Sytuacja na świecie Lindos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser24262

Guest
Pasiasty co ty piszesz chłopie pisałeś do victori jak jeszcze mieliśmy pon pamiętam pytałem się melle jeszcze jakie ty masz uprawnienia w tym soju bo jeśli dyplomata to rozwiązujemy pona nie chciała mi napisać jakie masz uprawnienia więc został zerwany i tyle
 

DeletedUser27401

Guest
Ja przepraszam ale to tylko gra i jak ktoś przenosi z fikcji w real i wchodzi z butem to i z buta obrywa
smiley_emoticons_bravo2.gif
smiley_emoticons_freu-dance.gif
smiley_emoticons_biggrin.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Data wiadomości do odpalacz
PaSiAsTe SeRcE 07.08.16 o godzinie 13:02

Data wypowiedzenia PONU
09.08.16 o godzinie 01:33

I teraz powiedz mi kto kręcił ? czy dalej będziesz kłamał ?
Sam sobie kłody pod nogi rzucasz. Chciałeś nas wyrolować dokładnie jak Znaki ale Ci się nie udało. Nie musisz już kłamać i wzywać Came do tej dyskusji bo wszystko wyszło :)
Zdrajca, koniec kropka
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
 

DeletedUser27770

Guest
Pasiasty co ty piszesz chłopie pisałeś do victori jak jeszcze mieliśmy pon pamiętam pytałem się melle jeszcze jakie ty masz uprawnienia w tym soju bo jeśli dyplomata to rozwiązujemy pona nie chciała mi napisać jakie masz uprawnienia więc został zerwany i tyle
Nie miałem żadnych uprawnien, Dorota jak mi powiedziała, że zrywacie PONa bo nie chcieliśmy przyjąć PONa z handlarzami MULARDa to wtedy napisałem do odpalacza :]
 

DeletedUser

Guest
Nie miałem żadnych uprawnien, Dorota jak mi powiedziała, że zrywacie PONa bo nie chcieliśmy przyjąć PONa z handlarzami MULARDa to wtedy napisałem do odpalacza :]

Data wiadomości do odpalacz
PaSiAsTe SeRcE 07.08.16 o godzinie 13:02

Data wypowiedzenia PONU
09.08.16 o godzinie 01:33

I teraz powiedz mi kto kręcił ? czy dalej będziesz kłamał ?
Sam sobie kłody pod nogi rzucasz. Chciałeś nas wyrolować dokładnie jak Znaki ale Ci się nie udało. Nie musisz już kłamać i wzywać Came do tej dyskusji bo wszystko wyszło :)
Zdrajca, koniec kropka
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
Daty mówią wszystko
 

DeletedUser27770

Guest
Data wiadomości do odpalacz
PaSiAsTe SeRcE 07.08.16 o godzinie 13:02

Data wypowiedzenia PONU
09.08.16 o godzinie 01:33

I teraz powiedz mi kto kręcił ? czy dalej będziesz kłamał ?
Sam sobie kłody pod nogi rzucasz. Chciałeś nas wyrolować dokładnie jak Znaki ale Ci się nie udało. Nie musisz już kłamać i wzywać Came do tej dyskusji bo wszystko wyszło :)
Zdrajca, koniec kropka
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif

To część wiadomości, którą napisałem do odpalacza:
Na razie lejemy co prawda Znaki i z nimi mamy PON,a ale szale niedługo się mogą obrócić :]

Szale mogły się obrócić bo Dorota dostała info od Was, że jak nie zaakceptujemy PONa z Handlarzami to wypowiecie nam PONa .. i udowodnię Ci to jak ona wróci, wiem co robiłem, wiem kiedy poszło info, ze PON zosatnie na dniach przez Was wypowiedziany. Sam samogon przyszedł do nas na TS,a i powiedział, ze nic nie jest w stanie w tej sprawie zrobic. Że jakbyśmy podpisali to nie zerwiecie. I nawet chyba jeszcze wyrwliśmy 1 miasto Znakom .. właśnie w ten dzień ..
 

