Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Stoner pisz petycje do swojego ministra magistra MG od płci pięknej, na pewno znajdzie rozwiązanie twojego problemu
smiley_emoticons_lol.gif

Mam pomysl , obiecam jej ze ja zapyle na swieta to moze nie bedzie mnie od kompa wyganiac do swiat :D
 
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

pojedynki na portfele to już norma w te grze, ale będę bacznie się temu przyglądał, kupie popcorn i cole ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

pojedynki na portfele to już norma w te grze, ale będę bacznie się temu przyglądał, kupie popcorn i cole ;)

Moze i ja zachowam sie tym razem dorosle i wydam to co mam i nie dam inno zarobic :D ...jak tylko zlotko sie konczy to odrazu mnie zbanuja :D
 
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

owszem zachowaj się dorośle i kup w końcu złoto za swoje, a nie za kase narzeczonej hehehe wtedy na pewno pozwoli ci grać
smiley_emoticons_rollsmiliey.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

owszem zachowaj się dorośle i kup w końcu złoto za swoje, a nie za kase narzeczonej hehehe wtedy na pewno pozwoli ci grać
smiley_emoticons_rollsmiliey.gif

My juz nie mamy ''jej czy moje'' odkad mamy wspolne konto :D ale to ja dalej wiecej zarabiam - i wydaje :D

Robson nie naklepalem tyle zlota co ty z handlu ale cos tam sie ostalo - na poczatek starczy :D
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

no to szczęściarz jesteś stoner :) ja mam 200 godla tylko na koncie mamuta - idę wyżebrać trochę może ktoś coś mi kopsnie na start a potem jakoś sobie zarobie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

no to szczęściarz jesteś stoner :) ja mam 200 godla tylko na koncie mamuta - idę wyżebrać trochę może ktoś coś mi kopsnie na start a potem jakoś sobie zarobie

Maniek teraz to raczej nie zarobisz :D kto by kupowal 2k surki za 50 golda,wolal bym sie meczyc i farmic co 5 min niz placic taka kase!

Robson my wszycy wiemy ile naklepales zlotka :D pozyc mankowi ze pewnie z rozpaczy z kubkiem pod kosciolem w niedziele bedzie stal i udawal uchodzce z syri :D zeby na golda nazbierac :D
 
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

manfred zapuść brode, idź na solarium, wywal dokumenty i podawaj się za uchodźce, na bank ewka odpali ci jakieś zasiłki, może nawet na chate cię weźmie? albo na jakąś parafie?
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Maniek teraz to raczej nie zarobisz :D kto by kupowal 2k surki za 50 golda,wolal bym sie meczyc i farmic co 5 min niz placic taka kase!

Robson my wszycy wiemy ile naklepales zlotka :D pozyc mankowi ze pewnie z rozpaczy z kubkiem pod kosciolem w niedziele bedzie stal i udawal uchodzce z syri :D zeby na golda nazbierac :D


Stoner jak to kto?? jestem teraz na EN świecie i tam taką kase łoje że szok - non stop leci kaska z surki. Nie wiem jak u nas w polsce idzie.
Co do Robsona jest mi krewny 1k golda a wiec wyciągne rękę :) jemu nie ubędzie a mi się przyda haha
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Stoner jak to kto?? jestem teraz na EN świecie i tam taką kase łoje że szok - non stop leci kaska z surki. Nie wiem jak u nas w polsce idzie.
Co do Robsona jest mi krewny 1k golda a wiec wyciągne rękę :) jemu nie ubędzie a mi się przyda haha

No ja sie jeszcze nie przelamalem zeby tyle kasy placic za sure, taniej bedzie mi wynajac jakiegos pakistanczyka co bedzie mi na kompie siedzal cala noc i farmil co 5 minut ! Wlasnie tu gdzie mieszkam p[rzyslali pierwsza transze syryjskich uchgodzcow.... mieli byc syryjczycy a wyszlo 101 pakistanczykow :/ same chlopy bez bab! starch sie bac ! :D
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Mam dobra reka do kwiatow :D

ja też mam dobrą rękę haha

a tak serio to muszę pochwalić naszych zuchów z Suportu. Pierwszy raz się postarali i dali temat szybciej na forum o starcie nowego świata. Owszem nie ma ustawień ale jest kiedy wystartuje a to już dużo bo można ekipy pozbierać. A wiec plusik dla was
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Są jakieś znane i bardzo mocne ekipy na nowym systemie poza OZ? Ja tylko ich znam z nowego systemu i z tego co się orientuje nie ma tam innych charyzmatycznych i bardzo mocnych ekip co pokazały coś na kilku światach. Sojusze jednego świata się nie liczą bo być top na 1 świecie to żaden wyczyn.

Ktoś mi przedstawi inne ekipy na poziomie OZ z nowego systemu?

Na starym systemie jest co najmniej kilka ekip na wyrównanym poziomie co tak naprawdę ciężko stwierdzić, która jest najlepsza. Jest bardzo duża konkurencja i rywalizacja a ogólnie ekip na bardzo wysokim poziomie jest z 10.

Odnośnie świata to obecnie należy się on według kolejności dla nowego systemu i taki powinien być. Lecz z racji długiego przestoju i zakończenia się obecnie najsilniejszego świata jaki trwa czyli Akcjum, wiele mocnych ekip a właściwie sama śmietanka i ścisła topka starego systemu wygłodniale czeka na nowy świat ze starym systemem najlepiej szybki i bez morali. Dlatego jest ogromne zapotrzebowanie na dwa różne systemy ale niestety tylko zwolennicy jednego i prawdopodobnie nowego dostaną go a na kolejny bedzie trzeba czekać.



Po cichu liczę na stary choć to będzie cud jak taki zrobią.

Oczywiście MDG na pewno buahahahahaahahah:cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Stary byl na ostatnich 3 swiatch wiec moga pujsc tam jak tak bardzo chca,rejstracja jest otwarta :D

Ps :D pisalem juz wczesniej ale wspomne jeszcze raz ze ciesze sie ze start nowego swiata zostal ogloszony z duzym wyprzedzeniem :D
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

ja też mam dobrą rękę haha

a tak serio to muszę pochwalić naszych zuchów z Suportu. Pierwszy raz się postarali i dali temat szybciej na forum o starcie nowego świata. Owszem nie ma ustawień ale jest kiedy wystartuje a to już dużo bo można ekipy pozbierać. A wiec plusik dla was

Zwykle ogłoszenie pojawia się tuż po akceptacji ustawień, tym razem postanowiliśmy poinformować o dacie startu jak najwcześniej, tak jak na przykład w międzynarodowej wersji Grepolis. Ustawienia powinny pojawić się w ciągu 1-2 dni.

Po cichu liczę na stary choć to będzie cud jak taki zrobią.
Ostatnie dwa światy były ze starym systemem, najwyższy czas na nowy ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry