Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
ja zajmuje wioski dość gęsto i przesłanie ze skrajnych wioch na kapitanie zabiera 2,5h, trzeba zrobić 3 transporty by opróznić magazyny z miasta X do potrzebującego Y czyli schodzi się "dość długo", a co maja powiedzieć osoby z rozwlekłym terytorium? popieram całkowicie zwiększenie pojemności magazynu i tragarza

Ja tam ogólnie lubię mieć miasta blisko siebie.. ;-) Więc przejmuję innych graczy - wyspami. ;-) Jak na razie, najwięcej miast na wsypie: ilość 7, i jeszcze jeden gracz pozostał do czasu. ;]

Ps. No z magazynami to jest masakra - zwiększenie byłoby dobre, lecz nie do końca...
 

DeletedUser6318

Guest
Hey .Nie wiecie moze kiedy bedzie sie mozna zarejestrowac na Jota , bo brak miejsc .Jak ktos rezygnuje z gry to bedzie mozna sie zalogowac ? jak to dziala ?
 

DeletedUser6318

Guest
To ja wiem ale chodzi mi oto czy jak ktos przestanie grac to zwalnia sie miejsce ?
 

DeletedUser2739

Guest
Raczej to działa na zasadzie, jak ktoś usunie konto na tym serwerze.
 

DeletedUser

Guest
A jeśli można wiedzieć to ilu graczy może liczyć sobie jeden świat??
 

DeletedUser

Guest
nawet nie wiedziałem , że takie coś jest hehe sprzedam swoje miejsce za 200 złotych :D (oczywiście żart)
 

DeletedUser2739

Guest
Ilość miejsc na serwerze zależna jest od prędkości serwera :]
 

DeletedUser

Guest
Brygada RR posmakuję stal mojego miecza :)



Proponuję zmienić dostawcę mieczy ...

biedr.jpg
 

DeletedUser

Guest
Ile on tą armię robił? Godzinkę? :D

Ale raport w temacie obok chyba powinien być... ;)
 

DeletedUser4737

Guest
nie ma sprawy jak chcesz ale ja tylko się bawię hehe chciałem zobaczyć czy w nocy jesteś aktywny bo koledzy z sojuszu mówią żę komputerami śpicie że do kibla nie wolno iść ale powodzenia na Weekend
zapraszam na eta
obraz.aspx
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
nie ma sprawy jak chcesz ale ja tylko się bawię hehe chciałem zobaczyć czy w nocy jesteś aktywny
zapraszam na eta
obraz.aspx

Wydaje mi się, że są inne metody sprawdzenia, czy ktoś jest aktywny w grze :). Ale skoro wybrałeś włąśnie tę, to mogłeś wysłać kawalerię i harpie, podobno są skueczniejsze w wywiadzie ;).
 

DeletedUser

Guest
nie ma sprawy jak chcesz ale ja tylko się bawię hehe chciałem zobaczyć czy w nocy jesteś aktywny bo koledzy z sojuszu mówią żę komputerami śpicie że do kibla nie wolno iść ale powodzenia na Weekend
zapraszam na eta
obraz.aspx

myślałem że tego nie napiszę,ale żal.pl...to jest jota i tutaj się wykaż, a nie wskazujesz jakieś ety bzdety,to że tam coś osiągnąłeś,chociaz po statach widze że niewiele,to nie znaczy że gdzie indziej pójdzie równie łatwo...
Strasznie nie lubię i mnie razi jak ktoś się chwali innymi światami,totalny bezsens :/
 

DeletedUser

Guest
zgadzam sie, tez nie lubie gdyz sie ktoz chwali osiegnieciami z innego swiata.
zawsze mozna bylo miec duzo szczescia lub pomocy innych.
wczesniej sie nieudzielalem bo wole sobie poczytac,
wkonu kto oczy zamknie,uszy zakryje i nic niegada ten chocby sto lat w spokoju przezyje :)
ja mam dopiero ledwo co ponad 1k punktow ale sie strzezcie na Jota
pozdro
 

DeletedUser4737

Guest
niestety ale łamie wszystkie prawa haha może coś innego jak zdążysz?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
myślałem że tego nie napiszę,ale żal.pl...to jest jota i tutaj się wykaż, a nie wskazujesz jakieś ety bzdety,to że tam coś osiągnąłeś,chociaz po statach widze że niewiele,to nie znaczy że gdzie indziej pójdzie równie łatwo...
Strasznie nie lubię i mnie razi jak ktoś się chwali innymi światami,totalny bezsens :/


Dokładnie.. masz rację.

Ps. Zajmijcie się lepiej grą, bo powprowadzają Wam bunt'y i będziecie prosić sojusz o pomoc.. ;-)
 

DeletedUser

Guest
Hehehehe...
Teraz już wiemy,dlaczego tak dobrze szło Brygadzie RR ... :]
 
Do góry