Sytuacja na świecie Baris

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

Jeszcze nic ciekawego się nie dzieje więc każdy na razie zajmuje się tylko budowaniem domków
 

DeletedUser19498

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

Jeszcze nic ciekawego się nie dzieje więc każdy na razie zajmuje się tylko budowaniem domków

I handlem. Są w ogóle jakieś statystyki dotyczące handlu ? Np. który sojusz najlepiej handluje.
 

DeletedUser9820

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

Nie przesadzajcie.. nie jest tak nudno :)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

chyba walki się zaczęły - bo mi kasa wręcz z nieba leci :)) za surke
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

Tylko z głową Panie i Panowie, z głową. Nie więcej niż 2000 za 10....
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

Wystawisz surę za 3k po 10 golda to wszystko spada :)
2,5k to desperacja totalna hihi



Oj to jakbyś miał po 10k monet to kupują ale to tylko ci z top 1 i 2 ogólnym haha

No i właśnie tacy jak Ty psują mi interesy i cały rynek.

obecnie opylam wszystko po 1,5k za 10 golda.
W nocy robie jeszcze lepszy kurs bo 1k

a wiec pytam się po co sprzedawać za 3k jak można to samo sprzedać za dwa razy drożej ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

No i właśnie tacy jak Ty psują mi interesy i cały rynek.

obecnie opylam wszystko po 1,5k za 10 golda.
W nocy robie jeszcze lepszy kurs bo 1k

a wiec pytam się po co sprzedawać za 3k jak można to samo sprzedać za dwa razy drożej ?

Ja ci nie bronię sprzedawać po 1,5k czy po 1k. Oczywiście to schodzi ale nie przez takich co na święta sobie esa puszczą hihi i chcą jakoś bonusowo zarobić,czysta rywalizacja kto lepiej na tym wyjdzie.
Kwesta czy ktoś kupi czy nie... zależy od czasu dotarcia sury do miasta i to kusi raczej złotników :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3480

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

nie chodzi o zabranianie bo nie mam takiego zamiaru. Ale to co jest zabronione w normalnym handlu nie jest to zabronione tu czyli zmowa cenowa :)) na tym wszyscy lepiej wyjdziemy
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

Ja osobiście nie wierzę w cenę ustaloną przez większość, bo takiej granicy nie ma.Pewnie i nie będzie przy tych zasadach gry.
Fajnie te kilka dni dostać coś lepszego i być szybszym od złotnika na handlu :) przynajmniej stoisz na równo ty czy on :)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

Ja osobiście nie wierzę w cenę ustaloną przez większość, bo takiej granicy nie ma.Pewnie i nie będzie przy tych zasadach gry.
Fajnie te kilka dni dostać coś lepszego i być szybszym od złotnika na handlu :) przynajmniej stoisz na równo ty czy on :)

to od kogo jesteś szybszy? przecież złotnik to kupuje a nie sprzedaje haha
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

mam nadzieje ze na innych swiatach beda wiecej kupowac do jesieni bede sie pojawial tylko po zloto a w zimowe wieczory sie pobawie :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

to od kogo jesteś szybszy? przecież złotnik to kupuje a nie sprzedaje haha

No a co ja piszę ? 3k sury to rarytas, bo 5 sekund i nie ma ofki...
Sory a nawet dochodzi do 4k hihi :) chwila nieuwagi ,klikasz, a tu oferta nieaktualna.

Ale na to co patrzę teraz to i widzę że nawet w odwrotną stronę działa hehe ( od rana z 7k do teraz 4k) czyli jesteśmy prawie na równo
Ale tylko na tych co się wcześniej przygotowali z złotem :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3480

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

mam nadzieje ze na innych swiatach beda wiecej kupowac do jesieni bede sie pojawial tylko po zloto a w zimowe wieczory sie pobawie :cool:

to mogą więcej kupować niż teraz?? Moje transportery nie nadążają - ja sam nie daje rady wyklikac tyle surki żeby to wszystko opylić
 

DeletedUser9820

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

maniek sie pojawia i zaraz temat zyje.... ech... kupowałem dziś 4-3,5 k sury za "dyche" i proszę tego nie psuć
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

Grabar teraz idzie wszystko nawet za 1k dostaniesz dychę.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

świat zwariował a grepolis nie jest już grepolis a kuppolis

no niesamowite jak to idzie - nie sądziłem że tak duzo ludzi kupuje i takie duże ilości wydają na surowce - SZOK

jak mi to mówili nie wierzyłem aż sam nie sprawdziłem haha
 
Do góry