Sytuacja na świecie Idalium

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser26609

Guest
NorbiF, z przyjemnością Cię czytałem. Wszystko wszystkim, ale w dobie gdy na Idalium walczy się nie wojskiem, a słowami, że ten czy tamten to bociarz, a ten to już na pewno sypia z połową supportu... Miło coś takiego przeczytać.

Pojawiła mi się pewna dygresja, chyba przez wczesną pobudke ;-)
Jak to napisano na puszce wazeliny... Gra się nie po to by wygrać.
Ciekawe tylko czemu jeden z ownerów tej puszki, bez wazeliny, na kolanach skomlał by mógł wrócić... Bo on koronki nie ma?
 

DeletedUser13617

Guest
poczytałem ale mało uważnie

rozumiem, że z Idalium do ekstraklasy awansować zamierza znowu, zdegradowany w poprzednim sezonie, gracz Guzista & s-ka?
 

DeletedUser25703

Guest
Spytaj samą Elsini wie o tym najlepiej :D bo to przede mną najpierw było płaszczonko, a przed Nią było skamlenie :confused:

Oj Darek Darek. Nikt tu przede mną nie skamlał. Faktem jest pewne zachowania powodują, że drzwi pozostają zawsze zamknięte i trzeba być dość bezczelnym myśląc inaczej.
Zabawa trawa dalej. A przeciwnicy wczoraj też pokazali że potrafią się odgryźć. Świat nam tak całkiem nie umarł.
 

DeletedUser26609

Guest
poczytałem ale mało uważnie

rozumiem, że z Idalium do ekstraklasy awansować zamierza znowu, zdegradowany w poprzednim sezonie, gracz Guzista & s-ka?
Witaj mój Ulubieńcze! Na to się zanosi ;)
Oj Darek Darek. Nikt tu przede mną nie skamlał. Faktem jest pewne zachowania powodują, że drzwi pozostają zawsze zamknięte i trzeba być dość bezczelnym myśląc inaczej.
Zabawa trawa dalej. A przeciwnicy wczoraj też pokazali że potrafią się odgryźć. Świat nam tak całkiem nie umarł.
Wiesz... moim zdaniem raczej było to skamlonko :) po pewnych zachowaniach najpierw do mnie udaje wypaczoną klepkę i prosi o wstawiennictwo :D po czym leci jak po sznurku pytać - świadczy to o tym, że bez wazeliny Ewo by się dał za tą koronkę wytentegować tam gdzie słonko nie dochodzi :D
A potem lecę szpiegami po wiochach, atakami po nich - i lecą szantaże do mnie. Walka słowem , a nie wojskiem o_O
I się okazuje że z 50 kilku wioch całość stanu posiadania to 3 ognie :D

Ktoś kto jak obszył gra cudzym offem, deffem i pyszczy słowem nie wojskiem, żerując na podnoszonych murkach panicznie [tego się nauczył...] by w statach rosnąć... No cóż :) Legendarna to postać ;)

Uwaga - teraz będzie zero ironii. Bradson graty.
 

DeletedUser15806

Guest
Kochani, co Wy wypisujecie ? Zaden swiat nie jest slaby, sa tylko zdominowane a to tez nie do konca bo nawet najwieksza przewaga jest do roztrwonienia jak gracze popadaja w samozachwyt.

A co do mojego poprzedniego wpisu to ani Dragunow ani Maniek nie sa nie do pokonania. Swietni, chyba ( obserwowalem z zewnatrz) liderzy, mozliwe ze najlepsi w Polsce. Ja tylko zyczeniowo napisalem ze chcialbym zobaczyc to starcie. Pewnie nie bedzie takiej mozliwosci bo oboje mniej wiecej z moim poziomem znudzenia wiec sie wcale nie zdziwie jak juz sie pojawia : ))
 

DeletedUser4218

Guest
poczytałem ale mało uważnie

rozumiem, że z Idalium do ekstraklasy awansować zamierza znowu, zdegradowany w poprzednim sezonie, gracz Guzista & s-ka?

No tu muszę zabrać głos.
Ekstraklasa co to?

I muszę powiedzieć, że gra "pod" Guzitso to przyjemność (i bez skojarzeń proszę).
Nie wiem, kto ta spółka - może sprecyzujesz?
 

DeletedUser26609

Guest
No tu muszę zabrać głos.
Ekstraklasa co to?

I muszę powiedzieć, że gra "pod" Guzitso to przyjemność (i bez skojarzeń proszę).
Nie wiem, kto ta spółka - może sprecyzujesz?
Sisi... Ekstraklasa to mityczny poziom... tam gdzie nie grają złotniki, oszusty, kanalyje, dranie - nie gra się team play, a solo i w ogóle...
Gracze mają cHonor, krENgosłup moralny i wcale nie uciekają na urlopy, tudzież przez omyłkę brat im nie wciska magicznego kodu na szarakiri.

A przecież wiesz - my jesteśmy złotniki, oszusty, kanalyje, zimne dranie, postępujemy podle bo gramy team play, nie mamy cHonoru, jesteśmy pozbawieni krENgosłupa moralnego i śmiemy wątpić w to czy aby jak się zaczyna przyśpieszanie tempa to urlop był lajfem, a nie taktyką :) i szarakiri jest popełniane zawsze przez pomyłkę, bo własnie miał wysłać na nas milion ataków :D a wcisnął szarakiri :D
 

DeletedUser4218

Guest
Dariosh wybacz, ale nie rozumiesz o czym pisałam do MG34 - on wie :)
Ty miałeś styczność z kilkoma grajkami, którzy fajnie grali, ale do dobrych im wiele brakuje.
Podśmiewujesz się z tego i nikt Ci nie zabrania, po prostu nie znasz grepo tak jak inni.

No widzisz Ergun jak nasz sojusz podsumował znawca i specjalista od mocnych ekip? My to jednak jesteśmy dno i wodorosty. Nie zostaje chyba nic innego, jak tylko popełnić zbiorowe "szarakiri"
smiley_emoticons_frown.gif

Kurcze to ja tym dnem też jestem - przykro czytać.
Chyba skorzystam z tego szarakiri (tak mi smutno).
Daj znać kiedy i idę za Tobą do szarego nieba :D
 

DeletedUser26609

Guest
Sisi ja zawsze mówię o tym co wiem. Oceniam ludzi nie na podstawie tego co o nich słyszałem, a na podstawię tego co widzę, tego co mi pokazali tutaj i tego co do mnie mówili - tak chyba jest najbardziej zdroworozsądkowo.

Tak jak kiedyś napisałem - to, że ktoś na pięciu poprzednich światach szedł pro, a na tym świecie idzie amatorsko, niestety nie nobilituje do posiadania mojej estymy...

Rozmawiam na tym forum, tylko i wyłącznie o tym świecie, bo nawet ja wyciągam wnioski, mimo że wiele osóbek ma mnie za niewyuczalnego.
 

DeletedUser13617

Guest
No tu muszę zabrać głos.
Ekstraklasa co to?

I muszę powiedzieć, że gra "pod" Guzitso to przyjemność (i bez skojarzeń proszę).
Nie wiem, kto ta spółka - może sprecyzujesz?

łooo, gdzie ty byłaś kobito jak cię nie było? odwyk od grepo?
smiley_emoticons_lol.gif


I nie miałem niczego złego na myśli...Pisałem o sytuacji kiedy ktoś staruje na mocnym świecie, podejmuje rękawicę, nie radzi sobie więc decyduje, że to jeszcze nie jego poziom i idzie potrenować na nowo otwarty świat gdzie nie ma ani mocnych zawodników ani zgranych sojuszy. To rozsądne postępowanie.
 

DeletedUser25703

Guest
łooo, gdzie ty byłaś kobito jak cię nie było? odwyk od grepo?
smiley_emoticons_lol.gif


I nie miałem niczego złego na myśli...Pisałem o sytuacji kiedy ktoś staruje na mocnym świecie, podejmuje rękawicę, nie radzi sobie więc decyduje, że to jeszcze nie jego poziom i idzie potrenować na nowo otwarty świat gdzie nie ma ani mocnych zawodników ani zgranych sojuszy. To rozsądne postępowanie.

Ty nie bądź taki przemądrzały. Bo nawet nie wiesz kto w ekipie Gieło gra. Większość osób nieźle sobie radziło na nie jednym świecie. Nawet mamy dość fajne dziewczyny grające w Zp pod Twoją komendą. Rozumiem że one też sobie na "mocnych" światach nie radzą.
smiley_emoticons_confusednew.gif


Ale w sumie na grepo jest jeden mocny zawodnik MG34 jak jego nie ma (chyba) to żaden świat to mocny nie będzie.
 

DeletedUser13617

Guest
Ty nie bądź taki przemądrzały. Bo nawet nie wiesz kto w ekipie Gieło gra. Większość osób nieźle sobie radziło na nie jednym świecie. Nawet mamy dość fajne dziewczyny grające w Zp pod Twoją komendą. Rozumiem że one też sobie na "mocnych" światach nie radzą.
smiley_emoticons_confusednew.gif


Ale w sumie na grepo jest jeden mocny zawodnik MG34 jak jego nie ma (chyba) to żaden świat to mocny nie będzie.

nie daj się podpuszczać :D

było sporo mocnych światów gdzie nie grałem no ale litości....Idalium zasilili zlani na Edessie + spóźnialscy + multiświatowcy

i wiem kto tu gra :p wystarczy w rank spojrzeć i widać jaka tu "zacięta" walka :D
 

DeletedUser4218

Guest
łooo, gdzie ty byłaś kobito jak cię nie było? odwyk od grepo?
smiley_emoticons_lol.gif


I nie miałem niczego złego na myśli...Pisałem o sytuacji kiedy ktoś staruje na mocnym świecie, podejmuje rękawicę, nie radzi sobie więc decyduje, że to jeszcze nie jego poziom i idzie potrenować na nowo otwarty świat gdzie nie ma ani mocnych zawodników ani zgranych sojuszy. To rozsądne postępowanie.

Jestem cały czas, ale nie pisałam na forum. Znudziło mi się.
Ale guzika nie dam Ci obrażać, bo dobrze wiesz, że przy Waszej ogromnej przewadze
stawił Wam czoła. Przypomnieć sytuację? :)

Resztę to żal komentować - każdy świat, gdzie Was nie ma to to nic nie wart jest.
Nie drażnij mnie - proszę grzecznie :)
 

DeletedUser13617

Guest
Resztę to żal komentować - każdy świat, gdzie Was nie ma to to nic nie wart jest.
Nie drażnij mnie - proszę grzecznie :)

Będę drażnił kogo chce i kiedy chce. Nie będziesz mi rozkazywać!

A mocarnych światów było wiele. Było tez kilka takich co zbierały niedobitki z mocnych światów. Na ten przykład Idalium :D
 

DeletedUser26609

Guest
Eee... Może to przez brak doświadczenia, ale na starcie serwera było tu ponoć od groma grepolegend, poza tym skąd wiesz jaki potencjał ów świat miał będzie za X miesięcy..? Chyba, że z doświadczeniem dostaje się tu karty do grepo tarota :D, które pozwalają Ci odgadnąć kogo dany nick kryje...

Widzę, że MG chyba coś boli... No cóż jest taki fajny specyfik w postaci maści...
 

DeletedUser4218

Guest
Będę drażnił kogo chce i kiedy chce. Nie będziesz mi rozkazywać!

A mocarnych światów było wiele. Było tez kilka takich co zbierały niedobitki z mocnych światów. Na ten przykład Idalium :D

Mnie nie będziesz mój śliczny :D
Bo mnie to nie rusza :p
 

DeletedUser25703

Guest
nie daj się podpuszczać :D

było sporo mocnych światów gdzie nie grałem no ale litości....Idalium zasilili zlani na Edessie + spóźnialscy + multiświatowcy

i wiem kto tu gra :p wystarczy w rank spojrzeć i widać jaka tu "zacięta" walka :D

To mnie nie podpuszczaj.
I to nie wina Gieło że nie ma zaciętych walk. Ja tam wolę jak jest sieczka i adrenalina bo to zabawa ale na to nikt nie ma wpływu bo pogoda temu nie sprzyja.
Tylko na forum staramy się tutaj zachować miłą atmosferę (Dariosh Ty kiedyś sobie biedy napytasz
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
) i nam odwiedzające nas trolle nie potrzebne. Więc jak masz zamiar nam się wymądrzać to wejdź na świat , ułóż akcje i będzie walka.
 
Do góry