Sytuacja na świecie Retimno

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

wlasnie zapomnialem do napisac hehehe
szybko robić prt scr bedziecie musieli, watpie zeby dlugo postał :) Sapcio jest wyjątkowo czujny(pozdrawiam) :))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Jak zabraliśmy wam cudaka - kilku graczy z Twojego sojuszu potrafiło napisać "Gratuluje". Były też takie komentarze "wiedziałem że Glorian nie da rady grac normalnie"

Wszystko to było z pewną nuta rozczarowania - i tak niestety było, rozczarowałeś ludzi z którymi grałeś im sie teraz tłumacz a nie robisz aferę mydlaną na forum.

i moja radą - szanuj Ty ludzi. Bo bęcwałów tu naprawdę nie ma

Jak zabraliście nam cudaka - kilku graczy z Twojego sojuszu potrafiło napisać "przepraszam, głupio mi". Były też takie komentarze "wiedziałem że Manfred nie da rady grac normalnie"

Wszystko to było z pewną nuta rozczarowania - i tak niestety było, rozczarowałeś ludzi z którymi grałeś i dalej kłamiesz, że akcja była czyściutka.

i moja radą - szanuj Ty ludzi. Bo bęcwałów tu naprawdę nie ma
 

DeletedUser10777

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

sestero;
haha pytanie kto uwierzy w to co piszą brukowce;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

każdy normalny? czego się boisz? :)

Twoja gazetka jest humorystyczna, nic więcej. Zamieszczone w niej "fakty" należy taktować z przymrużeniem oka, więc co byś nie wrzucił, to raczej nienormalnym trzeba być, żeby traktować to jako prawdę.
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Widzę, ze dalej to samo.. a czemu nikt nie pomyślał, ze rada OZ nie miała z tym nic wspólnego, tylko jakiś gnojek chciał wywinąć numer.. a że inteligencją nie grzeszył to zamiast OZ zaszkodził Wulkanom? Wkrótce się dowiecie więcej..
 

DeletedUser10777

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

no nikt nie pomyślał ,bo....nie raczyliście wyjaśnić stąd te wszystkie domysły
he he sestero ,pomijając aktualną sprawę ,
jak mi wpierasz ,ze normalni ludzie wierzą w brukowce ,to znaczy ,ze ratlerek może zagryźć lwa ,to była głośna sprawa:)ha ha
 

DeletedUser24194

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Ja tam się nie gniewam. Rozumiem Twój żal i rozgoryczenie. Też bym się ciach na Twoim miejscu.

Szanuję wszystkich graczy (inteligentnych i tych mniej mondrych) , pomimo że kilku u Was próbuje i próbowało obrażać mnie i ludzi od nas z soja.

Kondramic , wyzywa ludzi od buraków na forum ogólnym . Nie wiem czy emocje biorą górę , czy to jego sposób na grę.
Drugi Maximus , próbuje obrażać ludzi nazwami miast (tutaj słyszałem od gracza od Was że to jego taktyka) .

Nic do nich nie mam ale uważam , że z inteligencją to oni nie mają wiele wspólnego , albo chamstwo z inteligencją idą w parze.

Ta gra to tylko zabawa. Zależało mi na tej pikselowej koronce z 2 względów. Po pierwsze uważam że ten świat jest najbardziej prestiżowy ze względu na parametry i cała elita grepo tu gra bądź grała. Po drugie dzięki niej masz udogodnienia typu większy magazyn , tańsze mityki , więcej łask można uzbierać itp itd.
Teraz widzę wpisy słomiana , malowana korona. Dlaczego?

Gdzieś popełniliście błąd .

Wy twierdzicie że przegraliście przez manfreda , lola , coningtona , |ciach| itp.itd.

Według mnie przegraliście dużo wcześniej. W momencie jak startowały cudaki powinniście od razu połączyć siły z bobrami , a nie kombinacje jakieś .

Cała Wasza koalicja była silniejsza , ale słabiej zorganizowana.
TBN TBO Wulkan Symachia i Anioły jakbyście się od razu zjednoczyli to pewnie byście wygrali.

W wojownikach wiadomo że wy i bobry to potęga , ale wojny nie wygrywa się tylko szabelką .

Strategicznie to my wygraliśmy i nikt nam tego nie odbierze.
I nie umniejszajcie naszego sukcesu.

Amen.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10777

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Ja tam się nie gniewam. Rozumiem Twój żal i rozgoryczenie. Też bym się ciachna Twoim miejscu.

Szanuję wszystkich graczy (inteligentnych i tych mniej mondrych) , pomimo że kilku u Was próbuje i próbowało obrażać mnie i ludzi od nas z soja.

Kondramic , wyzywa ludzi od buraków na forum ogólnym . Nie wiem czy emocje biorą górę , czy to jego sposób na grę.
Drugi Maximus , próbuje obrażać ludzi nazwami miast (tutaj słyszałem od gracza od Was że to jego taktyka) .

Nic do nich nie mam ale uważam , że z inteligencją to oni nie mają wiele wspólnego , albo chamstwo z inteligencją idą w parze.

Ta gra to tylko zabawa. Zależało mi na tej pikselowej koronce z 2 względów. Po pierwsze uważam że ten świat jest najbardziej prestiżowy ze względu na parametry i cała elita grepo tu gra bądź grała. Po drugie dzięki niej masz udogodnienia typu większy magazyn , tańsze mityki , więcej łask można uzbierać itp itd.
Teraz widzę wpisy słomiana , malowana korona. Dlaczego?

Gdzieś popełniliście błąd .

Wy twierdzicie że przegraliście przez manfreda , lola , coningtona itp.itd.

Według mnie przegraliście dużo wcześniej. W momencie jak startowały cudaki powinniście od razu połączyć siły z bobrami , a nie kombinacje jakieś .

Cała Wasza koalicja była silniejsza , ale słabiej zorganizowana.
TBN TBO Wulkan Symachia i Anioły jakbyście się od razu zjednoczyli to pewnie byście wygrali.

W wojownikach wiadomo że wy i bobry to potęga , ale wojny nie wygrywa się tylko szabelką .

Strategicznie to my wygraliśmy i nikt nam tego nie odbierze.
I nie umniejszajcie naszego sukcesu.

Amen.

zgadzam się w sumie z Twoją opinią ,tylko w jednym nie -Bobry nie chciały wygrać w cudach:)tylko je zablokować, a wygrana będzie wasza ,jeśli chodzi o cuda i chyba nikt tu temu nie zaprzecza
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

zgadzam się w sumie z Twoją opinią ,tylko w jednym nie -Bobry nie chciały wygrać w cudach:)tylko je zablokować, a wygrana będzie wasza ,jeśli chodzi o cuda i chyba nikt tu temu nie zaprzecza
nie ma czegoś takiego jak wygrana w cudach -wygrywa się albo przegrywa hehe przecież jak gram w piłke i przegram 2-0 to nie powiem że Ty wygrałeś/łaś w golach ale ja w rogach bo miałem ich 4 a Ty 1

- - - Automatycznie połączono posty - - -

sprecyzuje może to bardziej sojusz który wygra w cudach wygrywa świat tylko tyle i aż tyle
 

DeletedUser10777

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

zgadzam się z tym ,więc jak piszę wygrał w cudach to również wygrali świat:)a jak porównujesz do piłki to są jeszcze statystyki ilość wygranych,asysty itp:) więc w takich zestawieniach może wygrani będą inni ,no ale za to medali nie dają ;)
 

DeletedUser15856

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

nie ma czegoś takiego jak wygrana w cudach -wygrywa się albo przegrywa hehe przecież jak gram w piłke i przegram 2-0 to nie powiem że Ty wygrałeś/łaś w golach ale ja w rogach bo miałem ich 4 a Ty 1

- - - Automatycznie połączono posty - - -

sprecyzuje może to bardziej sojusz który wygra w cudach wygrywa świat tylko tyle i aż tyle

Dokładnie. Grepo wygrywa się póki co tylko w jeden sposób.

Ale nawet jeśli brać pod uwagę inne parametry:
Top 1 Wojowników - OZ
Top 1 Atakujących - OZ
Top 1 Obrońców - OZ
Top 1 Eko - OZ

Jakieś pytania?
 

DeletedUser10777

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

no takie jedno ilość straconych miast do ilości zdobytych,top wojowników, i należałoby by połączyć np. pkt Oz i hamaczka ,a moim wypadku bobrzego oręża i norki ,wiec tu mogło by być inaczej,ale pewnie ,ze Oz może zakończyć wszystkie rankingi na pierwszym miejscu,tyle że chyba jeszcze nie koniec....

zresztą napisałem

więc w takich zestawieniach możewygrani będą inni ,no ale za to medali nie dają
 

DeletedUser24194

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

To już nic nie rozumiem. Przecież do zablokowania wystarczył 1 cud a Wy budowaliście 6.
1 cud budował Wulkan , to chyba oni chcieli zablokować ?
Dlaczego wybrali właśnie ten którego Wy nie budowaliście ?

