Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Domysły co do multikonta pojawiły się na naszym forum po atakach WindCachera, kiedy to w nadzwyczajnie szybkim czasie gromadził duze ilości wojska i surowców, których nie sposób uzyskać przy farmieniu non stop, ani przy pomocy premium. Co jak co, ale 100 koni w godzine to duza przesada... i tak dzien w dzien. Sam się ujawnił ze swoim oszustwem przy atakach na naszych graczy. Moje przekonanie, że ban poleciał za multikonto jest więc logiczne i wytłumaczalne.
Dojść w supporcie żadnych nie mam i zdziwię Cię jeszcze bardziej, ale nawet zgłaszający nie dostają takich informacji.
A sprawdzić to można w bardzo prosty sposób - przy próbie ataku pojawia się stosowna informacja o banie. Spróbuj :)

Twoja logika jest tak zabójcza, że aż zabiła ten post. Pozwolę sobie podkreślić
Co jak co, ale 100 koni w godzine to duza przesada...
Co jak co, ale fizycznie nie możliwym jest, by wyprodukować w godzinę ilość koni równą 100.
A jeżeli miałeś na myśli 100 czy 150 koni w dzień to jest możliwe, co więcej, łatwe do zrobienia. tak samo jak i 500-700 proc. Farmienie, hera i puff... armia jest. Jeżeli kolega nie potrafi czegoś dokonać, to proszę nie myśleć że inni nie mogą. Ile razy na innych światach słyszałem teksty "Oszust! Nie mogłeś tak szybko zrobić takiej armii!"...
Podsumowując: Podstawa tego rozumowania jest zarówno nielogiczna, jak i błędnie wytłumaczona.
A co do możliwości poznania bana za multikonto przez próbę wysłania ataku... myślałem że jest więcej przewinień za które taki ban można dostać... Czyżbym się mylił?

Posta janexxa nie skomentuję, bo on w administrację w sumie uderza :)
 

DeletedUser

Guest
Rail,tak czy siak ban siadł na obydwa konta więc chyba du bist miał rację :)
 

DeletedUser

Guest
Domysły co do multikonta pojawiły się na naszym forum po atakach WindCachera, kiedy to w nadzwyczajnie szybkim czasie gromadził duze ilości wojska i surowców

A sprawdzić to można w bardzo prosty sposób - przy próbie ataku pojawia się stosowna informacja o banie. Spróbuj :)


Za to śmiesznym było jak gracz który sie żalił na multi na waszym forum dźwignął banana :D Ciekawe czy zgłosić jeszcze kilka innych podejrzanych typków :D
można by sie było nieźle zabawić :p:p :D:D
 

DeletedUser

Guest
Z choinki kolego się urwałeś? Przecież w tej grze mulciaki to STANDARD.
Do tego dorzucić trzeba "legalne multi" - tu akurat ubrali je w ładną nazwę - "współdzielenie łącza". Jeszcze mały bocik wspomagający całość i masz przepis na "sukces" w Grepolis i bycie "TOP-em" heheheh.
Żałosne niestety, ale prawdziwe.

Skoro powołujesz sie na standardy, zapewne mówisz z własnego doświadczenia :)


Domysły co do multikonta pojawiły się na naszym forum po atakach WindCachera, kiedy to w nadzwyczajnie szybkim czasie gromadził duze ilości wojska i surowców, których nie sposób uzyskać przy farmieniu non stop, ani przy pomocy premium. Co jak co, ale 100 koni w godzine to duza przesada... i tak dzien w dzien. Sam się ujawnił ze swoim oszustwem przy atakach na naszych graczy. Moje przekonanie, że ban poleciał za multikonto jest więc logiczne i wytłumaczalne.

Nie wiem skąd te zarzuty skoro z samego farmienia zielonych wiosek można mieć po 32K każdego surowca dziennie .. uwzględniając możliwość wymiany surowców, dzienne wydobycie z kopalń i farmienie wiosek innych graczy, odbudowa pełnego offa przy tej prędkości świata to nic nadzwyczjnego. I premium wcale nie jest potrzebne :)
Objazd dwa razy dziennie zielonych wiosek i zlecenie produkcji nie zajmuje wcale mi tak dużo czasu jak tu niektórzy właściciele miecza twierdzą :)
Mam czas nie tylko na spokojne skorzystanie z toalety ale zostaje mi go też sporo na inne czynnosci życiowe w realu.. czego i innym graczom życzę :)



Dojść w supporcie żadnych nie mam i zdziwię Cię jeszcze bardziej, ale nawet zgłaszający nie dostają takich informacji.
A sprawdzić to można w bardzo prosty sposób - przy próbie ataku pojawia się stosowna informacja o banie. Spróbuj :)

O Twoich dojściach w suuporcie pisał rrobo z War Dewils, wiec to do niego prosze kierować ewenualne pytania.

