Sytuacja na świecie Akcjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Czytam i czytam i nie widzę żeby Thatbladej pisał że MDG nabija komuś pkt
To że jakiś tam gracz nabija sobie w ten sposób pkt nie znaczy że robi to cały sojusz z resztą widać w statsach kto to robi a nie całe MDG
dopóki jest stara rada MDG nigdy do takiej sytuacji nie dopuści by sojusz rozwalał i nabijał komuś pkt bo tak ma wyglądać gra teraz ? no chyba nie

Ktoś parę postów pisał jak to MDG oszukuje chyba doktorek jak pamiętam ( jak coś przepraszam jeśli się mylę ) i tu moje pytanie w jaki sposób MDG oszukuje :) ?
 

DeletedUser25582

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

mój poprzedni post jest wystarczający a to zdjęcie ma tak śliczną obróbkę że wielu informatyków dałoby ci piątkę z plusem
czytaj ze zrozumieniem mój poprzedni post i załączone screeny będące twoimi postami
jak będziesz chciał to pogrubię ci zdania w których się gubisz
i zauważył ktoś to? koleś robi screeny przed edycją posta? a potem wkleja z telefonu przerobione zdjęcie?
czy tylko ja na tyle nienormalny jestem że nie robie zdjęć postów? o_O

doktorze....

edycja dla Garrusa

przeważnie (albo i 98%) zachowań jednego gracza rzutuje na opinie o sojuszu
tak to ludzie po prostu postrzegają niestety
skoro on tak zrobił to inni pewnie też - myślenie polaków
do dziś przypominają sie słowa Marszałka...
Naród wspaniały ale ludzie to sk....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19304

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Robicie wielkie halo o nabijanie pkt przez MDG, czy raczej kilku, bądź paru, bądź 2 graczy tego sojuszu , Czy tu jest napisane ze MDG nabija komuś punkty? o ile znam język polski to nic takiego tu nie ma. Ale wy złapaliście się na haczyk, myśląc ze coś macie zrobiliście z siebie idiotów. Zrzucacie komuś kłamstwo i oszustwo bez podstaw, a nawet czytać nie potrafcie.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

"i zauważył ktoś to? koleś robi screeny przed edycją posta? a potem wkleja z telefonu przerobione zdjęcie?
czy tylko ja na tyle nienormalny jestem że nie robie zdjęć postów? o_O"
dla Twojej informacji, robię zdjęcia postów ponieważ są usuwane, wszystkie lądują na wewnętrznym czacie MDG, dobrze jest mieć archiwum, np: w takich sytuacjach.
 

DeletedUser25582

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

I czytaj ze zrozumieniem, bo nigdzie nie napisalem ze MDG popiera takie działania, zdajemy sobie sprawę z tej patologii, ale skala tego typu zachowań w MDG jest marginalna. Inaczej to wyglądało na Koryncie gdzie cala Rada Rzeźni tłukła pkt maksymalnie.


tu masz przykład pierwszy powtórzony chyba 3 raz już..
nie edytuj postów bo mam ich screeny w razie czego
zaprzeczasz sam sobie po prostu ale to do ciebie nie dotrze
a mi to powiewa jak zdobywacie to pw
szczerze
czy na swoich czy na wrogu
róbta co chceta
szczerze
aha i nie pisz co moglibyście osiągnąć w rankingach bo gdybać to możesz wszędzie
ale w gierce się nie gdybie
dobranoc
 

DeletedUser19304

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

I czytaj ze zrozumieniem, bo nigdzie nie napisalem ze MDG popiera takie działania, zdajemy sobie sprawę z tej patologii, ale skala tego typu zachowań w MDG jest marginalna. Inaczej to wyglądało na Koryncie gdzie cala Rada Rzeźni tłukła pkt maksymalnie.


tu masz przykład pierwszy powtórzony chyba 3 raz już..
nie edytuj postów bo mam ich screeny w razie czego
zaprzeczasz sam sobie po prostu ale to do ciebie nie dotrze
a mi to powiewa jak zdobywacie to pw
szczerze
czy na swoich czy na wrogu
róbta co chceta
szczerze
aha i nie pisz co moglibyście osiągnąć w rankingach bo gdybać to możesz wszędzie
ale w gierce się nie gdybie
dobranoc

Nigdzie sobie nie zaprzeczam, wręcz dowód wstawiam ze nie kłamie, to ty próbujesz mi coś wmówić, licząc na to ze się zdenerwuje i coś palne głupiego.
Za to ty jak najbardziej piszesz głupoty- "aha i nie pisz co moglibyście osiągnąć w rankingach bo gdybać to możesz wszędzie
ale w gierce się nie gdybie
" no no to przecież wy twierdziliście ze wygracie, ze MDG nigdy nic nie zdobędzie, to są wasze słowa nie moje.

aha nigdy nie zarzucaj komuś oszustwa nie mając najmniejszych podstaw ku temu.
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Wielkie mi odkrycie, że liczy się kasa
0043.gif

Na koryncie rzeźnia kupowała cudaki od GOW,
a babcie nazywały się Różowy Pomponik
czirliderka1.gif
buahahahahahaha

Na Koryncie Rzeźnia gwizdnęła MDG 500 wiosek, zrobiła z MDG podrzędny sojuszyk, który płakał o wsparcia do wszystkich pozostałych sojuszy tego świata.

Wjechaliśmy Wam na cudaki jak nóż w masło zabierając miasta Waszym najlepszym graczom.
GOW to był sojusz 3x słabszy niż Wy więc wjechaliśmy im po prostu wcześniej.

Swoją drogą.

http://pl.grepostats.com/world/pl46/player/1398248/colonizations

to dla Turka w odpowiedzi na jego profil
 

DeletedUser19304

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

wow ale mi pojechałeś;) chamstwo najlepiej ignorować;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Punkty walki z ostatnich dni babcie nabiły głownie na odbijaniu swoich miast w dodatku maja codziennie sporo ataków od kilku sojuszy także miałbym wątpliwości co do tej tezy że nabijają sobie punkty. Praktycznie każda okupacje odbijali, były momenty że kilka okupek nie ruszyli ale jeśli już lecieli to całym sojem stad tyle pkt mają nabite a my dzięki nim mamy tyle w obronie.
 

DeletedUser19304

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

ja rozumiem ze jest wolność słowa tylko czy myślisz ze każdy jak ty jest idiota i wierzy w to co wypisujesz? niestety internet pełny jest takich anonimowych hejterow z małym ego. Szczerze życzę Ci powodzenia w opluwaniu innych, bo na mnie to wrażenia nie robi, zarówno gra jaki i poziom forum schodzi na psy przez takie indywidua jak ty.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16070

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Babcie nabijają 700K podczas gdy MDG tylko 300-400K. No faktycznie ostoja uczciwości to MDG :) A mi sam Turek się chwalił nabijaniem punktów na pw o czym my tu w ogóle mówimy.

I co to za różnica kupić cud a dostać cud w prezenie od Maratońców i Semperów ? I jedno i drugie świadczy o braku jajek. A tego świata nie wygrało MDG tylko koalicja tak jakoś ten sojek sie nazywał. MDG na swoją pierwszą samodzielną wygraną musi poczekać jeszcze może kolejne 6 światów hm. Ile kebabów w tym czasie zostanie zjedzonych :)
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Ale z Was beka :D

I ja was nawet rozumiem. Na nowym systemie jak kogoś tak bardzo nie lubię, jak wy siebie nawzajem, to go rozbieram w 2 dniowej akcji do zera i agresja wyładowana. Albo on mnie.

A tu żeby komuś zrobić kuku to trzeba 2 tygodnie podchodów pod jedną wioskę. Frustracja narasta :D

Beka. Od roku czytam o jakimś sojuszu Rzepnia co to jeden świat wygrał, żeby potem każdy kolejny (poprawcie jak się mylę) przerżnąć z kretesem w nie najładniejszym zresztą stylu :rolleyes: Albo o tym, że Turek podrabia kebaby dodając kurczaka :D

No nigdzie tylu płaczków nie ma jak tu :D Może idźcie na randkę z Renią? :D Dorosłe chłopy a się wygłupiają jak dzieci.

Chociaż z drugiej strony to chociaż coś się dzieje na tym martwym forum ;) Bo i grać i tak nie ma gdzie teraz.
 

DeletedUser25582

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Punkty walki z ostatnich dni babcie nabiły głownie na odbijaniu swoich miast w dodatku maja codziennie sporo ataków od kilku sojuszy także miałbym wątpliwości co do tej tezy że nabijają sobie punkty. Praktycznie każda okupacje odbijali, były momenty że kilka okupek nie ruszyli ale jeśli już lecieli to całym sojem stad tyle pkt mają nabite a my dzięki nim mamy tyle w obronie.



rozumiesz Bladej skąd UBM ma pw?? my nonstop walczymy z kilkoma sojkami
i to nie są top 50 sojusze czy niżej tylko z pierwszej dychy
dzięki Adaś
ale w sumie to gra wojenna więc o czym tu mowa?
z drugiej strony
jak nazywałoby się na wojnie ubijanie własnych? :D dla statystyk np? xD
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

[ ciach
Po lewej stronie na dole jest przycisk, jeżeli chcesz zraportować zły post. Druga opcja, to napisać na priv do moderatora/ów danego tematu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

rozumiesz Bladej skąd UBM ma pw?? my nonstop walczymy z kilkoma sojkami
i to nie są top 50 sojusze czy niżej tylko z pierwszej dychy
dzięki Adaś
ale w sumie to gra wojenna więc o czym tu mowa?
z drugiej strony
jak nazywałoby się na wojnie ubijanie własnych? :D dla statystyk np? xD

