Sytuacja na świecie Gela

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

Smoczemu to by sie przydal poradnik od miszcza polskiego grepo - Gloriana co ja mowie jakiego polskiego .. miedzynarodowego
smiley_emoticons_hust.gif
Smoczusiowi to już nic nie pomoże :D
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 

DeletedUser14968

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

była chyba kiedyś taka piosenka..."wszystkie dzieci nasze są..."
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Gela

I tak zaraz posty poznikają, zobaczcie kto przegląda temat :)
a Ty pod jakim nickiem tu grasz?
smiley_emoticons_winken4.gif


- - - Automatycznie połączono posty - - -

Nie da się zrobić cofki więcej niż 20 minut po kolonie ale to taki szczegół :p
pewnie miał gdzieś schowane po prostu i cofnął przed wbiciem kolona albo wcześniej wysłał na atak.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Tak teraz pomyślałem, że głupotę napisałem - 10 minut jest max :p

Inteligencją to ty nigdy nie błyszczałeś
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Gela

dzień dobry.

ja na chwilę:)
MDG właśnie traci 17 miasto na rzecz Niepokornych.

Towarzysz Sułtan na profilu wpisuje jak to Glorian wyrzucił naszego gracza żeby nie psuł statystyk...
To taka Turecka strategia. Populistyczne hasła rzucane wszędzie gdzie się da w celu ściągnięcia większej ilości oślepionych.
Prosimy o częstsze pisanie bzdur i ściąganie większej ilości słupów.
Dzięki temu zabierzemy Wam jeszcze więcej miast

P.S. Kto sprawdził bajki Turka? Kwasleg wrócił do soja zanim miasto zostało przejęte.
Nikt nie popsuł tureckim ich statystyk. Niech mają swoje 5 minut:)
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Gela

dzień dobry.

ja na chwilę:)
MDG właśnie traci 17 miasto na rzecz Niepokornych.

Towarzysz Sułtan na profilu wpisuje jak to Glorian wyrzucił naszego gracza żeby nie psuł statystyk...
To taka Turecka strategia. Populistyczne hasła rzucane wszędzie gdzie się da w celu ściągnięcia większej ilości oślepionych.
Prosimy o częstsze pisanie bzdur i ściąganie większej ilości słupów.
Dzięki temu zabierzemy Wam jeszcze więcej miast

P.S. Kto sprawdził bajki Turka? Kwasleg wrócił do soja zanim miasto zostało przejęte.
Nikt nie popsuł tureckim ich statystyk. Niech mają swoje 5 minut:)

No i widzisz pifko znowu Cię złapałam na KŁAMSTEWKU :eek:

wyobraź sobie, że zajrzałam w wasze statystyki i przeliczyłam dokładnie miasta, które zabraliście MDG
wyszło mi 12 a nie 17

więc czemu kłamiesz kłamczuszku?

wiesz, mi to ani ziębi ani grzeje, chociaż gdy grałam to oczywiście byłam po stronie MDG ze względów, o których tu pisałam
ale kłamstewka są passe, niefajne :(
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Gela

Ok, tutaj jest 16

w inne staty patrzyłam
po prostu część osób, które wzięły sobie miasta od MGD już nie gra z Wami, trochę dziwnych przesunięć między sojuszami nastąpiło
patrzyłam w Wasze statystyki - (podboje) i liczyłam wszystko co podbite było od MDG
w sumie na jedno powinno wyjść, ale nie wyszło

nie jest to ważne ile, bo dla mnie np. nie są ważne takie podboje gdy najpierw załatwiacie człowiekowi ciach , a później jak sępy rzucacie się na jego miasta; dla mnie taka strategia nie jest strategią człowieka godnego i honorowego

dziwię się szczególnie Tobie piffko, że coś takiego akceptujesz
a dlaczego się dziwię, hmmmm bo pamiętam jak skarżyliście się na analogiczną sytuację gdy Glorian dostał ciach i traciliście jego miasta (chodzi np. o Retimno)

wiesz pifffko, ja nie umiem się znaleźć w społeczności grepolisowej bo w odróżnieniu od 95% społeczności grepolisowej mam poczucie honoru i godności, ja nie zdradzam swoich, nie stosuję brudnych taktyk, jestem zwyczajna i naturalna, nie trawię wszystkiego co nieuczciwe, wredne i oparte na cwaniactwie

dlatego wiesz Ci, którym się wydaje, że bez cwaniactwa, krętactwa, gotowości do zdrady się nie da - nie lubią mnie

i masz rację, ja już zwątpiłam w społeczność grepolisową - nie ma tu ceniących uczciwość, tak naprawdę ceniących
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18058

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Gela

Wiesz co Marta...
kłamstwa, obłuda i zdrady są dla Tych, którzy się ich wszędzie doszukują.
Czasem warto schować emocje w kieszeń i trzeźwo ocenić sprawę.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Gela

Proponuje żeby admin załozył temat: Sytuacja w relacjach między Glorianem i Turkiem
 

DeletedUser15613

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Gela

Lipne te statystyki pamiętam na jakimś świecie to liczyliśmy to było ponad 200 do 250 to były statystyki a teraz to mało kto gra i czekają aż ktoś pójdzie siku i tyle z radości że sojusz tego gracza nie dał rady rozbić okupacji :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22713

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Gela

a Ty pod jakim nickiem tu grasz?
smiley_emoticons_winken4.gif


- - - Automatycznie połączono posty - - -



Inteligencją to ty nigdy nie błyszczałeś

Hahahahahahahaha padłem :)
jak ty mnie dobrze znasz :)
Ile razy zdążyłeś już tu walnąć szaraki i poatakować sojuszników katasami z gradem? :)))
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Gela

Owszem, paktowicza. na niskim morale po strzeleniu szaraka. mam przypomnieć nick tego co gradowałeś czy sam pamiętasz?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Gela

I teraz się mylisz bo on nie był żadnym paktowiczem bo ja byłem bez sojuszu a szaraki walnąłem żeby były wyrównane szanse i on sam na mnie miał morale 100% ale zamiast walczyć to wolał poprosic was o 600 transów deff szkoda tylko ze ja miałem tylko 2 miasta
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Gela

Jakie bez sojuszu, jak zacząłeś ataki byłeś w PNSA. Może potem wyszedłeś. Miał prawo prosić o pomoc w końcu byliśmy w jednym sojuszu. Poza tym ty teź miałeś defa od kogoś a morale większość Odessy miała niskie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Gela

ja go zaatakowałem po walnięciu szaraków i wtedy byłem bez sojuszu. Moze pamiętasz że później z kingą byłem w sojuszu dwuosobowym.
A teraz pod jakim nickiem grasz?
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Gela

Do tej pory każdy kto pytał to wie, chyba nie jest to na Geli żadna tajemnica. Poszukaj sobie, popytaj, chociaż daleko od siebie jesteśmy :)
 
Do góry