Sytuacja na świecie Idalium

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser25703

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Walcząc przeciwko 12stu sojuszom z TOP 15 to czego Ty się spodziewasz? Wy ilu macie wrogów z topki jednego, dwóch? Nie walczymy tylko z Wami :rolleyes: a spięcia były długo wcześniej, Wasz temat nie był z nimi powiązany :)

Tylko że inne sojusze nie walczą z Wami przez miłość do nas. Jednak obecna sytuacja Zrzęd i Sithów to efekt polityki tych sojuszy albo graczy tych sojuszy.
Grunt to się teraz nie poddawać i pokazać klasę na polu bitwy.
Ja tam życzę Wam jak dobrze bo czym lepszy przeciwnik to samemu ma się większą frajdę z gry. :)
 

DeletedUser27395

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Tylko że inne sojusze nie walczą z Wami przez miłość do nas. Jednak obecna sytuacja Zrzęd i Sithów to efekt polityki tych sojuszy albo graczy tych sojuszy.
Grunt to się teraz nie poddawać i pokazać klasę na polu bitwy.
Ja tam życzę Wam jak dobrze bo czym lepszy przeciwnik to samemu ma się większą frajdę z gry. :)

Ja mam zamiar tylko się dobrze bawić dopóki będę miał czas. :)
 

DeletedUser22560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Tylko że inne sojusze nie walczą z Wami przez miłość do nas. Jednak obecna sytuacja Zrzęd i Sithów to efekt polityki tych sojuszy albo graczy tych sojuszy.
Grunt to się teraz nie poddawać i pokazać klasę na polu bitwy.
Ja tam życzę Wam jak dobrze bo czym lepszy przeciwnik to samemu ma się większą frajdę z gry. :)

Nie przez miłość bo to rzecz jasna jest przecież :p spięcia na radzie były od samego początku tak więc gadanie o tym że to przez gieło nie jest prawdą :) takie małe sprostowanie , a czy walka gieło z nami jest wynikiem polityki po części tak ale równie gieło ma swoje zapędy ;) Bo to widać było wcześniej że się szykują na nas ale cóż lider wiedział swoje :D
 

DeletedUser25703

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Nie przez miłość bo to rzecz jasna jest przecież :p spięcia na radzie były od samego początku tak więc gadanie o tym że to przez gieło nie jest prawdą :) takie małe sprostowanie , a czy walka gieło z nami jest wynikiem polityki po części tak ale równie gieło ma swoje zapędy ;) Bo to widać było wcześniej że się szykują na nas ale cóż lider wiedział swoje :D


Wojna Gieło - Zrzędy to efekt polityki obu sojuszy a raczej kolizji terytorialnej. To zawsze kończy się wojną. Szczególnie, że dwa hegemony się robiły. Tu obie ekipy swoje trzy grosze dołożyły i nikt bez winy nie jest.

Ale Tu kolega nadmieniał z iloma jeszcze walczycie. A to już efekt Waszej polityki. Tylko i wyłącznie. Zniechęcenie do siebie całego świata.
A czemu się podzieliliście? Prawdę mówiąc to nie nasza sprawa. Czy będziemy walczyć z 3 połączonymi sojuszami czy z jakimiś odłamami czy osobnymi tworami to bez różnicy. Ważne żebyśmy się dobrze bawili.

Może też jakieś inne sojusze coś opowiedzą. Przecież oprócz wojny gieło-zrzędy jest z pewnością jeszcze jakiś ciekawy konflikt, ambitne walki i dyplomatyczne spiski.
smiley_emoticons_confusednew.gif
 

DeletedUser26609

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Tak czy inaczej żeby mieć bunt sobie wbity, a nie przez siebie musiałem dziś miasto oddać :-D, bo zapomniałem juz jak wyglądają czerwone mieczyki :-D.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Walcząc przeciwko 12stu sojuszom z TOP 15 to czego Ty się spodziewasz? Wy ilu macie wrogów z topki jednego, dwóch? Nie walczymy tylko z Wami :rolleyes: a spięcia były długo wcześniej, Wasz temat nie był z nimi powiązany :)

