Sytuacja na świecie Idalium

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser26609

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Tak oczywiście :) masz rację, w zupełności się z Tobą zgadzam...

Powyższy post został skonsultowany jako forma terapii z psychoterapeuta :D

Co do widocznej edycji mego posta, to czekam na ostrzeżenie i po prostu zwymiotuje tęczowym jednorozcem ze szczęścia (przepraszam za wybiórczo stosowane polskie znaki, ale piszę to z tabletu już)
 

DeletedUser27519

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Nie no tutaj to się zgodzę. Urlopy to normalna rzecz i nie muszą oznaczać ucieczkę.
Jest cieplutko, coraz więcej imprez w weekendy, czy też dłuższe wyjazdy się pojawiają
i nie ma sensu komuś urlopu wypominać :)
Dokładnie;p Robi się cieplutko krótkie spódniczki to szkoda siedzieć na grepo;p Młodość nam ucieka;p
 

DeletedUser23982

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Powodem tego jest postępowanie AG. Nie widzą oni nic, poza czubkiem swojego nosa. Przyjmowali graczy, z którymi wszyscy się lali argumentując, że uzupełniają braki w sojach (AG; CBG). Bunty, podburzania były ciągle robione im i Karol dostał odpowiedź, że to są "nasze potyczki". Śmiech na sali. Po pierwszej takiej akcji ze strony AG odpuściliśmy te drwiny z naszych graczy (bo inaczej tego nazwać nie można). Kolejna przelała czarę goryczy. Od początku świata AG nie miało naturalnego wroga i to dlatego tak "wyrośli" w agresorach.

@ Dariosh
Oj jak ja Ciebie lubię:) Przeszedłeś do "mocniejszego" sojuszu i jakie się Panisko zrobiło. Nie mówię że AG nie są silni(bo są), ale jak w każdym sojuszu są lepsi i gorsi. Prawie połowę miast masz z Festynów;p Także zbieraj surki, rób festyny i na koniec, zrób screena z twojej topki w pkt. Będziesz miał co opowiadać na innym świecie jaki to z Ciebie wyśmienity wojak.
Na koniec wiadomość od Karolka cytat " Abyś nabrał pokory i przestał zmieniać sojusze jak parasol, bo już miałeś własne sojusze który istniały kilka dni. Bierz się za grę".
Także ten;p
Aż założyłem konto na forum by być w towarzystwie elitarnego gracza;p

- - - Automatycznie połączono posty - - -


Herosi nie są akademią Dragonów. Okres ochronny? Wolfi prosił by go nie atakować do środy to nie będzie nas atakował do tego dnia(rozmowa na tsie). Efekt? Wolfi przerobił wojo i od wtorku rano atakował. A uważaliśmy go za honorowego (bo był do tego incydentu). Także widać gdzie są gracze bez kręgosłupa. Nie ma co się szczypać na forum. Graj na świecie i przelej własne słowa w czyny.

O ataki mnie proszono już w niedzielę albo poniedziałek poczekałem. Trochę mam zapału i tyle. Fakt obiecałem i nie spełniłem trudno. Odpowiedź dostałem od was, a o ochronki nigdy nie proszę. Tyle w temacie. Nie wypowiadam się na tym forum więcej. Temat skończony.
 

DeletedUser26609

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Dariosh... Nosek ciut niżej poproszę.
Pewnych spraw się na forum nie wyciąga to raz.
Dwa czasami 100 procków wystarczy by wbić bunt,
więc hola! To, że Ty masz sporo deffa, nie oznacza.
że wszyscy muszą mieć :)

Ja tam ma szacunek do Dragonów, nie ugięli się pod naciskiem
i mimo tego, że wiedzieli, że nie mają wielkich szans na wygraną,
zdecydowali się na taki krok, a nie inny.



