Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser13617

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Pewnie nie jedna, a kilka :)

A skąd takie przypuszczenia? Bo ja to się zastanawiam. No bo tak szczerze to z jakiej racji mam grać i nabijać frekwencję swoją obecnością?
Czy może powrócił stary system skracania budynków i woja?
Czy poprawiono funkcję niszczenia budynków katasami?
Czy zagwarantują mi, że w połowie świata nie dadzą 3 miesięcznego eventu z tysiącami mantykor za free?
Czy zostawili wreszcie targ w spokoju czy za chwile nastąpi dewaluacja złota?
Czy mam dalej pisać czemu nie warto teraz grać w Grepolis?

Jedno co warto to spotkać się warto i wypić coś warto więc biorę pod uwagę opcje gry. Ale tylko dla ludzi bo ta gra nic nie warta jest.
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

A skąd takie przypuszczenia? Bo ja to się zastanawiam. No bo tak szczerze to z jakiej racji mam grać i nabijać frekwencję swoją obecnością?
Czy może powrócił stary system skracania budynków i woja?
Czy poprawiono funkcję niszczenia budynków katasami?
Czy zagwarantują mi, że w połowie świata nie dadzą 3 miesięcznego eventu z tysiącami mantykor za free?
Czy zostawili wreszcie targ w spokoju czy za chwile nastąpi dewaluacja złota?
Czy mam dalej pisać czemu nie warto teraz grać w Grepolis?

Jedno co warto to spotkać się warto i wypić coś warto więc biorę pod uwagę opcje gry. Ale tylko dla ludzi bo ta gra nic nie warta jest.

Chyba muszę pierwszy raz przyznać Ci rację....
Na obecną chwilę nie widzę również sensu na grę.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Dobrze ze dali info wczesniej - nawet jesli nie podali jeszcze ustawien ktorych mozemy sie domyslic patrzac na poprzednie swiaty - czyli musi byc szybki na nowym systemie !!! :D jest chcociaz czas zebrac ekipe :D

no pytanie jest Stonerku czy ta ekipa ma siły na granie w takim syfie.

Przyznam się że zagrał bym sobie teraz na szybkim świecie. Ale wkurza mnie to co się dzieje i sam nie wiem co robic.
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Tak jak widzisz... co wyżej MG34 napisał ...
nie długo większość zrezygnuje z gry.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

no pytanie jest Stonerku czy ta ekipa ma siły na granie w takim syfie.

Przyznam się że zagrał bym sobie teraz na szybkim świecie. Ale wkurza mnie to co się dzieje i sam nie wiem co robic.

Syf to tu zawsze byl :D a ja pujde popykac i wydac zlotko co zarobilem zanim zmienili zasady handlu , jak je wydam to moze juz nigdy nie zagram i dam sobie spokoj na stare lata :D
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Syf to tu zawsze byl :D a ja pujde popykac i wydac zlotko co zarobilem zanim zmienili zasady handlu , jak je wydam to moze juz nigdy nie zagram i dam sobie spokoj na stare lata :D

no męczą mnie też bym zagrał. No może się skuszę. To sobie zagramy haha choc chwile
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

no męczą mnie też bym zagrał. No może się skuszę. To sobie zagramy haha choc chwile

Maniek idziemy sie pobawic :D zrobimy rozpierduche a puzniej szaraki po paru tygodniach :D napewno bedzie kologo lac :D
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Maniek idziemy sie pobawic :D zrobimy rozpierduche a puzniej szaraki po paru tygodniach :D napewno bedzie kologo lac :D

no na pewno. Ale max do 20-30 wiosek!! bo nie mam znowu zamiaru grac całymi miesiącami i jakieś światy wygrywac.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

no na pewno. Ale max do 20-30 wiosek!! bo nie mam znowu zamiaru grac całymi miesiącami i jakieś światy wygrywac.

