Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser12136

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Doooobraaaa.. się tu chwalą kasą to ja się ogłoszę.. szukam sponsora :D Graczem jestem średnim, ale mam inne zalety :D
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Na starym systemie jest co najmniej kilka ekip na wyrównanym poziomie co tak naprawdę ciężko stwierdzić, która jest najlepsza. Jest bardzo duża konkurencja i rywalizacja a ogólnie ekip na bardzo wysokim poziomie jest z 10.
.

Też OZ najlepsze na starym bo wygrało prestiżowe Retimno :eek: ;)

Odpowiadając na pytanie to nie ma czegoś takiego jak ekipa OZ. To legenda wymyślona na postrach. Taka Baba-Jaga dla dzieci. A reszta? To wiele ekip które nie lubią Baby-Jagi i szukają jej na każdym świecie a jak znajdą to budzą się w piecu :)
To skomplikowane :D
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Ekipę OZ proszę o podanie kierunku na jaki startujecie co ruszę w przeciwnym bo sobie nie pogram :mad:
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser12136

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

I j.. też nie chcę obok nich :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata


W komnacie widze same znajome nicky :D nawet maniek tam jest :D wiec sie wam nie dziwie hahaha

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Start: 28-09-2015
Prędkość: 4x
Prędkość jednostek: 4x
Prędkość handlu: 4x
Ochrona nowych graczy: 3 dni
Limit członków sojuszu: 60
Morale: nieaktywne
Wersja podboju: nowy
Bonus nocny: 24:00 - 07:00
Natychmiastowe ukończenie zlecenia: tak
AT: 10s

Calkiem calkiem !:D
 
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

smiley_emoticons_bravo2.gif
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Są jakieś znane i bardzo mocne ekipy na nowym systemie poza OZ? Ja tylko ich znam z nowego systemu i z tego co się orientuje nie ma tam innych charyzmatycznych i bardzo mocnych ekip co pokazały coś na kilku światach. Sojusze jednego świata się nie liczą bo być top na 1 świecie to żaden wyczyn.

Ktoś mi przedstawi inne ekipy na poziomie OZ z nowego systemu?

To jeszcze mało w życiu widziałeś jak chociażby Sigmy Bross nie kojarzysz...dwa światy wygrane jakby nie patrzeć, a wcześniej też coś tam grali. Dzieci przecież Sigmą się straszy już i widzi ją wszędzie
smiley_emoticons_biggrin.gif


Czy zobaczysz ją tutaj, to będziesz musiał poczekać i samemu zobaczyć:)


PS: Ten, tam IX Legion też nie był zły...jako sojusz wygrali jeden świat, ale gracze wygranych światów mają zdecydowanie więcej.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

no ustawienia lajtowe. Szkoda tylko że bonus tak długo trwa - jak by go skrócili do 5 rano było by pięknie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

<orgazm> świat miodzio to zachęca ostro do gry w grepo tylko złota dużo trzeba będzie wydawać
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Nie narzekaj.. od ypsilonu nie było takiego świata z nowym podbojem :) Ciekawa jestem czy gracze ze starego przyjdą.. np. cichy :) Mogłoby być ciekawie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

mam pytanko do was otóż jak wygląda nowa wersja podboju? gram od koryntu, teraz trochę przerwy miałem tz 2 lata i nie wiem jak to wygląda stara wersja podboju vs nowa, na czym polega wiem ale jak w praktyce to wygląda?
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

mam pytanko do was otóż jak wygląda nowa wersja podboju? gram od koryntu, teraz trochę przerwy miałem tz 2 lata i nie wiem jak to wygląda stara wersja podboju vs nowa, na czym polega wiem ale jak w praktyce to wygląda?
W starej wstawiasz kolona do miasta i bronisz przed rozwaleniem go przez kilka godzin.. a w nowej najpierw podburzasz i po 12 godzinach wstawiasz kolona w buncie właściwym.. jak wpłynie kolon to od razu miasto Twoje.. to tak w skrócie ;)

PejaLJA - a jak Ci dam zapa to będziesz mnie bić? Bo muszę się w takim razie zastanowić ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

PejaLJA - a jak Ci dam zapa to będziesz mnie bić? Bo muszę się w takim razie zastanowić ;)


tak, wasi wydobywcy surków nie nadążą dla mnie uzupełniać zapasów:D

a tak na poważnie, zagrałbym z kimś doświadczonym ^^
 
Status
Zamknięty.
Do góry