Ja stwierdziłam, że z support nie udziela informacji innym graczom na temat nałożonych kar .. więc nie ma mozliwosci autorytarnego stwirdzenia za co ktoś został ukarany. Pewność mają tylko ukarany i nakłądajacy karę. Ten, kto dokonuje zgłoszenia ma wiedze, o co kogoś oskarża.
Owszem przy próbie jakiejkolwiek akcji na wiosce zbanowanego gracza (nie tylko ataku) ukazuje sie informacja o blokadzie, jednak nie ukazuje się komunikat o podstawie blokady.
Stąd wiem, ( zgodnie z Twoją sugestią sprawdziłam) że gracze Rady Puchaczy otrzymali jakieś kary .. a za co ? Nie wiem i nie bardzo mnie to interesuje.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
O Twoich dojściach w suuporcie pisał rrobo z War Dewils, wiec to do niego prosze kierować ewenualne pytania.

Ja stwierdziłam, że z suuport nie udziela informacji innym graczom na temat nałożonych kar .. więc nie ma mozliwosci autorytarnego stwirdzenia za co ktoś został ukarany. Pewność mają tylko ukarany i nakłądajacy karę. Ten, kto dokonuje zgłoszenia ma wiedze, o co kogoś oskarża.
Owszem przy próbie jakiejkolwiek akcji na wiosce zbanowanego gracza (nie tylko ataku) ukazuje sie informacja o blokadzie, jednak nie ma ukazuje się komunikat o podstawie blokady.
Stąd wiem, ( zgodnie z Twoją sugestią sprawdziłam) że gracze Rady Puchaczy otrzymali jakieś kary .. a za co ? Nie wiem i nie bardzo mnie to interesuje.

HAHA!
Proszę o dowód w związku z tym że pisaniem o czyjś dojściach w "suuport'cie"
A 2 nie War Dewils tylko War Devils a 3 w tym sojuszu nie jest
 

DeletedUser

Guest
każdy ma swoje dojścia do informacji...

A to nie była ta sugestia? :D


Co do nazwy... jak dla mnie równie dobrze możecie być "Sałatka Owocowa" :p Błąd w pisowni może się zdarzyć każdemu... tobie też się zdarzył w najnowszym poście ;)
 

DeletedUser

Guest
HAHA!
Proszę o dowód w związku z tym że pisaniem o czyjś dojściach w "suuport'cie"
A 2 nie War Dewils tylko War Devils a 3 w tym sojuszu nie jest

Przpraszam z całego serca wszystkich graczy War Devils którzy poczuli się urażeni popełnioną literówką. Obiecuję dołożyć szczególnej stranności, by więcej takiego faux pas nie popełnić :)

Przepraszam również za to, że błednie podałam nazwę sojuszu, którego jest Pan członkiem.

Jeżeli żąda Pan satysfakcji - jestem do dyspozycji. Broń do wyboru .. mogą być miecze :)


Przepraszam również Support .. mam nadzieję, że nie wezmą sobie tej wytkniętej przez Pana rrobo z ETA ELITE literówki do serca ..o wszyscy Bogowie grepolis miejcie mnie w swej opiece .. jak sie Support obrazi będzie ze mną źle ;(.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Przpraszam z całego serca wszystkich graczy War Devils którzy poczuli się urażeni popełnioną literówką. Obiecuję dołożyć szczególnej stranności, by więcej takiego faux pas nie popełnić :)

Przepraszam również za to, że błednie podałam nazwę sojuszu, którego jest Pan członkiem.

Jeżeli żąda Pan satysfakcji - jestem do dyspozycji. Broń do wyboru .. mogą być miecze :)


Przepraszam również Support .. mam nadzieję, że nie wezmą sobie tej wytkniętej przez Pana rrobo z ETA ELITE literówki do serca ..o wszyscy Bogowie grepolis miejcie mnie w swej opiece .. jak sie Support obrazi będzie ze mną źle ;(.

odbiegasz od tematu złociutka nadal nie padałaś cytatu, czy nie przytoczyłaś wypowiedzi wskazującej o mojej wiedzy nt. przecieków z supportu

