[Nowość] Propozycja jest by wprowadzic jeden świat w starym stylu dla oldboy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3480
  • Data rozpoczęcia

Co sądzisz o propozycji?

  • Tak

    Głosy: 90 91,8%
  • Nie

    Głosy: 5 5,1%
  • Obojętne

    Głosy: 3 3,1%

  • W sumie głosujących
    98

DeletedUser3480

Guest
Witam, mam propozycje by stworzyć świat (obojętnie jaki system podboju) w którym by było jak dawniej czyli:
  • farmienie z 1.0 czyli farmienie wojskiem. Nie masz wojska nie masz farmienia.
  • Brak powiadomień na apki
  • brak skracania wojska i budynków nie ważne jak czy o połowę czy w całości - ma tego nie być.
  • brak handlu goldem
  • brak wodotrysków graficznych.



jednym słowem - proponuje byśmy zagrali jeden świat w 1.0

Nie chce by strategia gry polegała ile wydam kasy, jak szybko załaduje konto goldem i czy apka zadziała u kogoś czy nie. Chce zagrac w grepo gdzie wazne jest jaki budynek wybuduje jako pierwszy, czy zainwestuje w wojsko czy w eko czy jeszcze w inne budynki. Chce by miało znaczenie czy idę spać czy nie i czy jest bonus nocny czy nie. Te wszystkie elementy sa elementami strategicznymi a odnoszę wrażenie że w tej chwili liczy się tylko kaska

Mi się te wszystkie zmiany nie podobają i nie tylko mi ale wielu moich znajomych. Ja sam już grac w grepolis w tej wersji nie będę. Jak powstanie coś starego to zagram a jeśli nie to wszystkim serdecznie dziękuje za miło spędzony czas.
 

DeletedUser6237

Guest
Odp: Propozycja jest by wprowadzic jeden świat w starym stylu dla oldboy

Z chęcią bym na czymś takim zagrał :)
 

DeletedUser18203

Guest
Odp: Propozycja jest by wprowadzic jeden świat w starym stylu dla oldboy

Zapomnij o takim swiecie kolego.
Juz byly rozne pytania w tym kierunku i odpowiedz byla taka sama ze nie nasz Support to ustawia,ale czy zglasza takie peopozycje jak Twoja dalej(mozliwe,ale watpie)
Nie tylko Ty bys taki swiat chcial,ale mozna o takim swiecie zapomniec ze Inno taki swiat wypusci (poniewaz po co?,gra jest po to by zarabiac a na takim swiecie tylko straci)-po cholera puszczac swiat gdzie malo golda jak mozna puscic swiat z takimi duperalelami jakie sa teraz i pieniadze leca.
Kazdy ma swoj rodzaj biznesu.
Kracajac to w jedno zdanie.
Tez bym zagral na takim swiecie,ale go nie dostaniemy.
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Propozycja jest by wprowadzic jeden świat w starym stylu dla oldboy

Ja też z chęcią na takim świecie bym pograła, ale wątpię, żeby cos takiego zrobili. Były już propozycje światów abonamentowych bez golda i temat ucichł. Poza tym nie wiem czy sa w stanie technicznie coś takiego zrobić i "cofnąć" grę w rozwoju ;)
 

DeletedUser23534

Guest
Odp: Propozycja jest by wprowadzic jeden świat w starym stylu dla oldboy

Ja też z chęcią na takim świecie bym pograła, ale wątpię, żeby cos takiego zrobili. Były już propozycje światów abonamentowych bez golda i temat ucichł. Poza tym nie wiem czy sa w stanie technicznie coś takiego zrobić i "cofnąć" grę w rozwoju ;)

ona już się cofnęła w rozwoju od kiedy grywalność i stabilność gry zeszła na boczny tor a zaczęła się liczyć kasa i grafika

czy kiedykolwiek w wersji 1.0 gra się zamuliła? czy kiedykolwiek były jakieś problemy z 1.0? ;) własnie tu za każdym razem odpowiedź będzie nie, grepolis 1.0 było idealne jeśli chodzi o grywalność,stabilność i płynność rozgrywki czyli coś czego brakuje wersji 2.0 i wszystkie te bajery graficzne nie ukryją wad gry w obecnej wersji.
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Propozycja jest by wprowadzic jeden świat w starym stylu dla oldboy

ona już się cofnęła w rozwoju od kiedy grywalność i stabilność gry zeszła na boczny tor a zaczęła się liczyć kasa i grafika

czy kiedykolwiek w wersji 1.0 gra się zamuliła? czy kiedykolwiek były jakieś problemy z 1.0? ;) własnie tu za każdym razem odpowiedź będzie nie, grepolis 1.0 było idealne jeśli chodzi o grywalność,stabilność i płynność rozgrywki czyli coś czego brakuje wersji 2.0 i wszystkie te bajery graficzne nie ukryją wad gry w obecnej wersji.

Nie wiem, nie znam się, ja tu tylko sprzątam ;) A tak serio, to na ypsilonie przy 600 atakach można było normalnie się bronić.. mur stawiać, wojsko wysyłać, klinować.. teraz przy 20 musisz co chwile stronę odświeżać, bo nic nie działa.. ale za to pan latający z taczką lepiej wygląda.. i bogowie ładniejsi.. szpion też wyprzystojniał ;) Widocznie dla twórców gry to jest ważniejsze niż płynna gra :)
 

DeletedUser24708

Guest
Odp: Propozycja jest by wprowadzic jeden świat w starym stylu dla oldboy

równiez bym na takim zagrał :) jedynie zarządca żeby byl :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycja jest by wprowadzic jeden świat w starym stylu dla oldboy

Jak będzie to chętnie pójdę :)
 

DeletedUser24848

Guest
Odp: Propozycja jest by wprowadzic jeden świat w starym stylu dla oldboy

Zrób ankietę
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Propozycja jest by wprowadzic jeden świat w starym stylu dla oldboy

Taki świat byłby świetny :D
Czekam az wprowadzą ;)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Propozycja jest by wprowadzic jeden świat w starym stylu dla oldboy

ja myślę że pomysł był by świetny i chętni by się znaleźli. Nawet można by było rozwiązać sprawę jakiegoś tam zysku wprowadzając jakiś tam abonament na grę tak żeby inno zarobiło a my byśmy sobie pograli.

