Dyskusja na temat aktualizacji

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser22651

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Moim zdaniem albo zostawić jak jest albo w ogóle zlikwidować...
Po za tym jest tyle ulepszeń ataku że wiadomo jak to wygląda...
Lepiej Pogadaj Shannqa o zlikwidowanie eventów ... albo ograniczenie ich bo psują grę.
 
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Redukcja wiele nie zmieni, dla mnie szczescie ujemne powinno byc zlikwidowane calkowicie a dodatnie to powinien byc los, czyli powiedzmy ze ataki zawsze wchodza ze szczesciem 0% a jesli mamy farta to mozemy otrzymac np bonus w postaci szczescia 10-20% (oczywiscie przedzial od 1-20)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Redukcja wiele nie zmieni, dla mnie szczescie ujemne powinno byc zlikwidowane calkowicie a dodatnie to powinien byc los, czyli powiedzmy ze ataki zawsze wchodza ze szczesciem 0% a jesli mamy farta to mozemy otrzymac np bonus w postaci szczescia 10-20% (oczywiscie przedzial od 1-20)
jak dla mnie to powinno byc zlikwidowane poniewaz 80 procent atakow mam na ujemnym szczesciu
dziekuje
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Ja mam propozycje by można było modyfikować szczęście. Za złoto.
I tak:
początkowo mamy przedział -30/+30

Za 100 złota możemy zredukować do -29/+30

za kolejne 200 do -28/+30

i tak dalej przy zastosowaniu wzoru:

Xn=Xn-1*2

gdzie n to kolejny procent do redukcji...
a X ilość złota potrzebna do tej redukcji
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Haszek wypal jeszcze z 2 lufy Lajtowego polaczka możne wtedy zaczniesz coś z sensem pisać
puki co zgrywasz wielkiego Kozaka na FO a tak jak Pako pisał że Cię zlał hahaha
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Jestem na nie, bo wyniki walki byłyby za bardzo przewidywalne
Ewentualnie można zredukować nieco wpływ.
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Haszek wypal jeszcze z 2 lufy Lajtowego polaczka możne wtedy zaczniesz coś z sensem pisać
puki co zgrywasz wielkiego Kozaka na FO a tak jak Pako pisał że Cię zlał hahaha

z prymitywami nie gadam, więc się nie wysilaj. I szanuj kobiety, bo zawsze będziesz skazany na RT jak teraz.
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Mam do was pytanie dotyczące szczęścia w atakach. Wszyscy wiemy, że szczęście ma duży wpływ na wynik walki i niekiedy pojawiają się głosy, by je całkowicie zmienić lub zlikwidować. Jakie są wasze przemyślenia na ten temat? Co powiedzielibyście na redukcję szczęścia do +/- 15 lub 20%? Czy taka modyfikacja byłaby za mała lub za duża, czy może uważacie, że nie ma potrzeby zmian w tej funkcji? Będę bardzo wdzięczna za opinie, przekażemy je do osób odpowiedzialnych za zmiany w grze.

Duży wpływ na walkę i grę to mają obecnie tylko eventy. Są ważniejsze funkcje do wprowadzania niż zmiany w szczęściu, które były wprowadzone jakiś czas temu, a oni tak się chwalili że jest to idealne rozwiązanie. Najważniejsza jest zmiana kierunku rozwoju gry, niech zaczną w końcu wprowadzać coś pożytecznego dla graczy, a nie skupiać się tylko na kasie z eventów. Gdzie jest reorganizacja cudów świata? przypominam że miała być w 2013 później 2014 i 2015 ale żadnych efektów ich pracy nad tym przez 3 lata nie widzę...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Duży wpływ na walkę i grę to mają obecnie tylko eventy. Są ważniejsze funkcje do wprowadzania niż zmiany w szczęściu, które były wprowadzone jakiś czas temu, a oni tak się chwalili że jest to idealne rozwiązanie. Najważniejsza jest zmiana kierunku rozwoju gry, niech zaczną w końcu wprowadzać coś pożytecznego dla graczy, a nie skupiać się tylko na kasie z eventów. Gdzie jest reorganizacja cudów świata? przypominam że miała być w 2013 później 2014 i 2015 ale żadnych efektów ich pracy nad tym przez 3 lata nie widzę...

tak sobie myslalem ze najbardziej sprawiedliwe bylo by
ze szczescie bylo by losowane od minus 30 do plus 30 kazda mozliowosc tylko 1 raz i po wyczerpaniu pakietu nastepny pakiet z liczbami z tego przedzialu
i suma sumarum bylo by to najbardziej sprawiedliwe
a dla ludzi lubiacych statystyki mogli by sobie obliczyc jaka prawdopodobienstwo bedzie jak zostanie tylko kilkanasie atakow z calej paczki od plus 30 do minus 30 ;)
wkoncu to gra strategiczna
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Mam do was pytanie dotyczące szczęścia w atakach. Wszyscy wiemy, że szczęście ma duży wpływ na wynik walki i niekiedy pojawiają się głosy, by je całkowicie zmienić lub zlikwidować. Jakie są wasze przemyślenia na ten temat? Co powiedzielibyście na redukcję szczęścia do +/- 15 lub 20%? Czy taka modyfikacja byłaby za mała lub za duża, czy może uważacie, że nie ma potrzeby zmian w tej funkcji? Będę bardzo wdzięczna za opinie, przekażemy je do osób odpowiedzialnych za zmiany w grze.

nie wiem czy akurat to miało by sens. Szczeście jest ważne i powinno miec znaczenie w walce i nie ma sensu jego zmieniac. Bardziej powinniście się skupic nad samym algortymem. Można przecież losowac i za każdym razem wylosowac 10 razy minus 20-30 i to też szczęście a i będzie niesprawiedliwie
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Bardzo dziękuję wam wszystkim za odpowiedzi :) Jeśli ktoś jeszcze chciałby coś dodać na ten temat, to zachęcam.