Nie no tutaj to się zgodzę. Urlopy to normalna rzecz i nie muszą oznaczać ucieczkę.
Jest cieplutko, coraz więcej imprez w weekendy, czy też dłuższe wyjazdy się pojawiają
i nie ma sensu komuś urlopu wypominać :)

Niestety Sisi nie mogę się z Tobą zgodzić...
Nos mam w odpowiednim miejscu. Zawsze miałem. Tym razem nie odpuszczę...
Pewne sprawy zostały wyciągnięte publicznie nie przeze mnie...
Wybacz wiec, dostosowuje się jak przystało na inteligentnego i obdarzonego retorskimi umiejętnościami wyksztalconego człowieka do poziomu dyskusji.

Co do urlopu to dzień wcześniej duszny pan się odgryzal przez igm jak szalony, prowokowal mnie do wiazanki, etc.. A potem wklepane bunty, ataki kilku osób i magiczna zakładka ustawienia konta>urlop.
Gram krótko nie na tyle jednak, by nie mieć styczności z takimi zagrywkami. Ot co

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Dokładnie;p Robi się cieplutko krótkie spódniczki to szkoda siedzieć na grepo;p Młodość nam ucieka;p

Za ta wypowiedź aż wzniose toast za Twoje zdrowie! I to w pięknych okolicznościach przyrody :D

- - - Automatycznie połączono posty - - -

O ataki mnie proszono już w niedzielę albo poniedziałek poczekałem. Trochę mam zapału i tyle. Fakt obiecałem i nie spełniłem trudno. Odpowiedź dostałem od was, a o ochronki nigdy nie proszę. Tyle w temacie. Nie wypowiadam się na tym forum więcej. Temat skończony.

Potwierdzam, mocno byłem zaskoczony tym obrotem sprawy :D
In plus rzecz jasna...
 

DeletedUser25703

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Więcej luzu AG ma kolejną wojnę i w sumie nas to cieszy bo by za nudno było. Jednak chcemy wszyscy jako takiej rozrywki.
Ale Wszyscy Panowie własne żale to tak na Fo nie pasuje.
smiley_emoticons_thumbs-down_new.gif
To kobiety lubią się drapać i ciągnąc za włosy. Proponuje potyczkę na ognie i kawalerię .

Powodem tego jest postępowanie AG. Nie widzą oni nic, poza czubkiem swojego nosa. Przyjmowali graczy, z którymi wszyscy się lali argumentując, że uzupełniają braki w sojach (AG; CBG).
Wręcz przewiewnie widzimy wszystko wokół. Także rekrutacje innych sojuszy, które jakoś o nie pytały nas o zdanie przy podejmowaniu własnych decyzji personalnych. Nie wiedząc czemu uznały że mogą mieć wpływ na nasze.
smiley_emoticons_confusednew.gif
 
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Dragoni póki co w niektórych miastach ładnie się bronią, ale oni już pokazali wcześniej, że potrafią to robić :)
Co do sytuacji to na tej prędkości jeszcze wiele się może zmienić do EC
smiley_emoticons_nicken.gif
nic nie jest przesądzone.
 

DeletedUser26609

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Więcej luzu AG ma kolejną wojnę i w sumie nas to cieszy bo by za nudno było. Jednak chcemy wszyscy jako takiej rozrywki.
Ale Wszyscy Panowie własne żale to tak na Fo nie pasuje.
smiley_emoticons_thumbs-down_new.gif
To kobiety lubią się drapać i ciągnąc za włosy. Proponuje potyczkę na ognie i kawalerię .


