nie za to:

klan1.jpg

a za zwykłą ludzką uczciwość.

Pytań jeszcze jest wiele-czy po propozycji gracza OZ "Sam On" skontaktował się z Bobrami i czy oni wiedzieli co się dzieje? Tym zapewne się Nam nie pochwalą. Za co urlopuje *Playastar* ? Czy sam on przedstawił prawdę swoim graczom, którzy ślepo bronią go na forum? Czy Lolo Bydlaczek doczeka się przeprosin? Kwiaty można przesyłać na adres redakcji-osobiście je przekażemy radnemu OZ.


Ciach
ps 2
Jednocześnie przepraszamy, że to wydanie nie jest śmieszne-temat był żałosny, skandaliczny i w tym tonie niestety trzeba to przedstawić.
ps 3
z racji bogatego źródła materiału dowodowego okroiłem go do najistotniejszych faktów
ps 4
szmatławiec szmatławcem brukowiec brukowiec szczeny opadły co?
 

Załączniki

  • zamazane 2.JPG
    zamazane 2.JPG
    19,1 KB · Wyświetlenia: 116
  • hehe.JPG
    hehe.JPG
    10,7 KB · Wyświetlenia: 87
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry