Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser26734

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat nowego świata

ktoś wie kiedy rusza jakiś nowy świat ?
 

DeletedUser26685

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat nowego świata

W kwietniu, na tydzień przed kolejnym eventem ;)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Przecież event za chwilę ruszy, już w marcu, bo przecież święta idą
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser26685

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Ano tak, to świat musi trwać dłużej jak tydzień, a nie odwrotnie, w myśl nowej zasady eventowej ;) ... mój błąd ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Jej niema jeszcze ogłoszenia o starcie nowego świata.A tyle osób już czeka.:(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Ano tak, to świat musi trwać dłużej jak tydzień, a nie odwrotnie, w myśl nowej zasady eventowej ;) ... mój błąd ;)

Świat musi mieć co najmniej 2 tygodnie, wiec świat ruszy już niedługo bo event pod koniec marca :D

- - - Automatycznie połączono posty - - -

a gdzie wybór systemu podboju :mad:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Nowy świat - Idalium. Wybierz jego ustawienia!

A pod spodem:

Na świecie Idalium będzie obowiązywał nowy system podboju, ponieważ dwa ostatnie serwery miały stary system. Prosimy jednak, by miłośnicy starego systemu się nie zniechęcali - postaramy się w przyszłości stworzyć ankietę również dla Was!

Start: 16.03.2016
System podboju: nowy
Natychmiastowe ukończenie zlecenia: tak
Wioski z punktami walki: tak
Anty-timing: 10s

Dziękuje za taką ankietę.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat nowego świata

No właśnie, to mamy wybierać czy udawać że wybieramy.
 

DeletedUser26342

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat nowego świata

czy tylko ja tak mam że jak klikam żeby zagłosować w ankiecie na temat ochrony początkujących

Wiadomość
aslan 2 ., nie masz uprawnień do przeglądania tej strony. Może być kilka powód zaistniałej sytuacji:

Nie masz wystarczających uprawnień aby przeglądać tę stronę. Może próbujesz edytować nie swoją wiadomość, lub próbujesz użyć funkcji dostępnych tylko administratorowi?
Jeżeli próbujesz napisać wiadomość, administrator mógł zablokować Twoje konto, lub nie zostało ono jeszcze przez Ciebie aktywowane.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

dobra już wszystko działa :)
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Aslan 2 ., klikasz w link prowadzący do ankiety o ochronie w wątkach z pozostałymi ankietami, tak? Poprawiłam, powinno już działać :)

Jeśli chodzi o ankietę z systemem podboju - niestety nie dało rady, trzy światy ze starym systemem pod rząd to byłoby za dużo :( Z mojej strony mogę tylko obiecać, że w najbliższych miesiącach postaram się o ankiety, w których ustalony będzie z góry stary system. W tym momencie nie jestem w stanie stwierdzić czy ankieta mogłaby pojawić się przed startem najbliższego świata czy trochę później, ale zobaczymy co da się zrobić.
 

DeletedUser26342

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat nowego świata

tak klikałem z ankiety o szybkości :)
jak wszystko działa :)

a może by następną ankiete zrobić z możliwością wyboru wszystkiego czyli też systemu podboju
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Aslan 2 ., klikasz w link prowadzący do ankiety o ochronie w wątkach z pozostałymi ankietami, tak? Poprawiłam, powinno już działać :)

Jeśli chodzi o ankietę z systemem podboju - niestety nie dało rady, trzy światy ze starym systemem pod rząd to byłoby za dużo :( Z mojej strony mogę tylko obiecać, że w najbliższych miesiącach postaram się o ankiety, w których ustalony będzie z góry stary system. W tym momencie nie jestem w stanie stwierdzić czy ankieta mogłaby pojawić się przed startem najbliższego świata czy trochę później, ale zobaczymy co da się zrobić.
Trzymamy za słowo o starym systemie i ankietach z wszystkimi ustawieniami :)
 
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

dla mnie prędkość jednostek 3 jak na stary system to już za szybko, ale da się jeszcze pograć, 4 moim zdaniem odpada, wyjdziesz na 30 min i masz kolona
Zgadzam sie, z prędkością nie należy przesadzać. Jak są chętni na takie quickgames to pomyślcie nad światem dla nich. A co do nowego świata to proponuję zorganizować jakąś nową premię dla rybaka który jest na wysepce poniżej miasta np: rebusy, krzyżówki, puzzle. Byle to nie zależało od złota. Te premie(za każdym razem jedna w formie listu) przychodziłyby od rybaka a za ich rozwiązanie otrzymywałoby się informacje jak od sowy Ateny(lub coś w tym stylu) Można też urozmaicić polis dodając myśliwego, a za jego trofea(kły, poroża, skóry) jakieś fanty. Proponuję też Akwedukt z pobliskiego wodospadu podnoszący prędkość powrotu do pracy po powołaniu do straży wieśniaków.Zastanowiłbym się też nad jeszcze jednym bogiem. Bóg - SATYR
J. mityczne - ŻMIJA PELOPONESKA - obronna, pluła jadem; SZPAKI LIGURYJSKIE - ofensywne w grupach po 10
Czary - BLUSZCZ - plącze nogi atakujących; ANTAŁ WINA - podnosi morale; MGŁA - myli drogę atakującym; DRIADA - zwiększa efektywność senatu
 

DeletedUser26713

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

powinna powstać ankieta z wyborem wiosek. Osobiście nie lubię nowej wersji wiosek z punktami walki.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Propozycje dodania różnych nowości radzę przenieść do odpowiedniego działu. Tam się zajmiemy ich oceną merytoryczną :)

A co do wyboru "podboju wiosek", to ja nie liczyłbym na to, że coś w tej kwestii się zmieni i powrotu do poprzedniego systemu nie będzie...tak jak to było z poprzednim systemem :)
 

DeletedUser24718

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

ja bym proponował wszystkie prędkości na 1 żeby mieć czas się przygotować na atak z kolcem
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Dodałbym bym jeszcze limit członków 5 :)
 

DeletedUser26342

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

jak by był taki limit to ile było by akademi np
brygada
brygada 1
brygada 2
brygada 3
.........
brygada 50
 
Status
Zamknięty.
Do góry