[Nowość] Propozycja jest by wprowadzic jeden świat w starym stylu dla oldboy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3480
  • Data rozpoczęcia

Co sądzisz o propozycji?

  • Tak

    Głosy: 90 91,8%
  • Nie

    Głosy: 5 5,1%
  • Obojętne

    Głosy: 3 3,1%

  • W sumie głosujących
    98

DeletedUser11134

Guest
Odp: Propozycja jest by wprowadzic jeden świat w starym stylu dla oldboy

nie wprowadzą. Ale nie odmówiłam sobie przyjemności zagłosowania na tak.
Nie wprowadzą nawet ze stałym abonamentem - było to juz wielokrotnie proponowane. Nie wprowadzą, bo myślę, że inne serwery by się wyludniły. Na takim proponowanym przez Manfreda graliby bardzo dobrzy gracze i nie honor nie byłoby tam nie pójść. Złotnicy też by poszli, aby udowodnić, że potrafią grać nie tylko ze złotem. Okazałoby się, że ta resztka co jeszcze gra ( większość, przypuszczam, że podobnie jak ja - głównie dla zacnego towarzystwa) grałaby na tym najbardziej prestiżowym ze światów. I w dodatku darmowym.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Propozycja jest by wprowadzic jeden świat w starym stylu dla oldboy

To czy pójdę spać, czy nie, to jeszcze nie jest strategia. Pozwolę sobie uważać, że to raczej potrzeba fizjologiczna.

spanie to nie strategia ale już przed spaniem wysłanie wojska na czas pewien czas tak długo aż wstanę i wydanie surki to już pewna strategia. Bo stracic wojska nie można bo czym będę farmił.
Atakowac nie całym wojskiem by zawsze zostało trochę kawalerzystów do farmienia to już strategia itd,

- - - Automatycznie połączono posty - - -

nie wprowadzą. Ale nie odmówiłam sobie przyjemności zagłosowania na tak.
Nie wprowadzą nawet ze stałym abonamentem - było to juz wielokrotnie proponowane. Nie wprowadzą, bo myślę, że inne serwery by się wyludniły. Na takim proponowanym przez Manfreda graliby bardzo dobrzy gracze i nie honor nie byłoby tam nie pójść. Złotnicy też by poszli, aby udowodnić, że potrafią grać nie tylko ze złotem. Okazałoby się, że ta resztka co jeszcze gra ( większość, przypuszczam, że podobnie jak ja - głównie dla zacnego towarzystwa) grałaby na tym najbardziej prestiżowym ze światów. I w dodatku darmowym.

jak ja lubię czytać mądre kobiety :)
 

DeletedUser24225

Guest
Odp: Propozycja jest by wprowadzic jeden świat w starym stylu dla oldboy

Nie wprowadza, dla ich technikow to za dużo. Juz nawet jak wprowadzali 2.0 pamietam sprzeciwy tickety do supportu o umowie jaka zaakceptowali przy rejestracji itd. Sporo sie wtedy wyszarzylo... wielu do dzis nie gra.. a jak zobacza podczas ogarniania samouczka efekty specjalne to szybko karte zamkną :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycja jest by wprowadzic jeden świat w starym stylu dla oldboy

Zagłosowałam. Jeśli powstałby taki świat, to pewnie i czas i chęci bym znalazła, żeby wrócić jeszcze do gry.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycja jest by wprowadzic jeden świat w starym stylu dla oldboy

Jedna z najlepszy propozycji ostatnich lat w grepolis PL :)
Cud,miód,malina.
Za piękne by było prawdziwe hehe
Ale powodzenia w negocjacjach :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycja jest by wprowadzic jeden świat w starym stylu dla oldboy

Świat, w którym niedozwolone jest złoto nie jest w interesie InnoGames. Zarobku by nie mieli, a wykupienie kolejnych slotów kosztuje, dodatkowo na kilkunastu światach.. Wyobrażam sobie reakcję supportu, kiedy Twoja propozycja dociera do ich skrzynki odbiorczej :D
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Propozycja jest by wprowadzic jeden świat w starym stylu dla oldboy

