Sytuacja na świecie Retimno

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23967

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Tak mnie ciagle zastanawia że skoro każdy przyszedł na ten świat pograć i się dobrze pobawić bo są fajne ustawienia a jedynie Ozety przyszły z chęcia zbudowania cudaków (no bo zawsze się musi znaleźć ktoś w piaskownicy kto psuje całą zabawę) to dlaczego ciągle komuś próbują wmówić że ktos budował je jak wcale tak nie było... po pierwsze gdyby bobry budowały jeden i wulkan jeden to Ozety budowałyby tylko te 2 żeby być pierwszymi a tak musiały ciągnąc wszystkie bo nie nie wiedzieli który ma być budowany faktycznie. Po drugie ozety od poczatku stycznia budują tego szóstego cudaka i wybudować go nie mogą ( nie chcą- cięzko stwierdzić ) albo czekaja jak to ich koalicjanci je postawią no bo po co się męczyć w końcu taka taktyka ;)
po drugie OZ miało 20 godzin straty do Ogrodów które były budowane przez wygnańców i pewnie gdyby nie te fantastyczne przerwy to też by im sie ten cudak nie trafił więc o czym ta dyskusja :)
a ogólnie główne podsumowanie tego świata juz wkrótce :cool:
odpowiemy na opowieści ile to mórz przepłynęło MGD żeby dostać się do bobrów :D i jakim sposobem OZ znalazło się na m45 ;) na podstawie faktów a nie wyssanych z palca sestero informacji :D
 

DeletedUser23534

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

ja jestem słabym graczem , także wybacz ale nie do końca rozumiałem Waszą taktykę i przyznaję , pomysł dobry gorzej z wykonaniem

Budowali kilka cudów by zmusić Oz do sypania surki na kilka cudów. Czasem jak 1 sojusz prowadzi z jednym cudem to inni budują inny by tam zrobić przewagę i wtedy sojusz ktory prowadzil w 1 cudzie przestaje go budowac i leci z kolejnym by rywal go w tamtym nie zostawil w tyle. Mam nadzieje ze zrozumiales.
 

DeletedUser24194

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

teraz rozumiem , nigdy nie budowałem cudaków stąd moja niewiedza

heheh tak w ogóle to ja myślałem że koronkę za 4 się dostaje

zbudowaliśmy 4 i patrzę a tu nic nie ma

nie ma co , faktycznie jestem mistrzem :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15856

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

jedni graja dla cudów inni dla pkt walki
ja moge czuć się wygranym bo oiągnalem to co chcialem w walce a inny wygranym czuc sie nie bedzie
dla kazdego wygrana moze byc inna i nie wiem czy warto o tym dyskutowac

Racja. Nie warto. Dla kogoś kryterium może być ilość lasek wyrwana poprzez wiadomości prywatne albo kolekcja zdjęć;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Dokładnie. Grepo wygrywa się póki co tylko w jeden sposób.

Ale nawet jeśli brać pod uwagę inne parametry:
Top 1 Wojowników - OZ
Top 1 Atakujących - OZ
Top 1 Obrońców - OZ
Top 1 Eko - OZ

Jakieś pytania?

Ja bym dodał jeszcze TOP POMYSŁOWOŚCI i pierwsze miejsce również przyznał OZ. Skąd moja sugestia? Otóż gram już jakiś czas w grepo (4 lata minie niedługo) i wciąż mnie zaskakuje podejście ludzi grających tutaj.

Już tłumaczę o co chodzi. Sojusz w którym gram otrzymał wiadomość masową od gracza z OZ, żeby go nie atakować, bo on czeka tylko na koronkę, grobowiec się buduje, świątynia usypana i za tydzień zostawi puste wioski.