Hmmm... Były trzy Zrzedy (wszystkie w top15)...
Do tego knajpa, cast away i Wilson :D (tez z top15) Wasze jawne pony i koalicja...
Z tego co widzę wiec 6 ekip MINIMUM...
A 15-6 ni cholery, nie da 12 :D jakby nie liczyć :p

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Tylko że inne sojusze nie walczą z Wami przez miłość do nas. Jednak obecna sytuacja Zrzęd i Sithów to efekt polityki tych sojuszy albo graczy tych sojuszy.
Grunt to się teraz nie poddawać i pokazać klasę na polu bitwy.
Ja tam życzę Wam jak dobrze bo czym lepszy przeciwnik to samemu ma się większą frajdę z gry. :)

Jak dobrze posłuchać, gdy ktoś mądrze mówi :)
 

DeletedUser27395

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Hmmm... Były trzy Zrzedy (wszystkie w top15)...
Do tego knajpa, cast away i Wilson :D (tez z top15) Wasze jawne pony i koalicja...
Z tego co widzę wiec 6 ekip MINIMUM...
A 15-6 ni cholery, nie da 12 :D jakby nie liczyć :p

Słowo "były" zawarte w Twojej wypowiedzi pasuje prawie do jej całości. I liczba 12 nie jest pomyłką z mojej strony. :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Ktoś ogarnia na ile sojuszy się już Zrzędy podzieliły?
 

DeletedUser27449

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Aktualnie z Zrzędami 4 :D
Sithowie,UMBRELLA,Zrzędy na Emeryturze i Zrzędy bez Emerytury
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser24708

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

to ja widze ze nie ma po co z urlopu wracac ;/ 2 sojusze leją cały świat :D ciekawie :D
 

DeletedUser26609

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Nie cały świat tylko 1 sojusz co się podzielił :) i nie jeden ale parę

Hmm... Z tego co ja pamiętam to Was były trzy sojusze - Emeryci na Emeruturze, bez Emerytury i na Zasiłku. Correct me if I'm wrong
Poza tym... Cast Away, Wilson... "wasze bratnie dusze"

ech. Wy macie koalicję my też.
A Ci podzieleni dostają w tyłek również więc nie przejmuj się :) jakoś nadążamy za Waszymi "niezwiązanymi z Gięło" modernizacjami, frakcjami, etc.
 

DeletedUser22560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Hmm... Z tego co ja pamiętam to Was były trzy sojusze - Emeryci na Emeruturze, bez Emerytury i na Zasiłku. Correct me if I'm wrong
Poza tym... Cast Away, Wilson... "wasze bratnie dusze"

ech. Wy macie koalicję my też.
A Ci podzieleni dostają w tyłek również więc nie przejmuj się :) jakoś nadążamy za Waszymi "niezwiązanymi z Gięło" modernizacjami, frakcjami, etc.

Widać że się nie zrozumieliśmy co z tego że były 3 sojusze ? nadal to był jeden sojusz a nie 3 oddzielne nie mające ze sobą nic wspólnego :) poza tym czas skończyć naszą konwersacje na forum bo jest dość jakby to powiedzieć bezsensowna ponieważ prowadzi do jednego punktu :D
 

DeletedUser25703

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Widać że się nie zrozumieliśmy co z tego że były 3 sojusze ? nadal to był jeden sojusz a nie 3 oddzielne nie mające ze sobą nic wspólnego :) poza tym czas skończyć naszą konwersacje na forum bo jest dość jakby to powiedzieć bezsensowna ponieważ prowadzi do jednego punktu :D

czyli idąc twoim tokiem rozumowania to gdyby 6 sojuszy (jedno składowych) walczyło 2 sojuszami z których każdy miał by z 3 akademie to wojna była by na zasadzie 3:1 ? :confused: mimo, że ilość graczy była by taka sama? (abstrahując oczywiście od jakości graczy)

Albo jescze lepiej jakby sojusz z 5 akademiami walczył z dwoma różnymi bez akdamemi to byś pisał, że te dwa na jednego się rzuciło.
Chyba nie tak to działa :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26609