Troszkę mylisz pojęcia. Support taką propozycję popiera i pewnie chętnie część osób też by zagrała na takim świecie. Jednakże decyzję podejmują w Inno. Fakt, świat byłby dla nich nieopłacalny. Aczkolwiek poprzez możliwość zakupu doradców to jakiś tam zarobek by był.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycja jest by wprowadzic jeden świat w starym stylu dla oldboy

Troszkę mylisz pojęcia. Support taką propozycję popiera i pewnie chętnie część osób też by zagrała na takim świecie. Jednakże decyzję podejmują w Inno. Fakt, świat byłby dla nich nieopłacalny. Aczkolwiek poprzez możliwość zakupu doradców to jakiś tam zarobek by był.

Nie chodziło mi przykładowo o polski Support. Wiem, że większość może popierać ten pomysł, ale w momencie, kiedy dana idea chce mieć swój początek, musi wysłać ową propozycję do Inno i ta podejmuje decyzję, czy dany pomysł zaakceptować, czy nie.
Chodziło mi o to, że InnoGames ma swój 'Support' w swojej głównej siedzibie. Większość gier tego pokroju opiera się na tym, że pewne decyzje w danych sprawach są podejmowane 'z góry'. Wiem jak to funkcjonuje, bo kiedyś się tym zajmowałem.
W niektórych firmach wydających gry przeglądarkowe lecą takie przekręty, że głowa mała.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Propozycja jest by wprowadzic jeden świat w starym stylu dla oldboy

Tak jak napisaliście, nie zależy to bezpośrednio od nas, ale propozycję przekażemy do szefostwa - nie przenoszę jej jeszcze do zaakceptowanych, by uzyskać więcej głosów w ankiecie, zawsze to jakiś argument w negocjacjach ;) Jeśli dobrze pamiętam, to w Plemionach przy okazji którejś rocznicy od powstania gry powstał świat w starym stylu, dlatego nie można całkowicie wykluczyć tej sugestii.
 
Odp: Propozycja jest by wprowadzic jeden świat w starym stylu dla oldboy

Fajnie by połączyć ten pomysł z serwerem międzynarodowym , który być moze kiedyś powstanie :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycja jest by wprowadzic jeden świat w starym stylu dla oldboy

Fajnie byłoby gdyby taki świat stworzone, lecz moim zdaniem, nigdy nie powstanie. Inno nie miało by korzyści, zero złota - zero hajsu. I myślę, że takie samo było zdanie od Inno. Był już przerabiany taki temat, lecz wątpie czy to mogło by powstać..
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Propozycja jest by wprowadzic jeden świat w starym stylu dla oldboy

Ja również ZA, ciekawie by było wrócić do tego co kiedyś.
Choć pewnie nie ma co licyć na takie coś, niestety.
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Propozycja jest by wprowadzic jeden świat w starym stylu dla oldboy

Zapomnij o takim swiecie kolego.
Juz byly rozne pytania w tym kierunku i odpowiedz byla taka sama ze nie nasz Support to ustawia,ale czy zglasza takie peopozycje jak Twoja dalej(mozliwe,ale watpie)
Nie tylko Ty bys taki swiat chcial,ale mozna o takim swiecie zapomniec ze Inno taki swiat wypusci (poniewaz po co?,gra jest po to by zarabiac a na takim swiecie tylko straci)-po cholera puszczac swiat gdzie malo golda jak mozna puscic swiat z takimi duperalelami jakie sa teraz i pieniadze leca.
Kazdy ma swoj rodzaj biznesu.
Kracajac to w jedno zdanie.
Tez bym zagral na takim swiecie,ale go nie dostaniemy.

Dokładnie, dałem taką samą propozycję to nie została ona nawet przekazana przez support, a było praktycznie 100% głosów na tak.......