Czekam na realizacje pomysłu a tymczasem zagram sobie w pasjansa :)
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Propozycja jest by wprowadzic jeden świat w starym stylu dla oldboy

ja myślę że pomysł był by świetny i chętni by się znaleźli. Nawet można by było rozwiązać sprawę jakiegoś tam zysku wprowadzając jakiś tam abonament na grę tak żeby inno zarobiło a my byśmy sobie pograli.

Czekam na realizacje pomysłu a tymczasem zagram sobie w pasjansa :)

temat wałkowany setki razy - zamykam #forum elektroda


a tak serio to ja też nie gram i odradzam innym tyle, że ja nie pasjans a Mahjong układam :p
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Propozycja jest by wprowadzic jeden świat w starym stylu dla oldboy

Bez handlu złotem , skracania jednostek , stary system farmienia... na co ty liczysz Manfred... choć oczywiście jestem na tak ,sam chętnie bym pograł ,to i tak niczego nie zmienia , więcej kasy by zarobili wypuszczając nowy świat 2.0 dla złotników niż wypuszczając stare 1.0 ,nawet z abonamentem... :(
 

DeletedUser25036

Guest
Odp: Propozycja jest by wprowadzic jeden świat w starym stylu dla oldboy

mało realne, ale chętnie bym na takim zagrała:)
 
Odp: Propozycja jest by wprowadzic jeden świat w starym stylu dla oldboy

Powrót do przeszłości :) też bym pobawił się w grepo 1.0 ale jak większość z nas tu zdaję sobie doskonale sprawę że raczej szans na to WIELKICH nie ma ale taki świat pokazał by kto tak na prawwdę umie grać a kto wygrywa tylko dzięki złotku
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Propozycja jest by wprowadzic jeden świat w starym stylu dla oldboy

mi się zdaje ale tylko zdaje że tu chodzi tylko i wyłącznie o kaskę. I myślę że jeśli właściciele gry mieli by kasę taką samą z takiego świata jak z normalnego (na tą chwile normalnego) to mogli by odpalić taki.
Wiadomo że za wiele kasy nie ma z samych pomocników bo nawet jak by każdy wydał złotko na wszystkich a takich nie jest dużo (ja sam używam max 3) to było by miesięcznie 1000000 golda przy 1000 graczach. A jak wiemy to potrafi wydać z przeciągu 2 tygodni 100 graczy przy tym systemie.

żeby takie coś wyszło - musiało by być dużo chętnych na grę ludzi chętnych zapłacić abonament taki który da INNO kasę

a póki co jak widzimy w ankiecie zagłosowało TYLKO 15 osób :(
 

DeletedUser24204

Guest
Odp: Propozycja jest by wprowadzic jeden świat w starym stylu dla oldboy

Bo sporo nawet tych dobrych graczy juz się spodobało pójście na łatwiznę szybkie budowanie pełen off natychmiastowo.. To łatwiejsze niż mozolna praca.. Takie czasy i społeczeństwo manfredzie do celu po najmniejszej linii oporu :) kiedyś podlicza koszta i niejednemu wyjdzie ze auto na grepo zostawił :p
 

DeletedUser8468

Guest
Odp: Propozycja jest by wprowadzic jeden świat w starym stylu dla oldboy

nie ma szans za dużo wymyśliłeś coś musi zostać za złoto wtedy może taki świat by powstał a tak za darmo nic nie ma w tych czasach sami wiecie :)
oczywiście że jestem na tak ale jestem też realistą :p
 

DeletedUser19875

Guest
Odp: Propozycja jest by wprowadzic jeden świat w starym stylu dla oldboy

To czy pójdę spać, czy nie, to jeszcze nie jest strategia. Pozwolę sobie uważać, że to raczej potrzeba fizjologiczna.
Osobiście też mam pakiet życzeń. Najlepiej, żeby Grepo wyglądało jak przeglądarkowa wersja TW Rome 2. Wtedy to by dopiero była strategia. No i właśnie. Propozycji i życzeń pojawia się wiele, ale statystycznie najwięcej wdrażanych rozwiązań zorientowanych jest na zwiększenie zysku firmy. Mogę tego nie lubić, ale muszę się z tym pogodzić, ponieważ nie wybierałem sobie świata i czasu narodzin.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Propozycja jest by wprowadzic jeden świat w starym stylu dla oldboy

Witam, mam propozycje by stworzyć świat (obojętnie jaki system podboju) w którym by było jak dawniej czyli:
  • farmienie z 1.0 czyli farmienie wojskiem. Nie masz wojska nie masz farmienia.
  • Brak powiadomień na apki
  • brak skracania wojska i budynków nie ważne jak czy o połowę czy w całości - ma tego nie być.
  • brak handlu goldem
  • brak wodotrysków graficznych.

jednym słowem - proponuje byśmy zagrali jeden świat w 1.0

Oj marzyciel z Ciebie i to nieprzeciętny.
Zdecydowanie na tak - chętnie wrócę do korzeni.
Byle nie świat z prędkością 1, a szybszy :)

Edit: I stary system podboju :p
 
Do góry