Cóż... za czasów MY zdarzały się zawieszenia broni ze względu na historie życiowe, np kolega miał ciężki wypadek samochodowy i spory czas go nie było, więc urlopu by nie starczyło. Było jeszcze kilka podobnych historii i tutaj mogę napisać, że szacunek i wyrozumiałość graczy z tego świata była wielka. Tutaj pokłon składam w stronę spółki zoo, która honorowo postępowała wobec nas, my tym samym się odwdzięczyliśmy. Potrafiliśmy porzucić zasady gry by tylko postąpić honorowo wobec człowieka. Była też historia włamania się na konto jednego z graczy z naszego sojuszu, gracz spółki przyznał się do tego występku i jakoś wymazaliśmy to z pamięci. Ogólnie świat my był bardziej honorowy i normalny.

|ciach|.
Wracając do historii gracza z OZ i jego prośby, otóż znając moją przekorną duszę pozwoliłem sobie na puszczenie paru fejków na niego. Ot takie niegroźne ataki co by jednak pokazać, że do mnie ta prośba nie trafia. Odpowiedź była szybka, gdy gracz OZ wysyła soczyste pw do mojego kolegi z sojuszu nazywając mnie "upośledzonym umysłowo". Teraz postępując wobec zasad jakie wyznaje OZ powinienem sam go zgłosić do suportu za obrazę, ale nie zrobię tego, bo sam musiałbym się zniżyć do poziomu donosiciela i skarżypyty. A nie tak mnie wychowano.

Może ktoś z Was może mi wyjaśnić logikę tego gracza? Jest tyle dróg aby uniknąć ataków. Pomijam tutaj już porzucenie/skasowanie/zresetowanie konta. Zacznijmy od urlopu - 42 dni chyba to dużo, więc na zakończenie można użyć 7 dni i mieć problem z głowy. Wykorzystałeś już 42 dni, dokup 14 dni, nie jest drogo. Nie chcesz być budzonym w nocy przez alarmy - wyłącz aplikację grepo i powiadomienia. Można też poprosić sojusz o obstawienie newralgicznych miast na czas obniżonej aktywności. Do wyboru do koloru.

I najważniejsze, prośba to nie rozkaz, jeżeli ktoś nie będzie chciał się jej podporządkować to nie powód aby wyzywać go od upośledzonych umysłowo, bo samemu wskazuje się wtedy na swoją ułomność logicznego rozumowania.

Nie zrozumiem pewnych graczy, albo ze mnie już dinozaur.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Tak mnie ciagle zastanawia że skoro każdy przyszedł na ten świat pograć i się dobrze pobawić bo są fajne ustawienia a jedynie Ozety przyszły z chęcia zbudowania cudaków (no bo zawsze się musi znaleźć ktoś w piaskownicy kto psuje całą zabawę) to dlaczego ciągle komuś próbują wmówić że ktos budował je jak wcale tak nie było... po pierwsze gdyby bobry budowały jeden i wulkan jeden to Ozety budowałyby tylko te 2 żeby być pierwszymi a tak musiały ciągnąc wszystkie bo nie nie wiedzieli który ma być budowany faktycznie. Po drugie ozety od poczatku stycznia budują tego szóstego cudaka i wybudować go nie mogą ( nie chcą- cięzko stwierdzić ) albo czekaja jak to ich koalicjanci je postawią no bo po co się męczyć w końcu taka taktyka ;)
po drugie OZ miało 20 godzin straty do Ogrodów które były budowane przez wygnańców i pewnie gdyby nie te fantastyczne przerwy to też by im sie ten cudak nie trafił więc o czym ta dyskusja :)
a ogólnie główne podsumowanie tego świata juz wkrótce :cool:
odpowiemy na opowieści ile to mórz przepłynęło MGD żeby dostać się do bobrów :D i jakim sposobem OZ znalazło się na m45 ;) na podstawie faktów a nie wyssanych z palca sestero informacji :D


Nie do końca.

to że OZ nie budowało przez dłuższy czas to była taktyka. Tak żeby przeciwnik myślał że całkowicie odpuścili 7 cudów.

co do wygnańców już to tu pisałem - Wygnańcy mieli przewagę na jednym cudzie ale ją bardzo szybko stracili. My wiedząc że sa losowania odpuściliśmy tego cudaka na rzecz innego wiedząc że i tak szybkośc nam nic nie na na tym cudaku.
 