Moim zdaniem albo zostawić jak jest albo w ogóle zlikwidować...
Po za tym jest tyle ulepszeń ataku że wiadomo jak to wygląda...
Lepiej Pogadaj Shannqa o zlikwidowanie eventów ... albo ograniczenie ich bo psują grę.

Duży wpływ na walkę i grę to mają obecnie tylko eventy. Są ważniejsze funkcje do wprowadzania niż zmiany w szczęściu, które były wprowadzone jakiś czas temu, a oni tak się chwalili że jest to idealne rozwiązanie. Najważniejsza jest zmiana kierunku rozwoju gry, niech zaczną w końcu wprowadzać coś pożytecznego dla graczy, a nie skupiać się tylko na kasie z eventów. Gdzie jest reorganizacja cudów świata? przypominam że miała być w 2013 później 2014 i 2015 ale żadnych efektów ich pracy nad tym przez 3 lata nie widzę...

Przekazałam już wasze uwagi na temat eventów, a w szczególności zbyt dużej liczby bonusów mogących mocno wpłynąć na rozgrywkę. Nad zakończeniem świata trwają już prace, ale zajmują się nimi inne osoby, dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, by w tym samym czasie zebrać sugestie dotyczące innych aspektów gry :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Ulepszenia
Zmieniono sposób wyświetlania kosztu pochodu triumfalnego.

Czy mogę prosić o wyjaśnienie, na czym ma polegać wyższość tego nowego "ulepszonego" wyświetlania kosztu pochodu nad starym? Bo ja na razie widzę, że nie widzę tego kosztu... Chyba, że w ogóle czegoś nie rozumiem...
 

DeletedUser22087

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Ulepszenia
Zmieniono sposób wyświetlania kosztu pochodu triumfalnego.

Czy mogę prosić o wyjaśnienie, na czym ma polegać wyższość tego nowego "ulepszonego" wyświetlania kosztu pochodu nad starym? Bo ja na razie widzę, że nie widzę tego kosztu... Chyba, że w ogóle czegoś nie rozumiem...

Ta zmiana w ogóle nie ma sensu. Przed aktualizacją to było dużo bardziej przejrzyste, można było szybko sprawdzić ile jeszcze pw nam brakuje do pochodu. Bezsensowna zmiana.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Od jakiegoś czasu masz pod postacią boga czczonego w mieście licznik punktów walki jakie możesz zamienić na pochody. W związku z tym pewnie uznano, że to było tam nie potrzebne.

Mnie cieszy bardziej fakt, że już nie trzeba czekać ze zrobieniem pochodu na aktualizację punktów walki w agorze, tylko od razu można kliknąć pochód. Mniej dogodne jest to, że w podglądzie zarządcy zostało po staremu i nie da się kliknąć pochodów:/ Da się to doprowadzić w całości do porządku?
 

DeletedUser19222

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Po prawej stronie podgladu sa "dostepne punkty walki" czyli ile mozna zrobic pochodów. Teraz mamy to widoczne bez wlaczania agory.
 

DeletedUser22087

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Dzięki :) Nawet tego nie zauważyłem ;)
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Po aktualizacji nie działa część rzeczy związanych z zarządcą.
Nie da się kliknąć na raz pochodów we wszystkich miastach ponieważ wyskakuje informacja o braku dostępnych punktów walki.
Nie da się też poruszać po grupach miast, wybrane miasto się nie ładuje i trzeba odświeżać grę...

eventy to zmora grepo. Ludzie będą uciekać od tej gry bo jest tego po prostu za dużo.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

w sumie to nie wiem co zostało poprawione w tej aktualizacji ale staram się zliczyć te popsute rzeczy.
- punkty walki i brak możliwości zrobienia pochodów przez zarządcę.
- przeskakiwanie z miasta na miasto
- handlarz, który znów zacina się na 0.00.00 i żeby zniknął trzeba odświeżyć grę.

co jeszcze zostało poprawione? :D
 

DeletedUser18159

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Powiem wprost. Co aktualizacja, to kolejna rzecz jest //popsuta//. Gra sie coraz gorzej. Wręcz odechciewa się gry!
Dokładacie kolejne wodotryski, zmieniacie rzeczy nie istotne, a nikt nawet nie sprawdzi przed wdrożeniem aktualizacji czy wszystko będzie działało jak należy.
Pozdrawiam!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

A mi się bardzo podoba,że jak rzucę na siebie np.Skarby Podziemnego Królestwa 16 razy to dostaję 16 raportów,które muszę zamykać.Ot trening palców skoro świt :D W dodatku fantastycznie,że jesteśmy traktowani jak idioci-bo przecież gdyby nie ten raport to bym nie wiedział,że sobie wyczarowałem :)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat aktualizacji

Tyle jest rzeczy do których się można przyczepić, a Ty wyciągasz coś takiego? Hehe...nie no, nie mogę. Przecież to funkcjonuje na tej zasadzie tyle lat i jakoś nikt nie przedstawił propozycji, aby to zmienić, a Tobie nagle to zaczęło przeszkadzać?
 
Status
Zamknięty.
Do góry