Sytuacja na świecie Baris

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

ale w sumie to się cieszę,że są ludzie, którzy tak chętnie kupują złoto.
pohandluje trochę to nie muszę swoich pieniędzy wydawać na premkę, a nie bardzo umiem bez tego grać.
i tym sposobem bogatsi gracze zapewniają lepsza jakość gry tym mniej zasobnym.
i chwała im za to:D

- - - Automatycznie połączono posty - - -

tylko te ceny- ludzie, za tanio sprzedajecie te surki. trzymajmy się ceny 1k za 10 sztuk złota i będzie ok.
 
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Meniek - w tej grze poznałam takich co spią na kasie i dla nich kilka murków w 10 min to nie problem
- dla mnie to chore - ale to taki jest styl gry - i trzeba to zaakceptować - akurat to najmniejszy minus tej gry ^^

ja chyba już nabrałam innego podejścia do tej gry - kiedyś owszem zdarzało mi się - sporadycznie - teraz mam ciekawsze wydatki niż n- kasy na budynki - ale chyba się już starzeję i teraz wydaję tylko miniumum

nowy świat - fajne klimaty - jest wena i to najważniejsze- a złotnicy - byli są i będą - tylko kiedyś dawali na pkt do kultury a teraz na budynki :)
ja musze odczekać jakiś czas aż przewinie się u mnie tornado w życiu i może wtedy gdzieś wskoczę - za wcześnie jednak ten świat wystartował - bym luknęła co się dzieje :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

A jak tam przygotowania do walki,wszyscy gotowi ?:) jak myślicie który sojusz się rozpadnie jako pierwszy? :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

hmmm...buduję teraz 16 poziom gospodarstwa.
110 monet i natychmiast zbudowane.
a jak było skracanie po 25 monet to wychodziło mniej więcej tyle samo, tyle,że 4 kliknięcia.

- - - Automatycznie połączono posty - - -



widziałam już podobne numery wcześniej. tzn. stawianie murka od zera w godzinę. kilka poziomów to i sama chętnie skracam w sytuacjach awaryjnych.

gospodarstwo na 16 buduje się ok. 3h i tu wydajesz 100 monet i zyskujesz 3h (załóżmy że masz "tylko" 100złota) i zaoszczędziłeś "tylko" 3h ale straciłeś 100 monet a w starym było tak że skracasz tu o połowę za 25 złota i oszczędzasz 1,5h ale tracisz 1/4 tego złota więc zostaje ci na następne budynki które potrzebują jeszcze więcej czasu (ale nawet gdyby potrzebowały tyle samo) to i tak zaoszczędzasz 2 razy więcej czasu... i to wcale nie wychodzi podobnie
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

No, ale tutaj nie ma co patrzeć, na to pod takim kątem...jeden budynek, jedno skracanie. Buduje się 3h, to:
180 minut - 0 złota
90 minut - 25 złota
45 minut - 50 złota
22,5 min - 75 złota
11,25 min - 100 złota

Czyli przy natychmiastowym skracaniu jesteś w stanie na tym nawet zaoszczędzić złoto...w porównaniu do poprzedniego systemu. Oczywiście dla osób skracających całe budynki, itp, itd. Osoby, które skracały sobie kilka budynków tylko raz, czyli o tę połowę, to rzeczywiście stracą...a raczej nie stracą, bo nie skrócą.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

tobie chodzi o to co złotnik zrobi a mi o to co zrobi normalny gracz bez złota
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

stawiam na Expendables. bo to nie sojusz tylko dwa wielkie multi są i jak się zaczną walki to support to wyłapie ;)

Całą Spartę razem grali, do tej pory obydwa konta są w grze tam...więc liderzy na multi nie wyglądają:)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Meniek - w tej grze poznałam takich co spią na kasie i dla nich kilka murków w 10 min to nie problem
- dla mnie to chore - ale to taki jest styl gry - i trzeba to zaakceptować - akurat to najmniejszy minus tej gry ^^

ja chyba już nabrałam innego podejścia do tej gry - kiedyś owszem zdarzało mi się - sporadycznie - teraz mam ciekawsze wydatki niż n- kasy na budynki - ale chyba się już starzeję i teraz wydaję tylko miniumum

nowy świat - fajne klimaty - jest wena i to najważniejsze- a złotnicy - byli są i będą - tylko kiedyś dawali na pkt do kultury a teraz na budynki :)
ja musze odczekać jakiś czas aż przewinie się u mnie tornado w życiu i może wtedy gdzieś wskoczę - za wcześnie jednak ten świat wystartował - bym luknęła co się dzieje :)



nie no masz rację. Wielokrotnie się z tym spotykałem. Ale takiego kozaka uwalisz prędzej czy później. Bo nie da się grać non stop na wysokim poziomie i z dużą ilością kasy bo jak to ktoś wyczuje i zacznie wykorzystać specjalnie po to by ktoś wdawał kasę to zrujnuje chłopa :))
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Dzisiaj kończy się ochrona a gracz TOP1 już ma dwie wioski bo założył z palika:) Ale jaja .. Pierwszy raz takie coś widzę. Wolny świat, 5 dni ochrony a gracz i tak ma wioskę prawie 11k i kolonami po palika lata.. Gratuluję morale
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

No z tym złotem nie jest najciekawiej...a na pewno będą się przypominały momenty postawienia murku w kilka minut.Lecz to minie jak wszystko w grepolis :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Całą Spartę razem grali, do tej pory obydwa konta są w grze tam...więc liderzy na multi nie wyglądają:)

:( a już miałam nadzieję,że aferę wykryłam. to może chociaż jacyś fałszywi są i niegodni zaufania?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

:( a już miałam nadzieję,że aferę wykryłam. to może chociaż jacyś fałszywi są i niegodni zaufania?

są to dwaj różni gracze ;) grają bardzo dobrze, a że jest możliwość przyśpieszenia na złocie, to dlaczego nie skorzystać ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

są to dwaj różni gracze ;) grają bardzo dobrze, a że jest możliwość przyśpieszenia na złocie, to dlaczego nie skorzystać ;)


oj proszę, przypnij im jakąś łatę, bo się nieswojo czuję- przecież to uświęcony staropolski zwyczaj mieszać ludzi z błotem, tylko dlatego,że im się lepiej od innych powodzi.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Owszem są a nawet tłumami :)


Ale nie ma Marty, któż więc ich nam wskaże:( już po nas........
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

A o jaką Martę przepraszam chodzi?

Bo jeżeli o mnie to jak najbardziej jestem, ale przyszłam zarobić złotko dla innego światka ;)

Klikam, coś tam się rozwijam ekonomicznie, jednak czy się zadomowię - to raczej mało prawdopodobne ;) chociaż cuda sie zdarzają
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Zapowiada się spokojny świat
smiley_emoticons_biggrin.gif
jak większość przyszła tylko na handel
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser21137

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

A jak Wam idzie handel. Pochwali się ktoś, ile już złota zarobił?
 

DeletedUser21137

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

mów za siebie :D , jak na świat, gdzie nie ma zbyt dużo osób, które regularnie kupują i gdzie są tak wysokie oferty, to nie najgorzej mi idzie
 
Do góry