Przeciez mamy juz koronki :D konczymy przed swietami :D hahah ....dobra to ja zaczynam krasc doladowania i wysylam smsy po zlotko hahah
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Przeciez mamy juz koronki :D konczymy przed swietami :D hahah ....dobra to ja zaczynam krasc doladowania i wysylam smsy po zlotko hahah

na PW dam Ci cyne jaki kierunek i o której start. O ile ustawienie będę w miare bo na wolnym nie gram
 
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

no to już jedna poważna(nie) ekipa- naczelny złotnik rp stoner i doborowy strateg mamut haha
smiley_emoticons_irre4.gif
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

bez kobiet nie pograją a paniami to ja tu zarządzam :cool:

pewnie że nie pograją bo kto będzie mamuta czy stonera bronił jak Stoner nie zna innych jednostek jak kawalerzysta i procarze?

jak bym mu kiedyś nie napisał że warto robic też ognie to by z jednej wyspy do tej pory nie wypłynął.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

A skąd takie przypuszczenia? Bo ja to się zastanawiam. No bo tak szczerze to z jakiej racji mam grać i nabijać frekwencję swoją obecnością?
Czy może powrócił stary system skracania budynków i woja?
Czy poprawiono funkcję niszczenia budynków katasami?
Czy zagwarantują mi, że w połowie świata nie dadzą 3 miesięcznego eventu z tysiącami mantykor za free?
Czy zostawili wreszcie targ w spokoju czy za chwile nastąpi dewaluacja złota?
Czy mam dalej pisać czemu nie warto teraz grać w Grepolis?

Jedno co warto to spotkać się warto i wypić coś warto więc biorę pod uwagę opcje gry. Ale tylko dla ludzi bo ta gra nic nie warta jest.

Hehe...widzę mamy dokładnie takie same podejście do tematu. Mnie o tym nie musisz pisać i do niczego przekonywać. Sam grać nie chciałem, a powody sam wymieniłeś...jednak ludzie przekonują i jak jest możliwość pograć w ciekawym towarzystwie, to można się chociaż chwilę pobawić.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

pewnie że nie pograją bo kto będzie mamuta czy stonera bronił jak Stoner nie zna innych jednostek jak kawalerzysta i procarze?

jak bym mu kiedyś nie napisał że warto robic też ognie to by z jednej wyspy do tej pory nie wypłynął.

Hahaha dobre dobre :D To ja sie odezwe za pare dni bo od dzisaj bede musial slodzic i byc dobrym chlopcem dla mojej dziewczyny zeby nie wmawiala mi ze pewnie nowej narzeczonej na grepo szukam :D
 
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

no to pięknie, do doborowego stratega i naczelnego złotnika dołącza alfons MG- i jak tu grać przeciwko takiej ekipie??
smiley_emoticons_stevieh_rolleyes.gif
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Hahaha dobre dobre :D To ja sie odezwe za pare dni bo od dzisaj bede musial slodzic i byc dobrym chlopcem dla mojej dziewczyny zeby nie wmawiala mi ze pewnie nowej narzeczonej na grepo szukam :D

ojj tam jak pare dni posiedzisz na kompie przez 20h a nie jak zwykle 19h to nic Ci nie powie.

Ale faktycznie nadrób teraz jak masz okazje :)
 
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Stoner pisz petycje do swojego ministra magistra MG od płci pięknej, na pewno znajdzie rozwiązanie twojego problemu
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

no to pięknie, do doborowego stratega i naczelnego złotnika dołącza alfons MG- i jak tu grać przeciwko takiej ekipie??
smiley_emoticons_stevieh_rolleyes.gif

a kto powiedział że my bedziemy grac razem? ja go nawet nie lubie!

wystartujemy na tej samej wyspie i będziemy się farmic - i zobaczymy kto ma więcej pieniędzy bo przecież o to w tej gdzie powoli chodzi
 
Status
Zamknięty.
Do góry