Widzę że tu można się zamotać jak koń na światłach
 

DeletedUser10777

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

nie no nie myślałem ,ze to oczywiste?budując 1 czy 2 musielibyście tylko te pilnować ,a tak była rywalizacja i nikt nie zaprzeczy ,ze tylko losowanie dało wam pierwsze cuda

- - - Automatycznie połączono posty - - -

jakbyśmy my dostali to może ,byśmy chcieli postawić więcej nie wiem ,ale chyba raczej nie byłoby chęci,bo u nas połowa budowała ,a połowa nie chciała i z doskoku pomagała

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Ja wam wcale nie umniejszam zwycięstwa ,tyle ,że po losowaniach mieliście już górki i bez stresu:)
 

DeletedUser15856

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

no takie jedno ilość straconych miast do ilości zdobytych,top wojowników, i należałoby by połączyć np. pkt Oz i hamaczka ,a moim wypadku bobrzego oręża i norki ,wiec tu mogło by być inaczej,ale pewnie ,ze Oz może zakończyć wszystkie rankingi na pierwszym miejscu,tyle że chyba jeszcze nie koniec....

zresztą napisałem

więc w takich zestawieniach możewygrani będą inni ,no ale za to medali nie dają

wiesz, jak porównać ilość straconych miast do zdobytych? ja nie - jeśli potrafisz, daj link

Co do topki wojowników - w top 10 jest dwóch graczy OZ - ja i Lolo - oraz dwóch graczy Wulkanu. To chyba mniej więcej ex aequo, nie?

Co do Top 1 Wojowników - należy do TBN. I w żaden sposób nie kwestionuję słuszności tego podium u tegoż gracza.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Ja wam wcale nie umniejszam zwycięstwa ,tyle ,że po losowaniach mieliście już górki i bez stresu:)

No tu już kompletnie nie wiesz, o czym piszesz:) Wulkan miał Grobowiec TYLKO I WYŁĄCZNIE DZIĘKI LOSOWANIU.

Bo w sypaniu sury szło im fatalnie, mieli do nas z 10h spóźnienia. Byli bez szans. Trafiło im się, prezencik od Inno na Gwiazdkę.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23534

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Dokładnie. Grepo wygrywa się póki co tylko w jeden sposób.

Ale nawet jeśli brać pod uwagę inne parametry:
Top 1 Wojowników - OZ
Top 1 Atakujących - OZ
Top 1 Obrońców - OZ
Top 1 Eko - OZ

Jakieś pytania?

jedni graja dla cudów inni dla pkt walki
ja moge czuć się wygranym bo oiągnalem to co chcialem w walce a inny wygranym czuc sie nie bedzie
dla kazdego wygrana moze byc inna i nie wiem czy warto o tym dyskutowac
Oz wygralo wedlug zasad ustalonych przez inno, byc moze wszyscy z nich czuja sie zwycięzcami i tyle inny sojusz tez moze czuc sie zwycięzcą bo np osiągnał coś innego, mdg moze czuc sie zwycięzcą bo wulkan i bobry nie wygraly cudów

tyle ile ludzi tyle moze byc wersji zwycięstw i to wszystko
biorąc pod uwagę tylko i wyłącznie zasady ustalone z góry wygrany jest tylko jeden i jest to Oz
a to czy inni sie czuja wygranymi czy przegranymi to juz nie wazne

- - - Automatycznie połączono posty - - -

wiesz, jak porównać ilość straconych miast do zdobytych? ja nie - jeśli potrafisz, daj link

Co do topki wojowników - w top 10 jest dwóch graczy OZ - ja i Lolo - oraz dwóch graczy Wulkanu. To chyba mniej więcej ex aequo, nie?

Co do Top 1 Wojowników - należy do TBN. I w żaden sposób nie kwestionuję słuszności tego podium u tegoż gracza.

- - - Automatycznie połączono posty - - -



No tu już kompletnie nie wiesz, o czym piszesz:) Wulkan miał Grobowiec TYLKO I WYŁĄCZNIE DZIĘKI LOSOWANIU.

Bo w sypaniu sury szło im fatalnie, mieli do nas z 10h spóźnienia. Byli bez szans. Trafiło im się, prezencik od Inno na Gwiazdkę.

Jeszcze gdy grałem to wulkan czy bobry miały więcej graczy w topce niż OZ.
Podboje da się porównać na grepointelu. Wystarczy wpisać 2 sojusze i kliknac 2 razy i mamy całą historie i wynik kto komu więcej zabrał. Tylko gracze bobrów dotrzymywali mi kroku w pkt ataku i jako wojownicy w obronie pamiętam że redka tylko była przede mną. Później już nie obserwowałem rankingow.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24194

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

ja jestem słabym graczem , także wybacz ale nie do końca rozumiałem Waszą taktykę i przyznaję , pomysł dobry gorzej z wykonaniem
 
Do góry