Sytuacja na świecie Baris

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

mów za siebie :D , jak na świat, gdzie nie ma zbyt dużo osób, które regularnie kupują i gdzie są tak wysokie oferty, to nie najgorzej mi idzie

poprzedni był lepszy do handlu
a ja tu nie klikam co 5 minut nie lubie tego ale cos tam zawsze wpadnie :)
na kapitana się zarobi
 

DeletedUser21137

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Ale z tego co widzę, to Ty wystawiasz złoto za surowce, a nie na odwrót
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Ale z tego co widzę, to Ty wystawiasz złoto za surowce, a nie na odwrót


każdy ma swój sposób
cnfy7elqh8dotnsdp.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Proszę, proszę. Ptaszynka też się tu pojawiła. I pakt z Guzikiem. Będzie zabawa :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

A o jaką Martę przepraszam chodzi?

Bo jeżeli o mnie to jak najbardziej jestem, ale przyszłam zarobić złotko dla innego światka ;)

Klikam, coś tam się rozwijam ekonomicznie, jednak czy się zadomowię - to raczej mało prawdopodobne ;) chociaż cuda sie zdarzają

ooooooo, jesteś.
nie ważne po co, ale jestem pewna,że jak kogoś paskudnego zobaczysz to dasz znać.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Ale z tego co widzę, to Ty wystawiasz złoto za surowce, a nie na odwrót

równie dobrze może 5k za 20 złota sprzedawać i wyjdzie na to samo.A kupują ile się da :)
Oczywiście wcześniej musi sprzedać swoje(złoto) żeby kupić od innych za taniej
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

równie dobrze może 5k za 20 złota sprzedawać i wyjdzie na to samo.A kupują ile się da :)
Oczywiście wcześniej musi sprzedać swoje(złoto) żeby kupić od innych za taniej
to tak nawet kombinują? :)
niesamowite.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Hehe...kombinacji jest wiele :) Niektórzy kupują 5k surki za 30 złota, a potem sprzedają w paczkach po 1k za 10k...i są do przodu 20 złota...ale to tylko jak brakuje surki na handel, albo pojawi się jakaś świetna oferta na targowisku.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Po 1k to mi nie schodzi ale robiąc 3 operacje jestem 10 zawsze do przodu po ładnym kursie schodza w nocy bo handlarzy mało a grepomaniacy surki potrzebują
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Ja to tak pisałem czysto teoretycznie. Jak byłem przez chwilę na Akcjum, to świetnie się sprawdzało, tylko trzeba było przez sporo czasu obserwować oferty...tutaj pewnie też się znajdą tacy, co sprzedawać będą surkę "promocyjnie"...ochronka się skończyła, to ludzie będą surki potrzebować i może ten rynek się tutaj rozrusza, bo słyszałem, że ciężko to idzie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

zakarczemny ? czysto relaksacyjnie ? czy coś więcej ? bo widzę że się czaisz na FO i na świecie nawet jesteś :)
anastazija z tej strony :p
 
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Zobaczymy jak będzie na razie jestem na uboczu :) Na razie relaksacyjne jak mnie szybko nie podbiją to może dłużej pogram
 

DeletedUser24372

Guest
Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

Coś forum tutaj ucichło :cool:
 
Do góry