btw. sugestia to nie to samo co stwierdzenie
 

DeletedUser

Guest
No proszę, jak tutaj wszyscy chcą zabłysnąć inteligencją.
A ja dobrze wiem co napisałem - 100 koni w godzinę. Nie byłoby w tym nic podejrzanego, gdyby sytuacja się nie powtarzała w ciągu kilku dni, a on tych 100 koni nie tracił przy każdym ataku - może prawie każdym, aż tak wgłębiony nie jestem. Wtedy wyjaśnienie, że część jego wszystkich koni farmiła, a tylko część wysyłał w atakach też jest mało prawdopodobna. Jak to robił "fizycznie"? No właśnie nie wiem, ale to potwierdza oszustwo.
Pewność, że ban dla "WindCacher'a" przytrafił się za multikonto potwierdza ban nałożony tego samego dnia na gracza "Sfarmciemnie", który od początku był podejrzewany, że to ten sam człowiek na drugim koncie. Możliwe, że za używanie botów lub innych nielegalnych wspomagaczy również mu się oberwało.
Wy jednak próbujecie dopisać własną, kilkustronicową interpretację mojego króciutkiego posta. Oczywiście stuprocentowej pewności nie ma, ale wszystkie okoliczności na to wskazują. I łaskawa Pani daruje sobie analizę posta w kategoriach gramatycznych, a naukę gry dla ludzi mających czas na oderwanie się od komputera wyłącznie na toaletę, zostawi dla siebie lub podzieli się nią we własnym poradniku na forum do wglądu dla zainteresowanych.
 

DeletedUser

Guest
No proszę, jak tutaj wszyscy chcą zabłysnąć inteligencją.
A ja dobrze wiem co napisałem - 100 koni w godzinę. Nie byłoby w tym nic podejrzanego, gdyby sytuacja się nie powtarzała w ciągu kilku dni, a on tych 100 koni nie tracił przy każdym ataku - może prawie każdym, aż tak wgłębiony nie jestem. Wtedy wyjaśnienie, że część jego wszystkich koni farmiła, a tylko część wysyłał w atakach też jest mało prawdopodobna. Jak to robił "fizycznie"? No właśnie nie wiem, ale to potwierdza oszustwo.
Pewność, że ban dla "WindCacher'a" przytrafił się za multikonto potwierdza ban nałożony tego samego dnia na gracza "Sfarmciemnie", który od początku był podejrzewany, że to ten sam człowiek na drugim koncie. Możliwe, że za używanie botów lub innych nielegalnych wspomagaczy również mu się oberwało.
Wy jednak próbujecie dopisać własną, kilkustronicową interpretację mojego króciutkiego posta. Oczywiście stuprocentowej pewności nie ma, ale wszystkie okoliczności na to wskazują. I łaskawa Pani daruje sobie analizę posta w kategoriach gramatycznych, a naukę gry dla ludzi mających czas na oderwanie się od komputera wyłącznie na toaletę, zostawi dla siebie lub podzieli się nią we własnym poradniku na forum do wglądu dla zainteresowanych.
Niestety drogi kolego przyciąłeś paru osobom i teraz będą udowadniać ci swoją wyższość;)Oczywiście że masz prawo się mylić co do farmienia konikami itd: Ale tu są super topy :cool: (z 5 kontami tyrajacymi na top1;))i nie można się tu mylić.A to że coś napisałeś to mało istotne bo przecież tu nie chodzi o dyskusje tylko o to by po szydzić.(ale tak jest z osobami które nie mają nic interesującego do powiedzenie)
Poczekaj może kiedyś przypomną sobie że zaczynając Grepolis nie wiedzieli co jest def a co off i tak jak ty musieli się nauczyć.(choć to też dla nich mało ważne bo przecież grali w plemiona lub czymś podobnym;) )
Mimo że wół z banem stoi to i tak będą udawać że koleś jest super graczem i nie kantuje.A suport daje bany za niewinność:D
 

DeletedUser

Guest
No proszę, jak tutaj wszyscy chcą zabłysnąć inteligencją.
A ja dobrze wiem co napisałem - 100 koni w godzinę. Nie byłoby w tym nic podejrzanego, gdyby sytuacja się nie powtarzała w ciągu kilku dni, a on tych 100 koni nie tracił przy każdym ataku - może prawie każdym, aż tak wgłębiony nie jestem. Wtedy wyjaśnienie, że część jego wszystkich koni farmiła, a tylko część wysyłał w atakach też jest mało prawdopodobna. Jak to robił "fizycznie"? No właśnie nie wiem, ale to potwierdza oszustwo.
Pewność, że ban dla "WindCacher'a" przytrafił się za multikonto potwierdza ban nałożony tego samego dnia na gracza "Sfarmciemnie", który od początku był podejrzewany, że to ten sam człowiek na drugim koncie. Możliwe, że za używanie botów lub innych nielegalnych wspomagaczy również mu się oberwało.
Wy jednak próbujecie dopisać własną, kilkustronicową interpretację mojego króciutkiego posta. Oczywiście stuprocentowej pewności nie ma, ale wszystkie okoliczności na to wskazują. I łaskawa Pani daruje sobie analizę posta w kategoriach gramatycznych, a naukę gry dla ludzi mających czas na oderwanie się od komputera wyłącznie na toaletę, zostawi dla siebie lub podzieli się nią we własnym poradniku na forum do wglądu dla zainteresowanych.


Analiz gramatycznych nie prowadzę, nie czuję się kompetentna.
Nikogo nie pouczam jak ma grać i nie zamierzam się tłumaczyć z każdego napisanego słowa. Proponuję przecztać to, co wcześniej napisałam jeszcze raz, tym razem ze zrozumieniem.
W sprawie pobytu w toalecie odsyłam do wypowiedzi uchonokia ..

W sprawie banów dla Brygady RR i dla Rady Puchaczy graczy proponuję zapytać zainteresowanych, o ile zechcą sie tu wypowiedzieć ..

Nie mam zamiaru snuć domysłow co kto zrobił oraz dlaczego. Nie będę też rzucać oskarzeń bez dowodów. Skoro wy chcecie się w to bawić - wasza sprawa.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
No proszę, jak tutaj wszyscy chcą zabłysnąć inteligencją.
A ja dobrze wiem co napisałem - 100 koni w godzinę. Nie byłoby w tym nic podejrzanego, gdyby sytuacja się nie powtarzała w ciągu kilku dni, a on tych 100 koni nie tracił przy każdym ataku - może prawie każdym, aż tak wgłębiony nie jestem. Wtedy wyjaśnienie, że część jego wszystkich koni farmiła, a tylko część wysyłał w atakach też jest mało prawdopodobna. Jak to robił "fizycznie"? No właśnie nie wiem, ale to potwierdza oszustwo.
Pewność, że ban dla "WindCacher'a" przytrafił się za multikonto potwierdza ban nałożony tego samego dnia na gracza "Sfarmciemnie", który od początku był podejrzewany, że to ten sam człowiek na drugim koncie. Możliwe, że za używanie botów lub innych nielegalnych wspomagaczy również mu się oberwało.
Wy jednak próbujecie dopisać własną, kilkustronicową interpretację mojego króciutkiego posta. Oczywiście stuprocentowej pewności nie ma, ale wszystkie okoliczności na to wskazują. I łaskawa Pani daruje sobie analizę posta w kategoriach gramatycznych, a naukę gry dla ludzi mających czas na oderwanie się od komputera wyłącznie na toaletę, zostawi dla siebie lub podzieli się nią we własnym poradniku na forum do wglądu dla zainteresowanych.

No proszę, jak tu wszyscy chcą zabłysnąć inteligencją. Nie wyłączając mnie... ani tym bardziej ciebie.

Ja również wiem dobrze co napisałem. 100 koni w godzinę nie jest możliwe... chyba że potrafisz pogrzebać w kodzie gry... ale wtedy na samym banie by się nie skończyło, nie? Poza tym, jak sam przyznałeś, 100 koni nie ginęło w każdym ataku, więc... o czym my tu mówimy :)
Dalej, "możliwe że za to i za to dostał bana..."... czy my się tu bawimy w plotkowanie? W domysły? A przez to - w oczernianie? Bez żartów.
Dopiąłem jedynie jednopostową inter... wróć. Nie interpretację. Odpowiedź. Z wyjaśnieniem dlaczego twoja logika była błędna. Ty z kolei nie przedstawiłeś żadnego dowodu na poparcie swojej tezy. Więc? Czekam na normalną odpowiedź na mój post.


P.S. Czy ty się boisz myszy? :)
P.S.2 Jeżeli chcesz dowiedzieć dlaczego oboje dostali bana - mogę powiedzieć. Jeżeli ładnie poprosisz :)
 

DeletedUser

Guest
rozmowa prowadząca do nikąd:p
Rail,powiedz czemu dostałeś bana i po sprawie;)
 

DeletedUser

Guest
I znów własna interpretacja. Czyje będzie na wierzchu? Dopóki cała reszta nie odpuści? Więc ja dla Waszej satysfakcji zrobię to jako pierwszy. Loteria trwa...
 

DeletedUser

Guest
Cykuś, nie lepiej zrobić małą zadymę na forum? Już jest ciekawie :)




PS - Aleeeeee tooo nieee jaaaaaaa! :p

PS2 - Bist... a jaka interpretacja nie jest własna? :D Jeśli nie swoją podajesz, to wszakże już cytujesz...

PS3 - nie powiedziałeś czy boisz się myszy :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Może usuniecie ze swojego słownika słowo "ban" ? Robi się to już nudne. Wałkujecie, o tym bez celu.
 

DeletedUser

Guest
wiem ze to nie pytanie tutaj ale błagam o odpowiedż jeśli ktoś wie: o ile zwiększa sie siła wioski na godzine gry w świecie jota? bo nie wiem czy grac związku z moją pracą, nie zdążyłbym pewnie farmić wiosek przy tej prędkości kosmicznej świata. dziękuje za odpowiedż...
 

DeletedUser

Guest
Ha top13 po 3 tygodniach gry w ta gre, mimo 2,5 dniowego opoznienia w stosunku do reszty serwera ;p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry