Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Nie ma czegoś takiego jak dojścia do informacji, nie w takim przypadku, a jeżeli jest,tzn że ktoś tu ładnie przegina przysłowiową pałę.

Swoją drogą widać już kto na tym świecie trzęsie portkami. czik czik cziiiiiik cziiiiiiiiiiiken!
 

Robin65

Zespół Grepolis
Niektóre formy bana można wyłapać poprzez próbę wysłania ataku. Pojawia się wtedy informacja, że gracz jest zablokowany.
Natomiast powoływanie się na "dojścia" jest co najmniej nie eleganckie.
 

DeletedUser

Guest
każdy ma swoje dojścia do informacji...


Czyżby niektórzy gracze wiedzeili więcej niż inni ??

Pytałam support o bana dla gracza naszego sojuszu i otrzymałam dzisiaj taką odpowiedz z suppotu



lew92
2010-10-22 22:17:30
Witaj biedronetka,

Proszę Pani nie udzielamy informacji osobom trzecim o banach na innych. A czy jest w ogóle ban to sprawa między supportem, a osobami zarządzającymi danymi kontami i jak już to tylko z nimi będziemy w tej sprawie rozmawiać.

Pozdrawiam,
lew92
Grepolis Team
 

DeletedUser

Guest
interpretację zostawcie dla siebie, autor żadnej wskazówki nie da ;)
 

DeletedUser

Guest
Czyżby niektórzy gracze wiedzeili więcej niż inni ??

Pytałam support o bana dla gracza naszego sojuszu i otrzymałam dzisiaj taką odpowiedz z suppotu



lew92
2010-10-22 22:17:30
Witaj biedronetka,

Proszę Pani nie udzielamy informacji osobom trzecim o banach na innych. A czy jest w ogóle ban to sprawa między supportem, a osobami zarządzającymi danymi kontami i jak już to tylko z nimi będziemy w tej sprawie rozmawiać.

Pozdrawiam,
lew92
Grepolis Team

Tutaj też chodzi o domysły jaki ban etc.
A moze kret w sojuszu? :D
Tak czy siak, chyba masz już tutaj pograne ;p
 

DeletedUser

Guest
Tutaj też chodzi o domysły jaki ban etc.
A moze kret w sojuszu? :D
Tak czy siak, chyba masz już tutaj pograne ;p

Czas przeszły dokonany jest , jeżeli chodzi o moją grę na jocie, co najmniej przedwczesny .. ja bana nie mam i nie ma powodu, dla którego miałabym taki mieć :)

A w sprawie domysłow .. Pan Du bist nie użyłtrybu przypuszczającego, napisał wprost że bany są za multikonto a pewność i wiedzę za co zostały udzielone bany mają gracze, którzy otrzymali bana, support .. oraz ... zgłaszający :).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Jeżeli administracja nie wymysli z kosmosu wziętych punktów regulaminu i chorych interpretacji obecnych przepisów, to bany zostaną szybko zjęte. Co tu dużo mówić, przyznano je niesłusznie. Przy okazji bardzo się cieszymy, za uważanie że Brygada radzi sobie tak dobrze tylko dlatego, że każdy z nas ma multi. Pochlebiacie nam, skoro już takich wymyślnych teorii szukacie na wytłumaczenie poziomu naszej gry :)
 

DeletedUser

Guest
Jak dla mnie, że ktoś przegrywa i później pisze, że dane osoby grają na multikontach - to po prostu czują respekt.. ;-)

Ps. Wychodzicie od czasu do czasu na dwór - na świeże powietrze ? Dotleńcie się troche - grepolis to nie wszystko. Nie róbcie tak jak ja.. :p
 

DeletedUser

Guest
Czas przeszły dokonany jest , jeżeli chodzi o moją grę na jocie, co najmniej przedwczesny .. ja bana nie mam i nie ma powodu, dla którego miałabym taki mieć :)

A w sprawie domysłow .. Pan Du bist nie użyłtrybu przypuszczającego, napisał wprost że bany są za multikonto a pewność i wiedzę za co zostały udzielone bany mają gracze, którzy otrzymali bana, support .. oraz ... zgłaszający :).


Ja tam nie wiem kto dostał banana, i nie interesuje mnie to. Poza tym to nie miejsce i czas by o tym dyskutować.
 

DeletedUser

Guest
Jak dla mnie, że ktoś przegrywa i później pisze, że dane osoby grają na multikontach - to po prostu czują respekt.. ;-)

Ps. Wychodzicie od czasu do czasu na dwór - na świeże powietrze ? Dotleńcie się troche - grepolis to nie wszystko. Nie róbcie tak jak ja.. :p

ha! chyba sobie kpisz, to że ktoś dostał w jednej bitwie nie znaczy że jest przegrany. Respekt można czuć do kogoś kto gra fair a nie pomaga sobie multi ;)
 

DeletedUser

Guest
lew92
2010-10-22 22:17:30
Witaj biedronetka,

Proszę Pani nie udzielamy informacji osobom trzecim o banach na innych. A czy jest w ogóle ban to sprawa między supportem, a osobami zarządzającymi danymi kontami i jak już to tylko z nimi będziemy w tej sprawie rozmawiać.

Pozdrawiam,
lew92
Grepolis Team

ty to masz farta .... zazwyczaj support team ... odpowiada z 24 h opóźnieniem :D
 

DeletedUser

Guest
Respekt można czuć do kogoś kto gra fair a nie pomaga sobie multi ;)

Z choinki kolego się urwałeś? Przecież w tej grze mulciaki to STANDARD.
Do tego dorzucić trzeba "legalne multi" - tu akurat ubrali je w ładną nazwę - "współdzielenie łącza". Jeszcze mały bocik wspomagający całość i masz przepis na "sukces" w Grepolis i bycie "TOP-em" heheheh.
Żałosne niestety, ale prawdziwe.
 

DeletedUser

Guest
Czas przeszły dokonany jest , jeżeli chodzi o moją grę na jocie, co najmniej przedwczesny .. ja bana nie mam i nie ma powodu, dla którego miałabym taki mieć :)

A w sprawie domysłow .. Pan Du bist nie użyłtrybu przypuszczającego, napisał wprost że bany są za multikonto a pewność i wiedzę za co zostały udzielone bany mają gracze, którzy otrzymali bana, support .. oraz ... zgłaszający :).


Domysły co do multikonta pojawiły się na naszym forum po atakach WindCachera, kiedy to w nadzwyczajnie szybkim czasie gromadził duze ilości wojska i surowców, których nie sposób uzyskać przy farmieniu non stop, ani przy pomocy premium. Co jak co, ale 100 koni w godzine to duza przesada... i tak dzien w dzien. Sam się ujawnił ze swoim oszustwem przy atakach na naszych graczy. Moje przekonanie, że ban poleciał za multikonto jest więc logiczne i wytłumaczalne.
Dojść w supporcie żadnych nie mam i zdziwię Cię jeszcze bardziej, ale nawet zgłaszający nie dostają takich informacji.
A sprawdzić to można w bardzo prosty sposób - przy próbie ataku pojawia się stosowna informacja o banie. Spróbuj :)
 

DeletedUser

Guest
Z choinki kolego się urwałeś? Przecież w tej grze mulciaki to STANDARD.
Do tego dorzucić trzeba "legalne multi" - tu akurat ubrali je w ładną nazwę - "współdzielenie łącza". Jeszcze mały bocik wspomagający całość i masz przepis na "sukces" w Grepolis i bycie "TOP-em" heheheh.
Żałosne niestety, ale prawdziwe.

standard? znam wiele osób które tego nie praktykują, taki "myk" mogą robić dyplomaci w sojuszach czy jednostki którym powierzono takie zadanie
 
Do góry