Wręcz przewiewnie widzimy wszystko wokół. Także rekrutacje innych sojuszy, które jakoś o nie pytały nas o zdanie przy podejmowaniu własnych decyzji personalnych. Nie wiedząc czemu uznały że mogą mieć wpływ na nasze.
smiley_emoticons_confusednew.gif

Bo to tak jest z nimi. Zero aktywności jak potrzeba, statystyki nie kłamią... Ale oczekiwania wielkopanskie...
Niestety.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Poza tym no cóż... Widać moja osoba musi boleć :). Ja piszę co i jak, i już polajanki, dobre rady, itd. Stąd musiałem powiedzieć tych kilka punktów, a teraz wracam wesoło do rozsyłania birek i dl... Może gdzieś, coś? Proooosze :D
 

DeletedUser8140

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Cześć co słychać ;)

Pozdrawiam
 

DeletedUser26405

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Nic ciekawego - jedni klepią ofa i ślą, inni klepią defa i też ślą - zazwyczaj tam, gdzie ci pierwsi ślą ofa. Inni budują domki i sie modlą aby co co klepią ofa ich nie zauważyli... Wszyscy dostają jakieś wirtualne punkciki a INNO klepie kase.... Nuda...
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Nic ciekawego - jedni klepią ofa i ślą, inni klepią defa i też ślą - zazwyczaj tam, gdzie ci pierwsi ślą ofa. Inni budują domki i sie modlą aby co co klepią ofa ich nie zauważyli... Wszyscy dostają jakieś wirtualne punkciki a INNO klepie kase.... Nuda...

Hahaha świetne podsumowanie :D
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Ja tam dałem sobie spokój z większą aktywnością, osiedliłem na wyspie u Guzika, to mnie teraz Pogięci leją:) A ja mam miasto ledwie 2k punktów i nikogo nie ruszam...chyba czas ich trochę pomęczyć z wyspy atakami, to się uspokoją. Szkoda tylko, że morale brak...
 

DeletedUser8140

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

A co chcesz go odwiedzić he he ;)

A ty Sisi jeszcze grasz czy rekreacyjnie
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

A nie, nie chcę odwiedzić. Z ciekawości pytam :)

Ja zawsze rekreacyjnie :)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Które morze? Jaki nick? :p

A to już w sumie moja sprawa i Andrzeja :) Choć kilka osób z Pogiętych też powinno kojarzyć nick, bo grałem nim na Baris w Magnatach przez chwilę...aż mnie nie rozebrali, bo byłem mało aktywny
smiley_emoticons_biggrin.gif
Ale jak się nie gra, tylko obserwuje, tak to wygląda później.

Mój nick w sumie nikomu tutaj do szczęścia nie jest potrzebny...nie udzielam się zbytnio i wchodzę raz, czy dwa razy dziennie coś zbudować i to wszystko. Nawet na plotki nie mam czasu...a nawet jakby ktoś chciał poplotkować, to równie dobrze może tutaj pisać na FO :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Dzisiaj jesteś w telewizji,wiesz o tym ? :)

No ja to raczej nie ;)

(...)
Mój nick w sumie nikomu tutaj do szczęścia nie jest potrzebny...nie udzielam się zbytnio i wchodzę raz, czy dwa razy dziennie coś zbudować i to wszystko. Nawet na plotki nie mam czasu...a nawet jakby ktoś chciał poplotkować, to równie dobrze może tutaj pisać na FO :)

Heh no w sumie racja. Swego czasu trochę poszaleliśmy na forum :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Nic ciekawego - jedni klepią ofa i ślą, inni klepią defa i też ślą - zazwyczaj tam, gdzie ci pierwsi ślą ofa. Inni budują domki i sie modlą aby co co klepią ofa ich nie zauważyli... Wszyscy dostają jakieś wirtualne punkciki a INNO klepie kase.... Nuda...

Hahaha, faktycznie ciekawe podsumowanie :D
 

DeletedUser24703

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

raist32 i tak powinien wyglądać komentarz do każdego świata
smiley_emoticons_bravo2.gif

Następny dopiero przed EC
 

DeletedUser26609

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Gdzie te smoki!? Co się z Dragonami dzieje :D to już nudne się zaczyna robić, że Ci którzy mieli mnie pokory nauczyć pozwiewali na urlopy ;( specjalnie się powbijałem na ich wyspy, czekałem, latałem po nich prowokowałem... a tu nic ;( ech...

A tacy byli fajni, hamerykańscy... i mieli krENgosłup
 
Do góry