DeletedUser15560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Ja bym dodał jeszcze TOP POMYSŁOWOŚCI i pierwsze miejsce również przyznał OZ. Skąd moja sugestia? Otóż gram już jakiś czas w grepo (4 lata minie niedługo) i wciąż mnie zaskakuje podejście ludzi grających tutaj.

Już tłumaczę o co chodzi. Sojusz w którym gram otrzymał wiadomość masową od gracza z OZ, żeby go nie atakować, bo on czeka tylko na koronkę, grobowiec się buduje, świątynia usypana i za tydzień zostawi puste wioski.

Cóż... za czasów MY zdarzały się zawieszenia broni ze względu na historie życiowe, np kolega miał ciężki wypadek samochodowy i spory czas go nie było, więc urlopu by nie starczyło. Było jeszcze kilka podobnych historii i tutaj mogę napisać, że szacunek i wyrozumiałość graczy z tego świata była wielka. Tutaj pokłon składam w stronę spółki zoo, która honorowo postępowała wobec nas, my tym samym się odwdzięczyliśmy. Potrafiliśmy porzucić zasady gry by tylko postąpić honorowo wobec człowieka. Była też historia włamania się na konto jednego z graczy z naszego sojuszu, gracz spółki przyznał się do tego występku i jakoś wymazaliśmy to z pamięci. Ogólnie świat my był bardziej honorowy i normalny.

|ciach| Wracając do historii gracza z OZ i jego prośby, otóż znając moją przekorną duszę pozwoliłem sobie na puszczenie paru fejków na niego. Ot takie niegroźne ataki co by jednak pokazać, że do mnie ta prośba nie trafia. Odpowiedź była szybka, gdy gracz OZ wysyła soczyste pw do mojego kolegi z sojuszu nazywając mnie "upośledzonym umysłowo". Teraz postępując wobec zasad jakie wyznaje OZ powinienem sam go zgłosić do suportu za obrazę, ale nie zrobię tego, bo sam musiałbym się zniżyć do poziomu donosiciela i skarżypyty. A nie tak mnie wychowano.

Może ktoś z Was może mi wyjaśnić logikę tego gracza? Jest tyle dróg aby uniknąć ataków. Pomijam tutaj już porzucenie/skasowanie/zresetowanie konta. Zacznijmy od urlopu - 42 dni chyba to dużo, więc na zakończenie można użyć 7 dni i mieć problem z głowy. Wykorzystałeś już 42 dni, dokup 14 dni, nie jest drogo. Nie chcesz być budzonym w nocy przez alarmy - wyłącz aplikację grepo i powiadomienia. Można też poprosić sojusz o obstawienie newralgicznych miast na czas obniżonej aktywności. Do wyboru do koloru.

I najważniejsze, prośba to nie rozkaz, jeżeli ktoś nie będzie chciał się jej podporządkować to nie powód aby wyzywać go od upośledzonych umysłowo, bo samemu wskazuje się wtedy na swoją ułomność logicznego rozumowania.

Nie zrozumiem pewnych graczy, albo ze mnie już dinozaur.

niby dinozaur a jednak Bobas hehe :)
strzyga32-chcesz zrobić konkurencje dla grepopudelka? ja jego (wątpliwą) "renomę" budowałem dużymi ilościami alkoholu i papierosów wymieszaną z poczuciem humoru(tu jak glorian pisał im mniejsze IQ tym mniejsze zrozumienie), nie polecam-wątroba boli, trzustka nawala, a 27 lat na karku :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23534

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

niby dinozaur a jednak Bobas hehe :)
strzyga32-chcesz zrobić konkurencje dla grepopudelka? ja jego (wątpliwą) "renomę" budowałem dużymi ilościami alkoholu i papierosów wymieszaną z poczuciem humoru(tu jak glorian pisał im mniejsze IQ tym mniejsze zrozumienie), nie polecam-wątroba boli, trzustka nawala, a 27 lat na karku :)

kiedy publikacja ?
 

