[Wydarzenia i Polityka] Polityka

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15166
  • Data rozpoczęcia

Którą parię lubisz?

  • Prawo i sprawiedliwość (PiS)

    Głosy: 22 29,3%
  • Platforma obywatelska (PO)

    Głosy: 16 21,3%
  • Ruch Palikota (Ruch PL)

    Głosy: 12 16,0%
  • Polskie Stronnictwo Ludowe ( PSL)

    Głosy: 1 1,3%
  • Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro (Solidarna Polska)

    Głosy: 3 4,0%
  • Sojusz Lewicy Demokratycznej (SLD)

    Głosy: 5 6,7%
  • Kongres Nowej Prawicy (KNP)

    Głosy: 16 21,3%

  • W sumie głosujących
    75
Status
Zamknięty.

DeletedUser21386

Guest
Odp: Polityka

Ankieta trochę straciła na aktualności
 

DeletedUser15014

Guest
Odp: Polityka

Oczywiście że SLD. Niestety jestem dzieckiem i nie mogę głosować. Gdybym był pełnoletni to bym wybrał SLD! Lewica to klucz do świeckości państwa.
Ale lewica to też klucz do ustroju totalitarnego takiego jak sowiecki komunizm, niemiecki narodowy-socjalizm, włoski faszyzm, chiński maoizm plus Pol Pot, Kim Ir Sen itp. Powiesz iż nowoczesna lewica taka nie jest, hmm sprawdź organizacje i ustawy Unii Europejskiej i porównaj je do hitlerowskich Niemiec, a potem spróbuj znaleźć jakieś różnice.
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Polityka

Niestety jestem dzieckiem

sprawdź organizacje i ustawy Unii Europejskiej i porównaj je do hitlerowskich Niemiec, a potem spróbuj znaleźć jakieś różnice.

puknij się w głowę...kapłanie
smiley_emoticons_irre.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Polityka

MG34 dlaczego polakgrze ma sie puknąć w głowę? porównaj sobie program wyborczy NSDAP z dzisiejszymi obietnicami PO, PiS, SLD - jak zamienisz słowa takie jak rzesza, czy naród niemiecki na odpowiedniki polskie to masz punkty programu które znajdziesz w ich programach

1373968430_nskwd0_600.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15014

Guest
Odp: Polityka

puknij się w głowę...kapłanie
smiley_emoticons_irre.gif

Mistrzu skąd się wzięło słowo totalitaryzm. Pierwszy użył je Mussolini w Faszystowskich Włoszech. Jednak on rozumiał je trochę inaczej, niż to jakiego znaczenia później nabrało. Totalitaryzm - według Mussoliniego- to ustrój gdzie nikt nie zostanie zostawiony sam sobie, nikt nie zostanie bez opieki, a wszystkim zajmie się państwo. Hmm a teraz powiedz mi, które aspekty życia nie są nadzorowane przez państwo we współczesnej Europie. Tylko proszę o merytoryczną odpowiedź, bo obrażać każdy umie, aczkolwiek jest to przyznanie się to znikomej wiedzy na dany temat.
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Polityka

Nie no Kurczak mi tu z memami z demotywatorów wyjeżdża a kapłan z Mussolinim
smiley_emoticons_lol.gif


A może tak byście popatrzyli jakie cytaty tam wkleiłem? Chłopak pisze, że jest dzieckiem a ci mu wyjeżdżają żeby czytał rozporzadzenia unijne
smiley_emoticons_lol.gif


A merytorycznie to co tu wpisujecie to zwykła manipulacja, populizm i nadużycie. To, że coś było ważnym punktem programowym niemieckiej NSDAP nie znaczy jeszcze, że jest blee.
Dzięki niemieckiej trosce o zdrowych nadludzi wiemy, że palenie i azbest powodują raka a dzieki ich programom rakietowym amerykanie polecieli na księżyc. Z dupy te wasze argumenty.

To, że ludzie nie powinni być pozostawiani sami sobie w potrzebie to podstawa naszej cywilizacji. Po to się w grupy, plemiona, państwa łaczyliśmy żeby sobie zorganizować lepsze życie. I zawsze wiązało się to z poddaniem się pewnym obowiązkom wobec władzy zwierzchniej.
Mam głęboko w tyłku całą UE z jej przepisami tak jak w dupie mam Korwina i jego bandę kucy o mem-wiedzy na temat świata.
Owszem, miło posłuchać jak dziadek K. daje do pieca jakiejś bezmózgiej Gozdyrze ale koleś jest umoczony i skompromitowany. I jego zadaniem jest kompromitować poglądy które głosi.

Kiedy w ostatnich wyborach KNP dostał 4.9% ja otworzyłem piwo, Korwin szampana a kuce beczały
smiley_emoticons_frown.gif
. Beka
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser24003

Guest
Odp: Polityka

Pehdolirz od rzeczy. Jak masz to w "du..." to musisz mieszkać gdzie te prawa unijne czy polskie nie obowiązują, albo pasożydzisz- nie będę wnikał.

Owszem, miło posłuchać jak dziadek K. daje do pieca jakiejś bezmózgiej Gozdyrze ale koleś jest umoczony i skompromitowany. I jego zadaniem jest kompromitować poglądy które głosi.

Korwin dostał się do Internetu i wygrzebał swe ideologie spod metra mułu. Ludzie jak widać te ideologie kupują i albo te nasze kondominium padnie, albo się w końcu coś ruszy. Kukiz już paru prawych do sejmu wprowadził, a tendencja będzie wzrastać.

W ten czas patola trwa w najlepsze...
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Polityka

Idiotyzmem jest dopiero porównywanie Korwina z Kukizem mimo że obaj są anty obecnemu systemowi. Korwin chce odsunięcia gospodarki i rynku od polityki, a Kukiz jest obrócony o 180 stopni - nacjonalizm, ograniczenie swobód wolnorynkowych, koniec wyzysku korporacji (zwłaszcza zagranicznych) i zwiększenie praw obywatelsko-robotniczych. Albo jesteście w Polsce na naszych zasadach, albo wypad z kraju. Korwin trupem by padł, robił dobrą minę bo chciał ugrać wraz z Kukizem na antysystemie. Wolny rynek jest jego sercem programu i myślenia
 

DeletedUser24003

Guest
Odp: Polityka

Nie śmiałbym porównywać Kukiza do Korwina. Jedynie stwierdziłem, że Kukiz paru prawicowców wprowadził.

Kukiz chce oddać władzę obywatelom, a obywatele kochają populistów... Tak więc na moje ta jego zmiana by na niewiele się zdała. Na dodatek wkurzają mnie jego niektóre odzywki np. że wycofałby czy przeniósłby religię ze szkół do Kościołów... A przecież religia bodajże od 1992r. nie jest obowiązkowa, więc chodzi kto chce... Najbardziej liberalny przedmiot- płaci się księdzom czy katechetom, bo UCZNIOWIE CHCĄ NA TEN PRZEDMIOT UCZĘSZCZAĆ. Dlaczego więc WOKi, plastyki, muzyki i inne dupne przedmioty, są obowiązkowe i nie ma możliwości wyboru ? I czemu lewica nie ma z tym problemu ? A na nie też kupa kasy idzie... A co do przenosin do Kościołów to jest to niepraktyczne, rodzicom się nie opłaca raz wozić dziecka do szkoły, a potem na religię... Kolejne robienie problemów. Problem religii to wiadomo wymyślony problem, by odciągnąć wyborców od jedynie słusznych opcji... A że Polak nie lubi własnej kultury, to łyka to jak małe dziecko kaszkę.

Kukiz jest jeszcze bodajże za związkami partnerskimi, już się nie będę rozpisywał, ale to uderza w wartości rodzinne... Czyli patologie na przód.

