Sytuacja na świecie Troja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

mi też na Troi jeszcze nie ubli, ale Biorę to często ubijają więc myśli, że każdy tak ma :)
 

DeletedUser24577

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

To widać w hegemonium dobrą pamięć mają, jak twierdza, że w życiu nikt im ogni nie ubił.
 

DeletedUser23832

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

to jest jeszcze jedne fakt i prawda kajfaszku, mianowicie jak jeszcze bylismy w pakcie , gosc od was wrzucil akcje ktora prowadzil na wspolna zakladke, jak zaczelismy sie tam podlaczac i pisac w temacie to wyzwal nas od pajacow i kazal //ciach// z tej zakladki :) eheheh chociaz mozg sam zalozyl na wspolnej :) kajfasz olewaliscie hege w pakcie jak bylismy i taka jest prawda mysleliscie ze wsyzstko wygracie sami najmniejszym nakladem sil i bez walki i nocnych pobudek. Za wysoko chlopackzu dupe poporstu wiekszosc was niosla nie majac ku temu podstaw. jak to mowia prwilni sluchacze rapu to BEKA Z WIEPRZA jak cie czytam, dobry trolling uprawiasz umiesz prowokowac ludzi i tyle tylko dlatego ten dialog z Toba ciagle trwa, ale nie ukrywam ze mi tez fajnie jest tu pisac mimo ze juz na troi nie gram :) ale bedziesz tak samo gnebiony trollowaniem jak ty to robisz //ciach// to tez jedna z prawd oszusciku hehe

pamietaj kajfasz o mojej prosbie jak ruszy nowy swiat
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Kajfasz ma już odzankę "Ofiara" więc raczej odmówi, bo chyba mimo wszystko nie chce zostać kolekcjonerem :D
 

DeletedUser23832

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

To widać w hegemonium dobrą pamięć mają, jak twierdza, że w życiu nikt im ogni nie ubił.

czy ja mowie ze w HEGE nigdy nie ubito ogni ??? mowie ze mi nikt nie ubil paczki ogni. Kurde kolejny inteligent z problemi z rozumieniem tekstu :)
 

DeletedUser24577

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

to jest jeszcze jedne fakt i prawda kajfaszku, mianowicie jak jeszcze bylismy w pakcie , gosc od was wrzucil akcje ktora prowadzil na wspolna zakladke, jak zaczelismy sie tam podlaczac i pisac w temacie to wyzwal nas od pajacow i kazal wyp//c z tej zakladki :) eheheh chociaz mozg sam zalozyl na wspolnej :) kajfasz olewaliscie hege w pakcie jak bylismy i taka jest prawda mysleliscie ze wsyzstko wygracie sami najmniejszym nakladem sil i bez walki i nocnych pobudek. Za wysoko chlopackzu dupe poporstu wiekszosc was niosla nie majac ku temu podstaw. jak to mowia prwilni sluchacze rapu to BEKA Z WIEPRZA jak cie czytam, dobry trolling uprawiasz umiesz prowokowac ludzi i tyle tylko dlatego ten dialog z Toba ciagle trwa, ale nie ukrywam ze mi tez fajnie jest tu pisac mimo ze juz na troi nie gram :) ale bedziesz tak samo gnebiony trollowaniem jak ty to robisz no i na kazdym kroku bo bedzie to kasowane bede przypominal ze wlamujesz sie do ludzi na konta na grepo. to tez jedna z prawda oszusciku hehe

pamietaj kajfasz o mojej prosbie jak ruszy nowy swiat
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif

Wasza odpowiedz na każdy zarzut to "kajfasz - włamywacz" - tylko tyle potraficie. A prawda jest taka, że przestraszyliście się, iż pierwsi wybudujemy 4 cuda, więć zerwaliście pakt twierdząc że knujemy z Legionem samemu potem do nich przystępując. Potem (w między czasie do koalicji doszło kilka innych sojuszy, którym obecialiście koronkę) myśleliście, że pójdzie wam łatwo a Presti kopnął was w cztery litery i znowu wina poszła na nas, bo wcześniej wasze knucie z sarifem to też nasza wina a dokładniej kajfasza.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Ale Presti nam nie zaszkodził - Cuda jak stały tak stoją, nie widzę powodu, aby tutaj coś więcej dodawać.
 