DeletedUser

Guest
Ale tu nie chodzi o znaki. Ok czekam na dowody. I treść też nie ma znaczenia, tylko kiedy została napisana, 2 dni przed zerwaniem PONA a o ile mi wiadomo poinformowano was o zerwaniu pona dobę wcześniej.
 

DeletedUser24262

Guest
Czekam w takim razie na potwierdzenie tego co piszesz bo ja to inaczej widze w wiadomościach

edit:A i jak będziesz wklejał to całą strone a nie coś wyrwane z kontekstu
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22651

Guest
zzzzzzzzz
Ja przepraszam ale to tylko gra i jak ktoś przenosi z fikcji w real i wchodzi z butem to i z buta obrywa
smiley_emoticons_bravo2.gif
smiley_emoticons_freu-dance.gif
smiley_emoticons_biggrin.gif

a kim Ty jesteś ??? NoName ? Jak Cię stać to kup sobie z 1 tone IQ
myślę że lepszy interes zrobisz niż kupno złota.
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
 

DeletedUser21146

Guest
Kiedyś zbiorę wszystkie Twoje złote myśli w kupę i będzie niezły tomik poezji
smiley_emoticons_smilenew.gif
 

DeletedUser25683

Guest
Pełno rzygowin się wylewa na forum aż się chce zaprzestać czytania, ale przychodzi Maciek i pisze o arbuzach. Żaden ze mnie proplajer, ale jak mam grać z kimś to z nikim z Was. Maciek rules.
 

DeletedUser11447

Guest
Najmocniejsz slowo jakie znam to slowo arbuz. Taki arbuz to troche wazy, szczegolnie jak podrosnie. Maly arbuz wazy mniej, ale i tak kaliber niemaly.
Slowo arbuz idealnie pasuje do sytuacji na swiecie.
Arbuz jest wodnisty, a tu tez sporo wody, nie da sie w niej poplywac, ale mozna na nia poatrzec.
Caleszczescie, ze arbuz nie jest zbyt gleboki, nawet po wydrazeniu lyzeczka, nie ma obaw, ze sie potopimy. Ma za to duzo pestek i w tym nadzieja na przyszlosc, ze z wody cos urosnie i tak oto woda rozmnaza sie przez zasianie malego ziarenka. Arbuz to owoc ziemi, bardzo wieloznaczny, bezposredni nawiazuje do biblijnej katastrofy, zalala nas wtedy woda w duzej ilosci, na pewno wiecej niz piec litrow, nie pamietam dokladnie ile to bylo. Wtedy Noe przestal gadac i zabral sie do roboty, zbudowal tratwe dla Arka, Arek byl milosnikiem zwierzat, zwierzeta lubily Arka i wszystko zmierzalo ku wielkiemu przymierzu.
Arbuz jest zielony, co daje nam nadzieje, ze nas woda wiecej nie zaleje.


arbuz może i wodnisty, może się nawet wydawać, że doskonały na gaszenie pragnienia i zupełnie nietuczący :) sama woda przecież

a poziom glikemii we krwi podnosi chyba jak mało co :)

więc arbuz - to wielka kula pozorów :)
 

DeletedUser18058

Guest
Ja przepraszam ale to tylko gra i jak ktoś przenosi z fikcji w real i wchodzi z butem to i z buta obrywa
smiley_emoticons_bravo2.gif
smiley_emoticons_freu-dance.gif
smiley_emoticons_biggrin.gif

taaaaaa
a ja widziałem screena gdzie wyraźnie pisałeś, że załatwisz melle bana.

załatwiłeś.
brawo noobie. jesteś za cienki na to żeby powalczyć nawet mając miliony złota to zabawiłeś się w płaczka skarżypytę.

BRAAAAAWOOOOOO!
 

DeletedUser

Guest
Liczę że świetni moderatorzy usuną posty o arbuzach - wkońcu piszemy tutaj o sytuacji na świecie Lindos :)
Czekam..
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser27401

Guest
Słuchaj to podaj na forum jak się nazywasz gdzie mieszkasz nr telefonu gdzie pracujesz , bo to Melle zrobiła bez mojej zgody a to tylko zabawa i nie powinna przenosić z fikcji złości do świata realnego a ty jesteś taki mocny pytanie w czym MAŁOLETNI NOOBIE to podaj te wszystkie dane a potem pogadamy
 

DeletedUser26320

Guest
Słuchaj to podaj na forum jak się nazywasz gdzie mieszkasz nr telefonu gdzie pracujesz , bo to Melle zrobiła bez mojej zgody a to tylko zabawa i nie powinna przenosić z fikcji złości do świata realnego a ty jesteś taki mocny pytanie w czym MAŁOLETNI NOOBIE to podaj te wszystkie dane a potem pogadamy

Czy ja wiem czy on taki małoletni :v
Jeśli dla Ciebie tak to chyba już odliczasz do emerytury :p
 

DeletedUser

Guest
Jedziesz Panie Mulard z chamami i chamkami, /ciach/ trzeba tępić, a ban to najłagodniejszy wymiar kary... a nieprzychylnymi komentarzami się nie przejmuj, bo "znakomita większość" grających, gdyby miało taką możliwość też by złociła na potęgę...ba!...jakby mogli to by kupili wszystko i wszystkich. Inna rzecz,że jakby wszyscy mieli tyle golda co Ty, to gra by wróciła do korzeni, gdzie liczył się czas poświęcony na grę.
PS. Najgorzej jak lody kręcą takie niewydymki /ciach/ płci niemęskiej jakich parę na grepo sie pałęta ;P
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22651

Guest
Jedziesz Panie Mulard z chamami i chamkami, /ciach/ trzeba tępić, a ban to najłagodniejszy wymiar kary... a nieprzychylnymi komentarzami się nie przejmuj, bo "znakomita większość" grających, gdyby miało taką możliwość też by złociła na potęgę...ba!...jakby mogli to by kupili wszystko i wszystkich. Inna rzecz,że jakby wszyscy mieli tyle golda co Ty, to gra by wróciła do korzeni, gdzie liczył się czas poświęcony na grę.
PS. Najgorzej jak lody kręcą takie niewydymki /ciach/ płci niemęskiej jakich parę na grepo sie pałęta ;P


Yarpenku .... u Ciebie w Czechach mocno Słońce świeci ??? bo chyba przesadzasz...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27908

Guest
Mulard myśli że jak wlepi bana czy zabierze 1 wioskę to Dorota straci chęci do gry , to jest myślenie typowego słupa.W tej grze nie zawszę się wygrywa, on tego niestety nie zrozumie gdyż posiada nie więcej istoty szarej niźli jego kurki. Abstrahując od jego ortografii,fleksji i interpunkcji to jest dosyć zabawna persona.W swoim sojuszu na Myoni ma dopisek " Pan Grzegorz" także ludzie wielbcie wspaniałego Mularda , oczywiście bez nadmiernej hiperbolizacji. On jest niezwykłym przykładem rycerskości,ogłady i szczerości.Jest nawet tak dobry że daje graczom na premke . Proponowałbym Ci się zastanowić 2 , nie nawet 3 razy czy robisz to z czystej dobroci czy próby zwrócenia na się uwagi ? Co do bana Doroty,pokazuje to tylko twoją słabość. W końcu zauważysz również że wszyscy traktują cię jak złote jajo dopóki,dopóty sypiesz złotem.Jako osoba nie masz nic do zaoferowania , pod płaszczykiem szczodrości podchodzisz do ludzi z protekcjonalną wyższością. Jest jedna maksyma która doskonale cię opisuje " Człowiek ze wsi wyjedzie ale wieś z człowieka nigdy ".Dziękuje za uwagę , bo to zapewne pierwszy i ostatni mój wpis na forum zważywszy na lotność moderatorów tego forum.Słup na zawszę.
 
Do góry