Jednak w polskim piekiełku lepszych kandydatów/partii próżno szukać. KORWiN, KNP, UPR, Szczęść Boże, ale jak ktoś nie ma stricta prawicowych poglądów, niech poprze tego Pana, a nie czerwoną hołotę.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13617

Guest
Odp: Polityka

Pehdolirz od rzeczy. Jak masz to w "du..." to musisz mieszkać gdzie te prawa unijne czy polskie nie obowiązują, albo pasożydzisz- nie będę wnikał.



Korwin dostał się do Internetu i wygrzebał swe ideologie spod metra mułu. Ludzie jak widać te ideologie kupują i albo te nasze kondominium padnie, albo się w końcu coś ruszy. Kukiz już paru prawych do sejmu wprowadził, a tendencja będzie wzrastać.

W ten czas patola trwa w najlepsze...
smiley_emoticons_daumendreh2.gif

Poznałem cie Rob po tym kondominium. A co ty tak z mulciaka walisz
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Polityka

Kolego Psychopato... Czy jako "pełny" prawicowiec nie masz innych tematów oprócz modnej i populistycznej religii w szkołach? Są sprawy gospodarcze, ale jak tak drążysz to się wypowiem kolego. Jesteśmy Słowianami, mieliśmy swoją wiarę, swoje bóstwa, swoją kulturę. Jakichś zasmarkanych mitów greckich obcej kultury dzieciaki uczą się w szkole z niezwykłą powagą, a gdzie jest kultura naszych dziadów i pradziadów??? Gdzie jest kultura naszych przodków Słowian??? Jakaś tam wzmianka na historii i finit. Przyszło jakieś nie wiadomo co z Jerozolimy, Żyd z brodą (informacja dla moda: Żydzi - określenie narodowościowe tak samo jak np. Słowianie, Germanie itp. - brak podstaw jakiejkolwiek obrazy) i Żydówka Maryja która nagle stała się królową Polski w Częstochowie. Co ciekawe oni o nas Słowianach to wtedy nawet nie słyszeli, a obecni Żydzi - prawowici następcy tej kultury i religii - to raczej nas nienawidzą
Jaki i czyj bóg jest wyznawany w Słowiańskich szkołach? Bronisz interesu Jerozolimy, a ja dziękuję postoję... Topienie Marzanny to pogańsko-Słowiański zwyczaj, mieliśmy kulturę i religię nie mniej bogatą od Greków. Można już w to nie wierzyć tak jak w Zeusa, ale ja się pytam: jakim prawem w szkołach uczymy nasze dzieci Żydowskiej religii za pieniądze z budżetu???
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15014

Guest
Odp: Polityka

jakim prawem w szkołach uczymy nasze dzieci Żydowskiej religii za pieniądze z budżetu???

Tym prostym iż większość Polaków to wyznawcy tej właśnie tej religii, a jako że oni również płacą podatki, to mają pełne prawo by uczyć się jej w szkole.
Co do wierzeń słowiańskich to zgodzę się i mogłoby być ich więcej w szkole.
Co do obecnych żydów - prawowitych następców tej kultury i religii - to się nie zgodzę.
1. Współcześnie Żydzi niekoniecznie wszyscy pochodzą od Żydów z czasów biblijnych. Spora ich część pochodzi od Chazarów (Kazarów, Khazarów - różnie piszą).
2. Jednak Żydów biblijnych też trudno nazwać twórcami religii chrześcijańskich. Jezus był Żydem i apostołowie, jednak po jego śmierci wszyscy oni wyjechali z Jerozolimy, a nauczanie Chrystusa zostało przekazane nie-Żydom. Reszta Żydów rozjechała się po świecie dopiero po wojnie z Rzymem w 70 roku naszej ery, czyli dużo później. Religia chrześcijańska powstawała przez pierwsze trzy wieki, a dopiero po kongresie Nicejskim tak naprawdę powstała (wcześniej na chrześcijaństwo przeszła Gracja i Armenia, jednak to Rzymianie wszystko ujednolicili).
 

DeletedUser

Guest
Odp: Polityka

O czym Ty chłopie gadasz? W demokracji płaci się podatki i w demokracji o prawach wszystkich decyduje większość, ale... demokracja to też ustrój w którym wygrywa ten kto lepiej zmanipuluje ludzi. Wiesz dlaczego dzieciaki w szkole uczą się dużo na temat mitów greckich, a prawie w ogóle na temat wierzeń Słowian? Bo kościół na to nie zezwolił. Odciął nas od własnych przodków, historii i wierzeń, aby Watykan miał kontrolę i władzę. W czasach Mieszka i średniowiecza była to religia zaborcza, śmiercią karano "innowierców". Wystarczy wmówić większości że Żydówka Maryja jest królową Polski - fenomenem jest to że ci wyznawcy właśnie Żydów nienawidzą - i masz demokrację/manipulację. A że większość mózgów nie posiada to jest co jest: Żyd-kultura zamiast Słowiańskiej Siły
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Polityka

Ale dajecie Panowie:)
Grzesiek, nie wiedziałam, że potrafisz wymyślać tak zaangażowane tematy:)))
Jakubie,wiesz, że jesteś TOP 1 mojej prywatnej listy zajebistości, cokolwiek głupiego byś nie napisał:)
To czym częstują w tej remizie, że nocne Polaków rozmowy płyna jak Niagara?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13617

Guest
Odp: Polityka

O czym Ty chłopie gadasz? W demokracji płaci się podatki i w demokracji o prawach wszystkich decyduje większość, ale... demokracja to też ustrój w którym wygrywa ten kto lepiej zmanipuluje ludzi. Wiesz dlaczego dzieciaki w szkole uczą się dużo na temat mitów greckich, a prawie w ogóle na temat wierzeń Słowian? Bo kościół na to nie zezwolił. Odciął nas od własnych przodków, historii i wierzeń, aby Watykan miał kontrolę i władzę. W czasach Mieszka i średniowiecza była to religia zaborcza, śmiercią karano "innowierców". Wystarczy wmówić większości że Żydówka Maryja jest królową Polski - fenomenem jest to że ci wyznawcy właśnie Żydów nienawidzą - i masz demokrację/manipulację. A że większość mózgów nie posiada to jest co jest: Żyd-kultura zamiast Słowiańskiej Siły

Niezły stek bzdur
smiley_emoticons_lol.gif

KK promuje mity greckie? A z jakiegoż to niby powodu? Ktoś tu ma anty-katolicka obsesję?
smiley_emoticons_biggrin.gif


Wiesz czemu tak mało o twoich poganach? Bo Europa i nasz krąg cywilizacyjny wyrósł na bogactwie myśli i sztuki kultury antycznej połączonej z chrześcijaństwem. Do tej pory te dwa nurty się ścierają, są żywe, budzą spory intelektualne i rodzą nurty polityczne. I dlatego o nich w szkołach uczą.

A słowiańskie pogaństwo to były dwa patyki umazane w kupie starej czarownicy do których składały pokłony dziewice przed grupowymi orgiami
smiley_emoticons_lol.gif
Pokaż mi zabytki piśmiennictwa, strzeliste budowle czy jakiekolwiek inne dziedzictwo tej kultury?
Jeśli były jakieś i nie wytrzymały próby czasu to znaczy, że były do dupy
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif


A dla tych co twierdzą, że wszystkie kultury i wierzenia są równie wartościowe polecam np. film Apocalypto z wymowną sceną końcową.
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Polityka

KK promuje mity greckie?
INNO promuje mity greckie. Teraz już w końcu się wydało, że przez Banco Ambroziano jest związana z W i KK. A my zaprzańcy zamiast grać w rodzime słowiańskie gry, topimy premkę w ten biznes. Jak nie dasz na tacę, to zapłacisz za grepo i wszystko idzie do jednej wiadomej kasy.
Ogólnie za tym stoją Iluminaci - pewnie nawet szalony się ze mną zgodzi.
I prosze mi jeszcze polać, bo to jest najlepsza dyskusja na całym FO
 

DeletedUser24003

Guest
Odp: Polityka

Kolego Jelcynie,
Ten populistyczny temat poruszyłem, ponieważ rzesza jakże złaknionych populizmu podludzi takim czymś się na co dzień karmi. Dla owych gospodarka się nie liczy. Od pensyjki, do pensyjki i jakoś leci.

Jak możesz tak zakłamywać ludzi ? Przecież wpierw byliśmy Aryjczykami. Powinniśmy ich kulturę czcić.

Kultury, narody, religie od tysięcy lat walczą i walczyć będą. Słabsze jednostki są wypierane, mocniejsze narzucają słabszym swoje reguły, zasady itp. Widocznie ówczesna propaganda zdała egzamin i słowiańskie zwyczaje (nie wszystkie) się wypleniły.

Kultura się zmienia na przestrzeni wieków i teraz mamy Polskę katolicką. Cokolwiek byś pisał- tego nie zmienisz, bo tego się ot tak nie zmienia. Mamy swoją kulturę i mamy ją szanować, bo jak się nie szanuje swojej- to się czci cudzą.

jakim prawem w szkołach uczymy nasze dzieci Żydowskiej religii za pieniądze z budżetu???

Takim prawem, że uczniowie wyrażają chęć uczestniczenia w owych zajęciach. Szkoda, że wśród innych przedmiotów nie jest respektowana wola obywateli.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Poznałem cie Rob po tym kondominium. A co ty tak z mulciaka walisz
smiley_emoticons_biggrin.gif

Pomyliłeś mnie z kimś. Zwę się Jakub.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

INNO promuje mity greckie. Teraz już w końcu się wydało, że przez Banco Ambroziano jest związana z W i KK. A my zaprzańcy zamiast grać w rodzime słowiańskie gry, topimy premkę w ten biznes. Jak nie dasz na tacę, to zapłacisz za grepo i wszystko idzie do jednej wiadomej kasy.
Ogólnie za tym stoją Iluminaci - pewnie nawet szalony się ze mną zgodzi.
I prosze mi jeszcze polać, bo to jest najlepsza dyskusja na całym FO

Europa już jest illuminatów, znaczy obecnie ich wasali maoistów. Ale wszystko się trzyma kupy. Te same prawa, jedna waluta, jeden hymn, jedna flaga...

I prosze mi jeszcze polać

Proszę bardzo, Twoje zdrowie.
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Polityka

INNO promuje mity greckie. Teraz już w końcu się wydało, że przez Banco Ambroziano jest związana z W i KK. A my zaprzańcy zamiast grać w rodzime słowiańskie gry, topimy premkę w ten biznes. Jak nie dasz na tacę, to zapłacisz za grepo i wszystko idzie do jednej wiadomej kasy.
Ogólnie za tym stoją Iluminaci - pewnie nawet szalony się ze mną zgodzi.
I prosze mi jeszcze polać, bo to jest najlepsza dyskusja na całym FO

No nie zapominajmy o Reptilianach - Jaszczurach przebierańcach.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Reptilianie

I Ty uważaj Hini czym cię tu częstują. Ja wymiękam - nie pije więcej
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Polityka

Wiadomo czym częstują. Jakub jest wprost spokrewniony z Jakubem Wędrowyczem - słynnym egzorcystą i bimbrownikiem:)
 

DeletedUser24003

Guest
Odp: Polityka

Wędrowycz to ja. Nie ma co dłużej tego ukrywać przez spokrewnienie.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

A merytorycznie to co tu wpisujecie to zwykła manipulacja, populizm i nadużycie. To, że coś było ważnym punktem programowym niemieckiej NSDAP nie znaczy jeszcze, że jest blee.
Dzięki niemieckiej trosce o zdrowych nadludzi wiemy, że palenie i azbest powodują raka a dzieki ich programom rakietowym amerykanie polecieli na księżyc. Z dupy te wasze argumenty.

Nowy Goebbels.
 
Status
Zamknięty.
Do góry