DeletedUser24577

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

czy ja mowie ze w HEGE nigdy nie ubito ogni ??? mowie ze mi nikt nie ubil paczki ogni. Kurde kolejny inteligent z problemi z rozumieniem tekstu :)

A czy ja mówie o całym hege? Chyba ty i turgan jesteście w hege co nie?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Ale Presti nam nie zaszkodził - Cuda jak stały tak stoją, nie widzę powodu, aby tutaj coś więcej dodawać.

Ale wina jak zwykle była na nas zrzucona....
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

A czy ja mówie o całym hege? Chyba ty i turgan jesteście w hege co nie?

- - - Automatycznie połączono posty - - -



Ale wina jak zwykle była na nas zrzucona....

Ale chyba nam nikt ogni jeszcze tu nie ubił - spróbuj to przetworzyć jakoś :)
 

DeletedUser24577

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

sarife odszedl od was i poszedl do hege ...ktos go zmusil albo kazal ???/ :) kajfasz sie wlamal i to jest fakt wiec jako wlamywacz, miom jego malej inteligencji to mogl ewoluowac i usprawnic proceder wlamu i to samo zrobic u prestiego. wiec tak to jest glowny argument.
ps. kolejny wileki wojownik w pkt walki ktory ma najwiecej do powiedzenia. PAkt zerwany i juz taka gra, o ile wiem to jest to zgodne z regulaminem.

Już się czepiają moich pkt walki - czyli według kojiro jeśłi mam mało pw to nie mogę mieć nic do powiedzenia - gratuluje myślenia (y)
 

DeletedUser23832

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

A czy ja mówie o całym hege? Chyba ty i turgan jesteście w hege co nie?

- - - Automatycznie połączono posty - - -



Ale wina jak zwykle była na nas zrzucona....

tak nick kojiro jest w hege, ale nie gram na troi od jakiegos czasu. ale co? jakies ognie mi ktos ubil ? turgan mowi za siebie ja za siebie. wiec dalej cie nie rozumiem w koncu piszesz ''To widać w hegemonium dobrą pamięć mają, jak twierdza, że w życiu nikt im ogni nie ubił.

normalnie podstawowka gosciu z pisaniem tekstow, czytanie ze zrozumieniem tez lezy

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Już się czepiają moich pkt walki - czyli według kojiro jeśłi mam mało pw to nie mogę mieć nic do powiedzenia - gratuluje myślenia (y)

malo pkt walki maja BOBY, tacy sims players, a do tego jak jeszcze glosno krzycza wypowiadajac bzdety to...tak nie powinienes miec nic do powiedzenia
 

DeletedUser24577

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

tak nick kojiro jest w hege, ale nie gram na troi od jakiegos czasu. ale co? jakies ognie mi ktos ubil ? turgan mowi za siebie ja za siebie. wiec dalej cie nie rozumiem w koncu piszesz ''To widać w hegemonium dobrą pamięć mają, jak twierdza, że w życiu nikt im ogni nie ubił.

normalnie podstawowka gosciu z pisaniem tekstow, czytanie ze zrozumieniem tez lezy

Chyba normalne jest to, że mówiąc o Hege chodziło mi o ciebie i Turgana - to tak ciężko skumać?
I ta twoja wypowiedz schludna mi się nie wydaje, bo zmieszane są dwa posty - taki post dopiero ciężko zrozumieć. Przynajmniej dla mnie.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

tak nick kojiro jest w hege, ale nie gram na troi od jakiegos czasu. ale co? jakies ognie mi ktos ubil ? turgan mowi za siebie ja za siebie. wiec dalej cie nie rozumiem w koncu piszesz ''To widać w hegemonium dobrą pamięć mają, jak twierdza, że w życiu nikt im ogni nie ubił.

normalnie podstawowka gosciu z pisaniem tekstow, czytanie ze zrozumieniem tez lezy

- - - Automatycznie połączono posty - - -



malo pkt walki maja BOBY, tacy sims players, a do tego jak jeszcze glosno krzycza wypowiadajac bzdety to...tak nie powinienes miec nic do powiedzenia

To wróć się do komuny do cenzury. Są jeszcze kraje komunistyczne na świecie np Kuba.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

I ta twoja wypowiedz schludna mi się nie wydaje, bo zmieszane są dwa posty - taki post dopiero ciężko zrozumieć. Przynajmniej dla mnie.

Jbc Koji to Ci przedzielę dwa wpisy postem jak będziesz musiał coś dodać ;)
 

DeletedUser23832

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Chyba normalne jest to, że mówiąc o Hege chodziło mi o ciebie i Turgana - to tak ciężko skumać?
I ta twoja wypowiedz schludna mi się nie wydaje, bo zmieszane są dwa posty - taki post dopiero ciężko zrozumieć. Przynajmniej dla mnie.

- - - Automatycznie połączono posty - - -



To wróć się do komuny do cenzury. Są jeszcze kraje komunistyczne na świecie np Kuba.

ja pisze ze nie stracilem ogni , turgan pisze ze nie stracil wiec po co piszesz o krotkiej pamieci ? chyba wiem lepiej czy mi ktos cos kiedys ubil turgan chyba tez wie. Twoj tok myslenia jest za to wyborny :)

hehe z komuna to pojechales :) raczej chodzilo o dalsze nie szerzenie glupot przez ciebie jako BOBa

- - - Automatycznie połączono posty - - -

juz chyba nie mam nic do dodania starczy tej bani na dzisiaj :)
 

DeletedUser22283

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

ja pisze ze nie stracilem ogni , turgan pisze ze nie stracil wiec po co piszesz o krotkiej pamieci ? chyba wiem lepiej czy mi ktos cos kiedys ubil turgan chyba tez wie. Twoj tok myslenia jest za to wyborny :)

hehe z komuna to pojechales :) raczej chodzilo o dalsze nie szerzenie glupot przez ciebie jako BOBa

- - - Automatycznie połączono posty - - -

juz chyba nie mam nic do dodania starczy tej bani na dzisiaj :)

haha uśmiałem się z was mega oczywiście że dam wam namiar jak będę zaczynał podaj tylko turkagnie mi na priv dane najlepiej telefon i adres :)) czekam na zaproszenie na nowy świat :D
co do sarifa to sam wojtas pisał mi że miał z nim kontakt tydzień wcześniej więc przestańcie się błaźnić ze to jego decyzja :D //ciach//
po prostu śmiech na sali przynosicie wstyd staremu zarządowi hegemonów
honor się skończył gdy turgan zaczął mieszać i knuć tak was zapamięta ten świat: boby i kombinatorzy :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Napisał do nas pierwszy, ale to nie ważne, bo jeśli Kajfasz jest innego zdania musimy to uszanować :p
Nieomylny i wszechwiedzący pro gracz Grepolis hehe

Jestem ciekaw tego uczucia, jak ktoś wkręca samego siebie...
 

DeletedUser22283

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Napisał do nas pierwszy, ale to nie ważne, bo jeśli Kajfasz jest innego zdania musimy to uszanować :p
Nieomylny i wszechwiedzący pro gracz Grepolis hehe

Jestem ciekaw tego uczucia, jak ktoś wkręca samego siebie...
I TEGO SIĘ TRZYMAJMY
smiley_emoticons_biggrin.gif

haha w przeciwieństwie do was ja przedstawiam fakty na temat waszego haniebnego zachowania :) Oszukujecie graczy ,sojuszników a to jest najgorsze :D Mam nową misje : przedstawić was w prowdziwym świetle: oszustów i manipulatorów :D szkoda ze tylko 3 osoby od was sie wypowiadają bo tylko zaciemniają obraz sojuszu .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Twój sojusz musi się za Ciebie wstydzić jak widzi kto i w jaki sposób ich reprezentuje na FO...
Tym bardziej, że nikt prócz Ciebie nie podpisuje się pod Twoimi postami.
 

DeletedUser22283

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Twój sojusz musi się za Ciebie wstydzić jak widzi kto i w jaki sposób ich reprezentuje na FO...
Tym bardziej, że nikt prócz Ciebie nie podpisuje się pod Twoimi postami.
Spytaj swoich radnych czy są z cierbie dumni skoro dają mi cynk co sie dzieje na forum ukrytym żenada turganik zenada :))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Troja

Właśnie z nimi rozmawiałem i nic takiego nie usłyszałem - jedynie to, że z konta prestiego zdążyłeś co nieco skopiować - ot, tyle! :)
 
Do góry