DeletedUser23967

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

jak się robi z siebie pośmiewisko to trzeba brac pod uwagę że ludzie normalni myślą o tobie to co myślą :p czasami lepiej nic nie pisac niż zostac ziemniakiem turlającym sie po polu tak jak tu jedna koleżanka :p
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Vwpolo, ale o czym Ty piszesz? Tacy gracze w każdym sojuszu są. Nazywanie miast lodziara, na kolana, gdy koleżanka atakowała.. tutaj na forum wyzywanie - już nawet przytaczać nie będę. Uważasz, ze takich rzeczy nie powinno się zgłaszać? A nazywanie miast leszczyk, słabiak itepe? To nie prowokacja? Ja tego nie popieram zarówno u swoich graczy, jak i graczy innych sojuszy..
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Pisanie donosu to raczej tchórzostwo niż godne postępowanie, bo nie tak powinien postępować honorowy wojownik. Mój post był taki o całokształcie świata retimno i jak kiedyś napisałem u nas na forum "im młodszy świat tym bardziej zdegradowane i niehonorowe towarzystwo". Chyba moją czarę goryczy przelała sprawa wspomnianego gracza z OZ. Dla mnie po prostu jest to chamstwo. Jeżeli ja mam prośbę do kogoś, a dana osoba mi odmówi, to nie wyzywam jej, lecz odchodzę ze słowami "szkoda".

I chyba to będzie mój ostatni świat, bo nie chcę poznać młodszych, kolejnych światów, a przede wszystkim takich graczy.
 

DeletedUser15560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

narysowałem nawet Waszego ts-a z black teamu, tylko mi logo słabo wyszło, ale mam nadzieje, ze tym razem mi uwierzysz :) buźka :*
 

DeletedUser15856

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Pisanie donosu to raczej tchórzostwo niż godne postępowanie, bo nie tak powinien postępować honorowy wojownik. Mój post był taki o całokształcie świata retimno i jak kiedyś napisałem u nas na forum "im młodszy świat tym bardziej zdegradowane i niehonorowe towarzystwo". Chyba moją czarę goryczy przelała sprawa wspomnianego gracza z OZ. Dla mnie po prostu jest to chamstwo. Jeżeli ja mam prośbę do kogoś, a dana osoba mi odmówi, to nie wyzywam jej, lecz odchodzę ze słowami "szkoda".

I chyba to będzie mój ostatni świat, bo nie chcę poznać młodszych, kolejnych światów, a przede wszystkim takich graczy.

A który to gracz? Bo my również do takich szacunku wielkiego nie mamy. Ale cóż... graczy mamy róznych, choć nie wszystkich mamy ochotę firmować własnymi barwami.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

narysowałem nawet Waszego ts-a z black teamu, tylko mi logo słabo wyszło, ale mam nadzieje, ze tym razem mi uwierzysz :) buźka :*

Screeny, nagrania z TS-a nie stanowią żadnego dowodu. A logo może znać każdy, tak jak i adres, bo wiele ludzi u nas było. Jeśli to jest ten Twój materiał, to świetnie, przygotuję swój. Screeny PW mogą być?
 

DeletedUser15560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Screeny, nagrania z TS-a nie stanowią żadnego dowodu. A logo może znać każdy, tak jak i adres, bo wiele ludzi u nas było. Jeśli to jest ten Twój materiał, to świetnie, przygotuję swój. Screeny PW mogą być?

haha przecież Lolo juz sie zgodził z 30 stron temu na to i co?
wymigujecie sie z tego tematu :)
 

DeletedUser15856

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Z przykrością donoszę, iż Bobry właśnie straciły ostatnią okazję, by zablokować OZ korony
smiley_emoticons_frown.gif
 
Do góry