- - - Automatycznie połączono posty - - -

I wiecie co, może by dać propozycję, by wprowadzić takie coś w najbliższe urodziny grepolis, wie ktoś kiedy w ogóle powstało?? Uważam, że to by było dobre "Prezent na któreś tam urodziny grepolis, nowy świat dla graczy", do tego inno na pewno w pewnym stopniu przychyliłoby się bardziej o ile support przekaże propozycje do inno czy znowu to oleje....
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Propozycja jest by wprowadzic jeden świat w starym stylu dla oldboy

urodziny były niedawno, aTy już chcesz kolejne?:D

9
 

DeletedUser18813

Guest
Odp: Propozycja jest by wprowadzic jeden świat w starym stylu dla oldboy

Jestem za tym by taki świat powstał denerwują mnie już złotnicy którzy myślą że wydadzą hajs na grę i są jak bogowie ;/
 

DeletedUser25345

Guest
Odp: Propozycja jest by wprowadzic jeden świat w starym stylu dla oldboy

witam.Nie wiem czy było to juz kiedys wspominane (i czy w dobrym temacie pisze jak nie to prosze o przekierowanie) ale przydałoby sie w grze usprawnienie dotyczace wysyłania ataków,czy też wsparć gdy w mieście jest zbadana kartografia,ponieważ czas jest przeliczany dopiero jak sie juz dany atak czy wsparcie wyśle a nie wcześniej jak ma to miejsce przy np . bonusie"przyspieszony ruch wojsk" czy bohaterze Atalanta gdzie czas jest przeliczany wtedy przed wysłaniem (chyba że dzieje sie tak tylko u mnie ale nie sądze ,czekam na opinie innych graczy).Napewno takie usprawnienie by sie przydało zwłaszcza jak sie celuje w wejscie kolona i robi "klina" i nie tylko bo czasem mozna przestrzelic wysyłanie.Znajac życie to cały ten grepoteam ma nasze propozycje gdzieś,a robi śmieszne zmiany wiosek na wyspach jakby to było najważniejsze(komu przeszkadzał stary wygląd wiosek).Jezeli mają taka polityke ze robią wszystko byle by coś zmienić i udawać że robią to może niech nic nie robia .Jakby słuchali graczy ktorzy wiedzą najlepiej co by sie w grze przydało to wymyślaja ciagle to inne śmieszne zmiany które sie na nic nie przydają.Mam nadzieje ze moja propozycja nie wyląduje w przysłowiowym koszu.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Propozycja jest by wprowadzic jeden świat w starym stylu dla oldboy

Musisz założyć osobny temat, jeśli chcesz dać swoją propozycję. Jednak jak już pisałem w innym temacie, to propozycja do kosza, bo po zbadaniu kartografii automat odejmuje Ci czas od razu...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycja jest by wprowadzic jeden świat w starym stylu dla oldboy

Taki świat byłby świetny :D
Czekam az wprowadzą ;)
Długo sobie poczekasz ;) Taki świat nie wystartuję i wiem to na pewno. InnoGames leci na kasę i kasę, więc wątpie czy mieliby jakieś korzyści finansowe z owego świata. Jednakże jestem na tak, ale małe szanse są na powstanie takiego serwera.
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Propozycja jest by wprowadzic jeden świat w starym stylu dla oldboy

Długo sobie poczekasz ;) Taki świat nie wystartuję i wiem to na pewno. InnoGames leci na kasę i kasę, więc wątpie czy mieliby jakieś korzyści finansowe z owego świata. Jednakże jestem na tak, ale małe szanse są na powstanie takiego serwera.


Tego nie da się nie zauważyć :D
Może ten świat miałby szanse gdybyśmy wymyślili do niego jeszcze funkcje za golda.
 

DeletedUser25345

Guest
Odp: Propozycja jest by wprowadzic jeden świat w starym stylu dla oldboy

Musisz założyć osobny temat, jeśli chcesz dać swoją propozycję. Jednak jak już pisałem w innym temacie, to propozycja do kosza, bo po zbadaniu kartografii automat odejmuje Ci czas od razu...
Ten czas powinien byc odejmowany przed wysłaniem wojsk a nie po nim,jakoś z bohaterem i bonusem przyspieszony ruch wojsk da sie tylko z badaniem kartografia sie nie da???bądźmy poważni
 
Do góry