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Czekam na ten punkt, a tu ani widu, ani słychu ;(

- - - Automatycznie połączono posty - - -

czyli idąc twoim tokiem rozumowania to gdyby 6 sojuszy (jedno składowych) walczyło 2 sojuszami z których każdy miał by z 3 akademie to wojna była by na zasadzie 3:1 ? :confused: mimo, że ilość graczy była by taka sama? (abstrahując oczywiście od jakości graczy)

Albo jescze lepiej jakby sojusz z 5 akademiami walczył z dwoma różnymi bez akdamemi to byś pisał, że te dwa na jednego się rzuciło.
Chyba nie tak to działa :p

Czepiasz się chłopaka :D nawet tu bronią się jak mogą i potrafią :D
 

DeletedUser22560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

czyli idąc twoim tokiem rozumowania to gdyby 6 sojuszy (jedno składowych) walczyło 2 sojuszami z których każdy miał by z 3 akademie to wojna była by na zasadzie 3:1 ? :confused: mimo, że ilość graczy była by taka sama? (abstrahując oczywiście od jakości graczy)

Albo jescze lepiej jakby sojusz z 5 akademiami walczył z dwoma różnymi bez akdamemi to byś pisał, że te dwa na jednego się rzuciło.
Chyba nie tak to działa :p

To już zależy jak dany sojusz traktuje akademie :) jeśli jak przedłużenie to owszem ponieważ jest jednym bytem bo mówimy tu o sojuszach a nie o ilości graczy :)
 

DeletedUser25703

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

To już zależy jak dany sojusz traktuje akademie :) jeśli jak przedłużenie to owszem ponieważ jest jednym bytem bo mówimy tu o sojuszach a nie o ilości graczy :)

Drogi xalami w grepo jest limit graczy w sojuszu. Nie jest on przypadkowy.
Każda Akademia formalnie jest odrębnym sojuszem - ma swoje statystyki, pw walki pw boba itp.
20 sojuszy formalnie 1 sojuszem nie jest choćby to jedna rodzina była. :DT a nadal będzie to 20 sojuszy
więc w top 15 nie było 1 sojuszu zrzęd "3 odłamowego" tylko 3 sojusze Zrzęd tak samo jak 2 są sojusze Gięło itd. Jak sobie w koalicji ponumerujemy Gieło 1,2,3,4... to nagle będziemy siłowo jednym sojuszem? To powiecie, że z jednym walczyliście? To będzie nadal ileś sojuszy Gieło.

Ale chyba w inna grę gramy.
 

DeletedUser22560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Czyli tym tokiem rozumowania mam traktować te powiedzmy 20 sojuszy jako nie jedność ?
 

DeletedUser26609

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Jeden sojusz na tym świecie to jednostka organizacyjna obejmująca maxymalnie 60 graczy
To, że dany sojusz ma swoją akademię, kontynuację czy inną szkółkę niedzielną nie wpływa na statystykę mainowego sojuszu. To po prostu drugi i trzeci i kolejny sojusz - kolejne max 60 graczy.
Nie ma znaczenia że te dwa osobne twory są kierowane przez jedną osobę / radę. W statystykach Aby Gięło to osobny twór aniżeli Co by zgieło. Zarządzany przez jedną grupę osób, mający Was na celowniku. Mamy więc wspólny zarząd, wspólny cel - ale to są dwa osobne sojusze. I traktujemy całość Zrzęd i ich odpadów tfu... odłamów jako jedność. Ale toczymy walkę z trzema sojuszami, czy tam czterema - bo nie wiem ilu z Was nawiało do Cast Away, a ilu do jakiś rozmaitych tworów które cały czas podkreślają że grają dla funu.
Podkreślmy tylko, że tą walkę zdecydowanie wygrywamy.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Czyli tym tokiem rozumowania mam traktować te powiedzmy 20 sojuszy jako nie jedność ?

Będą one - uwaga! trudne słowo... koalicją kilku sojuszy. Kilku jednostek jak już Ci powyżej wspomniałem po max 60 graczy
 
Do góry