"walczycie" - głownie się bronicie ale za to też punkty wpadają, ataki od was są sporadyczne i większość ich nie doświadcza
macie 2 graczy nawet wysoko w rankingu YanaBley i KlemEk i w sumie nie wiem skąd oni mają punkty skoro w odbijaniu okupacji wam za często nie pomagaja (chyba tylko raz widzialem ich ataki na okupke) a głownie z tego macie punkty w ataku, ale przeglądając staty macie sporo rozbiórek wewnetrzynych także moze być tak że to oni czyścili miasta nieaktywnym graczom
 

DeletedUser24225

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Ile tu jadu, na piwko do ogródka póki pogoda jest a nie ;)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

ciach
Czy to jest normalne zachowanie ?[/QUOTE]


widzisz to pokazuje jak bardzo gra wpływa na psychikę ludzką i jak bardzo ludzie potrafią traktować to poważnie.

Zamiast dobrze się bawic to ludzie co niektórzy (by wszystkich do jednego wora nie pakować) tryskają jadem jak by ktoś komuś matke zabił. A powinno byc - dziś jesteś przeciwnikiem ale jutro możesz byc sojusznikiem. To tylko gra i zabawa proponuje wyluzować :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18058

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Zanim znów poczytam o kolejnych "idiotach" oraz wiarach w takie czy inne bajki chciałbym dowiedzieć się kilku rzeczy.
Czemu na światach gdzie nie ma MDG FO jest spokojne. Nie ma wyzwisk, teorii spiskowych ani obrzucania błotem na tym poziomie co powyżej?
Czemu tam gdzie nie ma Kółka Turka ludzie wygrywają a nie kupują? Czemu tam gdzie MDG nie raczy nas swoją świętojebliwością są zwycięzcy i przegrani a nie oszuści i pokrzywdzeni? Czemu każde forum gdzie Wy jesteście jest takie same?!
Nie pamiętam świata gdzie było MDG a nie było zmyślonych spisków, wykrętów czy prób podbudowania morali poprzez kłamstwa i oszczerstwa. Może Panie tatlajcośtam zanim po raz kolejny kogoś ocenisz lub oplujesz swoją świętą śliną odpowiesz mi na jedno proste pytanie.

Dlaczego taki syf jest tylko tam gdzie jest MDG?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19304

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Zanim znów poczytam o kolejnych "idiotach" oraz wiarach w takie czy inne bajki chciałbym dowiedzieć się kilku rzeczy.
Czemu na światach gdzie nie ma MDG FO jest spokojne. Nie ma wyzwisk, teorii spiskowych ani obrzucania błotem na tym poziomie co powyżej?
Czemu tam gdzie nie ma Kółka Turka ludzie wygrywają a nie kupują? Czemu tam gdzie MDG nie raczy nas swoją świętojebliwością są zwycięzcy i przegrani a nie oszuści i pokrzywdzeni? Czemu każde forum gdzie Wy jesteście jest takie same?!
Nie pamiętam świata gdzie było MDG a nie było zmyślonych spisków, wykrętów czy prób podbudowania morali poprzez kłamstwa i oszczerstwa. Może Panie tatlajcośtam zanim po raz kolejny kogoś ocenisz lub oplujesz swoją świętą śliną odpowiesz mi na jedno proste pytanie.

Dlaczego taki syf jest tylko tam gdzie jest MDG?
Sami tworzycie ten poziom, obrzucacie błotem wszystkich dookoła, raz to jest MDG, a za chwile OZ. Piszecie ze ktoś kłamie, wstawiamy dowód ze tak nie jest ale i tak jak katarynka powtarzacie swoje. Nie potraficie przegrywać, Retimno i Akcjum dobitnie to udowodniło, po czy wymyślacie niestworzone historie na forum.
Rynsztok został wprowadzony przez was a teraz próbujecie wcisnąć komuś kit ze to my jesteśmy winni.

Cale szczęście ze jest wiele osób myślących na fo, które czytają wasze wypowiedzi i potrafią sami sobie odpowiedzieć na twoje proste pytanie.

To z mojej strony ostatnia odpowiedz na jakikolwiek wasz wpis na tym forum, ani w grze ani na forum nie jesteście nikim godnym uwagi.
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Polityka cierpiętnika może się i sprawdza ale jest po prostu śmieszna.
Mówisz Retimno i Akcjum?
Ja Mówię:
TAU - biedne MDG zostało pokrzywdzone, uwzięli się na nie i to nie byle kto tylko wg Was sami admini.
Omega - Wspaniałomyślne MDG zostało skrzywdzone przez wszystkich. Sami oszuści i bociarze spowodowali, że MDG na złość wszystkim zaurlopowało się, uciekło na Korynt i wróciło po cichu na innych nickach do zerowców po koronkę.
Korynt - Odrodzone po kłamliwej omedze MDG dostało łomot od niegodziwców z Rzeźni.
Retimno - MDG uciekło na morze 1300 i zapaktowało się na śmierć żeby tylko ktoś ich nie oszukał.
Akcjum - MDG znów na morzu 1500 zapaktowane na śmierć robi koronkę. Gratulacje.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Dodam tylko, że na każdym z tych światów Tworzycie historie typu "bo kupili, bo oszukali, bo krecili, bo coś tam, bo Glorian jest be, bo Adaśko be, bo zupa była za słona" Przez TAU, Omegę, Korynt, Retimno i kawałek Akcjum Turek pisał blogi na profilu gdzie obrzucał błotem każdego kto mu podpadł.
Ilu to wyimaginowanych kretów wywalaliście, ile nicków zniszczyliście bo komuś się uwaliło, że ten coś kupił, sprzedał czy krecił?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

To z mojej strony ostatnia odpowiedz na jakikolwiek wasz wpis na tym forum, ani w grze ani na forum nie jesteście nikim godnym uwagi.
Tak chowaj głowę w piasek i zrób nam wszystkim przysługę. Nie pisz więcej, nie prowokuj i nie wymyślaj.

P.S czekam na dowody tego, że Rzeźnia kupiła cud na Koryncie.
Ni ma?! to jak to się ma do tego "wstawiamy dowód ze tak nie jest ale i tak jak katarynka powtarzacie swoje"

Kto to rozpowiada pytam? My czy to wielce ciach MDG, które po prostu dostało łomot i nigdy nie powiedziało. "byliście lepsi".
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18058

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

[ ciach
- - - Automatycznie połączono posty - - -

Szarańcz Pijak nie będę tu odkrywczy ale zauważ, że jak tylko Twój sojusz czyli Rzeźnia/Furia na Akcjum dostali łomot i do cudów nie dotrwali to nagle była normalna rywalizacja (koalicja MDG, Maraton, MSF vs koalicja Babcie, Luzaki, Odessa) bez nawet prób kupowania cudów już nie mówię by cuda były kupione jak na Korynt. Zauważyłeś, że Rzeźnia/Furia to jedyny sojusz jaki stara się kupować cuda lub oferować kupno premium za informacje o wrogich cudach? Przynajmniej ja nie znam innych choć nie grałem na wielu światach.

Z tego co czytałem forum to po świecie Retimno gdzie Rzeźnia/Furia zdradzili wszystkich sojuszników wbijając im nóż w plecy oraz po sromotnej porażce i ucieczce na kolejnym świecie czyli Akcjium nikt nie chciał mieć z nimi nic do czynienia a jedynie lać za to co robili na poprzednich światach. Nie oszukujmy się obecnie sojusz Gloriana i on sam jest spalony na GP za swoje nieczyste zagrywki wobec nawet największych sojuszników i na tą chwilę każdy chce was jedynie bić a nie paktować bo nikt nie lubi gdy sojusznik ich zdradza z byle powodu co Glorian robi dosłownie na każdym świecie gdzie gra. MDG ma i miało zawsze pełno wrogów ale na przestrzeni już wielu światów każdy ich sojusznik wie, że może na nich liczyć i są lojalni na dobre i na złe i to jest coś czego Rzeźnia/Furia nigdy nie miała i nie będzie mieć.

Pozdrawiam.

My tu nie graliśmy:) Od początku było nas 20 osób. Był plan, że sojusz będzie rozbudowywany ale nie znalazł się nikt godny uwagi. To po prostu był słaby świat. Czy retimno to była nasza klęska? Nie. Tam zablokowaliśmy Cud Waszemu wielkiemu sojusznikowi. Nie gotowi do budowy cudaków postawiliśmy jeden szybciej niż OZ.
Wykosiliśmy dziesiątki blaszek, które potem postawili na naszym morzu. W momencie, w którym została jedna OZ wymyśliło wałka.

Każdy ocenia próbę kupna itd. Nikt nie widzi tego, że użyliście w tym celu multikonta lub też matwego konta do którego mieliście passy. Nikt nie widzi tego, że to była ostatnia szansa OZ na tę koronę. Nie zrobiliby jej gdyby nie to multi, manipulacja dowodami oraz "znajomy sisi", który wydatnie przyczynił się do tego jak to się skończyło. Ja nie czuję się przegrany bo w tym w czym jesteśmy dobrzy wygrywaliśmy. Przegraliśmy na polu gdzie nie mamy doświadczenia. Tu ukłon w stronę koalicji OZ - MDG. Świetna robota przy generowaniu wałków:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry